Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Joprojām nevainīga 20 gadu vecumā

 
Reitings 13
Reģ: 08.06.2022
Sveikas! Man pēc dažiem mēnešiem būs 20, bet es joprojām esmu nevainīga, pat skūpstījusies neesmu. Esmu kautrīga un līdz šim man attiecības vēl nav bijušas, draudzenes mani izsmej par to un mamma saka, ka citas meitenes manā vecumā jau dzemdē, bet es esmu nevainīga kā vecmeita. Šī iemesla dēļ man rodas kompleksi. Un vēl.. patiesībā man ir bail no nevainības zaudēšanas, nu kauns no sava ķermeņa, liekas, ka puisim kaut kas nepatiks utt., jo man ir strijas, es kādreiz biju apaļa. Ko jūs par šo domājat? Būsim reāli, puišiem izskatam ir liela nozīme
09.06.2022 20:03 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.06.2022
Kāpēc Tu vispār tādas lietas pārrunā ar mammu? Kāpēc viņai kas tāds jāzina?
Domāju, ka Tev viss vēl priekšā.
09.06.2022 20:08 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Tici man, tajā brīdī, kad visas strijas ir atslēgtas, puisim jau būs vienalga un tas viņu neapturēs 😂bet ja nopietni, tad parasti tos savus "trūkumus" mēs pašas redzam daudz izteiktāk nekā citi. Ja tu vīrietim patīc un viņš grib seksu ar tevi, tad nekādas strijas tam ceļā nestāsies.
Un ar mammu šis galīgi nav jāpārrunā. Tas ir tavs ķermenis un tava darīšana. Kad būsi gatava un kad būs īstais vīrietis, viss notiks.
09.06.2022 20:22 |
 
Patīk
Reitings 2084
Reģ: 22.05.2019
Nav jāzaudē nevainība kkādā noteiktā vecumā,kad satiksi puisi ar kuru būsi gatava tam,tad arī viss notiks.
Ar esošajām draudzenēm nav jāapsriež tas,ja ir tāda attieksme.
Varbūt ir kāda cita uzticības persona,ar kuru vari pārrunāt šo,jo draudzenes un mamma Tev tik kompleksos iedzen.
Un sāc redzēt sevī tās labās lietas,kas Tev ir, lai celtu savu pašvērtējumu,šobrīd Tu sevi nemaz nemīli.
09.06.2022 21:39 |
 
Reitings 938
Reģ: 14.10.2017
Nevajag vispār uz šo iespringt. Visam savs laiks un patiesībā kad tas viss notiek vēlāk un apzinātāk ar pareizo cilvēku tad liekas viss process nu ļoti baudāms (protams tas pēc savas pieredzes). Nezinu cik interesanti būtu zaudēt nevainību 14 gados kad reali neviena puse īsti nav ieinteresēta procesa gaitā bet gan tikai džekiņa "momentam". Un visiem šitiem gudrajiem komentāriem es ātri aiztaisītu muti ar kādu labu pretjautājumu lai druškas samūlst nedaudz 😃 nav jāķer par to krenķis jo nekaaaas nav nokavēts
09.06.2022 23:24 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.01.2021
Nevajag to darīt vienkārši darīšanas pēc. Vai tāpēc, ka citiem jau ir bērni, vai tāpēc, ka kāds par tevi smejas utt.
Visam ir savs laiks un vieta. Kad iepazīsi/satiksi kādu, ar kuru gribēsi to darīt, pazudīs arī visi kompleksi un kautrība! Zinu cilvēkus, kas diezgan vēlu ir zaudējuši nevainību. Un? Nedomāju, ka tam ir kaut kāds konkrēts vecums. Muļķības. Lai tev izdodas!:)
09.06.2022 23:29 |
 
Reitings 1015
Reģ: 31.01.2015
Pirmkārt, tev ir ļoti sūdīgas "draudzenes", ja smejas par tavu nevainību.
No savas pieredzes varu teikt, ka pašai pirmā reize bija 20+ gados, un es nejutos neko zaudējusi un nešķita, ka kaut kas tika nokavēts. Tieši otrādi, ir laiks iepazīt savu ķermeni, saprast, kas tev sniedz baudu un ko tu vēlies no vīrieša. Tas ir kaut kas vairāk par iekšā-ārā procesu.
Un kā jau te teica- ja tu ar puisi nonāc līdz seksam, tad viņam būs pilnīgi pofig par tavām strijām. Viņš būs laimīgs, ka viņam ir sekss ar tevi😀
Sāc ar to, ka esi atvērtāka, iepazīsti jaunus cilvēkus, un esi vairāk pārliecināta par sevi. Viss pārējais sekos.
09.06.2022 23:57 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
nu, es domāju, ka tas nav nekas neparasts
nav konkrēta vecuma, tev ir īstais cilvēks un viss aiziet, nevis jādomā, kad es sasniegšu vecumu x, tad man jābūt tam un tam
09.06.2022 23:58 |
 
Reitings 39
Reģ: 02.05.2020
Sākšu ar strijām, man arī ir strijas. Kad viņas uzradās man bija kompleksi un tā tālāk, bet tad kad viņas sadzija un kad es sapratu ,ka strijas nekur nepazudīs, es vienkārši pieradu pie viņām un nepievērsu uzmanību. Varu pat īsus šortus uzvilkt. Jāstrādā ar sevi ir.
Un mans vīrietis vispār nekad neko sliktu nav teicis par viņām. Viņš ir teicis, ka viņam viņas liekas interesantas, kā "zibens".
Nākamais Mamma. Domā un filtrē par ko tu runā ar māti. Ja zaudēsi nevainību uzreiz iesi un teiksi viņai to? Vajag parādīt, ka tava intīmā dzīve ir tikai tava un neviena cita.
Nākamais, varbūt tev vienkārši patīk savādāki puiši vai vīrieši ? Iespējams tev apkārt ir tikai gados ļoti jauni puiši, kuri tevi nesaista? Domāju pamainīsi savas dzīves vidi , uzradīsies Iespējas kā iepazīties ar citiem cilvēkiem un pat nemanot atradīsi savu cilvēku!
Pēc gadiem tu domāsi, kāpēc tu vispār uztraucies, ka 20 gados biji nevainīga. Tas godīgi sakot ir tāds sīkums par ko nav jāuztraucas.
10.06.2022 00:36 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Priecājies, daudzas tevi apskauž, jo viss jaunais skaistais, iemīlēšanās periods ar pirmo mīlestību veel ir tikai priekšā.
Ja, māte un draudzenes tevi nespēj atbalstīt, tad jāpārtrauc /jāierobežo kontakts ar tādām, jo izsti draugi atbalsta viens otru nevis izsmej.
Noteikti tam draudzenēm , pasam dzīvē neveicas ar saviem boyfriendiem, tāpēc smejas par tevi.
Citi nesi tu, tu esi i dividuals cilvēks, un nesi citas kas jau dzemde.
Lai tak viņas jau dzemde un dzīvo tālāk, pati pasmējies par viņam, kad viņam kas neveiksies, un nepievērš uzmanību , tam ko viņas saka.
10.06.2022 08:44 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Strijas notiekti nav ļaunākais priekš attieicbu uzsākšanas, padomā par tiem cilvēkiem, kam tiešām ir lielas problēmas - ratiņkrēsls, trūkst rokas/kājas , tad tavas strijas liksies, kā ūdens pile okeānā.
10.06.2022 08:46 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Tad nu gan problēma. Kāds vispār labums zaudēt nevainību tīņu gados, sapratnes par seksu nav nekādas. Un, tad ir tādas, kas nodarbojas ar seksu no 14 gadiem, bet, kas ir orgasms, bauda no seksa atklāj tik 30gados. 20 gadi jau nu nav par ko uztraukties, manuprāt, ja tā ir tava izvēle, tad tava un nevienam nav nekāda darīšana. Ja neesi izdarījusi, jo neesi satikusi īsto cilvēku, tad satiksi un izdarīsi, tā pat īstajam tavas strijas būs vienaldzīgas. Strijas ir lieta, ko mēs nevaram īsti mainīt, tās ir jāpieņem un jāsadzīvo un, ja tiešām atrodas kāds, kas komentē tās, tad tiec no tāda cilvēka vaļā. Tā pat kā no tādām draudzēm. Tava mamma mani gan izbrīna, es kā meitu māte laikam priecātos, ja man meitas vēl 20 gados būtu nevainīgas un pat dalītos ar mani, tā pat kā uz mazbērniem es vēl neceru, kad šīs būs 20 gadus vecas😁, labāk tad varbūt nepārunā šo tēmu ar mammu, ja atbalstu nesaņem!
10.06.2022 09:09 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Vīriešiem pašiem var būt gan ādas problēmas gan strijas, kur teikts, ka tavam puisim nebūs nekādu ārējo defektu. Katram ir kādi mazāki vai lielāki defekti. Bet tos pieņem - vienam pumpas uz sejas, citam psoriāze. Par to galīgi nav vērts satraukties šobrīd. Galvenais ir pienemt vienam otru.
10.06.2022 09:09 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Skaistslaiks @ 10.06.2022 09:09
Tad nu gan problēma. Kāds vispār labums zaudēt nevainību tīņu gados, sapratnes par seksu nav nekādas. Un, tad ir tādas, kas nodarbojas ar seksu no 14 gadiem, bet, kas ir orgasms, bauda no seksa atklāj tik 30gados. 20 gadi jau nu nav par ko uztraukties, manuprāt, ja tā ir tava izvēle, tad tava un nevienam nav nekāda darīšana. Ja neesi izdarījusi, jo neesi satikusi īsto cilvēku, tad satiksi un izdarīsi, tā pat īstajam tavas strijas būs vienaldzīgas. Strijas ir lieta, ko mēs nevaram īsti mainīt, tās ir jāpieņem un jāsadzīvo un, ja tiešām atrodas kāds, kas komentē tās, tad tiec no tāda cilvēka vaļā. Tā pat kā no tādām draudzēm. Tava mamma mani gan izbrīna, es kā meitu māte laikam priecātos, ja man meitas vēl 20 gados būtu nevainīgas un pat dalītos ar mani, tā pat kā uz mazbērniem es vēl neceru, kad šīs būs 20 gadus vecas?, labāk tad varbūt nepārunā šo tēmu ar mammu, ja atbalstu nesaņem!

Ir iespejams likvidēt strijas ar lāzeru, bet dārgs prieks.
10.06.2022 09:13 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Ja nevēlies, lai pamana tavas strijas, tad pirmajās reizes, to var darīt TUMSĀ.
PRIECĀJIES, ka esi nevainīga, jo ir puiši, kam nevainīgas meitenes labak patīk, nekā tas, kam bijusi jau 3-10(n - tie) puiši līdz 20 gadu vecumam!
10.06.2022 09:30 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Man pusaudžu gados arī bija kompleksi par strijām, jo man hormonālo problemu un gēnu dēļ viņas pie mazākās kustības šķiet,ka uzradās.Uzskatu to kā jebkuru citu rētu. Ja vīrietis atteiksies no seksa,jo tev ir strijas, tad būsi tikusi vaļā no nepieauguša partnera. Jebkuram pieaugušam cilvēkam ir skaidrs kas ir strijas, kā tās rodas un tici man lielai daļai ir pilnīgi vienalga ne tikai par strijām, bet par rētām utt.
10.06.2022 14:38 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Amucis @ 09.06.2022 20:03
Sveikas! Man pēc dažiem mēnešiem būs 20, bet es joprojām esmu nevainīga, pat skūpstījusies neesmu. Esmu kautrīga un līdz šim man attiecības vēl nav bijušas, draudzenes mani izsmej par to un mamma saka, ka citas meitenes manā vecumā jau dzemdē, bet es esmu nevainīga kā vecmeita. Šī iemesla dēļ man rodas kompleksi. Un vēl.. patiesībā man ir bail no nevainības zaudēšanas, nu kauns no sava ķermeņa, liekas, ka puisim kaut kas nepatiks utt., jo man ir strijas, es kādreiz biju apaļa. Ko jūs par šo domājat? Būsim reāli, puišiem izskatam ir liela nozīme

Lielākais vairums puišu, kurus pazīstu, tieši ļoti augsti novērtē meitenes, kuras spēj saglabāt nevainību līdz 18-20 gadiem tāpēc, ka mūsdienās tas ir milzīgs retums. Pieņemu, ka vidējais nevainības zaudēšanas vecums pie mums ir +/- 15-16 gadi. Tāpēc neieteiktu tev galīgi par šo tēmu lieki iespringt. Galvenais nevelc to "pasākumu" līdz 25, jo tā jau pamazām var sākt kļūt par otru galējību.
Personīgi uzskatu, ka nevainība ir pats vērtīgākais, ko sieviete vīrietim var dot. Diemžēl vairums mūdienās izlemj to "noskalot tualetes podā" ar kārtējo Rihardu un pēc tam vairs nav glābjamas. Sievietes, kura ir spējīga adekvāti izvēlēties sev ilgtermiņa partneri, "rokās" nevainība ir vērtīgākā no visām iespējamajām īpašībām. 3 galvenie priekšnosacījumi veiksmīgām ilgtermiņa attiecībām: 1) nevainība; 2) jaunība; 3) nosvērtība/adekvātums.
Par strijām: man arī tādas ir uz muguras...neko tādu šausmīgu tajā visā neredzu.
10.06.2022 14:55 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
BlackPill @ 10.06.2022 14:55

Lielākais vairums puišu, kurus pazīstu, tieši ļoti augsti novērtē meitenes, kuras spēj saglabāt nevainību līdz 18-20 gadiem tāpēc, ka mūsdienās tas ir milzīgs retums. Pieņemu, ka vidējais nevainības zaudēšanas vecums pie mums ir +/- 15-16 gadi. Tāpēc neieteiktu tev galīgi par šo tēmu lieki iespringt. Galvenais nevelc to "pasākumu" līdz 25, jo tā jau pamazām var sākt kļūt par otru galējību.
Personīgi uzskatu, ka nevainība ir pats vērtīgākais, ko sieviete vīrietim var dot. Diemžēl vairums mūdienās izlemj to "noskalot tualetes podā" ar kārtējo Rihardu un pēc tam vairs nav glābjamas. Sievietes, kura ir spējīga adekvāti izvēlēties sev ilgtermiņa partneri, "rokās" nevainība ir vērtīgākā no visām iespējamajām īpašībām. 3 galvenie priekšnosacījumi veiksmīgām ilgtermiņa attiecībām: 1) nevainība; 2) jaunība; 3) nosvērtība/adekvātums.
Par strijām: man arī tādas ir uz muguras...neko tādu šausmīgu tajā visā neredzu.

3 punkts - nosvērtibA un adekvātums.
Sāksim ar to ka katram cilvēka ir savas temperaments no dzimšanas ko nevar mainīt, bet var pieregulēt.
Lidz ar to pat mierīgākais, pacietīgakais cilvēks, var uzsprāgt no pārmērīgas, stresas situācijas, stāvokļa utt.
Labi, ja tā būtu teorija, bet kā prakse tas nekam neder.
Viens pāri var būt savaldihs mierīgs, un ja otrs taisa regulāri histērijas, scēnas, raudāšanas, kliegšana, tad mierīgajā tas sāks pieriebties, un viņš meklēs līdzīgu partneri (kas nebreks par sīkumiem)
10.06.2022 21:59 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
BlackPill @ 10.06.2022 14:55

Lielākais vairums puišu, kurus pazīstu, tieši ļoti augsti novērtē meitenes, kuras spēj saglabāt nevainību līdz 18-20 gadiem tāpēc, ka mūsdienās tas ir milzīgs retums. Pieņemu, ka vidējais nevainības zaudēšanas vecums pie mums ir +/- 15-16 gadi. Tāpēc neieteiktu tev galīgi par šo tēmu lieki iespringt. Galvenais nevelc to "pasākumu" līdz 25, jo tā jau pamazām var sākt kļūt par otru galējību.
Personīgi uzskatu, ka nevainība ir pats vērtīgākais, ko sieviete vīrietim var dot. Diemžēl vairums mūdienās izlemj to "noskalot tualetes podā" ar kārtējo Rihardu un pēc tam vairs nav glābjamas. Sievietes, kura ir spējīga adekvāti izvēlēties sev ilgtermiņa partneri, "rokās" nevainība ir vērtīgākā no visām iespējamajām īpašībām. 3 galvenie priekšnosacījumi veiksmīgām ilgtermiņa attiecībām: 1) nevainība; 2) jaunība; 3) nosvērtība/adekvātums.
Par strijām: man arī tādas ir uz muguras...neko tādu šausmīgu tajā visā neredzu.

Tas, kas nevainīgas līdz 18 - 19, veci tāpat pamet, tas ka viņa bija ar tevim nevainīga nav garantija veiksmīgai kopdzīvei, vecis uz to ilgtermiņa neskatās, tikai sākumposmā līdz nevainība tiek zaudēta.
10.06.2022 22:01 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Mana pirmā reize bija ar kursabiedru pirmajā kursā augstskolā. Man bija šķiet 21 gads.
Diezgan spontāni, neplānoti. Protams izsargājāmies. Bet bija patīkami :)
Galvenais nedarīt to ķeksīša pēc, lai kādam kaut ko pierādītu.
Līdz tam nevienam neko nebiju teikusi, ka līdz tam seksuālas attiecības nebija bijušas, neuzskatīju ka kādam par to jāzin, kur nu vēl vecākiem. Par tādām lietām nerunājām.
10.06.2022 22:39 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Wordrobe666 @ 10.06.2022 22:01

Tas, kas nevainīgas līdz 18 - 19, veci tāpat pamet, tas ka viņa bija ar tevim nevainīga nav garantija veiksmīgai kopdzīvei, vecis uz to ilgtermiņa neskatās, tikai sākumposmā līdz nevainība tiek zaudēta.

Protams, ka 100% garantijas nav, bet statistiski ir pierādīts, ka varbūtība ilgstoši saglabāt attiecības pie tāda "scenārija" ir ievērojami lielāka.
Lūk, lai tādi veči "netrāpītos" arī ir jāattīsta sava sievietes intuīcija nevis uzreiz jālec gultā ar sieviešu vidū pieprasītāko tēviņu rajonā, kā to mūsdienās dara vairums.
11.06.2022 04:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)