Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Finanses BA

 
Reitings 5
Reģ: 01.09.2020
Sveiki! Tuvojas iestāšanās laiks augstkolās un viens no variantiem, ko šobrīd apsveru ir Finanses Banku augstkolā, tomēr vienīgais, kas biedē ir matemātika, jo tā īsti nav mana "stiprā puse" (eksāmenā domāju, ka būs 50-60%), tomēr man piemīt liela centība un vēlme mācīties. Varbūt kāda/s, kas studē šajā programmā, varētu padalīties savā pieredzē?
03.06.2022 00:38 |
 
Reitings 13
Reģ: 01.10.2017
Čau! Pati nestudēju finansēs, bet šogad absolvēju BA biznesa procesu vadību. Par cik daudzus pazīstu arī no finansēm, varu teikt, ka lielas atšķirības starp abām programmām nav. Par matemātiku vari nesatraukties, viss atkarīgs no pasniedzēja. Es vidusskolu absolvēju ar 50% eksāmenā, bet BA matemātikā bija 9 gadā. Visu var, ja grib :) Ja ir vēl kādi jautājumi, droši vari uzrakstīt privāti
04.06.2022 16:14 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.05.2023
successful @ 04.06.2022 16:14
Čau! Pati nestudēju finansēs, bet šogad absolvēju BA biznesa procesu vadību. Par cik daudzus pazīstu arī no finansēm, varu teikt, ka lielas atšķirības starp abām programmām nav. Par matemātiku vari nesatraukties, viss atkarīgs no pasniedzēja. Es vidusskolu absolvēju ar 50% eksāmenā, bet BA matemātikā bija 9 gadā. Visu var, ja grib :) Ja ir vēl kādi jautājumi, droši vari uzrakstīt privāti
Vai vari pastāstīt bija grūti mācīties? Kādi priekšmeti bija visgrūtāki?
09.05.2023 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 15.10.2010
Grūtākie priekšmeti BA finansēs, kā dzirdēju no sava drauga, kurš pats strādā finanšu jomā un kam matemātika ir stiprā puse, esot bijuši ekonometrija un pastāvīgie darbi grāmatvedībā (viņš gan studēja neklātienē), kā arī daudzi esot mocījošos ar ENG, tieši ar finanšu terminoloģiju.
11.06.2023 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits