Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekstings no partnera puses

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Man ir nepieciešams padoms
Karoči vakar no sava dzīvesbiedra aizņēmos telefonu lai nofočetu savā pagalmā puķi. Pēkšņi atnāk notifikācijas no personas 'boo'
Wth es nodomāju
Okej pie velna savu puķi es atvēru un izgāju cauri tam
Izrādās viņš taisa sekstingu ar ārzemju sievietēm un sūta savas mantības bildi un viņas pretī sūta savu krūšu bildes un viņš rakstīja 'I am jer*ING off rn on your beautiful breasts " un arī ķipa uztur kiberattiecības
Es momentāli izvēmos no stresa un man likās, ka sirds no krūtīm izsprāgs ārā
Bet ziniet ko, man ir poxuj. Ja tieši tā. Es protams esmu šokā un tagad ir nākamā diena un jorpojam esmu šokā. Man vajadzēja kliegt, raudāt, ārdīties , sist, noskaldīt viņu
Bet ziniet man nav emociju. Absolūti nekādu. Es jūtos tikai pie*ista no viņas puses.
Es vakar nosēdēju ārā no 4 dienā līdz 2 naktī. Vienkārši nosēdēju ārā un smēķēju kamēr slikti palika. Protams, es viņam prasīju kas pa xuiņu
Viņš saka tas esot joks un neko nopietnu viņš nedomā. Un vēl viņš teica ka viņam biežāk seksu gribas bet man nē. Es esmu savā ziņā aseksuāla un varu seksot varbūt reizi mēnesī bet tas ir cits stāsts. Un tpt piespiedu kārtā jo jā esmu bijusi izvarota 15 gadu vecumā. Un man ir nepatīkamas atmiņas un nekad nevienam neesmu to stāstījusi. Esmu pieskārusies šim tematam kad eju pie psihologa. Apmeklēju regulāri psihologu un dzeru antidepresantu Karoči viss notiek tikai tāpēc ka redz viņam esot vīrišķās vajadzības
Es neesmu dusmīga. Man vispār nav emociju. Es tikai ar viņu runāju kādas 2 h un pasmaidīju un nosaucu par vīriešu kārtas ma*ku. Šodien izturos atturīgi bet tā it kā nekas nebūtu noticis pa lielam
Jā es jau domāju ka man vajadzētu šķirties. Bet pagaidām joprojām esmu šokā
12.05.2022 14:18 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
12.05.2022 14:27 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Diezgan fucked up.
Izlasot man radās vairāki jautājumi. 👀
1. Vai vīrietis zina par tavu traumu?
Viņš saka, ka tas bija joks, bet tajā pat laikā saka, ka ir pa maz, tātad tas ir tieši tā kā izskatās.
2. Kādu tu pati redzi turpinājumu šādām attiecībām? Vai neuzskati to par krāpšanu?
3. Vai varēsi turpmāk uzticēties?
4. Vai gadījumā nebūtu tā, ka jā viņam būtu dzīvē izdevība, tad to arī izmantotu?
Spriežot pēc visa minētā.
Bet varbūt jums 16 gadi un tās ir jūsu pirmās attiecības un šeit nemaz nav jēga analizēt. Pēc tās pīpēšanas un lamu vārdiem izklausās, ka tā varētu būt. 😄
12.05.2022 14:32 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.05.2021
Viena no pēdējā laika atklāsmēm ir tāda, ka ļooooti daudz vīriešu, būdami attiecībās, piekopj šādas virtuālās attiecības, nemaz neuzskatot to par krāpšanu. Pat tādi, par kuriem nemūžam nepadomāsi, ka ir uz ko tādu spējīgi. Loģika ir aptuveni šāda - man ar šo sievieti klātienē fiziska kontakta nav, tātad nav arī krāpšanas. Ļoti jūtu Tev līdzi, es tiešām nezinu ko šeit varētu ieteikt.
12.05.2022 14:42 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Un vēl viņš teica ka viņam biežāk seksu gribas bet man nē.

Un tad var krāpt?
Fascinē šādi teksti no vīrieša.
Kāpēc nerunā viens ar otru,esot attiecībās?
Kāpēc nevēlas ko uzlabot attiecībās?
12.05.2022 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
1. Vai vīrietis zina par tavu traumu?

Vakar atvēros un izstāstīju. Teica ka esam nodzīvojuši kopā jau 7 gadus un neesmu to izstāstījusi. Mums jau abiem ir 25 :D
.2. Kādu tu pati redzi turpinājumu šādām attiecībām? Vai neuzskati to par krāpšanu?

Uzskatu gan. Par nodevību
.Vai varēsi turpmāk uzticēties?

Tur jau tā lieta ka nē. Varbūt pie tā visa var strādāt pie pāru terapeita
.Vai gadījumā nebūtu tā, ka jā viņam būtu dzīvē izdevība, tad to arī izmantotu?

Jap. Es viņam to jau teicu, viss sākās ar to ka pludmalē viena vasarā uzkrītoši blenza uz sievietēm. Es teicu viss sākas ar blenšanu un pēc tam sarakstes sākas (šī situācija) un pēc tam aizies tas viss arī dzīvē. Viņš saka tā nekad nenotiks teica ka esot muļķis
Godīgi sakot es viņam atklāti pateicu ka viņš ir prātā nepieaudzis un tā pieauguši vīrieši nerikojas. Neko neatbildēja vairs.
12.05.2022 14:49 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es uzskatu, ka šeit galvenā problēma ir atklāta dialoga neesamība. Jo tas, ka gribi seksu reizi mēnesi - reti kurš partneris (abu dzimumu) būtu ar to miera. Tas nenozīmē, ka Tev kaut kas jādara pret savu gribu, bet varbūt drīzāk vērsies pie seksologa, varbūt tas būtu precīzāk par psihologu? Var saprast viņu, jo viņam nav pilnvērtīga seksuāla dzive, bet nevar saprast to, ka vins to risina ar krāpšanu. Man liekas, ka attiecībām pienācis gala, jo nav fakts, ka vins no savas atkarības atturēsies ja viņam būs pilnvērtīga seksuāla dzive.
12.05.2022 14:54 |
 
Reitings 124
Reģ: 02.04.2022
Tu rakstīji, ka šodien neesi dusmīga, nav emociju. Jautājums - kāpēc? Citreiz sāpinājums ir tik liels, ka tas ir aizsargmehānisms - nejust. No otras puses - varbūt jau esi zemapziņā izlēmusi, ka piedod nevarēsi un attiecības neturpināsi.
No otras puses, būs skarbi, bet teikšu kā ir - ja no savas puses esi gatava seksam tikai vienreiz mēnesī, tad laikam jāsaka - labi, ka vēl tā ir tikai virtuālā krāpšana. Jo skaties kā gribi - tā ir viena partnera vajadzību neapmierināšana. Es nesaku, ka tāpēc ir pareizi rīkoties, kā viņš rīkojās, bet fakts paliek fakts. Kad mūsu vajadzības netiek apmierinātas, agrāk vai vēlāk tās sāksim piepildīt citur.
12.05.2022 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Bet ziniet kas man tomēr visvairāk no visa kremt sirdī ir tas ka viņš sarakstēs izmanto manus domu graudus, sūta bildes no mūsu kopīgi pavadītā laika izgriežot mani ārā, manas idejas manus manus DIY mājas dekorus uzdod kā savus pirktos un reāli atklāj savu seju
Un saka esot pusdienās pie savas mātes draudzenes lai gan mēs abi sēdējām pie galda un pusdienojām kopā ar maniem radiem tajā dienā
Sūta bildes no MŪSU GULTAS
Big yikes
12.05.2022 14:58 |
 
Reitings 1412
Reģ: 03.03.2020
Attecības nevar būt abpusēji laimīgas un izdevušās, ja nav seksuālās saderības.
Nav taisnība, ka visi vīrieši grib seksu katru dienu, ir daudz tādu, kam tas nav vajadzīgs.
Bet tas ir jānoskaidro attiecības uzsākot!
12.05.2022 15:00 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es tieši izšķiros no vīrieša, jo viņam ir ļoti zems libido. Ja busi brīva sieviete pēc kāda laika tad varētu apmainīties ar kontaktiem:))
12.05.2022 15:02 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
goodmorning @ 12.05.2022 14:58
Bet ziniet kas man tomēr visvairāk no visa kremt sirdī ir tas ka viņš sarakstēs izmanto manus domu graudus, sūta bildes no mūsu kopīgi pavadītā laika izgriežot mani ārā, manas idejas manus manus DIY mājas dekorus uzdod kā savus pirktos un reāli atklāj savu seju
Un saka esot pusdienās pie savas mātes draudzenes lai gan mēs abi sēdējām pie galda un pusdienojām kopā ar maniem radiem tajā dienā
Sūta bildes no MŪSU GULTAS
Big yikes

Nu man šis viss būtu deal breakers. Ja ne šis, tad es nesaprotu, kas vēl viņam ir jāizdara, lai saprastu, ka ir jāšķiras un tas totāli nav ok?
Izklausās, ka viņš dzīvojis dubultu dzīvi visu attiecību laiku un ir milzīgs melis. Principā attiecības ir balstītas uz meliem.
Ja tev ir 25 un varbūt nākotnē plānojat veidot ģimeni, tad šis neizklausās pēc tā varianta.
Esmu bijusi līdzīgās atteicībās (sarakstes aiz muguras, melošana par esošo dzīvi un attiecībām). Varu teikt, ka tādi cilvēki nemainās. Ir vīrieši, kuriem vajag to ekšenu un domā, ka citur būs labāk nekā šeit, esošajās attiecībās.
12.05.2022 15:05 |
 
Reitings 358
Reģ: 07.07.2020
Ļoti žēl tevis, bet uzskatu, ka te divu domu nav - pamet. Saprotu, ka smagi, ka cilvēks ar ko tik ilgi būts, var tā izrīkoties...bet viņš tevi nav pelnījis. Uzskatu par krāpšanu no viņa puses.
12.05.2022 16:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
čalim nav smadzeņu un ja 25 gados pats arī (tāpat kā tu) nemāk izrunāt savas seksa problēmas, ka ir par maz utt, tad ko ar tādu kopā pa dzīvi darīt?
nu neizskatās, ka tev ir pox.. tad nerakstītu to šeit.
bet ja tiešām esi šajā brīdī vienaldzīgās emocijās, tad šis ir lielisks brīdis, lai pātrauktu attiecības, varbūt mazāk sāpēs.
12.05.2022 16:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
bet vispar pēc tavām diskusijām nav skaidrs, ko tev ieteikt darit. draugu nav, darbs nepatika, bez drauga nezināji, ko iesākt brīvajos vakaros.
tev vajag normālu ģimeni blakus, tiešām nav kāds rada gabals ar ko izrunāties un pavadīt laiku, lai tiktu vaļā no šitā visa?
12.05.2022 16:40 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
Es būtu max dusmīga. Es nevaru iedomāties, ka mans vīrietis to darītu, lai gan bija viena minī situācija no kuras jau man sirds no mutes leca laukā, izrunājām, nobloķēja to šmaru un viss. Protams, tagad man ir citreiz tādi kreisie skatieni vai tas neatkārtosies... bet cilvēku mīlu un uzticos. 2x pieķeršu adios amigos.
12.05.2022 16:44 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
sauliteee, Tu piekeri jau vienreiz un tagad gaidi, ka tas vairs nekad neatkartosies? Doma krāpnieks mainīsies un jāgaida tā otra reize?
12.05.2022 16:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Santa1992 @ 12.05.2022 16:57
sauliteee, Tu piekeri jau vienreiz un tagad gaidi, ka tas vairs nekad neatkartosies? Doma krāpnieks mainīsies un jāgaida tā otra reize?
skatas ar kreisu skatienu, bet saka ,ka uzticas :D
12.05.2022 17:02 |
 
Reitings 1412
Reģ: 03.03.2020
Pag, Tu Janvārī veidoji diskusiju, par to, ka tev nav draugu un Jauno gadu sagaidīji vientulībā, apsveikt svētkos varēji tikai vecmāmiņu… Tagad izrādās, ka tev ir čalis jau 7 gadus?
Ak un vēl citā diskusijā tev ir vīrs.
Depresīvs trollis…
12.05.2022 17:27 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
sauliteee @ 12.05.2022 16:44
Es būtu max dusmīga. Es nevaru iedomāties, ka mans vīrietis to darītu, lai gan bija viena minī situācija no kuras jau man sirds no mutes leca laukā, izrunājām, nobloķēja to šmaru un viss. Protams, tagad man ir citreiz tādi kreisie skatieni vai tas neatkārtosies... bet cilvēku mīlu un uzticos. 2x pieķeršu adios amigos.

tas ir murgs būt attiecībās,kurās ik pa laikam ir jādomā-vai tik atkal nedomā krāpt.
12.05.2022 18:33 |
 
Reitings 196
Reģ: 16.04.2022
Annija35 @ 12.05.2022 18:33

tas ir murgs būt attiecībās,kurās ik pa laikam ir jādomā-vai tik atkal nedomā krāpt.
nekrāpa, privāti uzrakstīja meitenei komplimentu par bildi. Šī viņu noignorēja:D
12.05.2022 19:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!