Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezkaunīgi cilvēki

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiki!
Vēlējos parunāt par bezkaunīgiem cilvēkiem!
Kads jūsuprāt ir nekaunīgs cilvēks, un kāda jums ir bijusi pieredze /atgadījumi ar šādiem cilvēkiem,
sabiedrība jeb starp paziņām ?
Kā jūs cīnāties ar bezkauņām, kas atļaujas pārāk daudz (pārkāpj sarkanās līnijas robežas, saistībā ar jums)
Reaģejat mierīgi vai asi?
03.06.2022 22:31 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Ļoti nepatīk bezkaunīgie, tādiem ar paškritiku ir pašvaki. Trūkst filtra attiecīgā, kur būtu tā robeža. Citu acī noteikti pamanīs skabargu, bet paša acī baļķi nemanīs.
03.06.2022 23:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
lexxxuslex @ 03.06.2022 23:01
Ļoti nepatīk bezkaunīgie, tādiem ar paškritiku ir pašvaki. Trūkst filtra attiecīgā, kur būtu tā robeža. Citu acī noteikti pamanīs skabargu, bet paša acī baļķi nemanīs.

Ja, Viņi pārbauda otrā cilvēkā robežas cik tālu var iet, un skatās kā reaģē cilvēks.
04.06.2022 00:46 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Starp paziņām vai ģimenē nav tādu.
Parasti bezkaunīgi cilvēki domā ka tiem pienākas viss, jo viņi ir kaut kas īpašs. Bieži darbā nākas saskarties ar tādiem.
Lien priekšā rindā, gaida labāku attieksmi, domā ka viņiem pienākas lietas par brīvu utt.
04.06.2022 07:07 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Daži šādi cilvēki ir pazīstami. Precīzāk bija pazīstami jo līdz ko bezkaunība pārkāpa visas robežas, tā kontaktu pārtraucu.
Manā skatījumā bezkaunīgam cilvēkam nav konkrēta modeļa bet es personīgi drīzāk jūtu cilvēku bezkaunīgās iezīmes (protams ja ir tādas) viņa uzvedībā.
Visbēdīgakais laikam ir tajā, ka bieži vien bezkaunības robežu pārkāpj cilvēki kuri ir pazīstami ilgāku laiku un ir pieraduši pie otra un vairs neslēpj savas dabiskās nepilnības, kā arī šādi cilveki savu problēmu situācijā nesaskata un gandrīz vienmēr viss ir beidzies ar konfliktu kura rezultātā paliku vainīga es 😃
Pārsvarā esmu ļoti pacietīga un dzīvoju pēc principa "nedari to ko nevēlies sajust pats" bet kad cilvēks pārkāpj pēdejo robežu tad skatoties kāds garastāvoklis - varu reaģēt asi bet varu arī mierīgi un cilvēku mūžiem ignorēt.
04.06.2022 17:55 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
Jā ir tādi cilvēki kaitinoši, bet es viņus apbrīnoju:D man ir viens bezkaunības līmenis, bet nākamajā es netieku:D vobšem, līst rindā pa priekšu es varu, bet tikai tad, ja novērtēju situāciju un saprotu, ka man būs ātri, bet tā ponta pēc neee:D zinu tādus, kuriem nav kauns jautāt stulbus jautājumus, bezkaunīgi kafejnīcā no blakus galda, kur sēž cilvēki atņemt salvetes utt., tas jau ir next level
04.06.2022 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Man visbiežāk tādus izdodas satikt valsts/pašvaldību iestādēs un bankās. Pietiekami bieži ir situācijas, kur šie darbinieki pieļauj kļūdas (piemēram, piereģistrē tikšanos ar darbinieci, kura kā izrādījās ir dekrētā jau 2 mēnešus) un pilnībā neuzņemas atbildību un vaino klientu. Absurdas situācijas. Ierakstiet telefona zvanus un saglabājiet epastus!
04.06.2022 18:32 |
 
Reitings 486
Reģ: 27.01.2022
Uz Ziemassvētkiem sagatavoju kolēģiem mazas dāvanu paciņas. Pretī saņēmu-varēji labāk naudu.
Citi atkal bija priecīgi, ka ir padomāts, jo uzņēmumā tā nav pierasta prakse apdāvināt.
Kad dalīja tos 500€ par katru bērnu, arī no dažām bija dzirdams, ka varēja jau tik un tik utt.. pašas sēž mājā, darbu "nevarot" atrast, dzemdē bērnus vienu pēc otra, bet kad piešķir liekus €, tāpat nav labi un par maz.
Dažkārt vedu pārtikas pakas cilvēkiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās. Ir gadījies, ka pašai vēl pārtikas pakas jāaiznes uz piekto stāvu un bez maz vai mutē ēdiens jāieliek.
Šie ir daži gadījumi no manas pieredzes, kad man šķiet, ka cilvēks ir bezkaunīgs.
05.06.2022 00:53 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Bija gadījums pirms pāris gadiem kad paziņa lūdza aizdod naudu, teicu, ka uz konta nav, a šī - aizej uz banku un uzliec. Vnk KOOOO.?? Pasūtīju trīs mājas tālāk. Riebjas tādi cilvēki, vienmēr izrādu nepatiku pret viņiem un neauklējos ar tādiem . Manu attieksmi uzreiz var pamanīt.
05.06.2022 14:00 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Bezkaunīgi cilvēki ir tie ,kas piekasas uz ielas ,aiz neko darīt! Protams tas ir ļoti reti. Man konkrēti 2 reizes.
Piemēram šodien pat. Bet tas cilvēks apjuka, kad es pateicu - man no tevis nav bail. Un pirms tam , piekasījas citai sievietei, kādu brīdi.
Pat nešķiet bezkaunīgi tie cilvēki ,kas paludz to sīknaudu kādam alko.
05.06.2022 16:41 |
 
Reitings 39637
Reģ: 20.07.2021
Lorra @ 05.06.2022 14:00
Bija gadījums pirms pāris gadiem kad paziņa lūdza aizdod naudu, teicu, ka uz konta nav, a šī - aizej uz banku un uzliec. Vnk KOOOO.?? Pasūtīju trīs mājas tālāk. Riebjas tādi cilvēki, vienmēr izrādu nepatiku pret viņiem un neauklējos ar tādiem . Manu attieksmi uzreiz var pamanīt.

Ar naudas lietām bieži sanāk visādas nepatīkamas lietas. Kolēģe L., kura bezkaunīgi uzmācās ar piramīdu lietām, bija apcēlusi otru kolēģi, ka vajagot ieguldīt naudu, un būs liela peļņa. Tā ieķīlāja dzīvokli. Pēc gada piramīda nobruka. Dzīvoklis tika zaudēts. Kolēģe L. paziņoja, ka katrs pats pieņem lēmumus, un vispār viņai ar to organizāciju vairs nav nekāda sakara. Paiet kādi gadi 5, un kolēģe L. apceļ citu manu kolēģi ar lielās peļņas iespējām. Meitene atrunājas, ka nav brīvas naudas. Un tad seko priekšlikums: "Bet tu vari ieķīlāt māju!". Viss kolektīvs apstulba no tādas bezkaunības.
05.06.2022 18:26 |
 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
Iepriekšējā darbā savā vārda dienā atnesu 2 nelielas kūkas, domāju pacienāšu savus kolēģus. Kolēģi pateica, ka tik lētas kūkas neēd, lai piedāvāju kādam citam. Biju aizvainota. Bet priecājos, ka tajā darbā vairāk nestrādāju. Kopš šīs situācijas es izvērtēju vai nest cienastu vai nē.
05.06.2022 19:06 |
 
Reitings 39637
Reģ: 20.07.2021
Smaidulītee @ 05.06.2022 19:06
Iepriekšējā darbā savā vārda dienā atnesu 2 nelielas kūkas, domāju pacienāšu savus kolēģus. Kolēģi pateica, ka tik lētas kūkas neēd, lai piedāvāju kādam citam. Biju aizvainota. Bet priecājos, ka tajā darbā vairāk nestrādāju. Kopš šīs situācijas es izvērtēju vai nest cienastu vai nē.

Brrr, varu iedomāties, kā Tu tobrīd juties.
Trakākais, kas man jubilejā ir gadījies - atļāvos siera platē uzlikt arī kūpinātu kazas sieru un saviebusies kolēģe paziņoja, ka viņa jūtoties kā kūtī. Visi sāka smieties, jo tai lēdijai neviens nevarēja izpatikt, visu laiku sēdēja kā saskābis alus.
05.06.2022 19:24 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Bezkaunīgi egoisti, kuri neatbalsta LGBT+ kopienu, vai līdzīgās situācijās, kur es varu, bet cits nē.
05.06.2022 19:31 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
HaileyBerry @ 05.06.2022 00:53
Uz Ziemassvētkiem sagatavoju kolēģiem mazas dāvanu paciņas. Pretī saņēmu-varēji labāk naudu.
Citi atkal bija priecīgi, ka ir padomāts, jo uzņēmumā tā nav pierasta prakse apdāvināt.
Kad dalīja tos 500€ par katru bērnu, arī no dažām bija dzirdams, ka varēja jau tik un tik utt.. pašas sēž mājā, darbu "nevarot" atrast, dzemdē bērnus vienu pēc otra, bet kad piešķir liekus €, tāpat nav labi un par maz.
Dažkārt vedu pārtikas pakas cilvēkiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās. Ir gadījies, ka pašai vēl pārtikas pakas jāaiznes uz piekto stāvu un bez maz vai mutē ēdiens jāieliek.
Šie ir daži gadījumi no manas pieredzes, kad man šķiet, ka cilvēks ir bezkaunīgs.

Es uzskatu, ka tas nav korekti vēl komentet, ka nauda ir labākā nekā dāvana, galu galā, cilveks var sarūpēt mini dāvanu par 3 eiro,bet ja dāvina naudu tad aploksne ir pieņemts konkrētu summu, pienemsim ne mazāk par 10 eiro.
Lidz ar to iespējams, cilvēks bijā iedomājies, ka tava dāvana nav vērtīga jeb naudā būtu saņēmis varbūt vairak, jo pienmets dāvināt konkrētas summas nevis 2 eiro.
Es tādām kolēģim, vairs neko nedavinatu- ne naudu, ne ko citu!
06.06.2022 05:13 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Smaidulītee @ 05.06.2022 19:06
Iepriekšējā darbā savā vārda dienā atnesu 2 nelielas kūkas, domāju pacienāšu savus kolēģus. Kolēģi pateica, ka tik lētas kūkas neēd, lai piedāvāju kādam citam. Biju aizvainota. Bet priecājos, ka tajā darbā vairāk nestrādāju. Kopš šīs situācijas es izvērtēju vai nest cienastu vai nē.

Manā skatījumā tas tikai apliecina cik zems ir viņu līmenis, ka var otram šādi pateikt.
Ir 101 cits iemesls ko pateikt, kāpēc tu atsakies no .(ēdiena)
.-Dieta
-Negaršo
Bet ne jau pateikt ka pārāk lēts produkts!
Viņi uzskata ka viņu DĀRGAS PAKAĻAS jau ir vairak vērtas nekā kūka veikalā.
Es viņiem iedzeltu atpakaļ.
06.06.2022 05:28 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
HaileyBerry @ 05.06.2022 00:53
Uz Ziemassvētkiem sagatavoju kolēģiem mazas dāvanu paciņas. Pretī saņēmu-varēji labāk naudu.
Citi atkal bija priecīgi, ka ir padomāts, jo uzņēmumā tā nav pierasta prakse apdāvināt.
Kad dalīja tos 500€ par katru bērnu, arī no dažām bija dzirdams, ka varēja jau tik un tik utt.. pašas sēž mājā, darbu "nevarot" atrast, dzemdē bērnus vienu pēc otra, bet kad piešķir liekus €, tāpat nav labi un par maz.
Dažkārt vedu pārtikas pakas cilvēkiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās. Ir gadījies, ka pašai vēl pārtikas pakas jāaiznes uz piekto stāvu un bez maz vai mutē ēdiens jāieliek.
Šie ir daži gadījumi no manas pieredzes, kad man šķiet, ka cilvēks ir bezkaunīgs.

Ja, jau 500 eiro ir par maz, vai apkaunojoši, varēja vispār neņemt un neko neteikt.
06.06.2022 05:29 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Lorra @ 05.06.2022 14:00
Bija gadījums pirms pāris gadiem kad paziņa lūdza aizdod naudu, teicu, ka uz konta nav, a šī - aizej uz banku un uzliec. Vnk KOOOO.?? Pasūtīju trīs mājas tālāk. Riebjas tādi cilvēki, vienmēr izrādu nepatiku pret viņiem un neauklējos ar tādiem . Manu attieksmi uzreiz var pamanīt.

parasti prasības tiek izteiktas vēl komandējošā toni.
Es būtu tāpat izdarījusi - pasūtījusi.
06.06.2022 05:34 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
LoveLife00 @ 05.06.2022 16:41
Bezkaunīgi cilvēki ir tie ,kas piekasas uz ielas ,aiz neko darīt! Protams tas ir ļoti reti. Man konkrēti 2 reizes.
Piemēram šodien pat. Bet tas cilvēks apjuka, kad es pateicu - man no tevis nav bail. Un pirms tam , piekasījas citai sievietei, kādu brīdi.
Pat nešķiet bezkaunīgi tie cilvēki ,kas paludz to sīknaudu kādam alko.

Stav pietura pieaudzis tēviņš 1.90m un prasa aizdodiet 2 eiro, lai viņš varētu nopirkt biļeti sev autobusam, bet stav un pipe nekaunīgi (cigaretem viņam bija nauda, ko pirkt, bet biļetei redz nepietiek)
Senioriem es saprastu, un iedotu protams, sirmgalvjiem, bet kāpēc man būtu jādod smirdoŠam tevainim ar smēķi roka nauda vēl? 😁
06.06.2022 05:40 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Tusnelda @ 05.06.2022 18:26

Ar naudas lietām bieži sanāk visādas nepatīkamas lietas. Kolēģe L., kura bezkaunīgi uzmācās ar piramīdu lietām, bija apcēlusi otru kolēģi, ka vajagot ieguldīt naudu, un būs liela peļņa. Tā ieķīlāja dzīvokli. Pēc gada piramīda nobruka. Dzīvoklis tika zaudēts. Kolēģe L. paziņoja, ka katrs pats pieņem lēmumus, un vispār viņai ar to organizāciju vairs nav nekāda sakara. Paiet kādi gadi 5, un kolēģe L. apceļ citu manu kolēģi ar lielās peļņas iespējām. Meitene atrunājas, ka nav brīvas naudas. Un tad seko priekšlikums: "Bet tu vari ieķīlāt māju!". Viss kolektīvs apstulba no tādas bezkaunības.

Es tādus slimus cilvēkus pasūtītu, lai iet, pateiktu LAI PATI PĀRDOD SAVUS ORGĀNUS UN IEĶĪLĀ, d_ra !
06.06.2022 05:44 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Smaidulītee @ 05.06.2022 19:06
Iepriekšējā darbā savā vārda dienā atnesu 2 nelielas kūkas, domāju pacienāšu savus kolēģus. Kolēģi pateica, ka tik lētas kūkas neēd, lai piedāvāju kādam citam. Biju aizvainota. Bet priecājos, ka tajā darbā vairāk nestrādāju. Kopš šīs situācijas es izvērtēju vai nest cienastu vai nē.

Nav jegas būt aizvainotam, labāk izteikt glaimojošus komentārus par vieniem! 😀
06.06.2022 05:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!