Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Noslēguma darbu rakstītājām/iem

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Sveikas!
Kā jums iet ar tiem darbiem? (bakalaura, maģistra, kursa utml)
Es šogad rakstu bakalauru un jau esmu vieglā panikā. Pēc 7 dienām jāiesniedz melnrakstu, bet man ir tikai 25 lapas darba(kopumā). Darba vadītājs man arī neatbild jau 3 dienas, tāpēc praktiski esmu iestrēgusi, nezinu ko tālāk skatīt/rakstīt, laikam beigās uz savu galvu uzcepšu melnrakstu, vai zvanīšu metodiķei, noskaidrot kāpēc neatbild uz epastiem
Zinu, ka būs jāsarauj, jo variantu nav, bet vēlējos jautāt(tā kā ar darba vadītāju komunikācija īsti nekāda un nekur nav norādīts tas arī):
1) Cik liela nozīme ir darba melnrakstam? Saprotu, ka jābūt visam darbam, bet nu tā kā es intensīvi sāku rakstīt tikai šajās brīvdienās, tad man pašlaik atliek tikai kaut kā uzrakstīt, neko izcilu jau nevarēšu. :/
Vai es pēc tam varu kaut vai visu labot, likt klāt, mainīt nodaļu nosaukumus utml?
2) Vai darba vadītājs var tā atteikties vadīt darbu, ja līdz šim esmu sazinājusies tikai vienreiz, izrunājot ko varētu rakstīt darbā?Nodaļas atsevišķi nesūtīju, jo kā jau teicu - sāku ļoti vēlu, nebija tam jēgas, pirms 3 dienām nosūtīju darbu, cik tālu man tagad ir un atbildi neesmu saņēmusi. Bail, ka neatsakās vadīt, biju domājusi vairāk komunicēt pēc melnraksta iesniegšanas, bet līdz šim neredzēju jēgu uzbāzties, kad viss izrunāts.
Pasakiet man kaut ko motivējošu vai arī atzīstities, ka jums arī ir pēdējā brīža sindroms, citādi es prātā sajukšu domājot par to darbu un zinot, ka atsevišķi uzcītīgie kursa beidri jau pabeidza mēnesi atpakaļ melnrakstu :D
Paldies
21.04.2022 11:04 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Varbūt kāda var padalīties pieredzē?
21.04.2022 13:41 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Es nevēlos tevi biedēt, bet izklausās visslikti.com 😃
Darba vadītājs var tev neatbildēt vai atbildēt, bet atbildība par to cik daudz esi uzrakstījusi tieši tu, viņam nav nekāda
21.04.2022 19:45 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Darba vadītājs man arī neatbild jau 3 dienas

Tas ir normāli. Darba vadītājs nav draudzene Whatsappā, kas atbild ik pēc 5min. Īpaši ja viņu arī citi bombardē ar savām pēdējā brīža 30lpp un Tu esi entā rindas kārtībā.
Cik atceros, melnrakstam nav nekādas nozīmes. Pēc tam vari labot ko un kā gribi.
22.04.2022 10:21 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Mūs biedēja ar to, ka vadītājs var atteikties vadīt, bet, lai gan es vispār nesazinājos, kad rakstīju melnrakstu(sākumā atnācu uz konsultāciju, izrunājām ko jāiekļauj darbā, apmēram struktūru un tad es pati visu darbu sarakstīju, nosūtīju dienu pirms melnraksta nodošanas, jo visu darīju pēdējā brīdī :D), viss beidzās labi. Pēc melnraksta sekoja ieteikumi, diez gan daudz patiesībā. Gandrīz viss darbs bija salabots, tad maijā rukāju, daudz ko pārveidoju.
Man šķiet, ka ar tiem melnrakstiem tikai visus biedē, jo principā to lasa tikai vadītājs un arī esmu dzirdējusi, ka atsevišķi kursa biedri iesniedza nepabeigtu darbu melnrakstā, nekādas sankcijas viņiem nebija
22.04.2022 11:01 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
bet nu labāk neriskēt un iesniegt visu
22.04.2022 11:01 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
29090 @ 22.04.2022 10:21

Tas ir normāli. Darba vadītājs nav draudzene Whatsappā, kas atbild ik pēc 5min. Īpaši ja viņu arī citi bombardē ar savām pēdējā brīža 30lpp un Tu esi entā rindas kārtībā.
Cik atceros, melnrakstam nav nekādas nozīmes. Pēc tam vari labot ko un kā gribi.

Es saprotu to, jā, bet stresiņu uzsit, sabiedēja, ka darba vadītājs var atteikties vadīt, tfu, ceru, ka tā nebūs, bet man tagad vajadzētu viņa padomu kā man rakstīt pēdējo nodaļu, bet viņs neatbild. Nosūtīju epastu vēl vienu, uzzvanīju uz katedru metodiķei, tur arī neviens neceļ. Saprotu, ka beigas nāk darbiem, visi aizņemti, bet tas kaitina, ka pat nevaru uzzināt, vai ir saņemis, jo neviens neatbild. Bardaks
22.04.2022 11:24 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
Man arī šogad jaraksta un jaaizstāv bakalaurs. Esmu to jau, paldies, Dievam uzrakstijusi, tagad tik jaievada sistēmā un jāiesien. Plus vel jauztaisa laba prezentācija. Mana pieredze ir tāda, regulāri sazinaties ar pasniedzēju, sūtīt viņam regulāri savu darbu, burtiski lūgt lai pa punktam raksta savus iebildumus, kā arī maksimāli ātri rakstīt darbu, lai vēlāk būtu vairāk laika labošanai (ja tas būs nepieciešams). Tas viss uzlabos gala rezultātus. Esmu strādajusi paralēli studijām tāpēc visu to var izdarīt.
23.04.2022 19:46 |
 
Reitings 38
Reģ: 18.04.2022
Par ko padalīties? Vēlu esi atmodusies, ko tur lai saka.
23.04.2022 21:21 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Atteikties laikam var, jā, bet ieteiktu tagad to noskaidrot - uzzvani uz katedru pirmdien un pajautā kāpēc tev vadītājs neatbild. Nezinu, pat ja atsakās, man liktos labais tonis nosūtīt epastu, bet varbūt cilvēks aizņemts un viņam ntie studenti rindā, nav laika tev atbildēt, jo vajadzēja laicīgāk komunicēt.
Melnrakstu, protams, ka var labot. Kursa biedrene dabūja gandrīz visu darbu pārrakstīt, jo vadītājai nepatika. Man bija viena nodaļa gandrīz visa jāpārraksta(jo tur es sadzejoju un salēju udeni, tā kā nebija laika pabeigt līdz melnrakstā iesniegšanas temriņam)
Galvenais tagad nesatraucies. Nu, sanaca traki tev ar to darbu, bet ko tu tagad vari mainīt? Rakstīt tālāk. Sakost zobus. Kaut kā pabeigt studijas.
23.04.2022 21:36 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Gribu precizēt(varbūt kāda zinās) - vai bakalaura darbā var izmantot 1-2 atkāpes no studiju darba?(nepārveidotas jeb copy paste).
Studiju darbs ir par citu tēmu, bet nedaudz aptver manu bakalaura darba tēmu, iedomājos, ka tas ko sarakstīju tagad noderētu, bet nezinu vai tā drīkst? Un tad jāatsaucas uz nepublicētu darbu?(kursa darbs nav nekur publicēts) Vai arī jāpārkopē atsauces no kursa darba?
Metodiskajos noteikumos nekas par šo nav
25.04.2022 17:28 |
 
Reitings 37
Reģ: 03.01.2022
RedBull @ 25.04.2022 17:28
Gribu precizēt(varbūt kāda zinās) - vai bakalaura darbā var izmantot 1-2 atkāpes no studiju darba?(nepārveidotas jeb copy paste).
Studiju darbs ir par citu tēmu, bet nedaudz aptver manu bakalaura darba tēmu, iedomājos, ka tas ko sarakstīju tagad noderētu, bet nezinu vai tā drīkst? Un tad jāatsaucas uz nepublicētu darbu?(kursa darbs nav nekur publicēts) Vai arī jāpārkopē atsauces no kursa darba?
Metodiskajos noteikumos nekas par šo nav

Cik saprotu var, jo tas jau ir Tavs rakstītais darbiņš. Tik cik jāpieliek klāt vairāk informācijas un pētījums, manuprāt kaut kā tā bija:)
25.04.2022 17:52 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
RedBull @ 25.04.2022 17:28
Gribu precizēt(varbūt kāda zinās) - vai bakalaura darbā var izmantot 1-2 atkāpes no studiju darba?(nepārveidotas jeb copy paste).
Studiju darbs ir par citu tēmu, bet nedaudz aptver manu bakalaura darba tēmu, iedomājos, ka tas ko sarakstīju tagad noderētu, bet nezinu vai tā drīkst? Un tad jāatsaucas uz nepublicētu darbu?(kursa darbs nav nekur publicēts) Vai arī jāpārkopē atsauces no kursa darba?
Metodiskajos noteikumos nekas par šo nav

Nevar,ja nemaldos, tas sauksies pašplagiātisms un var pamatīgi piekasīties.
Nedaudz pārveido un vienkārši labāk citē sevi.
Vai arī var kopēt, bet vienkārši jāliek atsauce.
25.04.2022 23:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits