Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju dzīvokli.

 
Reitings 19
Reģ: 29.01.2022
Sveiki!
Esmu dzīvokļa meklējumos Rīgā.
Pirms meklēju SS.LV vietnē, varbūt atradīšu šeit.
Pašlaik Īrēju dzīvokli Ķengaragā (1 istaba ar labu eiro remontu) 260€ īre + komunālie maksājumi. Bet darba dēļ ļoti reti uzturos dzīvoklī un, godīgi sakot, ir žēl atdot tik lielu naudu (260€ + komunālie maksājumi 100€ - 150€) par dzīvokli, kurā es uzturos samērā maz.
Varbūt kāda / kāds no šī portāla izīrē 1 istabas dzīvokli Rīgā par īres maksu 200€ + komunālie maksājumi.
Galvenais lai nav "p.kara" tipa māja, lieliski būtu klasiskā 5 stāvu ēka.
Runājot par remontu, nav obligāti jābūt eiro remontam, galvenais lai dzivoklis ir sakarīgs un ir mēbelēts.
Mājdzīvnieku, kaitīgo ieradumu man nav.
Iemaksu par 1. mēnesi un drošības naudu 1 mēneša apmērā esmu gatavs iemaksāt uzreiz.
Būtu gatavs īrēt jau no 1. maija.
Vēlamie rajoni - Ķengarags, Krasta ielas rajons, Grīziņkalns, Imanta, Zolitūde, Iļģuciems, VEF rajons, Ziepniekkalns. Nevēlētos centra apkārtnē.
Paldies jau iepriekš! 🙂
23.04.2022 19:25 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Sveikas,
Uzraku vecu tēmu, lai nav jātaisa jaunas :)
Varbūt šeit ir kāda, kura meklē istabas biedreni, vai meklē īrnieci mazam vienistabas dzīvoklim - Centrs, Torņkals, Ziepniekkalns, Ķengarags, VEF, Grīziņkalns, Teika.
Esmu ļoti pedantiska un kārtīga, bez kaitīgiem ieradumiem, bez bērniem un mājdzīvniekiem!
Esmu ceļotāja, tāpēc ļoti maz uzturos Rīga, būtu svarīga arī lai Teritorija būtu labi apsargāta :)
Varat man droši rakstīt DM.
#FORUMSPĒKS! :)
04.08.2023 13:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits