Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bakteriāla infecija - vaginoze

 
Reitings 8
Reģ: 16.03.2020
Sveikas meitenes!
Jau no septembra cīnos ar BV, esmu izlietojusi aptiekā pieejamos līdzekļus (svecītes, gēli), izgājusi vairākus antibiotiku kursus , bet tie palīdz uz dažām dienām un tad viss atgriežas atgriežas.
Zinu, ka pie vainas var būt uzturs, bet es ierobežoju cukuru un vispàr neēdu saldumus, kafiju nedzeru, nelietoju stipros pulverus savam drēbēm.
Ko varat ieteikt? Varbūt ir kāds ginekologs, kurš ir profesionālis šajā jomā un ir palīdzējis tikt galā ar bakteriālo vaginozi? Jo zinu ka 100% neesmu vienîgā.
Vienkārši depresīva situācija un slikti iespaido arī mīlas dzīvi! Un jā partneris viens, vinš arī lieto vienmer antibiotiku kursu ar mano kopā un ir testēts uz sts. Mana ginekoloģe vairs nesaprot ko iesākt ar mani.
Simptomi ir - zaļi/dzelteni izdalījumi ar nepatīkamu (spēcīgu) aromātu.
23.04.2022 14:40 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Metronizadols (preču zīme Flagyl): lieto perorāli pa 500mg divas reizes dienā vienu nedēļu. Tā ir visizplatītākā ārstēšanas metode. Blaknes - kuņģa darbības traucējumi, kas nereti noved pie tā, ka sievietes neiziet visu ārstēšanas kursu. Dārgākā metode.
23.04.2022 15:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits