Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlestības un atbalsta trūkums ģimenē

 
Reitings 23
Reģ: 13.05.2022
Sveikas! Es nekad neesmu jutusies mīlēta un atbalstīta ģimenē. Gan māsas, gan vecāki regulāri bez iemesla mani apsaukā, visādi izsmej, man ir 19 un es studēju, tāpēc nav pagaidām naudas savam dzīvoklim, lai aizbēgtu no šīs emocionālās vardarbības. Es pieķēros vienam puisim, kurš tikai nedaudz man pievērsa uzmanību, jo sajutos beidzot vajadzīga. Viņš sarakstas ar citām meitenēm, sūta nudes un prasa lai viņas sūta viņam, bet es visu piedodu, jo jūtos mīlēta no viņa puses tāpat. Man kauns par sevi..
13.05.2022 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 1023
Reģ: 29.01.2009
Viņš nav Tevis vērts ne kā vīrietis, ne kā draugs.
Atrodi jaunus draugus, sadraudzējies kaut ar kursabiedriem.
Atrodi kādu hobiju un varbūt tā atradīsi jaunus draugus.
Mēģināji atrast darbu un izīrē kaut istabu vai kopīgi ar kādu dzīvokli un dalīt izmaksas.
13.05.2022 21:22 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Jāmēģina meklēt risinājumu citai dzīvesvietai-kopmītnes vai draudzenes.
No tāda puiša jāturās pa gabalu,kam tev puisis,kuram ir vēl citas.... Par kripatiņu mīļuma esi gatava visu piedot? Sāc cienīt un mīlēt sevi.
13.05.2022 21:26 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.06.2021
Tu esi savā ģimenē pataisīta par upuri un esi to pieņēmusi un Tev ar to būs problēmas itin visā! Viens padoms - Bēdz no turienes! Esmu bijusi Tavā vietā, tāpēc ja toreiz man kāds būtu iedrošinājis aiziet prom no studijām un strādāt, lai nopelnītu sev un pateiktu, ka vienmēr varēšu arī studēt vēlāk (par vēlu ir vien tad, kad uzber 3 saujas smilšu), tad es būtu aiztaupījusi sev ļoti daudz ciešanas!
Šobrīd Tev ir pats svarīgākais atrast darbu, bet uzmanies, lai jaunie kolēģi neizturas pret Tevi šādā pašā veidā!
Par draugu-jūs vēl abi esiet jauni un čalim iespējams ir daudz domas par un ap seksu, viņš grib uzbudināties, just iekāri, bauda smadzenēm piegādā dopamīnu, bet blakus sev viņš ir izvēlējies Tevi un pašsaprotami, ka Tu jūties greizsirdība, baidies viņu pazaudēt, tā kā Tev ir iespējas piestrādāt pie seksa dzīves ar draugu un parūpēties, lai jums abiem būtu labi un viņam ja vien apetīte nekļūs ar vien lielāka, interese par Tevi tikai pieaugs un citas neinteresēs
14.05.2022 08:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits