Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaimiņi krievi

 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Augšā ievācās krievi ar bērniem (velns viņu zin cik) un kopš tā laika sākās. Visu laiku skraida, bļauj, arī braukā ar skūteri. Katru rītu 8os no rīta skraida un bļauj un tad ap 9iem aiziet. Šodien bija kronis visam, stundām vienkārši skraida, lec no dīvāna un grīdas. Neizturēju un uzgāju augšā, atver kaut kāda šmara. Izrādās šiem šodien bērnu ballīte, ok. Bet pieklājīgi būtu iepriekš pabrīdināt.
Palūdzu vai var klusāk, vai vismaz neskraidīt pa vienu konkrētu istabu (kurā visu laiku uzturos). Pateica, ka var darīt ko grib un trokšņot cik grib, viņai nospļauties, lai saucu policiju. Tad teica, ka viņi vispār netrokšņojot, ka es izdomāju. No rītiem sīkais nevarot pamosties, noteikti neskrien un 8os viņi aiziet uz bērnudārzu, bet tā nav taisnība, es taču dzirdu. Arī visās brīvdienās un svētku dienās skraida.
Es saprotu, ka teorētiski var visu dienu trokšņot, bet taču var saprast, ja citiem traucē.
Aizgāju normāli parunāt, bet ar krieviem jau nevar parunāt. Šī neviena vārda nevar latviski pateikt. (Uzskatu, ka tādi būtu vienkārši jāizsūta, bet tas ir cits jautājums) Tikai atkārtoja, lai saucu policiju, ja kaut kas nepatīk.
KO DARĪT? Saukt to policiju? Man liekas dienas laikā nav jēga.
Vai kādai ir bijuši tādi kaimiņi, ar kuriem neko nevar sarunāt? Un vai ir rasts kāds risinājums? Vai vienkārši pacietāt?
Vislabāk protams būtu pārvākties, bet šobrīd tas nav iespējams. Un nav garantēts, ka citur tā nebūs.
14.05.2022 20:49 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Primrose @ 14.05.2022 20:49
Augšā ievācās krievi ar bērniem (velns viņu zin cik) un kopš tā laika sākās. Visu laiku skraida, bļauj, arī braukā ar skūteri. Katru rītu 8os no rīta skraida un bļauj un tad ap 9iem aiziet. Šodien bija kronis visam, stundām vienkārši skraida, lec no dīvāna un grīdas. Neizturēju un uzgāju augšā, atver kaut kāda šmara. Izrādās šiem šodien bērnu ballīte, ok. Bet pieklājīgi būtu iepriekš pabrīdināt.
Palūdzu vai var klusāk, vai vismaz neskraidīt pa vienu konkrētu istabu (kurā visu laiku uzturos). Pateica, ka var darīt ko grib un trokšņot cik grib, viņai nospļauties, lai saucu policiju. Tad teica, ka viņi vispār netrokšņojot, ka es izdomāju. No rītiem sīkais nevarot pamosties, noteikti neskrien un 8os viņi aiziet uz bērnudārzu, bet tā nav taisnība, es taču dzirdu. Arī visās brīvdienās un svētku dienās skraida.
Es saprotu, ka teorētiski var visu dienu trokšņot, bet taču var saprast, ja citiem traucē.
Aizgāju normāli parunāt, bet ar krieviem jau nevar parunāt. Šī neviena vārda nevar latviski pateikt. (Uzskatu, ka tādi būtu vienkārši jāizsūta, bet tas ir cits jautājums) Tikai atkārtoja, lai saucu policiju, ja kaut kas nepatīk.
KO DARĪT? Saukt to policiju? Man liekas dienas laikā nav jēga.
Vai kādai ir bijuši tādi kaimiņi, ar kuriem neko nevar sarunāt? Un vai ir rasts kāds risinājums? Vai vienkārši pacietāt?
Vislabāk protams būtu pārvākties, bet šobrīd tas nav iespējams. Un nav garantēts, ka citur tā nebūs.

Krievi ir un paliek krievi. 😂
Stulba suga, Latviešu Krievi ir reāli pretīgi….99% kašķīgi, dirsīgi, neapmierināti- ka tik kādam ieriebt.
Te Latvija tik slikti- ko nebrauc uz savu Krievzemi?
14.05.2022 21:03 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Policija neko nevar izdarīt. Iesaku pārvakties.
Manā mājā, kur dzīvoklis, pa daudziem gadiem bijušas divas situācijas, kad traucējuši kaimiņu bērni, pati nekad neesmu bijusi iesaistīta bijusi. Konflikti izvērtās pat līdz dūru vicināšanai. Manis aprakstītajās situācijas bija augšējo dzīvokļu iedzīvotāju pusē. Neuzskatu, ka bērniem jāaizliedz skriet, jo tā ir normāla bērna attīstība. Apakšējā kaimiņiene bērniem klupa kāpņu telpā virsū, mājās vecāki aizliedza bez maz vai staigāt, lai psihopāti nekaitinātu, psihopātes vecis apsaukājas un deva pa muti. Otrā gadījumā bija madāma, kura pa dienu gulēja, naktīs strādāja. Mūžīgās sūdzības, redz ķegļus spēlē, bet patiesībā kaimiņi tapetes līmēja. Lai arī daudzas jaunās ģimenes bija mūsu mājā, bet daži ir kam nu nav domāts daudzdzīvokļu māja, lai arī izolācija mums laba bija. Jo, kad aizbraucām uz Zoļiku ciemos, kad pa trubām gāja ūdens, vot tur likās, ka viss reāli pludo, vai kad lifts strādāja.
Manas mājas neapmierinātie kaimiņi izvācās.
Nedomā, ka uzskatu, ka esi psihopāte, man vnk tā viena toč bija psihopāte, galīgi neadekvāta. Otra baigā madāma 😅😅 bērni ir bērni, tur nav pritons ar skaļu mūziku un kaušanos.
Kā arī sūdzēties policijai par to. Nu es negribētu, lai manā dosjē ir ieraksta, ka es sūdzos par kaimiņu bērniem, jo viņi skaļi skrien. Nakamajā reizē, kas kaut kur būs saraksta visos notikumos, kur esmu tikusi iesaistījusies (izsaucējs, liecinieks, cietušais, vainīgais), šāds jau stokā liktu darīt priekštatu, ka esmu kašķu vecene.
14.05.2022 21:10 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Krievi ir un paliek krievi. 😂
Stulba suga, Latviešu Krievi ir reāli pretīgi….99% kašķīgi, dirsīgi, neapmierināti- ka tik kādam ieriebt.
Te Latvija tik slikti- ko nebrauc uz savu Krievzemi?

Stulbā zoss. Negribēju nolaisties līdz tādam līmenim, ka jālamājas, bet tādi, kā Tu savādāk nesaprot.
Sliktā sabiedrībā Tu uzturies. 99% man zināmie krievi ir inteliģenti, izglītoti, pieklājīgi, lieliski cilvēki.
Tāpēc pievaldi mēli.
Ps. Esmu latviete.
Autore, un Tev - ļoti stulbi no Tavas puses tiesi uzsvērt - krievi ievācās. Itkā citu tautību cilvēki nevarētu būt tādi, kā tevi augšstāvu kaimiņi.
14.05.2022 21:12 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
kreimene.. @ 14.05.2022 21:12

Stulbā zoss. Negribēju nolaisties līdz tādam līmenim, ka jālamājas, bet tādi, kā Tu savādāk nesaprot.
Sliktā sabiedrībā Tu uzturies. 99% man zināmie krievi ir inteliģenti, izglītoti, pieklājīgi, lieliski cilvēki.
Tāpēc pievaldi mēli.
Ps. Esmu latviete.
Autore, un Tev - ļoti stulbi no Tavas puses tiesi uzsvērt - krievi ievācās. Itkā citu tautību cilvēki nevarētu būt tādi, kā tevi augšstāvu kaimiņi.

Tajā dzīvoklī bieži mainās saimnieki, šie ir pirmie, kuri vispār nerēķinās ar citiem. Kad latvieši trokšņoja, arī gāju teikt un viņi bija saprotoši, bez garām diskusijām varējām vienoties.
Ja tas būtu reizi nedēļā, varētu jau pieciest, bet viņi katru rītu skraida. Nekad nevar izgulēties, nu tas nav normāli.
14.05.2022 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
kreimene.. @ 14.05.2022 21:12

Stulbā zoss. Negribēju nolaisties līdz tādam līmenim, ka jālamājas, bet tādi, kā Tu savādāk nesaprot.
Sliktā sabiedrībā Tu uzturies. 99% man zināmie krievi ir inteliģenti, izglītoti, pieklājīgi, lieliski cilvēki.
Tāpēc pievaldi mēli.
Ps. Esmu latviete.
Autore, un Tev - ļoti stulbi no Tavas puses tiesi uzsvērt - krievi ievācās. Itkā citu tautību cilvēki nevarētu būt tādi, kā tevi augšstāvu kaimiņi.

Kapēc jaapsauc zosis?!
Turpini dzīvot ar saviem 1% krieviem, mans gadijums 99% reāli lohi.
Okupanti, Putleristi. 😂😂😂😂 vai seko līdzi šodienas krieviem Latvijā. 😂😂😂😂????
Noziedoju naudu viņu pieminekļa nojaukšanai. 😂
14.05.2022 22:00 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Primrose @ 14.05.2022 21:21

Tajā dzīvoklī bieži mainās saimnieki, šie ir pirmie, kuri vispār nerēķinās ar citiem. Kad latvieši trokšņoja, arī gāju teikt un viņi bija saprotoši, bez garām diskusijām varējām vienoties.
Ja tas būtu reizi nedēļā, varētu jau pieciest, bet viņi katru rītu skraida. Nekad nevar izgulēties, nu tas nav normāli.

Nu krievi, tas izsaka visu. 😂
14.05.2022 22:01 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Tas tā ir, kur ir dzīvokļi- vienmēr būs kādi kas var atļauties visu.. Mums blakus kāpņu telpa tieši aiz sienas uzradies suns. Kad saimnieki prom tā īd, čīkst, un kasa sienu tieši, kur man gultai galvgalis.. jau no 6:30 rītā… Gribas vnk nakti ieslēgt tumbu un atskanot viņu pašu suņa ņemšanos…
Nu no augusta vidus varēs klausīties kà man bēbis raud…
14.05.2022 22:27 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Kapēc jaapsauc zosis?!
Turpini dzīvot ar saviem 1% krieviem, mans gadijums 99% reāli lohi.
Okupanti, Putleristi. 😂😂😂😂 vai seko līdzi šodienas krieviem Latvijā. 😂😂😂😂????
Noziedoju naudu viņu pieminekļa nojaukšanai. 😂

Ko stulbam padarīsi.
100% nepazīsti personīgi nevienu krievu, bet spriež pēc soc.tīklu ierakstiem, ziņām, kur izceļ to 1% ne pārāk adekvātu. Un tagad saka - visi tādi.
Šaurs prātiņš. Ļoti, ļoti šaurs.
14.05.2022 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
kreimene.. @ 14.05.2022 22:32

Ko stulbam padarīsi.
100% nepazīsti personīgi nevienu krievu, bet spriež pēc soc.tīklu ierakstiem, ziņām, kur izceļ to 1% ne pārāk adekvātu. Un tagad saka - visi tādi.
Šaurs prātiņš. Ļoti, ļoti šaurs.

Es stāstu no savas pieredzes…
Pilnīgi jums Pultera domāšana, “mana pareizā, tava sūds”
Saku no pieredzes 😎
Draudzejaties ar RUSmaņiem, bet mana pieredze ir svaka ar šo sugu. Labāk lai iet nevis nāks. 😌
Tik histeriski aiztavat RUSmaņus vai tik pati tomer neesat kada Tatjana, Gaļina, Nataļja… 😂
14.05.2022 22:38 |
 
Moderators
Reitings 3629
Reģ: 13.11.2016
Ja bērnu skraidīšanu var labi dzirdēt, tad tā skaņas izolācija nav laba, neatkarīgi no tā, cik labi var/nevar dzirdēt ūdens tecēšanu vai kanalizācijas nolaišanu.
Tādā ziņā labi dzīvot populāra attīstītāja jaunajā projektā. Bērni augšā skraida regulāri, bet tā skaņa ir knapi dzirdama, vispār netraucē. Kaimiņi, galvenokārt, ir ļoti pieklājīgi cilvēki, izteiktā pārsvarā latvieši. Izteikti traucējošas situācijas tiek ātri atrisinātas Whatsapp vai FB grupās.
14.05.2022 22:38 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Te tiešām ir neizglītotas tumsones, kas ir tik aprobežotas, ka uzskata, ka ir normāli novelt vainu uz tautību. Esmu pa pusei krieviete un lepojos ar to :) Neesmu tik stulba lai nesaprastu atšķirību starp Putinu un krievu tautu. Tas būtu tāpat ka pateikt, ka latviešu tauta ir tikpat nožēlojama ka Levits.
14.05.2022 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Santa1992 @ 14.05.2022 22:43
Te tiešām ir neizglītotas tumsones, kas ir tik aprobežotas, ka uzskata, ka ir normāli novelt vainu uz tautību. Esmu pa pusei krieviete un lepojos ar to :) Neesmu tik stulba lai nesaprastu atšķirību starp Putinu un krievu tautu. Tas būtu tāpat ka pateikt, ka latviešu tauta ir tikpat nožēlojama ka Levits.

