Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tas ir lāsts?

 
Reitings 23
Reģ: 13.05.2022
Čau, neesmu jukusi, bet man ir aizdomas, ka man ir uzlikts lāsts. 😄 3 gadus atpakaļ (10.klasē) man pēkšņi sākās katru mēnesi kāda nelaime (gan emocionālas, gan fiziskas nelaimes). Visu 3 gadu laikā reāli reizi mēnesī kaut kas atgadās. Traumas - celim jau 3.operācijas, bet pirms šis viss sākās es vispār netraumējos un pat slimnīcā gulējusi nebiju, tad salauzu roku, salauzu pirkstus, kaut kas ar ausi atgadījās, kreisajai sejas pusei bija problēmas. Uzsvars uz to, ka visas šīs traumas notiek tikai ar ķermeņa KREISO PUSI. Labajai pusei viss super. Un emocionālās traumas arī vismaz reizi mēnesī - kāds nodot, kāds apmāna, vairs pa šiem 3 gadiem man nav draugu, lai gan bija, man vairs nav mērķu dzīvē, lai gan pirms 3 gadiem bija. Es pabeidzu 12.kl, nezināju, ko vēlos dzīvē, tāpēc nestudēju, strādāju tagad darbu, kurš man nepatīk, kliboju, jo esmu satraumējusies. Bet pirms 3 gadiem es biju bez traumām, ļoti mērķtiecīga, pozitīva man bija tik daudz mērķu, tagad nav nekā.. Kas notiek? Es nesaprotu. Tāda sajūta, ka es esmu kaut kāda sveša, depresīva tante, nevis foršā, mērķtiecīgā, talantīgā meitene kāda biju
12.06.2022 10:21 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
Nē tas ir tavs mindset un tev vajag manifestēt veiksmi.⛩♾🐿👁🥇🃏😜
12.06.2022 10:41 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Pēc pieredzes,
tādus liek cilvēki,
kuri Tavā priekšā traki smaida.
Nevis tie ar kuriem sastrīdas.
12.06.2022 11:19 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.06.2022
Man ir līdzīgi. Pirms pāris gadiem arī sākās pēkšņās problēmas un gada laikā dzīve pilnīgi mainījās. Arī problēmas ar ķermeņa kreiso pusi, draugu nav, konstanti līdzīgas problēmas. Pēkšņi atrodu sevi pavisam citādāku. Vienkārši ir skumji, ka ir cilvēki, kuri dara un domā tādas lietas- jo redz Tevī potenciālu, kura pašiem nav. Cilvēki ir ļauni un ļoti ļauni. Pat ģimenes locekļi. Ja jūti, ka traucē emocionāli - pārtrauc kontaktu. Nav vērts!
Varbūt nopērc kādu kristālu pret ļaunu aci.
12.06.2022 12:05 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.06.2022
Plus varu pateikt to, ka cilvēki, kas ir sektās - Prieka Vēsts , utml. Lūdzas par konkrētiem cilvēkiem saucot viņu vārdus, lai viņiem dzīvē notiek situācijas, kas ved pie Dieva- domāts kaut kas slikts. Un lūdzas slimi. Esmu to dzirdējusi un priecājos, ka ir ziņu portāli, kuri atmasko šos kantorus!! Uzmanieties cilvēki!
12.06.2022 12:10 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Ja, Tev tā ir vieglāk dzīvot, tad vari domāt, ka Tev ir uzlikts lāsts.
Var gadīties, ka apkārt Tev bija nelabvēļi, bet tie neko nevar izdarīt, ja Tu to neļauj.
Nelaimes notiek ar tiem, kas pārāk daudz uzkavējas smadzeņu baudas centrā. Ja smadzenes tiek pārstimulētas ar baudām, tad motivācija un dzīvesprieks pazūd.
Pēc šī visa vari padomāt kādos veidos gūsti baudu un vai Tavs miegs ir kvalitatīvs. Saldumi, kafija, masturbācija, smēķēšana, alkohols. Ja kautkas no šī visa šķiet saistošs, tad visu pirms jātiek galā ar atkarībām. Lai to izdarītu vajag saldu miegu, kvalitatīvu pārtiku un vitamīnus. Meditācija un aukstas dušas ar nenāktu par skādi.
Par neapmierinošu darbu, mērķu trūkumu un izdevību nesaskatīšanu, gan var vainot vietu, kur dzīvo...
12.06.2022 13:19 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Veselības problēmās var vainot švakcināciju. Ausu un sejas muskuļu traucējumi, nomāktība var būt blakusparādības...
12.06.2022 13:31 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Renaatiite
Ja pareizi atceros, tad durt sāka pirms 2 nevis 3 gadiem.
12.06.2022 13:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Lāstu nepastāv ārpus filmām. Dzīvē nav lāstu, tā pat kā nav raganas un vampīri.
Iespējams vainīga apātija, depresija?
Neveicas mīlas dzive, ar vecākiem varbūt sarežģīta attiecibas?
Draugi tevi attur?
Tas ir normāli, ka cilvēki nepilda savus solījums nodod tevi un dzīvo tālāk, katrs interesēja spar savu pēcpusi un dibenu un viņiem būs vienalga kas tevi dara laimigu, jādzīvo sev nevis citiem.
Tad jau 90 % lv ir uzlikts lasts ko šādā ikdienā ir ļoti bieži cilvēkiem..
12.06.2022 14:21 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Celi ļoti iespējams, ka nevajadzēja nemaz operēt. Man bija abi ceļi izgājuši no vietas, bet nekādas zāles nedzēru, nevoenu ārstu neapmeklēju. Pēc 2 nedēļām jau bija ciešami un pēc 6mēn kā nebijis. Es tik lietoju vairāk kalogēna, veselīgāk ēdu un pats par sevi viss atjaunojās.
Bet Tev visticamāk tagad ir komplikācijas pēc zālēm un nevajadzīgas operācijas. Bez tādiem kā Tu ārstiem būtu jāmirst badā! 😆
Beigu beigās pat piesauc, ka kāds mistiski uzlicis lāstu. Viss ir savstarpēji saistīts.
12.06.2022 15:26 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja tev paliek vieglāk tici lāstiem. Vismaz būs ko vainot, jo vieglāk ir vainot kādu citu nevis sevi. Varbūt dēļ savām veselības kaitēm tavs rakstus palika riebīgs un tāpēc nav draugu.
Man bija abi ceļi izgājuši no vietas, bet nekādas zāles nedzēru, nevoenu ārstu neapmeklēju.

Vietējais ārsts atkal parādījies. Pats uzstada diagnzoes un ārstē. Gribu redzēt kā ar abu krustenisko saišu plīsumu ar savu rentgen redzi to noteiktu un varētu pastaigāt :D
12.06.2022 18:12 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Neticu lāstiem utml.lietām,ne vienmēr dzīvē viss rit gludi,ir visiem kādi grūtāki periodi dzīvē.
Ticot par lāstiem ir vieglāk,jo tad ir it kā zināms iemesls visam un var "pačīkstēt",ka viss ir slikti,jo ir kkāds lāsts utt.,
bet saņemties un ko darīt,lai uzlabotu savu dzīvi un mainītu savā dzīvē ir grūtāk,jo tad ir kas jāsāk darīt.
12.06.2022 18:39 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Nekādu diagnozi neuzstādīju, bet izlasīju netā ka ārstēt nozīmē operēt un operācija jāgaida ilgi vai maksā tūkstošus. Līdz ar to labāk risnāt pašam, kas izrādījās ir iespējams. Pastaigāt bija grūti un sāpīgi, bet īss ibumetīna kurss to atrisināja.
Draugam bija līdzīgi simptomi un operācija. Meniska problēmas. Skriet viņš vairs nevar. Bet man ir labi 😉
12.06.2022 18:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits