Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laiks skrien, es stāvu uz vietas

 
Reitings 546
Reģ: 24.05.2014
Man šobrīd ir sajūta, ka skatos uz savām draudzenēm, arī uz paziņām sociālajos tīklos, un liekas, ka es it visā atpalieku. Ka laiks skrien uz priekšu, palieku arvien vecāka, bet īsti neko neesmu sasniegusi un nekādu dzīvesprieku no ikdienas negūstu. Vai kāda ir ar šo sajūtu saskārusies un var sniegt padomu? Sākumā šķita, ka pārejoši, bet nu jau kādu pus gadu tā doma mani nepamet, ka es weistoju savus labākos/peak gadus un negūstu baudu no ikdienas.
17.05.2022 23:12 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tur ari ir tava kluda - nevajag savu dzivi salidzinat ar citiem.
Ka isti neko neesi sasniegusi? Cik tev gadu?
Be happy with what you have & excited with what you want.
18.05.2022 00:14 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Katram dzīves vērtības un mērķi atšķiras. Kas ir tavi,ko Tu vēlies?
Man tādas sajūtas agrāk bija, bet tad beidzu skatīties ko dara citi. Kad sapratu savus mērķus, ko vēlos redzēt/piedzīvot/izdarīt, tad to sāku darīt. Šobrīd vienalga ko dara citi. Ja salīdzināsi sevi ar citiem,tad izniekosi savu laiku un beigās nožēlosi,ka nedarīji to ko patiesi vēlējies. Neaizmirsti,ka soc.tīklos cilvēki parāda visu to labāko un ne aizkulises. Varbūt cilvēks tur ir izskatās laimīgs,bet patiesībā dzīvo ar depresiju, ir izdedzis vai bezgala nelaimīgs.
18.05.2022 00:20 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Man ir tāpat, bet šobrīd grūti kaut ko sākt.
Pirmkārt nevajag skatīties, ko visi liek soc. tīklos - tur ir tikai highlights. Es lietoju tikai insta, bet tur nesekoju nevienam pazīstamam.
Ja gribi iepazīties, ej uz dažādiem pasākumiem - koncertiem, izstādēm, tagad daudz kas notiek.
Ja gribi labāku darbu/izglītību, piesakies kādiem kursiem vai pati internetā apgūsti. Ir atrodami daudz labi bezmaksas kursi online vai no youtube daudz ko var iemācīties.
Pievērsies veselīgam dzīvesveidam, izmēģini jaunas receptes, ej uz sporta zāli, pamēģini dažādas grupu nodarbības, tur arī var satikt cilvēkus.
Noteikti ir lietas, ko jau sen gribēji izmēģināt, tad dari to tagad. Ceļo, kaut vai tikai wīkendā izbrauc ārpus pilsētas.
Piepildi savu ikdienu tik daudz, ka vispār nav laika sekot līdzi citiem.
P.S. Pati saviem ieteikumiem nesekoju tā kā uz tavu atbildību.
18.05.2022 00:24 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Man šķiet diezgan vienkārši - saprast, ko vēlies sasniegt ( sev nevis tādēļ, ka citiem ir) un uz to arī tiekties. Bet, ja tas ir tikai "citiem ir un es arī tāpēc gribu", tad nē. Jādara priekš sevis un jābūt laimīgai, jo tu to vēlies.
18.05.2022 00:37 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Es arī loooooti atpalieku it visā, saprotu.
18.05.2022 00:38 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Man arī tā pirms gadiem 4 šķita, ka nekas nav mainījies - dzīvoju tur pat jau 10 gadus, strādāju tur pat utt. Un tad gada, divu laikā principā viss mainijās :D
Tā kā viss diezgan ātri var mainīties, ja pati tu vēlies.
18.05.2022 00:39 |
 
Reitings 87
Reģ: 13.05.2022
Man ir līdzīgi.
Esmu līdz ausīm studijās par kurām pat nezinu vai ir “mans”, bet tūlīt jau bakalaurs jāaizstāv. Nē, zināšanas ir vērtīgas un nožēlot nenozeloju, bet skiet, ka līdz galam nav mans.
Ir attiecības, bet tur jūtos parādā, jo puisis labi pelna, es pašlaik jau 3 mēnešus saņēmu bezdarbnieka pabalstu, jo nu biia grūti savienot skolu ar darbu, mācību atvalinajumu jau iztereju un kad sapratu, ka ir dīrā, tad ari aizgaju no darbam
It ka man ir puisis, kuru sen noskatīju, bet nedomaju, ka bus simpātijas vinam.. un te nu ir. Tulit jau kabatā diploms un laba izglitiba, turklat netērējot ne centa(jo biju budzeta :D) un it ka lietas par ko priecaties, bet neapmierinātība ar sevi man nelauj izbaudit to, jo pat attieicbas galva ie doma - es neesmu gana laba vinam, es esmu mazvērtīga
Ko es gribeju pateikt? Mums katram galva ir tarakāni un pat ja ārrji skiet citu dzives ideālas, tad es esmu dzivs piemers tam ka nav :D un ar to ie jatiek gala. :)
Ir ok maldīties, bet galvenais mekle sevi - izmēģini ko jaunu. Tu nekad neesi par vecu dzivot un meginat
18.05.2022 01:01 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Klasiskais variants, par ko apskaust citus.
Draudzenes un paziņas ir apprecējušies,
Piedzimuši vairāki bērni,
Strādā labā uzņēmumā,
Ceļo uz ārzemēm,
Dzīvo lepnā privātmājā ar dārgu mašīnu,
Staigā brendu drēbēs,
Apmeklē dārgus restorānus u.tt.,
Augstākas izglītības
Un tad tu saproti, ka tev no tā iespējams, nekas dzīvē nebūs.
18.05.2022 01:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Skaudība ir slikta lieta.
Lai kaut ko iegūtu, kaut kas ir jāzaudē. Respektīvi, tu nevari darīt vienu un to pašu, un cerēt uz labāku rezultātu.
18.05.2022 06:17 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pirmkārt beidz skatīties soc.tīklos uz citiem, jo aiz tās bildes varbūt slēpjas pamatīgi strīdi, nesaskaņas utt.
Otrkārt saproti ko tu gribi sasniegt un sāc pamazām kaut ko mainīt lai tur nokļūtu.
Treškārt, varbūt neko nevajag mainīt un tā ir vienkārši skaudība un neapmierinātība ar sevi.
18.05.2022 06:34 |
 
Reitings 546
Reģ: 24.05.2014
Paldies par ieteikumiem, noteikti jāmēģina tikt galā ar savu brīvo laiku, kurš man šobrīd ir stipri par daudz, tapēc arī lien tarakāni laukā no manis! Daudz draugu man nav, tās draudzenes, kas ir, visas ir aizņemtas 24/7 un satiekamies reti. Es pat neteiktu, ka tā ir skaudība, jo no manis domājot par citiem / skatoties uz citiem nenāk negatīvas emocijas, bet gan tāds prieks, cik viņiem ir forši un, ka es arī tādu dzīvi gribētu, bet tajā pašā laikā nomāc skumjas. Bet varbūt to var arī nosaukt par skaudību :D
18.05.2022 08:13 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Varbūt pamēģini ko jaunu? Es plānoju sākt iet autoskolā. Nu, nav tā, ka man tās tiesības baigi vajag, man patiesībā besī braukt ar auto(draugs ir pamācījis pāris reizes, nepatika), bet sapratu, ka gadās čipē situācijas un tad auto noderētu + pašai patiktu apziņa, ka es kādreiz pati varu aizbraukt līz tirdzniecības centram/pie drauga, mevis vairak ka 1h kratīties sabiedriskajos
18.05.2022 09:03 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Lycia @ 18.05.2022 08:13
Paldies par ieteikumiem, noteikti jāmēģina tikt galā ar savu brīvo laiku, kurš man šobrīd ir stipri par daudz, tapēc arī lien tarakāni laukā no manis! Daudz draugu man nav, tās draudzenes, kas ir, visas ir aizņemtas 24/7 un satiekamies reti. Es pat neteiktu, ka tā ir skaudība, jo no manis domājot par citiem / skatoties uz citiem nenāk negatīvas emocijas, bet gan tāds prieks, cik viņiem ir forši un, ka es arī tādu dzīvi gribētu, bet tajā pašā laikā nomāc skumjas. Bet varbūt to var arī nosaukt par skaudību :D

Jocīgi, ka neviena šeit tev vēl nav ieteikusi izskrieties. Līdz 30-35 šo iespēju vajag izmantot!
18.05.2022 11:25 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Lycia @ 18.05.2022 08:13
Paldies par ieteikumiem, noteikti jāmēģina tikt galā ar savu brīvo laiku, kurš man šobrīd ir stipri par daudz, tapēc arī lien tarakāni laukā no manis! Daudz draugu man nav, tās draudzenes, kas ir, visas ir aizņemtas 24/7 un satiekamies reti. Es pat neteiktu, ka tā ir skaudība, jo no manis domājot par citiem / skatoties uz citiem nenāk negatīvas emocijas, bet gan tāds prieks, cik viņiem ir forši un, ka es arī tādu dzīvi gribētu, bet tajā pašā laikā nomāc skumjas. Bet varbūt to var arī nosaukt par skaudību :D

Katram dzīvē ir savs laiks,kad dzīvē notiek kādas izmaiņas uz priekšu,kādam ātrāk,kādam vēlāk.
Nav jābūt visiem vienādi visam dzīvē.
Raksti,domā,ko Tu vēlies mainīt dzīvē,savus mērķus,plānus un centies ko darīt,lai to realizētu.
18.05.2022 11:36 |
 
Reitings 546
Reģ: 24.05.2014
Meitenex jā, domāju sākt iet uz sporta zāli, līdz ko atradīšu darbiņu, pagaidām tam nav līdzekļu. Pēdējo reizi sportoju vidusskolas sporta stundā, tādēļ tas būtu liels izaicinājums un izkāpšana no konmforta zonas.
BlackPill man jau pašai šķiet, ka izskrējos līdz 25, bet varbūt vēl tiešām neesmu izskrējusies līdz galam un iekšējais nemiers ir no tā
18.05.2022 14:16 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
man jau pašai šķiet, ka izskrējos līdz 25, bet varbūt vēl tiešām neesmu izskrējusies līdz galam un iekšējais nemiers ir no tā
Neesi, neesi. Vēl jāizskrienas, kamēr ir laiks un kamēr izskats "atļauj".
18.05.2022 14:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits