Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kompleksi izmēra dēļ izpaužas dažādi

 
Reitings 116
Reģ: 10.06.2022
Čau! Man ir 25 gadi, manam puisim 22 gadi. Attiecībās esam 5 mēnešus, pazīstami ~ 7 mēnešus. Nekad nedomāju, ka man iepatiksies jaunāks puisis, bet dzīvē neko paredzēt nevar 😄 Pēc izskata 10/10. Pēc rakstura/attieksmes SĀKUMĀ arī 10/10, bet tagad.. tagad es sāku vilties viņā ar katru dienu arvien vairāk. Lieta tāda, ka viņš studē augstskolā 3. kursā, laiks darbam atliek tikai no piektdienas-svētdienai un vasaras brīvlaikā. Es esmu jau beigusi augstskolu, strādāju, labi pelnu. Man šķiet, ka viņam ir kompleksi izmēra dēļ, bet šajā gadījumā algas izmēra dēļ. Pēdējā laikā katru dienu uzsākas strīds par to, ka viņš sāk man teikt "esmu neveiksminieks, Tu sev vari atļauties visu, bet es neko, drīz nokrāpsi mani, jo atradīsi kādu, kurš pelna vairāk" utt. Es ne reizi neesmu viņam neko sliktu teikusi par viņa materiālo stāvokli un vislaik atbalstu, tāpēc nesaprotu viņu. Es viņu mīlu, bet negribu būt mamma, kurai jāpacieš viņa niķi. Jūsu domas?
10.06.2022 14:59 |
 
Reitings 23
Reģ: 13.05.2022
tas ir red flag. bēdz prom no tāda čīkstuļa. sakarīgs vīrietis nespiedīs sievietei tā uz jūtām un necentīsies iežēlināt
10.06.2022 15:05 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Cilvēki ir dažādi un mēs neviens neesam ideāli, bet šis - NAV ok. Manipulē, izgāž uz tevi savus kompleksus, to vien gaida, kad tu piepildīsi visu vilšanos, ko viņš JAU no tevis gaida - red flag
10.06.2022 15:15 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Es nevarētu tādus tekstus klausīties.
Uzsākot attiecības viņš taču zināja,ko Tu dari,kur strādā,kas Tu esi.
Ja viņš jūtas tāds neveiksminieks,tad ar to ir kas jādara viņam pašam,nevis jāžēlojas Tev.
10.06.2022 15:30 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ja dzimumi būtu apgrieztās lomās?
Naivs čalis, ko viņs tur iespringts uz to nokrāpšanu, kas tie par tekstiem?
She's not your girl it's just your turn :)
10.06.2022 15:56 |
 
Reitings 64
Reģ: 30.10.2021
Mjā, puisim ir ļoti dīvaina pieeja. Tas taču ir tā kā pašsaprotami, ka studenti nav nekādi bagātnieki, būtu priecājies par to, ka neesi golddigere un veido ar viņu attiecības neatkarīgi no viņa finansiālā stāvokļa. Un arī naudas daudzums ir mainīga vērtība - pabeigs studijas, atradīs darbu un arī pelnīs, kaunināt Tevi par veiksmīgu profesiju ir diezgan neētiski un red fladziņš.
Protams, var jau arī būt arī otrādi, ka viņš par tādu domu nevis streso, bet pat uzbudinās un tāpēc par to tik bieži runā. Tā ir diezgan izplatīta fantāzija, varbūt viņš kautrējas to atzīt un tāpēc projicē ar cerību, ka tas realizēsies. Skaties, kā gribi, karogs ir sarkans arī no otras puses :D
10.06.2022 16:05 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Latvijā ir ļoti daudz vīriešu ar zemu pašvērtējumu gan imidza ziņā ,gan darba ,naudas vai citu iemeslu!
11.06.2022 03:59 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Wordrobe666 @ 11.06.2022 03:59
Latvijā ir ļoti daudz vīriešu ar zemu pašvērtējumu gan imidza ziņā ,gan darba ,naudas vai citu iemeslu!
es atv, bet kāds tam sakars ar konkrēto situāciju?
11.06.2022 17:05 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.06.2022
Pamēģini viņu uzmundrināt ar frāzēm:
Tu studē perspektīvu jomu, noteikti atradīsi labu darbu
Tu noteikti dzīvē tālu tiksi, tu esi gudrs un tas man tevī patīk
Man patīk tava apņēmība un mērķtiecība
Es novērtēju, ka tu iegūsti izglītību, tas ir ceļš uz panākumiem
Es tevi saprotu, izglītība ir pirmajā vietā, gan vēl paspēsi pelnīt
Arī es sākumā tik daudz nepelnīju, tas nāca ar laiku
Ļauj, es tev izmaksāšu, bet tev būs mani jāuzaicina vakariņās, kad sāksi strādāt pirmo pilnas slodzes darbu (šo tā koķeti, ar humoru)
Tu man ļoti patīc un neesmu ar tevi naudas dēļ, ja gribētu, atrastu bagātnieku, bet tas nav mērķis
11.06.2022 22:11 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Es arī teiktu tā - pamēģini uzmundrināt un nomierināt. Parunājāt un tā arī pasaki, ka tas ir ok, viņš vēl mācās, lai nepārdzīvo.. viss ir labi . Ja čīkstēšana turpināsies, tad jau sāks apnikt, būs grūti un ja nekas nemainīsies, tad visticamāk pašai būs grūti. Tā attiecībām ir - jāpielāgojas un šajā reizē puisim jāsaprot, ka ir labi kā ir.. :)
11.06.2022 22:51 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tāds pajauns tas puisis. Daudz neko nevar vēlēties. Līdz 40 gadiem arī iemācīsies pelnīt naudu un uzvesties... 🙂
Sievietēm ne vienmēr ir skaidrs skats uz pelnīšanu, algas lielumu utt.
Būs lielā dižķibele un gan jau viss jums tur pajuks. Nav viņš vēl ne gatavs, ne nobriedis nekādiem satricinājumiem.
11.06.2022 23:00 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.06.2022
.Putns. īsti nesapratu, kā - sievietēm ne vienmēr skaidrs skats uz algas lielumu? Vīrietim skaidrs skats? Ar ko vīrieša un sievietes skats atšķiras? Sievietes nemāk aprēķināt neto algu no bruto algas, nemāk salīdzināt algas sludinājumu portālos vai apskatīties VID statistiku pa vidējo atalgojumu profesiju grupās? Kāds skats ir neskaidrs? Kad algas skatās ar vīna glāzi rokā?
12.06.2022 11:03 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Puķu Princese @ 12.06.2022 11:03
.Putns. īsti nesapratu, kā - sievietēm ne vienmēr skaidrs skats uz algas lielumu? Vīrietim skaidrs skats? Ar ko vīrieša un sievietes skats atšķiras? Sievietes nemāk aprēķināt neto algu no bruto algas, nemāk salīdzināt algas sludinājumu portālos vai apskatīties VID statistiku pa vidējo atalgojumu profesiju grupās? Kāds skats ir neskaidrs? Kad algas skatās ar vīna glāzi rokā?
Sievietes nav tik racionālas kā vīrieši. Sievietes arī,
mūža garumā, saglabā vieglprātību. Tas viss ir labi un nepieciešams bērnu audzināšanai, taču racionāls prāts tur izpaliek. 🙂
12.06.2022 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits