Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdomas.

 
Reitings 1
Reģ: 29.04.2022
Hej!
Man gribētos domāt, ka es neesmu viens, bet kaut kā iekšēji ir sajūta, ka tomēr esmu viens (..) vai vienkārši kaut kur sevī apmaldījies. Es nezinu, kas man te sanāks, bet sēžu pie Daugavas krastiem un prātoju. Gribās kaut kā mazliet izlikt sevi, savu sirdi un varbūt ieklausīties kādā padomā, ieteikumā vai varbūt skarbā, bet patiesā viedoklī. Laikam jau tādēļ es šeit piereģistrējos un izlēmu izstāstīt nelielu stāstu. Esmu cilvēks, kas daudz tur sevī iekšā, noslēgts, varbūt arī nedaudz noslēpumains un tomēr cenšos būt tiešs, patiess un varbūt brīžiem ass, bet ne tādēļ, ka gribētos būt sliktajam, bet gan tāpēc, ka gribu būt ar savu personību. Šobrīd liekas, ka esmu kaut kur apmaldījies sevī, ka prātoju, ko man darīt? Kur man iet? Ko iesākt? Kas notiek? Manī iekšā tik daudz domu šaustās, ka ir naktis, ka es vienkārši nespēju iemigt. Dzīvoju šajā pasaulē jau vairāk kā 10 tūkstošu dienu (..) un es liekas, ka dažreiz atrodos ne tajā vietā, ne tajā laikā. Jo šķiet viss tik nepareizi, ka.. Es nezinu kā pateikt, bet ir sajūta, ka šis nav mans īstais laiks, kurā atrasties. Bet es negribu nevienu nosodīt, ne sevi, ne Dievu, šī ir dzīve un jābūt pateicīgam tajā par visu. Jo dzīvojam jau vienreiz, dzīvojam savu sapni, savu realitāti, dzīvojam, lai piepildītu savus tukšumus. Runājot par tukšumiem, man godīgi sakot, tad ir lieli tukšumi sirdī. Liekas, ka lai cik tu labs būtu, cik jauks, labsirdīgs, pretī nākošs.. Tas viss nevienu neinteresē. Jūs meitenes meklējat sliktos puišus? Kāpēc? Kas viņos ir tāds? Es gribu ģimeni, bērnus, gribu dzīvi ar vērtībām, ar iekšēju sajūtu, ka nekas ko mēs darām nav velti darīts šajā pasaulē. Man nav aiz kalniem 30 gadi, bet man nekad nav bījušas attiecības. Jā, reiz bija 3 simpātijas, bet katra ar kaut ko salauza manu sirdi. Atdzīstu, ka vaina bija arī manī.. Precīzāk sakot iemīlējos cilvēkos, kuras mīlēja kādu citu un es vienkārši pa vidu iejaucos. Es bieži jūtos lieks, jūtos atstumts, man pat liekas, ka mana ģimene mani nesaprot, neatbalsta un nav pretī nākoša. Man nav arī draugu, es nezinu vai par to priecāties, skumt? Tie cilvēki, kas ir man apkārt, man liekas viņi tik daudz tēlo, tik daudz samākslo sevi, ka viņi nav tādi kādi ir patiesībā. Vai tiešām mums visiem ir maskas, ka mēs katra cilvēka priekšā uzliekam kādu no tām un izliekamies par tiem, kas patiesībā neesam? Es gribu pret visiem būt tāds kāds esmu, neatkarīgi vai mani pieņem, nepieņem, bet es zinu, ka tas kas mani pieņems, tas pieņems mani tādu kāds es esmu. Neesmu ideāls, nekad neesmu tiecies tāds būt, kaut iekšēji esmu pedantisks, cenšos darīt visu pēc iespējas labāk, bet tāpat ir sajūta, ka viss ir par maz. Es zinu, ka man ir mazliet depresija, es zinu, ka manī ir iekšēja motivācijas problēma. Esmu domājis, ka varētu šogad (vai vēlākais nākamgad) pamainīt jaunu vidi, darbus, iegūt jaunus cilvēkus, paziņas vai kontaktus. Jā, es apzinos, ka man to visu vajag, bet dažreiz liekas, ka esi viens un sev iespert pa pakaļu, lai sāktu virzīties uz priekšu ir smagi. Esmu jauns, vismaz tā gribētos domāt, bet dažreiz ir sajūta, ka man ir trīsreiz vairāk gadu un.. Es nezinu, negribu būt nosodīts vai nesaprasts, bet šī ir anonīma vietne, tāpēc man ir vienalga ko kāds teiks vai nē. Kā pirmīt teicu, es gribu izpatikt tik tiem, kas mani pieņems tādu kāds esmu. Šī varbūt ir neliela mana publiskā grēksūdze, bet tā laikam ir tik tāpēc, ka man nav diži draugu uz kuriem varētu paļauties. Nav cilvēku, kas mani uzklausītu, iedvesmotu. Gribu vairāk dzīvot, ne vienkārši eksistēt, jo liekas, ka ja tu tikai eksistē, tad tu dzīvi neizdzīvo uz pilnu klapi. Es vēlos vairāk tvert mirkļus. Es vēlos sev ģimeni radīt ar mīlestību un iemīlēt skaistāko cilvēku pasaulē. Es gribu iemest pāris pudeles šajā Daugavā ar zīmītēm iekšā, lai cilvēki neskumst, ka ja šodien ir tev skumji, tad.. Der atcerēties, ka pēc šodienas seko rītdiena. Man iekšēji ir liela motivācija, degsme, bet šobrīd es maldos ar savām emocijām kaut kur un nezin kur, pagaidām. Gribētos šogad ko dūllu izdarīt, vienalga izlekt ar gumiju vai aiziet nūdistu pludmalē pierādīt sev to, ka man vienalga ko kāds domās. Ir man savi iekšēji un ārējie kompleksi, mazliet mīlestības trūkums, es nenoliedzu to. Es apbrīnošu tos cilvēkus, kas izlasīs šo visu garo tekstu līdz galam. Es apbrīnoju arī tās mātes, kuras savus bērnus ir izaudzinājušas vienas, jo cik redzu, tad apkārt ir daudz ''vīriešu'', kas nemāk novērtēt ģimeni kā kādu vērtību. Esmu pa dzīvi bijis vairāk vērotājs, esmu redzējis, dzirdējis daudz ko. Man ir ieteikuši cilvēki rakstīt grāmatas (domājams, ka tev šo visu lasot ar tāda doma iešāvās), jo kā redziet, tad man patīk izteikties, es to māku un es par saviem vārdiem nekaunos. Es gribu domāt, ka esmu labs cilvēks, kuram ir plaša sirds, kurš var dod mīlestību, tikai kāpēc es pretī neko nesaņemu? Es ticu, ka labas lietas darot labais atnāks pretī, bet dažreiz.. Dažreiz liekas, ka mani kāds soda un es neko pretī nedabūšu, jo tāds ir mans liktenis. Kaut iekšēji sevi mierinu, ka ar laiku man atnāks viss vislabākais kas vien var būt. Man būs super darbs, kuru mīlēšu dienu no dienas ejot uz to. Man būs vislabākā sieva pasaulē, bērni un mēs būsim laimīgi. Nevēlos asociēties ar cilvēku, kurš čīkst vai ir nožēlojams. Jo ne velti ir tāds teiciens, ka jūs ziniet manu vārdu, bet ne manu stāstu. Šeit ir līdzīgi. Varētu vēl un vēl rakstīt, bet varbūt pietiks. Dzīvē notiek kā tam ir jābūt, lai cik grūti tajā būtu, bet der atcerēties, ka labākas dienas arī sekos. Ar šo visu gardarbu, kuru varbūt ir pagrūti lasīt, jo atstarpes centos speciāli neveidot, es gribēju pateikt tik vienu. Nepazaudējiet sevi! Esiet tie, kas esiet un cieniet citus. Dzīve nav rožaina, bet dzīve ir skaista. Šis viss ir varbūt vairāk atgādinājums man, lai nenokaru degunu un kādam liktu aizdomāties. Eh, lai nu kā, es gribu iedvesmot kādu, ļaut nepadoties un ticēt sev, saviem sapņiem. Lai kādā sūda bedrē mēs kādreiz kāds iekristu, der atcerēties, ka katrai mākoņa maliņai ir arī saule, kas iespīd un liek mums justies labāk. Lai gan es vēlētos no visiem pazust, kaut vai uz mēnesi, diviem vai vairāk, bet es gribu tik redzēt to, vai es kādam pietrūkšu? Jo dažreiz esmu domājis par nāvi un to vai kāds manās bērēs ieradīsies, raudās, skums? Ok, negribu šo visu noslēgt uz skumjas nots, tāpēc, lai mums visiem izdodas atrast gan sevi, gan cilvēku, kurš būs ar jums. Nevelciet fake maskas virsū, esiet tādi kādi esiet. Par šo forumu uzzināju pavisam nejauši un tāpēc gribēju tāpat spontāni ņemt un uzrakstīt kaut ko no sevis, savas dzīves..
Beigas.
29.04.2022 17:23 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Tiku līdz sliktajiem puišiem - tālāk nav spēka lasīt - gada palags :D
Jā sliktie patīk - jo tie padara mincīti miklu. Tava labā sirds neuzbudina meičas.
29.04.2022 17:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Jo dzīvojam jau vienreiz, dzīvojam savu sapni, savu realitāti, dzīvojam, lai piepildītu savus tukšumus.

ja jau tik daudz štuko, tad būtu precīzāk sev jānoformulē savi dzīves mērķi un sapņi. ģimene, bērni, tas tāds standarts un plašs jēdziens.
Atdzīstu, ka vaina bija arī manī.. Precīzāk sakot iemīlējos cilvēkos, kuras mīlēja kādu citu un es vienkārši pa vidu iejaucos.

tad jau tu arī esi tāds kā drusku sliktais. nevajag jaukties nevienam pa vidu..te jau vajag brīvu, tīru meiteni, nevis tikai iespējams ''skaistu bildi''ar kuru beigās viss slikti.
izskatās, ka pār tevīm ir nācis atklāsmes brīdis. dzīve ir citādaka nekā to biji iedomājies. gadiem ejot arī man draudzenes/draugi atsijājās, notika kaut kā pats no sevīm + pieaugot es sapratu kādus cilvēkus sev apkārt gribu redzēt un ar tādiem arī tiecos uzturēt kontaktu - līdzīgi domājošiem.
pamaini vidi - kas no tā ir iespējams - darbs, dzīvesvieta, hobiji. un otrā puse atnaks pati par sevi, neieciklē uz meklēšanos. tā tu tikai sevi dzīsi dziļākā bedrē.
29.04.2022 17:40 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Nūdistu pludmale - laba ideja, tur gan visiem būs vienalga par Tevi (pēc pieredzes), varbūt Tev psiholoģiskais moments vajadzīgs - ka būsi pārvarējis kautrību.
29.04.2022 17:50 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ģimene (bērni konkrētāk) ir baigais čakars, ziedošanās, atbildība, ja vēl attiecības sabrūk (vairāk kā 50% iespējamība pēc statistikas) tad ir vispār auzas.
29.04.2022 18:08 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Lauma, tu?! 🙄
29.04.2022 18:13 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiks, tu noteikti neesi viens... Šajā grūtajā situācija (iesaku paskatīties enegramas 5 tipu, kas ir vērotājs - daudz vairāk izpratis sevi un savas rīcības motīvus..) , jo patreiz arī atrodos līdzīga situācija... Kad viss ir apnicis, nekā jauna nav... Līdz galam nav piepildītas vēlmes un ir tukšuma sajūta... Kas mijas ar dažām priekā pavadītām stundām, tad nāk dusmas un atkal ir bēdas... Tas ka tev nav draugu, neliecina ka esi slikts vai kā savādāk cilvēks... Dažreiz labāk būt sava kompānija, nevis ciest citu cilvēku uzvedību kas neapmierina pašu... Noteikti iesaku īstajiem cilvēkiem tomēr atvērties vairāk uz āru... Jo tā th atradīsi līdzīgu sievieti sev....
29.04.2022 18:17 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Es agrka katru dienu uzvilku saucamo masku un tēloju,, citiem ka man viss kārtībā viņi mna kautko pajautāja, kas man nepatīk.. Un es izlikos ka viss apmierina bet iekšēji... Klusēju un biju dusmīga neapmierināta... Neiesaku pieļaut šo kļūdu, vēlāk būs grūti... Tu noteikti esi smalkjūtīgs un ļoti iekšēji jūtīgs cilvēks kas atbilst melanjoliskajam temperamentam...ja interesē apskaties Google...
29.04.2022 18:28 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Aldis15 @ 29.04.2022 18:08
Ģimene (bērni konkrētāk) ir baigais čakars, ziedošanās, atbildība, ja vēl attiecības sabrūk (vairāk kā 50% iespējamība pēc statistikas) tad ir vispār auzas.

Ja, atbildība ir uz 18- 20 gadiem vismaz... Tie kas nav gatavi sēdēt un risināt problēmas... Nav vērts.. Jo bērni nav tikai laime bet darbs..
29.04.2022 19:22 |
 
Reitings 38
Reģ: 18.04.2022
Iemīlēt skaistāko cilvēku pasaulē. Lūk, Tavs lielākais feils. Man ir viens tāds tipāžs zināms, nedaudz līdzīga domāšana, arī nav bijušas attiecības, sex labi ja vienreiz.
Un arī viņam vajag nereāli skaistu, maksimālu jaunu meiteni, bez jebkādām grēcīgām domām. Cilvēks dzīvo nez kādos sapņos par nevainīgām princesēm, bet neredz realitāti. Varbūt iemīli vienkārši labu cilvēku, nevis uztjūnētu vidusskolnieci no Instagrama?
29.04.2022 19:41 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.03.2022
Varbūt autors ar teikumu - iemīlēt skaistāko cilvēku pasaulē- bija domājis dvēseliski skaistu, ne izskatā?
29.04.2022 20:34 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Sun.shine @ 29.04.2022 20:34
Varbūt autors ar teikumu - iemīlēt skaistāko cilvēku pasaulē- bija domājis dvēseliski skaistu, ne izskatā?
Dvēseliski skaistas parasti ir meitenes ar liekajiem kg.
29.04.2022 20:44 |
 
Reitings 262
Reģ: 02.04.2022
Ja godīgi, es jau lasot uzvilkos. Kāpēc nevar domu izteikt kodolīgi un skaidri? Tik daudz vārdu, tik maz jēgas.
29.04.2022 21:07 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Saturns @ 29.04.2022 21:07
Ja godīgi, es jau lasot uzvilkos. Kāpēc nevar domu izteikt kodolīgi un skaidri? Tik daudz vārdu, tik maz jēgas.

To pašu nodomāju. Tiku knapi līdz pusei, pēc tam tikai ar acīm "pārskrēju" pāri atlikušajam tekstam. Beigu beigās tik un tā nesapratu, ko tieši tēmas autors cenšas pateikt vai ko konkrēti vēlas no mums. No sērijas, cenšas pateikt kaut ko, bet beigās tā arī neko nepasaka.
29.04.2022 22:13 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Atdodiet man atpakaļ manu laiku 😀😀😀
30.04.2022 10:30 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
Aldis15 @ 29.04.2022 20:44
Dvēseliski skaistas parasti ir meitenes ar liekajiem kg.

Ko nozīmē tev dvēseliski skaista? Katram tas ir savādāk.
30.04.2022 16:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits