Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimenes ārsts un privātklīnikas

 
Reitings 1071
Reģ: 15.06.2016
Vai var samainīt ģimenes ārstu, ja esi jau saslimis? 🤔
Sen gribēju to izdarīt, bet visu laiku atliku. Rudenī man bija kuņģa infekcija – kad es piezvanīju savai ģimenes ārstei, viņa man teica, ka ar vēdersāpēm ir nepietiekams lai atvērtu man slimības lapu.
Mani arī interesē privātklīnikas. Tur arī ir nepieciešams COVID-19 tests lai tiktu pie ārsta vai var arī bez tā? Un kāpēc cilvēki vispār vēršas tajās klīnikās, ja tur viena vizīte pie ārsta maksā €70. Tur ir vieglāk atvērt slimības lapu vai kas?
20.04.2022 13:13 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Uz ārstu vizītēm nevajag ne QR,ne testu. Tos var prasīt uz konkrētiem izmeklējumiem.
Es eju uz privātklīnikām tikai un vienīgi laika taupības nolūkos - zinu,ka konkrētajā laikā tikšu un arī vizīte būs ilgāka(nevis 10min, jo ārpusē sēž rinda),tāpēc varu uzdot visus jautājumus un izrunāt analīžu vai izmeklējumu rezultātus,kā arī tieku ļoti ātri pie speciālista.Paturi prātā,ka daudzi cilvēki izmanto veselības apdrošināšanu un ne visi maksā lielās summas,daudziem apmaksā daļēji vai pilnībā šīs vizītes.Nav vieglāk atvērt lapu tikai tāpēc,ka privātklīnika.Brīnos,ka ĢĀ never lapu,ja pacientam ir sūdzības.
20.04.2022 13:27 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja ir pamatotas sūdzības, izmeklējumi utt tad dīvaini ka never.
Bet zinot misteru burkānu tad varbūt ieēdi kādu ikru, austeri un vēders sagriezās uz vienu dienu? :D
Vai var samainīt ģimenes ārstu, ja esi jau saslimis?

Slims ar ko? Ar to kuņģa infekciju jau kopš rudens?
Protams, var mainīt.
20.04.2022 13:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits