Sabiedrības viedoklis

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiki!
Kads ir jūsu viedoklis par sievietēm kuram ir pie 40 - 50 gadiem un nav bērnu? Vai tas būtu kautkas tik briesmīgs?
Piemēram Elita Patmalniece- gleznotāja, kurai ir 57 gadi un nav neviena bērna.
Cilvēki saka, ka viņa nav piepildījusi savu dzivi ar bērniem, tāpēc viņai ir tukšums un viņa tik daudz glezno un rada mākslas darbus.
28.05.2022 01:57 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Es domāju ka tev jāaizliedz bērni pašai dzidra zupa tev nedrīkst būt, bet ja ir jāatdod bērnu namā, lai tādas sievietes kā mēs kam nav vismaz iedotu īsto mīlestību bērnam
Vispār forumā nevienai nedrīkst būt bērni ar tādu attieksmi pret sievietēm kam viņi nevar būt fiziski fui
28.05.2022 22:56 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tagad, kad pašai ir 30 es protams, domāju pavisam citādāk. 30, 40 un arī 50 ir cilvēka spēka gadi.

mhm, tas visu izskaidro. Iet tie gadi uz priekšu un ieslēdzās "coping mechanism", labāk nemāni sevi, neviens tevi 50g neuzskatīs par jaunu cilvēku, vai kā tu saki - "cilvēks "spēka" gados", izņemot tādās pašās, kurām ir tuvu 50.
Runājot par tēmu - lai dzemdē, kuras grib. Patiesība ne visām vajadzētu sevi atražot, izdarītu lielu pakalpojumu sabiedrībai.
28.05.2022 22:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3759
Reģ: 31.10.2010
GhostGG @ 28.05.2022 22:59

mhm, tas visu izskaidro. Iet tie gadi uz priekšu un ieslēdzās "coping mechanism", labāk nemāni sevi, neviens tevi 50g neuzskatīs par jaunu cilvēku, vai kā tu saki - "cilvēks "spēka" gados", izņemot tādās pašās, kurām ir tuvu 50.
Runājot par tēmu - lai dzemdē, kuras grib. Patiesība ne visām vajadzētu sevi atražot, izdarītu lielu pakalpojumu sabiedrībai.

Cerams, ka to tu attiecini arī uz sevi. Skaties katru dienu spogulī un saki sev, ka esi vecs un norakstāms plus vēl raizējies par citu domām. Ar tādu attieksmi pret sevi patiešām var novecot priekšlaicīgi.
28.05.2022 23:03 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Es jau vienreiz uzrakstiju kāpēc nav 3mēnešos bija spontānais aborts bija tīrīšana gulēju slimnīcā no pārāk lielas asiņošanas gandrīz nomiru, pēc tam sākās visādi iekaisumi, saauga olvadi abi un grūtniecības bija 1reiz vienā olvadā tas tika izgriezts, otreiz otrā olvadā, kas tika izgriezts, daktere kas sēdēja pie gultas pēc operācijas pirmais ko dzirdēju atmostoties no narkozes TEV NEKAD NEBŪS bērni viss un tagad aizveraties lūdzu par izvēlēm, par spriedumiem un toesneši nolādētie kam kad ir kābūt var būt vai nevajag bērnus atceries karma, ko tu otram saki var atnākt tev pašam atpakaļ ja tev ir bērns tas nenozīmē ka ar viņu nekas nekad nenotiks
28.05.2022 23:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sitiet mani nost, bet 50 toč vairs nav spēka gadi. 30 jā. 40 varbūt jā. Bet nu nejau 50.
28.05.2022 23:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
didii5 @ 28.05.2022 23:04
Es jau vienreiz uzrakstiju kāpēc nav 3mēnešos bija spontānais aborts bija tīrīšana gulēju slimnīcā no pārāk lielas asiņošanas gandrīz nomiru, pēc tam sākās visādi iekaisumi, saauga olvadi abi un grūtniecības bija 1reiz vienā olvadā tas tika izgriezts, otreiz otrā olvadā, kas tika izgriezts, daktere kas sēdēja pie gultas pēc operācijas pirmais ko dzirdēju atmostoties no narkozes TEV NEKAD NEBŪS bērni viss un tagad aizveraties lūdzu par izvēlēm, par spriedumiem un toesneši nolādētie kam kad ir kābūt var būt vai nevajag bērnus atceries karma, ko tu otram saki var atnākt tev pašam atpakaļ ja tev ir bērns tas nenozīmē ka ar viņu nekas nekad nenotiks

Aizej uztaisi kumelīšu tēju un ej gulēt.
28.05.2022 23:05 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
didii5 @ 28.05.2022 23:04
Es jau vienreiz uzrakstiju kāpēc nav 3mēnešos bija spontānais aborts bija tīrīšana gulēju slimnīcā no pārāk lielas asiņošanas gandrīz nomiru, pēc tam sākās visādi iekaisumi, saauga olvadi abi un grūtniecības bija 1reiz vienā olvadā tas tika izgriezts, otreiz otrā olvadā, kas tika izgriezts, daktere kas sēdēja pie gultas pēc operācijas pirmais ko dzirdēju atmostoties no narkozes TEV NEKAD NEBŪS bērni viss un tagad aizveraties lūdzu par izvēlēm, par spriedumiem un toesneši nolādētie kam kad ir kābūt var būt vai nevajag bērnus atceries karma, ko tu otram saki var atnākt tev pašam atpakaļ ja tev ir bērns tas nenozīmē ka ar viņu nekas nekad nenotiks

Aizej paraudi spilvenā un beidz sevi mocīt forumā.
28.05.2022 23:06 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
mhm, tas visu izskaidro. Iet tie gadi uz priekšu un ieslēdzās "coping mechanism", labāk nemāni sevi, neviens tevi 50g neuzskatīs par jaunu cilvēku, vai kā tu saki - "cilvēks "spēka" gados", izņemot tādās pašās, kurām ir tuvu 50.

Pilnīgi piekrītu.... ne velti daba iekārtojusi, ka dzemdēt var līdz pus līdz enerģiskam vecumam. Sorī, bet 50 nav 30, tas ka Lopesai smukas bildes IG, nenozimē ka viņa skraidītu pakalj 1gadniekam.
28.05.2022 23:07 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Miaa
Tāpēc, grozies kā gribi, tas IR sievietes ķermenis
Nē, meitenīt! Tas ir jau cita cilvēka kermenis. Vienkārši sievietei ir dotas privilēģijas lemt par tā dzīvās būtnes ķermeni.
Es nemaz nerunāšu par tādiem gadījumiem kad vīrietis pēc bērna piedzimšanas aiziet no ģimenes, jo sievas pēcdzemdību ķermenis vairs nešķiet pievilcīgs/apnīk, ka sieva ir mūžam nogurusi/pietrūkst seksa neesamība/traucē bērna raudāšana naktīs utt..
Statistiski, sievietes ir šķiršanās iniciatores 70% gadījumu oficiālās un vēl biežāk neoficiālās attiecībās, tā ka nevajag tēlot upuri!
pateicoties kuriem notiek skolu apšaudes,

Skolu apšaudes, lielākoties, notiek tāpēc, ka bērnus skolā katru dienu daudzu gadu garumā psiholoģiski un fiziski iespaido vienaudži.
Ieročus es tur arī atbalstītu, jo viņiem valstī regulāri uzdarbojas teroristu grupējumi, kurus neviena iestāde neaiztiek pat par nežēlīgākajiem noziegumiem un tie nodara daudzreiz lielāku kaitējumu nekā kaut kādi šāvēji skolās. To pat nevar objektīvi salīdzināt!
Ar to savu diskusiju ar tevi izbeidzu.
Pareizi! Aiztaupīsi sev kaunu.
28.05.2022 23:09 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
nekur nav garantija, ka tiks akceptēts

Akceptēšana ir viens, bet kadi tie berninji naak no tiem bernu namiem... uhh bija mamma kas stastija sava bloga par to kaa uznjemusi bernu gimene, pasapmierinashanas, eshanas traucejumi... ughhh.... tur jabut dziljakam [laanam kaa tikai grbu buut mamma...
28.05.2022 23:09 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Cerams, ka to tu attiecini arī uz sevi. Skaties katru dienu spogulī un saki sev, ka esi vecs un norakstāms plus vēl raizējies par citu domām. Ar tādu attieksmi pret sevi patiešām var novecot priekšlaicīgi.

Neviens nesaka, ka ir norakstāms, bet gan to, ka 50g ir vecs. Pats arī sevi neuzskatu vairs par jaunu, un esmu pilnīgi ar to mierā. 🙃
28.05.2022 23:09 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Es jau vienreiz uzrakstiju kāpēc nav 3mēnešos bija spontānais aborts bija tīrīšana gulēju slimnīcā no pārāk lielas asiņošanas gandrīz nomiru, pēc tam sākās visādi iekaisumi, saauga olvadi abi un grūtniecības bija 1reiz vienā olvadā tas tika izgriezts, otreiz otrā olvadā, kas tika izgriezts, daktere kas sēdēja pie gultas pēc operācijas pirmais ko dzirdēju atmostoties no narkozes TEV NEKAD NEBŪS bērni viss un tagad aizveraties lūdzu par izvēlēm, par spriedumiem un toesneši nolādētie kam kad ir kābūt var būt vai nevajag bērnus atceries karma, ko tu otram saki var atnākt tev pašam atpakaļ ja tev ir bērns tas nenozīmē ka ar viņu nekas nekad nenotiks

Tu pie psihiatra esi gajusi so risinat?
28.05.2022 23:10 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Vienkārši kolosāla atrieksme aizej paraudi spilvenā es tikko no jūsu komentāriem gandrīz pārgriezu vēnas, ja ar mani kas notiks šis būs scrīnšots ko jūs man nodarījāt lai visa pasaule redz jūsu attieksmi nežēlību un ka tas var novest pie pašnāvības liels paldies par sapratni
28.05.2022 23:13 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
didii5 @ 28.05.2022 23:13
Vienkārši kolosāla atrieksme aizej paraudi spilvenā es tikko no jūsu komentāriem gandrīz pārgriezu vēnas, ja ar mani kas notiks šis būs scrīnšots ko jūs man nodarījāt lai visa pasaule redz jūsu attieksmi nežēlību un ka tas var novest pie pašnāvības liels paldies par sapratni

Jau sen bija aizdomas, ka esi trollis..
28.05.2022 23:16 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
didii5 @ 28.05.2022 22:48
Sapņos redzu bieži ka man ir bērniņš 3gadi skraida tā laimes sajūta tajā sapnī un tu pamosties un viņa nav ir tāda ārprātā tukšuma sajūta
Cik nav raudāts tas tā sāp ka gribās no morālām sāpēm pa sienu sākt rāpot

Izsaku līdzjūtību!
28.05.2022 23:16 |
 
Reitings 76
Reģ: 16.05.2022
Man prieks lasīt komentārus. Nopietni. Jo atceros tos laikus, kad šajā pašā forumā līdzīgas diskusijas aizgāja līdz kārtīgiem kašķiem, kuros sievietes, kuras nevēlas bērnus, tika apsaukātas visdažādākajos vārdos. Man prieks, ka laiki mainās, mainās cilvēku domāšana, sabiedrība aug un attīstās.

Nu, Anglijā un Velsā pāris gadus atpakaļ jau puse 30 gadu vecumu sasniegušās sievietes bija bez bērniem, tā ka ir jau valstis kur būt bez bērniem 30 gadu vecumā ir statistiski tikpat normāli kā būt ar bērniem - 50/50. Latvijā šī attiecība gan laikam ir citādāka un 30 gadnieču ar bērniem ir krietni vairāk nekā bez, bet droši vien ejam arī uz to.
28.05.2022 23:17 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Dzidra Zupa @ 28.05.2022 23:16

Jau sen bija aizdomas, ka esi trollis..

...un to apgalvo sieviete, kura nemāk pat pareizi uzrakstīt "dzidrā žūpa".
28.05.2022 23:21 |
 
Reitings 507
Reģ: 05.08.2021
didii5 @ 28.05.2022 23:13
Vienkārši kolosāla atrieksme aizej paraudi spilvenā es tikko no jūsu komentāriem gandrīz pārgriezu vēnas, ja ar mani kas notiks šis būs scrīnšots ko jūs man nodarījāt lai visa pasaule redz jūsu attieksmi nežēlību un ka tas var novest pie pašnāvības liels paldies par sapratni

Esi mēģinājusi kādreiz uzņemties atbildību par savām emocijām vai tikai vaino citus? Neviens no foruma nav vainīgs un atbildīgs par tavām veselības problēmām un to sekām.
28.05.2022 23:23 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Wordrobe666 @ 28.05.2022 01:57
Sveiki!
Kads ir jūsu viedoklis par sievietēm kuram ir pie 40 - 50 gadiem un nav bērnu? Vai tas būtu kautkas tik briesmīgs?
Piemēram Elita Patmalniece- gleznotāja, kurai ir 57 gadi un nav neviena bērna.
Cilvēki saka, ka viņa nav piepildījusi savu dzivi ar bērniem, tāpēc viņai ir tukšums un viņa tik daudz glezno un rada mākslas darbus.
tuvai paziņai ir pāri 40 un nav bērnu, un tas ir apzināts lēmums. Man šķiet pilnīgi normāli negribēt bērnus. Labāk ir uzreiz saprast to, ka nevēlies bērnus, nevis piedzemdēt, un tad domāt, ka labāk nebūtu dzemdējusi. Ir zināms gadījums, kad sieviete pēc bērna laišanas pasaulē ir sapratusi, ka viņai īstenībā nemaz nepatīk būt par māti.
28.05.2022 23:24 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
BlackPill @ 28.05.2022 22:45
Šajā apgalvojumā ir apslēpti divi pretrunīgi fakti. 1. Ja tu esi stāvoklī, tad tavā ķermenī ar laiku, dažādu bioloģisku procesu rezultātā, parādās dzīvs cilvēks. Atņemot viņam(-ai) dzīvību tu faktiski pieņem lēmumu par cita (uzsvars uz "cita") cilvēka ķermeni un dzīvību (turklāt bieži pilnībā ignorējot seksuālā partnera viedokli). Lielākā daļa ASV republikāņu to sauc par slepkavību. 2. Kā jau iepriekš minēju, ieņemšanā piedalās arī vīrietis. Bez vīrieša sēklas sieviete nebūtu spējīga lemt par cita cilvēka likteni.

Ja pāris mm līdz vīnogas lieluma šūnu kopumu tu sauc par cilvēku, tad katru reizi kad tu fappo tā arī ir slepkavība.
Bērns sievietes ķermenī būs 9 mēnešus un šajā laikā vīrietis nav tas kurš cieš no dažādām problēmām un var nomirt no 101 veselības problēmas.
Un kaut kad drīz jau izdomās veidu kā apaugļot bez spermas. Tā kā būs chill. Strong independent woman
29.05.2022 05:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!