Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Melnie punktiņi

 
Reitings 13
Reģ: 08.06.2022
Sveikas! Kā jūs atbrīvojāties no melnajiem punktiņiem uz deguna? Kādu šampūnu jūs ieteiktu, ja ļoti taukojas mati? Kāds jūsuprāt ir vislabākais skūšanās krēms? Un kāds ir vislabākais veids, lai atbrīvotos no riņķiem zem acīm?
09.06.2022 20:08 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
1. Reizēm izmantoju tos stripus kurus līmē uz deguna bet tāda agresīva metode nav bieži ieteicama. Lietoju the ordinary toniku (es pat īsti nezinu kas tas īsti skaitās 😅);
2. Ja ļoti taukojas mati tad jādomā nevis par šampūnu bet vitamīniem + matu mazgāsanas biežus šo ietekmē kā arī iesaku sākt ar to ka balzāms jāliek tikai matu galos nevis arī pie saknēm un matus ieteicams mazgāt vidējas temperatūras ūdenī vairāk uz aukstā pusi. Tur ar tiem matiem ļoti daudz nianses, varbūt šeit ir kāda gudrāka par mani šajā jautājumā 😃;
3. Lietoju visparastākās skušanās putas un viss vienmēr ir okay. Esmu dzirdējusi par kondicioniera lietošanu skūšanās procesam bet vienreiz izlasiju rakstu kur bija teikts ka tas nemaz nav tik labi tapec pat neesmu mēģinājusi;
4. Ir dažādi krēmiņi kas jālieto ilgstoši un bieži vien viņi ir ļoti dārgi bet galvenokārt šeit arī jādodas uz veselības iestādes pusi jo melnie rinķi rodas ne tikai no apkārtējiem faktoriem bet piemēram kā anēmijas sekas. Man vienmēr dēļ tā ir bijuši tumši loki zem acīm un nelīdz īsti nekas.
09.06.2022 23:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits