Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izrunāšanās pēc attiecību beigam

 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Situacija sekojoša. Izšķiros, nu jau 3 mēnešus atpakal. Izskiramies diezgan pēkšņi un negaidīti. Izrunājāmies pavisam minimāli. Iespējams, bija sajūta, ka to nevajag, jo attiecību laika jau mēdzam pārrunāt lietas kas nestrādā, tāpēc lielu jautājumu vai pārsteigumu nav. Nav tā, ka ļoti pārdzīvoju viņa zaudējumu. Bet toties joprojām pārdzīvoju dažas lietas ko vins man pateica un tas mani ietekme, ik pa laikam domāju par to, bet ļoti gribu atlaist to un aizmirst. Es nezinu ka to izdarīt. Tāpēc ienāca prata doma - varbūt uzaicināt viņu izrunāt to kādas bija mūsu attiecibas? Varbūt tad man paliks vieglāk, jo viss būs izteikta un uzzināšu viņa skatu punktu? No otras puses, nav fakts, ka šī saruna būs veiksmīga, tāpēc ir saistīts ar zināmu risku. Ticu, ka šo izlasot varētu nebūtu skaidrība ko man ieteikt. Bet ka ir jums - vai vienmēr šķiroties esat visu kārtīgi izrunajusas? Arī tad ja attiecibas ilga tikai pusgadu? Esmu iestrēgusi pagātne ar to, ka mani ievainoja viņa teiktais. Kas tieši tas bija nevēlos rakstīt, tāpēc diskusija ir tīri par ideju - cik svarigi ir lai attiecībām beidzoties nepaliek neizrunātas lietas? Vai arī labāk censties move on bez sarunas, jo nav garantija, ka tā saruna būs palidzosa? Negribētos arī lai tā saruna kļūtu par pārmesanu viņam, neliels risks ir, jo dusmas ir palikušas. It ka cilvēks vins ir inteliģents un viņam ir maldīgs priekšstats par to, ka šķiramies on good terms. Bet laikam ejot sapratu, ka īsti tā nav.
15.05.2022 23:08 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Up
15.05.2022 23:08 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Kaut arī nevēlies rakstīt, liela nozīme tomēr tam, par ko tieši ir runa. Citādi grūti dot padomus.
Es iespējams gribētu zināt, kādēļ mūsu attiecības nesanāca, ja šķiršanās būtu viņa iniciatīva, un viņš to nebūtu pateicis līdz šķiršanās brīdim.
15.05.2022 23:20 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Nezinu gan vai izrunāšanās palīdzēs, dažreiz arī cilvēki dusmas pasaka nesmukas lietas un pat, ja viņam tas nepatika vai traucēja attiecībām, tad kāda vispār tam nozīme. Vai iepriekšējie partneri arī ir Tev kaut ko teikuši par to "tēmu", kuru aizskāra šis bijušais?
15.05.2022 23:25 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Kritizēja mani par izskatu, ka neesmu viņa gaumē vizuāli, bet esot bijis kopā tāpēc, ka ar mani jutās labi. Salīdzināja ar citām un detalizēti stāstīja par savam bijušajam. Ka arī vel šis tas. Te jāpiebilst, ka neskatoties uz reāli jau apzinos, ka esmu diezgan izskatīga un vīriešiem patiku. Bet ka jau visiem cilvēkiem, man arī ir nepilnības un jutu, ka tagad ir palicis grūtāk to sevī pieņemt. Un iepazīstoties jutu bailes, ka šī pieredze varētu atkārtoties. Esmu vienmēr bijusi ar noslieci uz perfekcionismu izskata zina, bet tagad tas sāk palikt traucējoši, jo pārāk daudz domāju par savu vizuālo un sevis uzlabošanu. Varbūt arī kaut kādu iemeslu pēc gribas viņu satikt, bet iemīlējusies neesmu. Iepriekšējie partneri nekad tā nebija rīkojusies, izņemot vienu jocīgu čali vidusskolā, bet tas nebija tik tieši un konkrēti. Man liekas man biku sviestā sagājis tas, ka liekas vizuālais ir tik svarīgs un jācenšas no sevis maksimumu dabūt āra. Zinu, ka neskatoties uz dusmām un aizvainojumu, savas domas spēšu izteikt korekti. Bet ko vins varētu teikt drusku biedē :D
15.05.2022 23:28 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Tādā gadījumā neredzu nekādus ieguvumus, ja jūs satiktos un izrunātos. It sevišķi, ja runa ir par izskatu, kas ir dabas dots.
15.05.2022 23:36 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Nav jau tikai par izskatu, bet attieksmi un pa lielam visu kas ir bijis. Jo nejau tas bija vienīgais kas notika. Un nevaru saprast kāpēc vins gribēja būt kopā ja jau tā domāja. Utt un utt. Liekas, ka kaut kas nav saprasts. Un galvenais, ka gribu mainīt savas domas uz labu par savu bijušo. Jo nevienai jau nav patīkama sajūta, ka biji kopā ar kretīnu. Gribas domāt labas domas par to kas bijis. Arī ja bija kaut kādas grūtības un problemas. Citādi grūtāk atlaist šo pieredzi.
15.05.2022 23:40 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Oi, tas pa lielam neko nedod.
Cik esmu prasījusi exiem izrunāties, neviens nav piekritis. Labāk uzlikt mīksto, ļoti pacensties. Iespējams, vēlāk pats pakaļ skries.
15.05.2022 23:47 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Viens bijušais gan pēc 5 gadu attiecībām pateica ka mani nemīlēja un ka es visās jomās biju nulle.
Ko dabūju? Smagu depresiju, kuru ārstēja ar medikamentiem.
15.05.2022 23:48 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Vins noteikti piekristu, jo ir gribējis uzturēt kontaktu. Vienīgi vai nesarunās huinu nav solīts. Bet tikpat labi arī jauki izrunātos
15.05.2022 23:48 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Minnie, no sirds jutu Tev līdzi!! Ļoti. Saprotu.
Mani bijušie agrāk lai kādi būtu bijusi, nekad sāpīgas lietas nebija pateikusi. Nu ne tādas kas paliek atmiņa vismaz.
15.05.2022 23:49 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Protams, ka vajag izrunāties! Tas ir no sērijas, "es apzinos, ka viņš mani regulāri sita, bet man tāpat ir 100. reizi jāpārliecinās, ka viņš nav mainījies" jeb, kā tu to sauc, "viss jāizrunā". Ja viņš mani piekaus 101. reizi, tad nu es tiešām visu būšu sapratusi...nu vismaz uz pāris mēnešiem, jo pēc tam jau vajadzēs vēlreiz pārbaudīt, vai Rihards nav mainījies. Sliktākajā gadījumā man būs iegasts visus vīriešus saukt par pretekļiem un āžiem.:D
16.05.2022 00:18 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
BP, lūdzu ignore manas diskusijas, mani tiešām neinterese Tavs viedoklis.
16.05.2022 00:19 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Jo nevienai jau nav patīkama sajūta, ka biji kopā ar kretīnu.
Mūsdienās apmēram 80% regulāri guļ ar kretīniem, tā ka tu neesi unikāla.
16.05.2022 00:21 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
minniethemouse @ 15.05.2022 23:48
Viens bijušais gan pēc 5 gadu attiecībām pateica ka mani nemīlēja un ka es visās jomās biju nulle.
Ko dabūju? Smagu depresiju, kuru ārstēja ar medikamentiem.
man būtu poh*j ko mans ex man saka, kā var ņemt tādus galvā? Man vecis pateiktu- tev blondi mati labāk izskatītos nekā tumšie. Da labi, es speciāli nemainītu to:D nekad nesapratīšu šito. Man pateiktu- ar tevi sex sūdigs. Nu labi, man ar tevi ar nebija labi. :D
16.05.2022 00:22 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992 @ 16.05.2022 00:19
BP, lūdzu ignore manas diskusijas, mani tiešām neinterese Tavs viedoklis.

Labi, bet tikai pie nosacījuma, ka tu arī nepiesārņosi "manas" diskusijas. Sarunāts?
16.05.2022 00:23 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Var jau, lai pateiktu, ka viņa krāns bija īss, darbojās tā, ka parasti pētīji nagus, vai nagu laka ir nožuvusi, un, jā- īsti smuks arī nebija. Biji kopā aiz žēluma, jo tādu diezvai kāda vēl pažēlos.
16.05.2022 00:23 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
+ ko tu tur izrunāsi? jautāsi- vai tiešām esmu tik neglīta? Nu camon. Tu sevi pazemosi tikai un liksi tam vīrietim saprast, ka ņēmi galvā to ko viņš pateica. Pasmīkņās. Nevajag to. Aizmirsti un viss. Varu derēt, ka esi simpātiska un viss kārtībā, čalitis aiz greizsirdibas un dusmām pateica tā lai pazeminātu tavu vērtību šķiroties.
16.05.2022 00:26 |
 
Reitings 65
Reģ: 09.07.2021
Santa1992 @ 15.05.2022 23:28
Kritizēja mani par izskatu, ka neesmu viņa gaumē vizuāli, bet esot bijis kopā tāpēc, ka ar mani jutās labi. Salīdzināja ar citām un detalizēti stāstīja par savam bijušajam. Ka arī vel šis tas. Te jāpiebilst, ka neskatoties uz reāli jau apzinos, ka esmu diezgan izskatīga un vīriešiem patiku. Bet ka jau visiem cilvēkiem, man arī ir nepilnības un jutu, ka tagad ir palicis grūtāk to sevī pieņemt. Un iepazīstoties jutu bailes, ka šī pieredze varētu atkārtoties. Esmu vienmēr bijusi ar noslieci uz perfekcionismu izskata zina, bet tagad tas sāk palikt traucējoši, jo pārāk daudz domāju par savu vizuālo un sevis uzlabošanu. Varbūt arī kaut kādu iemeslu pēc gribas viņu satikt, bet iemīlējusies neesmu. Iepriekšējie partneri nekad tā nebija rīkojusies, izņemot vienu jocīgu čali vidusskolā, bet tas nebija tik tieši un konkrēti. Man liekas man biku sviestā sagājis tas, ka liekas vizuālais ir tik svarīgs un jācenšas no sevis maksimumu dabūt āra. Zinu, ka neskatoties uz dusmām un aizvainojumu, savas domas spēšu izteikt korekti. Bet ko vins varētu teikt drusku biedē :D

Drīkst jautāt cik abiem gadu ?
16.05.2022 01:25 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Watafak 😃
Let him goooo. Nevajag nekādas pārrunas. Beigās viss var pagriezties uz tev nelabvēlīgāku pusi un beigas raudāsi spilvenos tu. Es arī esmu cilveks kuram vienmēr ir mode visu pārdomāt un pec tam arī pārrunāt, bet ir reizes kad vienkārši "gudrākais paklusē". Tici man, ar laiku aizmirsīsies ko viņš tev tur teica un turklāt varbūt pat viņš tev to neteica tā ka nu galīgi no sirds bet ar domu nedaudz ieriebt. Ja tā iedziļinās tad mēs nevaram pat iedomāties cik patiesībā daudzi cilvēki mūs kritizē, sākot no radiem līdz pat vecāku draugiem utt. Šis ir tikai tas ko zini jo pateica acīs. Ņem visu vieglāk un tiešām, vienigais ko es tavā vietā izdarītu ir aizsūtītu sms ar ziņu ka viņam mazs krāniņš vai arī patiesībā nekad neesi ar viņu pabeigusi. Tas maaaaksimāli iedragā džekiem ego 😃
16.05.2022 02:59 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man liekas, ka patiesībā tu jūties vientuļi, kā rezultātā aizdomājies par bijušo un tapēc gribas kaut kādu tur pēdējo sarunu. Tu no tās sarunas neko neiegūsi. Nu, viņš pateiks, ka tiešām tā domāja. Ko tālāk? Kāda razņica ko domā kaut kāds bijušais? Dzīve iet uz priekšu, nevajag griezties atpakaļ un censties savu sirdsmieru tur atrast. Kas aizgājis, aizgājis.
Starp citu, cilvēki emociju uzplūdos sarunā daudzas lietas ar mērķi sāpināt.
Turklāt tālākajos dzīves posmos tās tavas "gribu mainīt domas par savu bijušo" dzīvē vispār nepalīdzēs. Es arī esmu bijusi aizvainota uz bijušajiem. Nu pasāp un viss. Manās acīs joprojām viņi ir a**isēji, bet es eju uz priekšu. Un nevajag tur nekādas sarunas, jo darbi vienmēr ir skaļāki par vārdiem.
16.05.2022 06:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!