Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīramātes

 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
Sveikas! Liekas interesanta tēma diskusijai. Gribēju padalīties arī ar savu stāstu. Esmu attiecībās 5gadus. Dzīvojām iepriekš kopā, bet man visa bija par daudz. Sākām dzīvot atsevišķi - man ir savs īpašums, kas pieder (kopā dzīvojām citur, long story), draugs 24gadu vecumā aizgāja atpakaļ pie vecākiem dzīvot. Attiecības ļoti uzlabojās, jo vairs nedzīvojam kopā, bet saprotams, ka tas nav normāli. Esmu komandējumā uz divām nedēļām, man ir mājdzīvnieki. Palūdzu draugam tos pieskatīt, atslēgu iedevu arī labākajai draudzenei, lai abi uz maiņām atbrauc ciemos. Draugs bez manas ziņas aizbrauca uz MANU dzīvokli kopā ar savu mammu. Pēc tam telefonsarunā atzinās, ka viņa mamma sākusi visu dzīvokli uzkopt, pat matus no vannas ņēmusi laukā, berzusi vannas istabu utt. Man tas ir ļoti nepatīkami, tās ir manas mājas, manas mantas un drauga māte tur vienkārši sāk kārtot kamēr es esmu prom. Šī nav pirmā reize, kad piesakās braukt līdzi tieši tad, kad es neesmu mājās. Ticu, ka viņa grib labu, bet es uzsprāgu. Viņš mani nepabrīdināja, ka brauks kopā ar mammu. Kad pārmetu par to, teica, ka tā taču ir viņa mamma un kas tur tāds. Šodien viņi ar labāko draudzeni satikās-mamma bija līdzi, kaut arī vakardien jau aizrādīju, ka man ir nepatīkami un neērti. Šodien palūdzu draugam vairs nebraukt uz manu dzīvokli līdz es nebūšu atpakaļ, jo labākā draudzene tiks ar visu galā. Kopumā man ir labas attiecības ar drauga mammu, bet šī nav pirmā reize, kad viņa nejūt robežas, ļoti sakāpa visas emocijas un nenoturējos, jo liekas kaut kāda visatļautība. Gribēju prasīt jūsu viedokli par šo situāciju un vispār attiecības ar vīra mātēm. Jauku vakaru!
27.04.2022 22:11 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Nebeigsies labi šīs attiecības, ja mamma visur piedalīsies. Man pašai bija tāda vīramāte, kura vispār nejuta robežas. Mammai bija atslēgas no mūsu dzīvokļa, regulāri tika vērots ledusskapja saturs, kārtotas istabas, kārtots skapis, pārbīdītas mēbeles pēc vīramātes uzskatiem, un beigās vēl tika skaitīta mana nauda, ko es pērku un cik daudz tērēju sev. Ak jā, un vēl mamma aktīvi brauca mums visur līdzi, kur mēs- tur viņa! Šīs attiecības izbeidzās pēc gada.
27.04.2022 22:25 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Atradusi problēmu, es regulāri uzaicinātu, lai visu izberž 🤣🤣🤣 pašai vairs roku nevajadzētu likt klāt nekam, klīning serviss par brīvu 🤣 Es vēl zīmīti atstātu, ko es vēlos, lai man uzšmorē, iešuj, pārstāda 🤣 tikai man nav tādas vīrenes, kas nāktu berzt, stādus tik aplaista, kad braucam prom un speciāli palūdzam, nekam citam roku neliek klāt 🥲
P.S. Bet vispār izklausies pēc sivēntiña, ja jau matu kaudze un vannasistaba ar berzšanu jāberž, manās mājās tā uz sitienu nav ko berzt, jo pēc sevis savācam un matu kaudzes nepieaudzējam trubās.
27.04.2022 22:36 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
Lapsa, vai Tavas attiecības izjuka? No mammas dzirdēju, ka maniem vecākiem bija tāpat. Ja ir mātes dēliņš, tad neko nepadarīsi. Un mātes nekā nevar atsēdināt.
Sarma, neattaisnošos, jo neredzu vajadzību :) Manas mājas, gribu un esmu siventiņš, kad gribu, tad vācu. Ja esmu steigā un strādāju, tad nepārmetu sev, man nav prioritāte, ka viss spīd apkārt. Man viņas tīrīšana ir problēma, jo nu jau dzīvoju viena un ir pretīga sajūta, kad kāds rosās pa manām mantām. It īpaši, ja viņas dēls tur nedzīvo, bet tikai es.
27.04.2022 23:04 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Neizskatās, ka būtu vērts uzturēt šīs attiecības pie dzīvības. Mātes aspekts nav mazsvarīgs, bet šeit tas pat nav galvenais. Draugs memmesdēliņš, 5 gadi kopā, nevarat sadzīvot. Par kādu nākotni te var būt runa. Māte nenormāla, bet dēlam tas nešķiet nekas īpašs, tā kā viņš arī ir norakstāms.
27.04.2022 23:18 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Nu, ja tas būtu mans dzīvoklis, es arī nebūtu priecīga, ja cita sieviete nāk un ieved savu kārtību.
Ja jau viņš neko nav pateicis viņai un turpina braukt kopā, tad vienkārši nomaini slēdzeni un atslēgu tikai labākajai draudzenei. Pie nosacījuma, ja abi nevarat vienoties par mātes ciemošanos.
28.04.2022 06:24 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Teikšu kā ir - BĒDZ KAMĒR VĒL VARI!
Nu nav tā rīcība normāla, pieņemam. Tas pat nav jūsu abu kopīpašums, bet Tava privātā/personīgā telpa.
Jo ilgāk laiks ies, jo vairāk brīnumi tur nāks ārā..
Tā mammītes būšana ir viens liels, sarkans karogs.
Mums jebkuram normālam cilvēkam mamma ir svarīga, bet pieaugot tomēr ir jāsaprot, ka attiecības un ģimeni veidojiet jūs divi. Un abiem ir jāspēj saviem vecākiem pateikt, ka šis ir mans cilvēks ar, kuru es izvēlos būt kopā un pieņemt ar abpusēju cieņu.
Personīgi - uzreiz pārtrauktu attiecības un nomainītu slēdzeni.
28.04.2022 07:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Izskatās, ka tur jau ir beigas līdz ar to, kā sākāt dzīvot kopā atsevišķi.
28.04.2022 08:45 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Ehh, lasot stāstu, šķita, ka draugs nolaida ar labāko draudzeni tavā dzīvoklī, jo abiem atstāji atslēgas, bet beigās nekā, vecā vecene tik izberza vannu.
Var jau būt visādi, bet ja pēc aizrādījuma tomēr arī nākamā reizē paņēma muteri uz turieni līdzi, tad īsti tur ar to nabas saites garumu kaut kas nav kārtībā, labāk tomēr meklē čali, kas bez mammas var arī kur izbraukt un kam visur to blakus nevajag.
28.04.2022 09:06 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
Laikam jums taisnība. Puisis tiešām nevar atrauties no mammas nabassaites. Mamma ļoti apčubina, viņam tur tagad ir ērti dzīvot, jo mamma gatavo katru vakaru, alga par īri vairs neaiziet utt. Man neinteresē kāzas un bērni, tāpēc tas variants par dzīvošanu atsevišķi nešķiet slikts. Nesaprotu viņa māti, kura nejūt normas un nesaprot, ko drīkst darīt svešās mājās un ko nedrīkst. Tāpat ir arī drauga vaina, ka māti tur ved. Vai to var uzskatīt par necieņu/manu vēlmju nerespektēšanu no abu šo cilvēku puses? Cik zinu, vīramātes pārsvarā ir tādas? Domāju vai vakardien nepārspīlēju ar satrakošanos, bet man tiešām šis fakts sadusmoja. Par šķiršanos nezinu. Var jau būt. Tādai ritīgai lovei vairs neticu, šis ir cilvēks ar kuru kopumā ir ērti un forši, bet nekādu taureņu baigo nav.
28.04.2022 19:55 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Memmesdēliņiem mātes ir kā sievas - sievas lomā. Jautājums, vai tai mātei ir vīrs vai attiecības? Es nevarētu iedomāties laimīgu, aizņemtu sievieti, skrienam pakaļ pieaugušam dēlam, un līst iekšā privātās attiecībās, privātajā telpā. Es nevarētu šito ciest, jo pirmkārt, tā ir tava teritorija, tava daļa, arī ja būtu vislielākais sivēns, nafig rakņāties pa svešām mantām. Es būtu ļoti dusmīga un pārtrauktu tādas attiecības.
28.04.2022 21:20 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
Brauceja @ 28.04.2022 19:55
Laikam jums taisnība. Puisis tiešām nevar atrauties no mammas nabassaites. Mamma ļoti apčubina, viņam tur tagad ir ērti dzīvot, jo mamma gatavo katru vakaru, alga par īri vairs neaiziet utt. Man neinteresē kāzas un bērni, tāpēc tas variants par dzīvošanu atsevišķi nešķiet slikts. Nesaprotu viņa māti, kura nejūt normas un nesaprot, ko drīkst darīt svešās mājās un ko nedrīkst. Tāpat ir arī drauga vaina, ka māti tur ved. Vai to var uzskatīt par necieņu/manu vēlmju nerespektēšanu no abu šo cilvēku puses? Cik zinu, vīramātes pārsvarā ir tādas? Domāju vai vakardien nepārspīlēju ar satrakošanos, bet man tiešām šis fakts sadusmoja. Par šķiršanos nezinu. Var jau būt. Tādai ritīgai lovei vairs neticu, šis ir cilvēks ar kuru kopumā ir ērti un forši, bet nekādu taureņu baigo nav.

tu viņam jau vienreiz teici ka nepiekrīti ka viņa mamma arī uz turieni dodas,bet tāpat viņa brauca kas nozīmē ka viņš pat nespēj viņai neko pateikt un viņa tikai turpina darīt kā darijusi. Esmu bijusi līdzīgā situācijā un vienīgais kas tā reāli kko izmainija bija tas ka pārvācāmies uz citu valsti,bet manam draugam ir šerpāks raksturs un viņš baigi neļaujās mammas velmei ar viņu auklēties.Manuprāt viss atkarīgs kāds Tev čalis,ja bezmugurkaulnieks kurš nespēj neko muterei pateikt tad bezcerīga situācija un tu vnk vienā brīdī uzsprāgsi bet ja čalis grib kautko mainīt tad vel ir cerība.vai arī tad jūs visi trīs būsiet attiecībās.
29.04.2022 00:50 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Mātes nepārraujamā nabassaite ar dēlu ir psiholoģiska problēma kura nekad nebeigsies jo galvenokārt iniciatore ir māte un dēls vienkārši līdzatkarībnieks. Ja vīrietis nespēj pretoties šādiem izgājieniem tad tas tā turpināsies. Un pēc laika vēl var atļauties pateikt ka "mamma darija labāk", tas ir tikai laika jautājums.
Kur garantija, ka viņa nerakņājās pa tavām mantām?
Kam dēļ nepieciešamas attiecības ja tavās attiecībās uz vīrieti pretendē divas sievietes - tu kā partnere un mamma kā tā kura mēģinās tevi visā pārspēt lai dēlam pierādītu ka neviens viņu nemīlēs tā kā viņa.
Beigas nervu bojāšana sanāks tikai un vienīgi tev.
Ieteiktu lēnām šīs attiecības pārtraukt un iemeslu minēt tieši to ka vainīga ir mātes pārliekā uzmanība. Varbūt tādā brīdī puisis apdomāsies, bet varbūt arī izvēle būs pārāk grūta un tad jau pati varesi spriest uz kuru pusi iet tālāk.
30.04.2022 10:18 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Brauceja @ 28.04.2022 19:55
Laikam jums taisnība. Puisis tiešām nevar atrauties no mammas nabassaites. Mamma ļoti apčubina, viņam tur tagad ir ērti dzīvot, jo mamma gatavo katru vakaru, alga par īri vairs neaiziet utt. Man neinteresē kāzas un bērni, tāpēc tas variants par dzīvošanu atsevišķi nešķiet slikts. Nesaprotu viņa māti, kura nejūt normas un nesaprot, ko drīkst darīt svešās mājās un ko nedrīkst. Tāpat ir arī drauga vaina, ka māti tur ved. Vai to var uzskatīt par necieņu/manu vēlmju nerespektēšanu no abu šo cilvēku puses? Cik zinu, vīramātes pārsvarā ir tādas? Domāju vai vakardien nepārspīlēju ar satrakošanos, bet man tiešām šis fakts sadusmoja. Par šķiršanos nezinu. Var jau būt. Tādai ritīgai lovei vairs neticu, šis ir cilvēks ar kuru kopumā ir ērti un forši, bet nekādu taureņu baigo nav.

Visas vīramātes tādas nav. Man ir paveicies. Tur nabassaite nogriezta, bet ir cilvēciskas attiecības joprojām. Mūsu attiecībās / mājā nelien un nejaucas.
30.04.2022 10:48 |
 
Reitings 363
Reģ: 15.02.2022
Kapec Tev ir tik netīra māja ka divas dienas jāberž un mati vanā mētajas?
30.04.2022 12:10 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Puppet @ 30.04.2022 12:10
Kapec Tev ir tik netīra māja ka divas dienas jāberž un mati vanā mētajas?

Jo tas ir viņas dzīvoklis, tur var būt jebkas, kas pašai netraucē. Ja neprasīja nevienam kārtot, tad nav ko bāzties visādām mammītēm
30.04.2022 12:20 |
 
Reitings 363
Reģ: 15.02.2022
Pama @ 30.04.2022 12:20

Jo tas ir viņas dzīvoklis, tur var būt jebkas, kas pašai netraucē. Ja neprasīja nevienam kārtot, tad nav ko bāzties visādām mammītēm

Fuj. Es ar negribētu netīreli pat vedeklu.
30.04.2022 12:45 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Puppet @ 30.04.2022 12:45

Fuj. Es ar negribētu netīreli pat vedeklu.

Es negribētu par vīramāti kādu, kurai MANI mati MANĀ vannā sagādā problēmu.
Es arī dažreiz esmu sušķis. Lielākoties jo vienkārši nav bijis laika satīrīt, visu laiku strādāju un vakarā laika paliek ēdiena uztaisīšanai, labi ja matus izmazgāt, pašai nomazgāties un varbūt vel traukus nomazgāt. Viss. Jāiet gulēt, jo nākamajā dienā jāceļas 4.00 no rīta. Taču brīvdienas es pavadu sakopjot mājas. Tāpēc ne vienmēr mati vannā un trauki izlietnē nozīmē sušķi. Ir cilvēki, kuriem vienkārši nav laika tam. Un kad ir, tad izdara.
30.04.2022 12:59 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Ak dievs, es lasu, lasu un man šķiet tik briesmīgi stāsti! Un ar katru reizi ar vien bailīgāk!
Man ir mazlietiņ līdzīgi, ne vīra, bet teiksim tā līgavaiņa ģimene!
Es esmu mazliet pedantiska, es esmu augusi kārtīgu cilvēku ģimenē, tīrā mājā, viss vienmēr savās vietās! Es esmu pati pieradusi aiz sevis satīrīt, savākt, trauki izlietnē nemētājas ilgāk par diennakti!
Tad nu tā, līgavaiņa ģimene ir pilnīgi pretēji, diennaktīm var stāvēt nesaklāts galds, suņi mīcās gūltā, kur paši pēc tam guļ, traukus nomazgā tikai tad ja nav no kurienes ēst nākamās dienas brokastis!
Un tad nu bija kulminācija, palīdzējam viņiem pārvākties, atceros kā no kastes izņēmu traukus, lai ievietotu tos skapī, kā izņemu kādu trauku tā viss taukains- “okey Im out of this”
Tagad viņi ļoti bieži jautā, kad brauksim ciemos un es no visas sirds to nevēlos un katru reizi meklēju jaunus attaisnojumus, drīz man to pietrūks! 😂
Varbūt kādai ir līdzīga situācija? 😂
01.05.2022 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Viņa nav Tava vīramāte, sāksim ar to. Vienkārši zināms cilvēks.
Izskatās, ka arī nebūs.
Man ir bijušas 2 šāda statusa personas t.i. draugu mammas. Ar abām attiecības bija labas. Ar pirmo, es vēl studēju, man vispār bija sajūta, ka viņa bišķi adoptējusi mani, izturējās labāk kā pret savu dēlu. Ēst gatavoja, braucām kopā iepirkties. Vienu mēnesi biju bez darba, deva arī "kabatas naudu". Beigās man bija vairāk žēl no viņas kā no dēla izšķirties :D
Otra diezgan introverts, rezervēts cilvēks ar savu dzīvi. Viņai nebija laika pa svešām vannasistabām rakņāties.
01.05.2022 13:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits