Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju krievu zilo kaķi, ieteikumi?

 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
Sveikas!
Vai kāda zin, kur var dabūt tīru škirnes krievu zilo kaķēnu? Varbūt kādam mājās ir? Protams, gatava maksāt attiecīgu summu.
20.04.2022 11:41 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Tikai un vienīgi audzētavās kuras ir reģistrētas kādā klubā. Ja kādam mājās ir tad tas nav tīrs sķirnes dzīvnieks un tiek pavairots nelikumīgi. No šādiem pavairotājiem kuri saka : "tas sirdij nevis izstādēm ", pirmkārt cieš dzīvnieki un tad saimnieka maciņš, jo veselības porblēmas uzrodas vienmēr.
Mooncat.lv ir viena no oficiālām asociācijām ko zinu, uzraksti tur.
20.04.2022 12:05 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Vai tiešām gribi tieši šo šķirni? Man bija Krievijas zilais kaķis. Otrreiz vairs neņemtu!
20.04.2022 13:18 |
 
10 gadi
Reitings 2697
Reģ: 25.05.2009
Es tev ieteiktu aiziet ekskursijā uz dzīvnieku patversmi. Man arī bija doma pirkt šo kaķi, bet kaut kā sanāca ieklīst patversmē un redzot tur tos mazos pūkainos kaķēnus, kam nepieciešama mīlestība un rūpes, es sapratu, ka negribu atdot pāris simtus par kaķi un labāk dodu savu mīlestību kaķēnam no patversmes.
20.04.2022 13:40 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ja, es ari apdomatu. Skirnes kakjiem medz but daudz un dazadas veselibas problemas. Krievu zilajiem kakjiem ari ir loti daudz dazadas iedzimtas problemas. Man pasai ir skirnes kakji, bet ne krievu zilie un ir bijusas dazadas problemas. Labi, ka man ir apdrosinasana un vienmer visu izmaksa.
Biskin ne pa temu, bet runajot par skirnem, UK jau runa, ka drizuma aizliegs/beigs vairot French buldogus ar ierasto izskatu del iedzimtajam veselibas problemam. Loti daudziem skirnes kakjiem ir problemas ar sirdi. Iesaku kartigi izpetit izveleto skirni.
20.04.2022 14:51 |
 
Reitings 4701
Reģ: 20.08.2021
Shayk @ 20.04.2022 14:51
Ja, es ari apdomatu. Skirnes kakjiem medz but daudz un dazadas veselibas problemas. Krievu zilajiem kakjiem ari ir loti daudz dazadas iedzimtas problemas. Man pasai ir skirnes kakji, bet ne krievu zilie un ir bijusas dazadas problemas. Labi, ka man ir apdrosinasana un vienmer visu izmaksa.
Biskin ne pa temu, bet runajot par skirnem, UK jau runa, ka drizuma aizliegs/beigs vairot French buldogus ar ierasto izskatu del iedzimtajam veselibas problemam. Loti daudziem skirnes kakjiem ir problemas ar sirdi. Iesaku kartigi izpetit izveleto skirni.

Par frančiem runājot, ir pēdējais laiks izķert pavairotājus! Jo visi tie merle un pelekie ir ar iedzimtām problēmām, jo cilvēkiem vajag bezmaz somai pieskaņot! Skirnei patiesībā ir tikai 4 oficiālās krāsas, bet ir instašmaras, kuram vajag franci ar zilām acīm, vajag ar marmora krasojumu un pavairotaji tik ražo! Jo tie īstie šķirnes audzētāji ļoti seko līdzi ģenētikai pārējām lietām, bet tādus audzētājus tiešām ir grūti atrast!
Tāpēc varbūt arī zilos Krievijas kaķus noteikti ir jāmeklē informācija, jāapzina audzētavas!
20.04.2022 16:22 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
cory @ 20.04.2022 13:40
Es tev ieteiktu aiziet ekskursijā uz dzīvnieku patversmi. Man arī bija doma pirkt šo kaķi, bet kaut kā sanāca ieklīst patversmē un redzot tur tos mazos pūkainos kaķēnus, kam nepieciešama mīlestība un rūpes, es sapratu, ka negribu atdot pāris simtus par kaķi un labāk dodu savu mīlestību kaķēnam no patversmes.

Man jau vienalga kāds kaķītis 🥰 labrāt paņemtu kādu no patversmes. Lieta tāda, ka draugs vēlas tieši šķirnas kaķi.
20.04.2022 22:40 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
lapsa555 @ 20.04.2022 13:18
Vai tiešām gribi tieši šo šķirni? Man bija Krievijas zilais kaķis. Otrreiz vairs neņemtu!

Kapēc?
20.04.2022 22:43 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Man ir 4gadus vecs krievu zilas runcis.
Veselības problēmas nav bijušas, sprigans un vesels kā rutks.
Pēc rakstura ļoti uzticīgs, visur man seko kā suns. Patīk būt manā klātbūtnē, bet ne rokās vai klēpī. Nepatīk, ja baigi paijā, bet ar gadiem esmu pieradinājusi pie mīļošanās. Kad pārnāku mājās, vienmēr mani sagaida pie durvīm, tad paņemu viņu rokās un samīļoju, bet ne ilgāk par 10min, būs par daudz. Parādīs savu raksturu un sāks kost. No rītiem vienmēr, kad noskan modinātājs, ielec gultā un tad arī ir mazliet jāpamīļojas, bet man liekas, ka viņš to dara, lai es ātrāk pieceltos un iedotu viņam ēst. Gudrs, patīk spēlēties. Bet, jā, ir savs raksturs un to noteikti parādīs, ja kaut kas nebūs pa viņa prātam. Viņam patīk būt mājās, vienu reizi izspruka ārā, gāju ārā meklēt, bet pats jau bija apgājis apkārt mājai un gaidīja pie ārdurvīm, lai laiž iekšā. Kopš tās reizes vairs neraujas ārā, kaut gan vairākas reizes mēģināju viņu radināt pastaigāt pa koridoru kopā ar mani (bez pavadas, viņš nav tāds, kas bēgtu prom) ar domu, ka varētu lēnām tikt arī līdz sētai. Diez gan kautrīgs pēc rakstura, ja atnāk kāds svešs reizēm atnāk apsveicināties un tad lepni aiziet prom. Paiet laiks, kamēr viņš pierod pie svešiem cilvēkiem. Inteliģents- māk atvērt durvis, saprot kā darbojas ūdenskrāns. Noteikti nebūs klēpja kaķis.
Kāpēc izvēlējos krievu zilo kaķi- jo aprakstā bija rakstīts, ka pret šiem kaķiem varētu būt mazāka alerģija. Manam ex bija alerģija pret kaķiem, bet diemžēl arī pret krievu zilo tā izpaudās pilnā krāšņumā.
22.04.2022 10:51 |
 
Reitings 455
Reģ: 29.06.2017
Man gan pašai ir citas šķirnes kaķi🌷, tāpēc par krievu zilo paradumiem nemācēšu teikt. Ja vēl ir interese tieši par krievu zilajiem, droši griezieties pie Jāņa un Marijas Valteriem. Viņi ar šīs šķirnes kaķu audzēšanu nodarbojas nopietni👍 jau ilgus gadus un zinās visu no A līdz Z
Te ir mājas lapa ar plašāku info http://www.happy-song.lv/ru/page-34774
16.03.2023 20:17 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Vai tiešām gribi tieši šo šķirni? Man bija Krievijas zilais kaķis. Otrreiz vairs neņemtu!

Kāpēc??
Man arī ir krievu zilais un ļoti gudri kaķi, vispār nekādās problēmas, ļoti aktīvi dzīvnieki, gudri, mums šad un tad sanāk pa kādam nedarbam, bet nu dzīvei jautrības :)
17.03.2023 09:58 |
 
Reitings 71
Reģ: 16.03.2023
Es noteikti ieteiktu izvēlēties šķirnes kaķi, bet, protams, tikai no uzticamiem avotiem.
Patversmes kaķiem arī pilna buķetes veselības problēmu nereti un nauda aiziet vairāk par šķirnes.
Kopumā noteikti neiesaku neņemt dzīvnieku tikai tāpēc, ka IESPĒJAMS tas slimos. Citiem slimo, citiem ne. Galvenais ņemt tīru šķirni.
17.03.2023 10:57 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Pēc rakstura ļoti uzticīgs, visur man seko kā suns. Patīk būt manā klātbūtnē, bet ne rokās vai klēpī. Nepatīk, ja baigi paijā, bet ar gadiem esmu pieradinājusi pie mīļošanās. Kad pārnāku mājās, vienmēr mani sagaida pie durvīm, tad paņemu viņu rokās un samīļoju, bet ne ilgāk par 10min, būs par daudz. Parādīs savu raksturu un sāks kost. No rītiem vienmēr, kad noskan modinātājs, ielec gultā un tad arī ir mazliet jāpamīļojas, bet man liekas, ka viņš to dara, lai es ātrāk pieceltos un iedotu viņam ēst. Gudrs, patīk spēlēties. Bet, jā, ir savs raksturs un to noteikti parādīs, ja kaut kas nebūs pa viņa prātam. Viņam patīk būt mājās, vienu reizi izspruka ārā, gāju ārā meklēt, bet pats jau bija apgājis apkārt mājai un gaidīja pie ārdurvīm, lai laiž iekšā. Kopš tās reizes vairs neraujas ārā, kaut gan vairākas reizes mēģināju viņu radināt pastaigāt pa koridoru kopā ar mani (bez pavadas, viņš nav tāds, kas bēgtu prom) ar domu, ka varētu lēnām tikt arī līdz sētai. Diez gan kautrīgs pēc rakstura, ja atnāk kāds svešs reizēm atnāk apsveicināties un tad lepni aiziet prom. Paiet laiks, kamēr viņš pierod pie svešiem cilvēkiem. Inteliģents- māk atvērt durvis, saprot kā darbojas ūdenskrāns. Noteikti nebūs klēpja kaķis.

Jā, tieši precīzs apraksts, man ir ļoti līdzīgi! ♥
Bet viņš man staigā pie pavadiņa, vasarnīca es gan ļauju viņam izskrieties bez pavadiņa, bet viņš ik pa laikam paskatās kur esmu es, vai neesmu viņu aizmirsusi. Ir gadījumi, kad nepamanot izšmaucis ārā, bet āši atnāk atpakaļ pats ;)
17.03.2023 11:09 |
 
Reitings 1178
Reģ: 25.01.2023
Man ir krustene.Mamma nav krievu zilā,bet tētis laikam stāvējis klāt tā pamatīgi. ar visiem gēniem..😁Paņemām pavisam mazu sudraba pelēcīti.(puslaukos) sakumā nezināju,ka varetu būt krievu zilā, cilvēki sāka taujāt.pec tam iegogleju.kopija,purniņš perfekti atbilst skatijos bildes un domāju,ka manējā😁Un sudraba pelēcīgi reti,praktiski nav sastopami bez škirnes.7 gadus kopā ar mums.Raksturs.Necieš svešus ne acu galā.Nebēg prom,bet iet uzbrukumā.Savekos sagaida pie durvim.man pat nav jāzīle.,kad manejie nāk,kaimiņi staigā šurpu turpu,ne ausi neceļ,kad vīrs vai bērni momentāli pie durvīm ,lai kur gulētu.(tāpat kad es nāku) Saimniece biju esi,pie manis nāca gulēt,kad jau gulēju.Kad pati gribēju paņemt, blakus ja negrib,nenanāk miloties,retu reizi dzirnavas var dzirdet.Kad piedzima pastarītis,viņa uzņēmās sarga lomu, un man atlaida no Saimnieces lomas😂Kur pastarītis tur viņa,gulēt pie viņa, ,mīloties pie viņa.ja kāds trakais svešais,tuvojas klāt,es pat viņu nevaru savākt,Uz vecumu paliek mierīgāka,bet tāpat sēdēs pie mazākā un vēros katru kustību svešajiem,ja būs asas kustibās,puikas virzienā,piedod es bridināju.būs virsu,šnāks ,kodīs un uzbruks.Kā sikais ieblaujas ir klāt un naud un laiza,lai nomierinās.
17.03.2023 21:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)