Nu… Levits un Putins, gan salidzināji- ko tie KRIEVI, nebrauc uz savu sapņu zemi- lūdzu, nopirksu bileti, ieliešu degvielu.
Pleskavas šoseja lūdzu. 😂😂😂😂
Labi ka esi pa pusei Rusiete, malacis. 😂😂😂😂😂 ka tu zini ka puse, moš 2/3?!
14.05.2022 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Santa1992 @ 14.05.2022 22:43
Te tiešām ir neizglītotas tumsones, kas ir tik aprobežotas, ka uzskata, ka ir normāli novelt vainu uz tautību. Esmu pa pusei krieviete un lepojos ar to :) Neesmu tik stulba lai nesaprastu atšķirību starp Putinu un krievu tautu. Tas būtu tāpat ka pateikt, ka latviešu tauta ir tikpat nožēlojama ka Levits.

Krievu tauta mīzalas, mīž no kaut kada troļļa.
Tādi vareni Latvijā, uz priekšu- krievijā brauciet.
14.05.2022 22:50 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Par laimi mani pārāk nesatrauc Vakarkleita, tādi stulbi izteikumi ka tavējie. Ja, salīdzinājums paliek spēka. Putins ir agresors ko neatbalstu, bet vins neattaino krievu tautības cilvēkus. Tāpat ka Levita nespēja salikt kopā sakarīgu domu kopā neattaino latviešu tautas spēju logiski izteikties runājot. Staļins, ja kas, bija gruzīns pēc tautības. Vai jūs neciešat arī gruzīnus? Vai vāciešus, jo viņu vadonis bija Hitlers? Dēļ bailēm no Putina izskatās, ka daudzas šeit ir zaudējušas veselo saprātu un spriestspēju, kura acīmredzot jau tā nebija daudz. Vēl man mēģinās iestāstīt cik % no manas nacionālās identitātes ir rus, atradusies te zinātāja par mani. Paskatīšos kā Tu mīzīsi kad par pretošanos varai tevi cietumā sēdinātu :D tad tāda gudra iršana interneta ātri beigtos :D ļoti gudri teikt ko citiem darit sava valsti, ja vairums latviešu nevar pat pacelt pakaļu no dīvāna lai vēlēšanas nobalsotu.
14.05.2022 22:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Varbūt ziniet kuros rajonos vispār vairāk koncentrējas latvieši? Ļoti gribu pārvākties, vienkārši finanses neatļauj, bet kad to darīšu, gribētu dzīvot latviešu apkārtnē.
14.05.2022 23:04 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Es stāstu no savas pieredzes…
Pilnīgi jums Pultera domāšana, “mana pareizā, tava sūds”
Saku no pieredzes 😎
Draudzejaties ar RUSmaņiem, bet mana pieredze ir svaka ar šo sugu. Labāk lai iet nevis nāks. 😌
Tik histeriski aiztavat RUSmaņus vai tik pati

Kā es teicu - tātad uzturies sliktā sabiedrībā.
Jā, esmu pa pusei krieviete, un dzīve ir ļoti saistīta ar viņiem. Un?
14.05.2022 23:05 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Nu, lai tu saprastu, cik slikti mēdz gadīties citiem, un tas reāli pēc anekdotes izklausīsies un es ļoti gribētu lai tā būtu… Bet diemžēl, tā ir mana realitāte - virs manis dzīvo ziloņi, kas ik pa laikam liek Instasamku un pārsvarā skaļi staigā, sarunājas, utt., bet tas ir vispār sīkums… Taču zem manis, nu tas ir vispār… Kopš janvāra, līdz aprīlim taisīja remontu, trokšņi vnk anormāli bija katru darba dienu 3 mēnešus no vietas. Ievācās tur aprīlī ģimene tumsnējo hujvinzin pakistāniešu vai es nez, VIENISTABU dzīvoklī, 5 fakin purni, 2 vecāki un 3 sīkie. Un tev krievi nepatīk? TIE MUTHERFUCKERI IR ATBRAUKUŠI NO KAUT KĀDAS ALAS, KUR NE CIEŅAI PRET APKĀRTĒJIEM, NE MANIERĒM NEMĀCA, DZĪVO TUR 250 CILV. UZ VIENU KV/M UN VIŅIEM ZAJEBIS! Vnk neviens, NEVIENS nespēs iedomāties, kā viņu tur auro, ķērc, skraida, lēkā un dauzās vnk NONSTOPĀ.
Un jā, ir jāpiebilst, ka esmu MADĀMA, kas strādā nakts maiņas ik pa laikam. Nu un ko? Vai tad tas nozīmē, ka mani var necienīt, vai ko? Vai tad visiem par kapeikām ofisā jāstrādā 9-17 grafiks? Nē, paldies. Ko es tagad varbūt daudzdzīvokļu mājā dzīvot nevaru? Nu ja tālāk kāds tā plāno uzrakstīt, vari uzreiz iet dirst un netērēt savu laiku. Katrā ziņā, es cienu savus kaimiņus un netrokšņoju, bet citi jā, citi domā, ka tas ir normāli šitā uzvesties, un tas ir vnk amorāli.
P.s. Biju ar tiem černožopiem runāt, pateica, ka likumu nepārkāpj, pa dienu var darīt ko grib. Arī policijai zvanīju, neko nevar darīt, ja trokšņo tikai pa dienu. Tā kā ne tu vienīgā. Man dažreiz vnk no loga iziet gribās to visu klausīties jau 5to mēnesi. Nu neko, vēl aizvien dzīvoju kaut kā 😒🔫
14.05.2022 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Santa1992 @ 14.05.2022 22:59
Par laimi mani pārāk nesatrauc Vakarkleita, tādi stulbi izteikumi ka tavējie. Ja, salīdzinājums paliek spēka. Putins ir agresors ko neatbalstu, bet vins neattaino krievu tautības cilvēkus. Tāpat ka Levita nespēja salikt kopā sakarīgu domu kopā neattaino latviešu tautas spēju logiski izteikties runājot. Staļins, ja kas, bija gruzīns pēc tautības. Vai jūs neciešat arī gruzīnus? Vai vāciešus, jo viņu vadonis bija Hitlers? Dēļ bailēm no Putina izskatās, ka daudzas šeit ir zaudējušas veselo saprātu un spriestspēju, kura acīmredzot jau tā nebija daudz. Vēl man mēģinās iestāstīt cik % no manas nacionālās identitātes ir rus, atradusies te zinātāja par mani. Paskatīšos kā Tu mīzīsi kad par pretošanos varai tevi cietumā sēdinātu :D tad tāda gudra iršana interneta ātri beigtos :D ļoti gudri teikt ko citiem darit sava valsti, ja vairums latviešu nevar pat pacelt pakaļu no dīvāna lai vēlēšanas nobalsotu.

ES VĒLĒŠANĀS NOBALSOŠU.
Lai okupanti netiek pie varas.
14.05.2022 23:19 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Varbūt ziniet kuros rajonos vispār vairāk koncentrējas latvieši? Ļoti gribu pārvākties, vienkārši finanses neatļauj, bet kad to darīšu, gribētu dzīvot latviešu apkārtnē

Lielākoties visi bērni trokšņo un vienalga vai latvieši vai krievi vai kāda cita nacionalitāte. Tam nav nozīmes. Tad jādzīvo privātmājā.
Sauc policiju tik daudz reizes kamer paši sapratīs kā savus bernus nedaudz nomierināt. Bieži vien ir cilvēki kuriem traksnis netraucē un skiet ka oj berni taču tikai spēlējas un nemaz nedomā ka tas kādam traucē.
14.05.2022 23:25 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Vari balsot varone, bet tas nav vienīgais pie kā Tev jāpiestrādā :D
14.05.2022 23:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits