Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlestība vai pieķeršanās

 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Hey!
Nezinu no kā lai sāk. Pāris mēnešus esmu attiecībās. Puisis ārēji tāds ko vēlējos, respektīvi, izskata ziņā izteikti mans tips. Izturas pret mani kā princesi - dāvina ziedus regulāri, ved izbraucienos, reizēm sagatavo pats ēst, apčubina utml. Nekautrējas no manis. Esmu iepazinusi daudzus viņa draugus jau, nekad nav bijušas problēmas tādā ziņā, bet mani neatstāj sajūta, ka šīs attiecības nebūs ilglaicīgas...
Viņš no savas puses ir iepazīstinājis ar vecākiem, jo viņi nejauši uzzināja par mums, attiecīgi nebija variantu. Bet tā bija tāda neformāla iepazīšanās, minēja, ka kādreiz man būs jānāk ciemos uz vakariņām, lai kārtīgāk iepazīst, bet nu tas paldies Dievam vēl nav noticis, jo nedaudz bail pašai no šīs formālas iepazīšanās :D
Pati es neesmu vecākiem par viņu stāstījusi, jo ir daudzi bet. Viņš gan uzstāj, ka grib jau iepazīties..
Īsāk sakot - es it kā jūtos laimīga, jo viņs tiešām izturas kā pret princesi. Man ir labi būt līdzās viņam un principā viņš ir "miera osta", bet es nezinu vai mīlu. Tās sajūtas mijas. Puisis bija tāds uz kuru sen metu acis, bet nelikās, ka tāda kā es tādam iepatikšos. Iepatikos. Tagad nesaprotu mīlu vai esmu pieķērusies, jo tas labais mijas ar slikto. Es zinu, ka pati neesmu ideāla, bet viņš ir iztiekti dominējošais tips, ļoti ātri iekarst dusmās un ir tendēts ignorēt otra viedokli. Reizēm liekas, ka manipulē un izmanto to, ka nevaru atteikt, lai panāktu savu. Piemēram, nesen viņš izdomāja, ka es varētu iet iedzert kopā ar viņu un draugiem, šāda fakta priekšā es tiku nostādīta tajā pat dienā, kad bija paredzēta iedzeršana. Es atteicos, jo nevēlējos nākt, viņš sāka teikt, ka ''nu man būs neērti viņu priekšā, es jau patiecu, ka būsi"" un tad pat sarunāja, ka viņa draugs parunā ar mani facetime un mēģina pielauzt nākt... protams, varbūt kādam liksies sīkums, bet man ir šausmīgi grūti atteikt cilvēkiem un tā situācija lika justies neērti.
Tāpat ir bijis, ka viņš nerespektē to, ko sarunājam. Regulāri ierodas ar nokavēšanos. Es neesmu principiāla, bet ja man pasaka, ka ''būsu klāt 19'', tad es ar to rēķinos, nevis bez brīdināšanas atbrauc 1-2h vēlāk. Tāpat ir bijis tā, ka es pasaku "es varu tikties ar tevi uz kādām 2h'', bet viņš izdomā, ka ar to ir par maz un speciāli izdomā aktivitātes vai izbraucienus, kuras prasa daudz ilgāku laiku un beigās pasaka : ""nu, diemžēl, mēs tavā laika limitā neiekļausamies"
Visas šīs mazās lietas man reizēm liek justies tā it kā man nebūtu nekāda teikšana atļauta.... arī kad cenšos runāt par emocijām vai teikt, ka es elementāri vēlos pabūt viena, esmu nogurusi vai vienkārši nav vēlēšanās kaut ko darīt, saņemu pretargumentu - pasaki man loģisku, pamatotu iemeslu, nevis šīs frāzes.
Un mēs tiekamies bieži. Nedēļā kādas 4x sanāk un tās tikšanās parasti ir līdz vēlam vakaram vai arī ar palikšanu pa nakti reizēm.
Nezinu, vienkārši es esmu ļoti liels introverts un man reizēm tiešām gribas pabūt vienai, reizēm tiešām elementāri nogurstu un gribētos, lai otrs saprot...+ gribas attiecības, kurās es vaŗetu augt kā personība, attīstīties karjerā, pabeigt studijas, iemācīties kaut ko jaunu, nevis lidināties pa mākoņiem un izdabāt otram...
10.05.2022 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Saku kā cilvēks jau ar pieredzi, ja Tu nejūties komfortabli attiecībās, tās nav Tavas. Cik es esmu redzējusi no draudzeņu un paziņu pieredzes, ja cilvēks ar Tevi manipulē un nerēķinās jau sākumā, tad skaidrs, ka arī vēlāk nekas nemainīsies. Pasarg dies vēl stāvoklī palikt, mūža saistības, diriģēs 18 gadus kā minimums.
10.05.2022 21:23 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Pēc Tava stāsta izskatās,ka šīs attiecības Tev rada diskomfortu vairāk,kā prieku.
Tā tam nevajadzētu būt.
Un no puiša puses ir izgājieni,par kuriem Tu noklusē un nepasaki savas domas,ka nav tā ok,lidz ar to viņš saprot,ka viss ir Tev pieņemami.
Vispirms saproti,kas ir Tev ir ok un kas nav ok attiecībās un tad vari veidot normālas,pilnvērtīgas attiecības. Citādi ar Tevi var viegli manipulēt.
10.05.2022 21:55 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Annija35 @ 10.05.2022 21:55
Pēc Tava stāsta izskatās,ka šīs attiecības Tev rada diskomfortu vairāk,kā prieku.
Tā tam nevajadzētu būt.
Un no puiša puses ir izgājieni,par kuriem Tu noklusē un nepasaki savas domas,ka nav tā ok,lidz ar to viņš saprot,ka viss ir Tev pieņemami.
Vispirms saproti,kas ir Tev ir ok un kas nav ok attiecībās un tad vari veidot normālas,pilnvērtīgas attiecības. Citādi ar Tevi var viegli manipulēt.

Es saprotu, bet katru reizi, kad kaut ko saku, viņam ir argumenti pretī, ka mani iemesli nav nopietni un parasti, ja cilvēks kaut ko negribot, piemēram, tikties ar viņa draugiem uz pasēdēšanu, palikt pa nakti utml, tad tam esot dziļāki iemesli, nevis plika negribēšana. Bet nu... bieži man vienkārši ir negribēšana. Es esmu pieradusi būt viena, man arī vajag telpu sev, man vieglāk ir mācīties esot bibliotēkā vai pie sevis, strādāt ofisā, sportot sporta zālē uc. Man vide daudz ko nozīmē. Un man patīk plānot laiku, tāpēc nenormāli trigero, kad cilvēks kavē regulāri vai speciāli dara tā, lai tikšanās būtu ilgāka, nekā plānots... turklāt gana bieži tiekamies, man tas patīk, bet es nevaru pilnīgi visam uzspļaut..
Bet paldies par viedokļiem.. pieķērusies es esmu, bet jautājumu daudz šajās attiecībās
10.05.2022 22:49 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Mīļš sirds, tev nav katra sava izvēle jāskaidro detalizētos arguementos. Ir normāli negribēt tikties, negribēt iedzert utml. Normāli pateikt- atvaino, es nevēlos. Pat savam puisim.
Un par to kavēšanu. Es tavā vietā reāli pārmācītu. Kavet regulāri 1-2h nav normāli. Viņš tevi brīdina? Es laikam tavā vietā pagaidītu + 30 min liekās un ja cilveks nebūtu, tad attiecigi, kad atbrauc un zvana, lai iznāc, pateiktu, ka sorry, es domaju, ka nebusi, neesmu uz vietas.
Nevajag ļaut kāpt uz galvas sev.
Un vajag visu izrunāt. Reali pasaki acīs skatoties - man ir nepatīkami, ka tu nerespektē manu izvēli. Es nejūtu cieņu attiecībās.
Visu ir jāizrunā.
No malas gruti spriest, bet ja ļausi tagad diktēt savu dzīvi, tad ari pēc pāris gadiem tāpat paliks
10.05.2022 23:47 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Un par to kavēšanu. Es tavā vietā reāli pārmācītu. Kavet regulāri 1-2h nav normāli. Viņš tevi brīdina? Es laikam tavā vietā pagaidītu + 30 min liekās un ja cilveks nebūtu, tad attiecigi, kad atbrauc un zvana, lai iznāc, pateiktu, ka sorry, es domaju, ka nebusi, neesmu uz vietas.
Nevajag ļaut kāpt uz galvas sev.

Es izdarītu arī tāpat😁
Nu nevar tā pakļauties tikai vīrieša plāniem un iegribām,ir jāmeklē kompromisi,lai abiem ir labi un forši attiecībās.
11.05.2022 06:32 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Arī domāju, ka tev jānosprauž kaut kādas robežas attiecībās. Neuzskatu, ka vienmēr jāizdabā otram. Piemēram, ja tev ir 3h atvēlētas randiņam vai citām kopīgām aktivitātēm, tad dari to viņam zināmu un pēc tām stundām dodies prom, lai viņš iemācās respektēt tavu laiku. Tāpat arī speciāli nokavē kādreiz tu tikšanos, lai zina, kāda sajūta tā ir, kad jāgaida. :)
Attiecības ir forši, bet nedrīkst pazaudēt sevi un nolikt savus plānus un izaugsmi otrajā plānā.
Kā arī domāju, ka nav ko iespringt ar mīlu vai nemīlu - baudi kopā būšanu un tad skaties, kā tās jūtas attīstās. Veiksmi! ❤
11.05.2022 06:48 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Ne jau ‘lakstos’ un dāvanās slēpjas tās jūtas, bet gan darbos un attieksmē. Šajā gadījumā tas iet kopā? Vienā brīdī izturās kā pret princesi un otrā jāiet uz kaut kādu ‘pjanku’ gribi vai negribi vai jāgaida 3h, kad princis izdomās ierasties..
Izklausās, ka Jums tas ir pats sākums attiecībām un tā justies jau pašā sākumā? Nešķiet kaut kā patīkami un emocionāli droši.
Pa 3 h var izbraukāt mierīgi Rīga-Cēsis-Rīga un vēl kaut ko apēst pa vidam 😅
11.05.2022 08:43 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Tev jau tagad ir šaubas. Pēc nedēļas, divām, mēneša, tās būs vēl lielākas. Nav iespējams būt kopā ar cilvēku, kurš regulāri ignorē Tavu viedokli.
11.05.2022 09:20 |
 
Reitings 114
Reģ: 02.03.2022
Ja tu jau šobrīd nevari izvēlēties ko un kā gribi darīt, vēl pie tam, ka tev sevi jāpaskaidro!!!
Mēs visi esam brīvi. Mēs izvēlamies kā darām un ko... Mums nav jājūtas slikti par to. Labāk bēdz 😂
11.05.2022 09:33 |
 
10 gadi
Reitings 1983
Reģ: 29.01.2009
Love is overrated
11.05.2022 09:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Izklausās, ka tu lēnām slīksti nost. Ja viņš ir izteikti dominējošs, viņam neder kāda, kura skrien līdzi.
Tu esi ar viņu par šo runājusi?
11.05.2022 09:59 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
.Eksperte. @ 11.05.2022 09:59
Izklausās, ka tu lēnām slīksti nost. Ja viņš ir izteikti dominējošs, viņam neder kāda, kura skrien līdzi.
Tu esi ar viņu par šo runājusi?

Es esmu teikusi, jā, bet acīmredzot viņš to neuztver nopietni. Un pašlaik man ir grūti runāt ar viņu, lai neriestos asaras. Vienkārši viss sākās kā pasakā - džekam, kurš man nenormāli patika, bija arī simpātijas pret mani. Man pašvērtējums vienmēr bijis zems. Tajā laikā arī izteikti vientuļi un nedomājot metos attiecībās.
Iespējams neprotu pastāvet par sevi, jo cenšos nepārmest, ja nokavē tikšanos(es pasaku, ka man bija nepatīkami, ka tu atkal kavē, bet parasti visu vakaru nekaucu un vairākas reizes nepieminu, ka vot tad, tad tu nokavēji), neiebilstu, ja iet tusēt ar draugiem, uzticos pilnībā... bet ar katru dienu saprotu, ka man viss reizē brūk.. un cilvēks neņem nopietni vērā. Šodien bija tas pats.
Iespējams, viņam rodas iespaids, ka es saku, bet tāpat nerīkojos, respektīvi, pat ja atbrauc 2h vēlāk, izeju tikties; ja nelaiž mājās, piekāpjos un palieku ilgāk utml. Varbūt vajadzētu kādreiz pārmācīt kā te raksta.. bet man ir mīksta sirds
11.05.2022 19:52 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
MikaR @ 11.05.2022 08:43
Ne jau ‘lakstos’ un dāvanās slēpjas tās jūtas, bet gan darbos un attieksmē. Šajā gadījumā tas iet kopā? Vienā brīdī izturās kā pret princesi un otrā jāiet uz kaut kādu ‘pjanku’ gribi vai negribi vai jāgaida 3h, kad princis izdomās ierasties..
Izklausās, ka Jums tas ir pats sākums attiecībām un tā justies jau pašā sākumā? Nešķiet kaut kā patīkami un emocionāli droši.
Pa 3 h var izbraukāt mierīgi Rīga-Cēsis-Rīga un vēl kaut ko apēst pa vidam ?

Ikdienā es esmu raudājusi laimes asaras, jo tik daudz komplimentu, labu vārdu neesmu saņēmusi ne no viena cita. Un man kā emocionālam cilvēkam tas ļoti tīk. Tāpat ziedi, rūpes(kad vēl viss mums veidojās, es saslimu un viņš bija gatavs mani aprūpēt - vest pārtiku, medikamentus utml) un kā jau rakstīju - es nekad nedomāju, ka tādam džekam iepatikšos un tad, protams, emocionālais pacēlums par to...
Un tad ir realiāte, kad attiecības mani kaut kādā mērā izdedzina. Es saku, ka vēlos braukt mājās vai nevēlos satikties, bet tas netiek uztverts nopietni... un kad nokavē pasaku, ka vispār vajadzēja būt 2h agrāk viņam kā solīja, tad saņemu pretī, ka parādījās neplānoti darbini, nevarēja, lai piedodu... un tā katru reizi...un trakākais, ka man grūti par to runāt bez asarām acīs, jo viņš ik pa laikam atkāroto, ka ļoti mīl un ka viņam bail, ka es varētu pamest...un man grūti cilvēkam pateikt, ka es par to aizdomājos, jo pēdējā laikā tā ir.. es aizdomājos, vai man maz vajag šādas attiecības...man patīk, kad vīrietis dominē, bet ne pārņemot visu dzīvi... es nezinu kā jūtos par attiecībām un vai maz tās gribu turpināt
11.05.2022 19:59 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Laikam būs beidzot jāsaņemas un nopietni jāparunā ar viņu, bet pirms tam jānomierinās..
11.05.2022 20:01 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Tavs zemais pašnovērtējums liek pie viņa turēties, jo redz puisis Tevi tik ļoti slavē, mīl, apdāvina...
Bet, lūdzu, esi uzstājīgāka, nepazaudē sevi. Un to mīksto sirsniņu pacietini, jo puisis to manāmi izmanto un jau ir pieradis, ka pateiks piedod, tā Tu piedosi un atkal samierināsies ar to, ka viņš kavēja.
Man arī šķiet, ka Tev no sākuma jāsaprot, ko Tu īsti gribi no attiecībām.
Bet noteikti mēģini ar viņu parunāt,ja nu tiešām neuzklausa un atkal liek Tev vilties, tad lem par labu sev-pamet šīs attiecības! Jo gan būs Tev princis,kas cienīs Tavu izvēli un respektēs vēlmes :)
11.05.2022 21:19 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Sun.shine @ 11.05.2022 21:19
Tavs zemais pašnovērtējums liek pie viņa turēties, jo redz puisis Tevi tik ļoti slavē, mīl, apdāvina...
Bet, lūdzu, esi uzstājīgāka, nepazaudē sevi. Un to mīksto sirsniņu pacietini, jo puisis to manāmi izmanto un jau ir pieradis, ka pateiks piedod, tā Tu piedosi un atkal samierināsies ar to, ka viņš kavēja.
Man arī šķiet, ka Tev no sākuma jāsaprot, ko Tu īsti gribi no attiecībām.
Bet noteikti mēģini ar viņu parunāt,ja nu tiešām neuzklausa un atkal liek Tev vilties, tad lem par labu sev-pamet šīs attiecības! Jo gan būs Tev princis,kas cienīs Tavu izvēli un respektēs vēlmes :)

Saprotu, ka jānosprauž robežas un jābeidz izdabāt, bet šīs ir manas pirmās attiecības un, protams, gribas cerēt, ka viss būs skaisti...bet laikam jo ātrak skatīšos realitātei acīs, jo labāk..
11.05.2022 22:08 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Meitenex @ 11.05.2022 22:08

Saprotu, ka jānosprauž robežas un jābeidz izdabāt, bet šīs ir manas pirmās attiecības un, protams, gribas cerēt, ka viss būs skaisti...bet laikam jo ātrak skatīšos realitātei acīs, jo labāk..

Lai viss izdotos,ir jābūt atklātai un godīgai jau sākumā par lietām,kas tev šķiet ne visai ok.
Nevar krāt sevī to,kas nepatīk,ir jārunā ar otru par savām izjūtām,nebaidoties.
Ja puisis ir adekvāts,sapratīs Tevi 🙂
11.05.2022 22:18 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.01.2021
Cik tavam puisim gadu?
11.05.2022 23:26 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Stassy @ 11.05.2022 23:26
Cik tavam puisim gadu?

22
11.05.2022 23:54 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Update: izrunājām, teica, ka saprot, mīlot un negribot laist prom, tāpēc “paildzina” tikšanās, atzina, ka tas egoistiski ub teica manīsies..
Par kavēšanu teica, ka tas viņa stiķis. Ne tikai attiecībā pret mani.
Bet es nezinu ko domāt... uz cik ilgu laiku šis? Iepriekš es esmu teikusi arī, tiesa neeesmu runājusi tā nopietni aci pret aci, bet esmu teikusi, ka nepatik un vienmer tas pats...
Bez tam es nezinu vis man vairs ir jūtas. It kā cik ka nav slikts visādi citādi, patīkams, es pati viņu gribēju, bet reizēm pieķeru sevi pie domas, ka attiecības laikam nav man. Vai vismaz tādas, kur otram vajag daudz uzmanības. Pirms viņu iepazinu gāju 2x nedēļā uz gym, daudz staigāju pastaigās, mēģināju jaunas receptes, savu dienu pati kārtoju. Jutos labāk. Tagas ir tā, ka tiekamies bieži - katru otro dienu noteikti. Šajā nedela katru dienu tikāmies. It ka forsi un tā, bet pietrukst ta bezrūpība, patstāvība... nekam dizi laiks neatliek, neatceros kad pedejo reizi pati majas iedzeru vīnu un izbaudīju vientulību :D
Ari seksuāla ziņā šķiet, ka nesaderam vai nan vienkarsi ir kompleksi. Man gribas viņu, bet škiet, ka nevaru viņam sniegt to baudu. Čalis ir daudz pieredzējošāks šaja jautajuma, es jauna un zaļa. Parasti runā, ka viriesi atrak uzbudinās un beidz, bet tajas divas reizes, kad pārgulējām, vins nebeidza...
Aj, vienkarsi sis attiecibas uzdod tik daudz jautajumu
13.05.2022 10:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits