Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sviests

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Kur ir tā robeža, ka vairs nevari ?
Esmu stadijā nu jau vairākus mēnešus, kad ķermenis jūtās noguris. Kad notiek konkrētas darbības izpilde (studijas, darbs, kaut kur obligāti jābūt), es spēju savākties, bet manī nav šīs enerģijas. Sajūta ir tāda, kad notiek enerģijas pieplūdums es cenšos to uzreiz izmantot - eju staigāt, daudz staigāju, pasportoju. Varu arī neko nedarīt, bet jūtos uzlādēta. Bet tādu mirkļu ir ļoti maz. Es varu "izlādēties" pēkšņi. Es nespēju izpildīt darbus studijām. Es ļoti pārspīlēti pārdzīvoju lietas,dzīvoju kaut kādās ilūzijās un cilvēkos,kuros spēju kādreiz klausīties ilgi vairs nespēju. Šobrīd arī veselība šūpojas it visā - migrēna vairāk kā vajaga, ginekoloģiskas problēmas, sāp plauksta(kāds sakars) un ik pa brīdim iesāpās dažādas ķermeņa vietas, kas liekas ļoti jocīgi.
Es dzeru vitamīnu ziņā visu alfabētu. Vienīg dzelzs varētu būt ne īpaši.
Un vēl esmu izvēles priekšā vai mācīties tālāk maģistros. Tas nav Latvijā. Cenas ļoti aug, arī mācību maksa nav liela, bet ir. Kura vēl arī ir jānopelna. Visi saka, tu to vari, turpini, bet sajūtas saka pretējo.
07.05.2022 21:27 |
 
Reitings 29
Reģ: 14.03.2022
Kad es aizgāju pie savas ģimenes ārstes ar šādām sūdzībām ( arī kaut kādas mistiskas sāpes visur, spēka nav, viss slikti) viņa man ilgi paskatījās acīs un pajautāja kā es guļu. Kad biju atbildējusi, nosūtīja mani pie psihiatra. Tagad dzeru psihiatra izrakstītas zāles (protams, arī piedomājot pie stresa, uztura, sportiskām aktivitātēm) un mistisko sāpju nav un nogurums mazāks. Tā kā iesaku painteresēties par psihiatriju. Jo to nododot tieši tas, ka neizskaidrojumi visur kur sāp, kā arī pārspīlētā reakcija.
Btw nekas traks, tikai vidēji smaga depresija, būšu dzīvotāja
07.05.2022 22:32 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Ko no asins analīzēm esi taisījusi?
07.05.2022 22:43 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Neirologs vajadzīgs, varbūt arī psihiatrs. Mistiskām sāpēm un gin.problēmām, ja nav tradicionāla medicīniska izskaidrojuma, apakšā ir neirologija. Pašai ir bijis un veselai varzai paziñu.
07.05.2022 23:03 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Ginekol.probl ir pamatotas, mikgrēna jau vairāk aktivizējas stresa brīžos, vismaz man. Asins analīzes tikko svaigas, viss ok (ne viss, bet kas principā jā).
Par miegu, o jā, tas pēdējā laikā nav arī kārtībā. Es ļoti cenšos atslēgties. Elpoju, mēģinu nedomāt. Bet arī gultā ielienu par vēlu, miegam arī ir jāsagatavojas.
08.05.2022 09:34 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Kur ir tā robeža, ka vairs nevari ?

Nu, es domāju, ka Tu jau esi ļoti tuvu tai.
Šis dzīvesveids, par ko šajā forumā visu laiku tiek rakstītas sūdzības - mācības 8h dienā, darbs 8h dienā, ja nav sesija tad var pat pagulēt 8h, citādi varbūt 4h - nav normāls. Cilvēki nekad nav tā dzīvojuši, izņemot dažas pēdējās dekādes, un absolūti lielākā daļa šādam dzīvesveidam nav psiholoģiski piemēroti. Nekādi vitamīni tur neko nemainīs. Ok, psihiatrs var izrakstīt daudz stiprākus preparātus, bet vai Tev to vajag? Kādu laiku emocionāli mazāk jutīsi visu stresu, bet esi pārliecināta, ka neadekvāts dzīvesveids tāpat neatstās ilgtermiņa sekas?
Maģistrantūrā nav obligāti jāstudē uzreiz pēc bakalaura. Pastrādā dažus gadus, tad izdomāsi vai vajag vai nevajag maģistru, un kā to grādu dabūt.
08.05.2022 10:49 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Ar random sāpēm un migrēnu pieredzes nav, bet hronisku nogurumu, koncentrēšanās grūtībām un negribēšanu būt kustībā gan. Manā gadījumā tas tā notiek, ja sāku spēlēt videospēles (bija 18 gados tāds posms) vai skatīties katru vakaru filmas... Es nezinu kāpēc, bet vislabāk jūtos, kad ikdienā neskatos filmas (tādēļ turos pa lielu gabalu no seriāliem, kas vispār spēj sevī tā ievilkt) vai ko citu, kas ir daudz interesantāks par ikdienu. Tādēļ arī īpaši neskatos TikTok īsos video, Instagramu arī cenšos atvērt reti. Nemāk mana nervu sistēma normāli regulēt dopamīnu vai kas tur par iemesliem, nezinu 😁 Droši vien būtu apvēlusies datorspēļu spēlētāja vai binge seriālu skatītāja, kurai reālā pasaule liekas garlaicīga un depresīva (kas noved pie koncentrēšanās un motivācijas problēmām uz ikdienas lietām), ja neturētos no daudziem mūsdienu stimuliem pa gabalu.
08.05.2022 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka to sauc par izdegšanu.
Velti laiku sev. Mīli sevi iekšķīgi un ārēji. Rūpējies par sevi. Tad arī tavs ķermenis dos tev atpakaļ spēku un enerģiju.
08.05.2022 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nevar bišķi time off paņemt? Pamanīt vidi vispār būtu super.
Been there done that. Reāli bija posms gadu vismaz, ka es vnk pat knapi sevi piespiedu no rītiem piecelties. Jo darbs, mājas, darbs, majas, nežēlīgs apjoms darbā, kur bieži 8h+ tika strādāts, līgumi, sapulces un covid kad sākās, viss vēl attālinātā režīmā, bieži vien pēc darba laika pat tika plānots, es vnk izdegu tik ļoti, ka es pat no rīta jau piņņājos, cik ļoti es esmu no visa nogurusi, brīvdienas es vnk gulēju, neko nebija pa spēkam izdarīt, pilnīgi nekādas motivācijas.
To sauc par izdegšanu, ja nu kas....
Es nomainīju vidi, aizgāju uz citu darba vietu, paņelēmu pirms tam dažas dienas off.....un viss sāka sakārtoties, motivācija sāka parādīties.
12.01.2023 11:50 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Augstāk jau daudz uzrakstīts. Izskatās pēc pārslodzes vai pat izdegšanas.
Ieteiktu papildus noteikt D vitamīna un dzelzs līmeni asinīs. Ja tas ir par zemu, tad ir nogurums, nespēks, maz enerģijas. Dzelzs trūkums rada sliktu organisma apgādi ar skābekli. D vitamīns un dzelzs situāciju neatrisinās, bet var uzlabot.Ja vairogdziedzerī ir problēmas, tas rada nogurumu, enerģijas trūkumu. Ģimenes ārsts var nosūtīt uz analīzēm un USG vairogdziedzerim.
12.01.2023 12:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!