Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labs ginekologs - venerologs

 
Reitings 8
Reģ: 16.03.2020
Labdien! Iesakiet lūdzu ginekologu, kurš ir palīdzējis jums tikt galā ar atkārtotām vaginālām infekcijām, tādām kā - bakteriālā vaginoze.
Vai arī kādu ginekoloģi kurai ir pieredze ar endometrija hiperplāziju un spirāli. Visas šīs lietas kopā ir man, tādēļ arī tās infekcijas atkārtojas. Lūdzu palīdziet!
05.05.2022 09:36 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Vai vispār pirms spirāles likšanas tikai veikta histeroskopija un izārstētas infekcijas? Ja spirāli tupa ielika, kad jau bija polipi/endometrioze, plus neñēma analīzes uz infekciju, tur jēgas nekādas, tikai sliktāk.
Vai arī infekcijas parādījās pēc spirāles? Ja ir tendence uz infekcijām, spirāle vispār nav jāliek. Un ja infekcija nepadodas ārstēšanai, jāñem ārā.
Ja nauda nav problēma, tad J.Vītola klīnika.
Un kāpēc vajag venerologu? Bakteriālajai vaginozei maz sakara ar veneriskajām slimībām. Vai arī ir vēl kas, ko neesi minējusi?
05.05.2022 13:57 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.03.2020
Sarma1986 @ 05.05.2022 13:57
Vai vispār pirms spirāles likšanas tikai veikta histeroskopija un izārstētas infekcijas? Ja spirāli tupa ielika, kad jau bija polipi/endometrioze, plus neñēma analīzes uz infekciju, tur jēgas nekādas, tikai sliktāk.
Vai arī infekcijas parādījās pēc spirāles? Ja ir tendence uz infekcijām, spirāle vispār nav jāliek. Un ja infekcija nepadodas ārstēšanai, jāñem ārā.
Ja nauda nav problēma, tad J.Vītola klīnika.
Un kāpēc vajag venerologu? Bakteriālajai vaginozei maz sakara ar veneriskajām slimībām. Vai arī ir vēl kas, ko neesi minējusi?

2018 gadā man bija dzemdîbas, pèc dzemdībām mēnešreižu garums bija līdz 12 dienām , un divas nedēļas starpā. Tika veiktas sonogrāfijas regulāri, lai sekotu līdz dzemdes sieniņu endometrijam. Tad daktere teica ārstešanas iespējas izvēli - spirāle vai tabletes, izvēlejos spirāli.
Pirms spirāles ielikšanas veica dzemdes dobuma aspirāta cioloģiju un pēctam dzemdes abrāziju (tīrīšAnu) un tad ielika spirāli.
Bakteriālā vag. Sākās pagājušo vasar pēc antibiotikām. Tika veiktas STS Analīzes, gan man gan puisim! Man bija pozitīvs viens rādītajs(mycoplasma hominis) , puisim viss negatīvs. Man pozitīvs tādēļ, ka maksts mikrofloras izmaiņas ir drastiskas, parastajā uztriepē bija arī atrasta gardnerella, clue šūnas un mobiluncus. Un esmu izgājusi neskaitāmus antibiotiku kursus, svecītes, dzeramos, da visu, bet vienmer pēc ārstēšanās beigām atnāk viss atpakaļ.
Tāpec es domāju vai šis viss nav saistīts ar spirāli, jo nekad nekas tads nav bijis!
Gribu atrast dakteri kurš man pateiktu ka spirāli var ņemt ārā un ir cits veids kā ārstēt lai menešreizes nav divas nedeļas garas. Varbūt pat izņemot viss nostātos savā vietā! Es nezinu, esmu vienkārši izbesījusies dēł šitā visa.
05.05.2022 15:24 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Tā var būt spirāle, spirāle pati par sevi rada minimālu mākslīgu iekaisumu dzemdē. Izdalījumi ar spirāli parasti ir palielināti, leikocīti analīzēs arī parasti ir tuvu intervāla augšai vai iet ārā no intervāla. Ja ir bieži iekaisumi, spirāle neder pilnīgi. Tikai ārsti bieži “piemirst” to pateikt. Uz antibiotikām iespējams jau ir izveidojusies rezistence, zinu, ka ir antibiotika, kura tieši paredzēta vaginālām un iegurņa infekcijām, kad uz plaša spektra antibiotikām ir izveidojusies rezistence, nosaukumu tiešām neatceros, googlē gan jau var sameklēt. Bet diez vai tas būs risinājuma, ja infekcija ir regulāri.
Ar tabletēm arī var kontrolēt endometrija biezumu un asiņošanas ilgumu, bet ir jāizvēlas piemērotas, ja endometrijs auga arī ārous dzemdes, visdrīzāk būs kombinētās tabletes. Spirāle var labi nostrādāt uz endometriju dzemdē un miomām, bet ir lērums blakusefektu, kuri ar laiku lien ārā. Zini, iemet cāļa portālā jautājumu kādā pēcdzemdību tēmā, tur būs vairāk ieteikumu par konkrētiem ārstiem. Es Rīgā varu ieteikt Vītola klīniku, bet tur ir gana dārgi, ja nav apdrošināšanas. Izņemt spirāli un izrakstīt tabletes galu galā var jebkurš ginekologs, lai gan var vēl mēģināt mainīt antibiotiku un paralēli dzert probiotikas. Antibiotiku īstenībā vajadzēja arī puisim, pat ja nekā nebija analīzēs, viņam varēja baktērijas būt inkubācijas formā vai neaktīvā stāvoklī, pašam nekā neizpaužas, bet tevi aplipina.
05.05.2022 18:35 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.03.2020
Sarma1986 @ 05.05.2022 18:35
Tā var būt spirāle, spirāle pati par sevi rada minimālu mākslīgu iekaisumu dzemdē. Izdalījumi ar spirāli parasti ir palielināti, leikocīti analīzēs arī parasti ir tuvu intervāla augšai vai iet ārā no intervāla. Ja ir bieži iekaisumi, spirāle neder pilnīgi. Tikai ārsti bieži “piemirst” to pateikt. Uz antibiotikām iespējams jau ir izveidojusies rezistence, zinu, ka ir antibiotika, kura tieši paredzēta vaginālām un iegurņa infekcijām, kad uz plaša spektra antibiotikām ir izveidojusies rezistence, nosaukumu tiešām neatceros, googlē gan jau var sameklēt. Bet diez vai tas būs risinājuma, ja infekcija ir regulāri.
Ar tabletēm arī var kontrolēt endometrija biezumu un asiņošanas ilgumu, bet ir jāizvēlas piemērotas, ja endometrijs auga arī ārous dzemdes, visdrīzāk būs kombinētās tabletes. Spirāle var labi nostrādāt uz endometriju dzemdē un miomām, bet ir lērums blakusefektu, kuri ar laiku lien ārā. Zini, iemet cāļa portālā jautājumu kādā pēcdzemdību tēmā, tur būs vairāk ieteikumu par konkrētiem ārstiem. Es Rīgā varu ieteikt Vītola klīniku, bet tur ir gana dārgi, ja nav apdrošināšanas. Izņemt spirāli un izrakstīt tabletes galu galā var jebkurš ginekologs, lai gan var vēl mēģināt mainīt antibiotiku un paralēli dzert probiotikas. Antibiotiku īstenībā vajadzēja arī puisim, pat ja nekā nebija analīzēs, viņam varēja baktērijas būt inkubācijas formā vai neaktīvā stāvoklī, pašam nekā neizpaužas, bet tevi aplipina.

Paldies par ieteikumiem, tiešām gribu dzirdēt vēl kada daktera viedokli, jo neticu ka šis ir vienīgais risinājums man.
Puisis vienmēr kopā ar mani dzēra antibiotiku kursus, kaut vai viņam ne maņas no infekcijas!
Man dzemdes aspirāta analīzē ir rakstīts - nevar izslēgt endometrija perēkļveida hiperplāziju ar iespējamu polipozi! Cik daktere teikusi tas nav ļoti traki, bet to spirāli tāpat ieteica.
05.05.2022 20:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits