Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kafijas automāts Illy Y3.3

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Kādas atsauksmes par Illy Y.3 kapsulu kafijas automātu? :)
18.04.2022 11:47 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
tiešām nevienai nav? :)
18.04.2022 18:37 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Illy kapsulu kafijas garša ātri apnīk.
18.04.2022 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
Kapsulu kafija nav ekonomiski un visādi citādi izdevīga. Nopērc kafijas automātu, kas maļ pupiņas, un Illy kafijas pupiņas (ja tik ļoti gribās Illy) un rezultāts būs daudz labāks.
Tas, ka insta influencerēm Illy kafijas automāti sadoti reklamēšanai, nenozīmē, ka tā ir laba manta.
18.04.2022 23:43 |
 
Reitings 134
Reģ: 09.04.2022
Man personīgu nepatīk illy kafija,tad labāk dolce gusto kapsulu kafija. Bet tā arī labāk iesaku ieguldīties labā kafijas automātā. ☕️
19.04.2022 00:52 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Bet šiem aparātiem neder arī nespresso un citi ražojumi?
Kapsulu izmēri ir vienādi
19.04.2022 07:34 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Pirmkārt, kapsulu kafijas aparāti nav finansiāli izdevīgi.
Otrkārt, kapsulu kafija nav garšīga.
Ieguldi naudu labā pupiņu kafijas aparātā, kurā vari taisīt gan kapučīno, gan lati, gan parastu melnu kafiju.
19.04.2022 10:42 |
 
Reitings 50
Reģ: 14.10.2015
Es varu pateikt atsauksmi par Illy X7.1 jeb Franci. Izvēlējos, jo dzīvoklī ļoti maza virtuvīte un garšo kafija tikai ar putotu pienu, vajadzēja kopā ar piena putotāju. Kāpēc kapsulu aparāts? Jo es viena pati ģimenē dzeru kafiju un tad vēl 2-3 kafijas nedēļā, līdz ar to nav izdevīgi uzturēt lielo kafijas aparātu, kas maļ pupiņas, atkaļķošana vien ir ļoti dārga. Illy kapsulām arī daudz garšas, ko izmēģināt. Kapsulas gan derēs tikai Illy un konkrētam aparātam paredzētas (reāli nopirkt tikai “Es mīlu kafija” veikalos vai interneta). Kapsula katra maksā ap 54 centiem, kas sanāk dārgāk kā lielajos kafijas aparātos. Ar savu izvēli joprojām esmu ļoti apmierināta un automāts pie manis ir gadu.
P.S. Jāpiebilst, ka mīlu dzert tikai cappuccino un latti
19.04.2022 12:06 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
ClassyWoman @ 19.04.2022 12:06
Es varu pateikt atsauksmi par Illy X7.1 jeb Franci. Izvēlējos, jo dzīvoklī ļoti maza virtuvīte un garšo kafija tikai ar putotu pienu, vajadzēja kopā ar piena putotāju. Kāpēc kapsulu aparāts? Jo es viena pati ģimenē dzeru kafiju un tad vēl 2-3 kafijas nedēļā, līdz ar to nav izdevīgi uzturēt lielo kafijas aparātu, kas maļ pupiņas, atkaļķošana vien ir ļoti dārga. Illy kapsulām arī daudz garšas, ko izmēģināt. Kapsulas gan derēs tikai Illy un konkrētam aparātam paredzētas (reāli nopirkt tikai “Es mīlu kafija” veikalos vai interneta). Kapsula katra maksā ap 54 centiem, kas sanāk dārgāk kā lielajos kafijas aparātos. Ar savu izvēli joprojām esmu ļoti apmierināta un automāts pie manis ir gadu.
P.S. Jāpiebilst, ka mīlu dzert tikai cappuccino un latti

Man diezgan līdzīga situācija. Mana vēlme ir latte 1x dienā, tagad esot visu laiku mājās.
3-4eur katru dienu atstāju ejot garām kādā kafenē. Mums reāli pietiktu ar kapsulu aparātu un piena putotāju.
19.04.2022 12:25 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
..nav izdevīgi uzturēt lielo kafijas aparātu, kas maļ pupiņas, atkaļķošana vien ir ļoti dārga..

Muļķības. Pupiņu kafijas aparāta atkaļķošana nav dārga. To var izdarīt pats mājās, tiklīdz aparāts to pieprasa. Var nopirkt dārgāku Philips atkaļķotāju, var nopirkt mazāk zināma zīmola atkaļķotāju pa 10 eiro, kurš pietiek piecām atkaļķošanas reizēm.
19.04.2022 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Mazliet off topic, bet negribu jaunu diskusiju taisīt - varbūt kāda var ieteikt kafijas automātu, kuram ir funkcija kafijas pupiņām UN kapsulām? Un vēl ar tādu variantu, kur var ievietot lielu krūzi (600ml), lai nav jātaisa 3x mazās?
Izvēle tik plaša, bet gribētos kaut ko tādu, ko kāds jau ir izmēģinājis, lai būtu pārliecība par produktu, ko pērk. Cenas ziņā pilnīgi vienalga.
19.04.2022 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
Miss Dee @ 19.04.2022 13:19
Mazliet off topic, bet negribu jaunu diskusiju taisīt - varbūt kāda var ieteikt kafijas automātu, kuram ir funkcija kafijas pupiņām UN kapsulām? Un vēl ar tādu variantu, kur var ievietot lielu krūzi (600ml), lai nav jātaisa 3x mazās?
Izvēle tik plaša, bet gribētos kaut ko tādu, ko kāds jau ir izmēģinājis, lai būtu pārliecība par produktu, ko pērk. Cenas ziņā pilnīgi vienalga.

Parasti kafijas automātiem var ieregulēt cik lielu tilpumu tu gribi, lai tev iedod krūzē. Esmu lietojusi gan Philips gan Delonghi kafijas automātus un abiem ir bijusi iespēja ieprogrammēt gan kafijas daudzumu, gan piena daudzumu, tā, ka ir pilnas lielās krūzes. Funkcija saucās- atmiņas funkcija, coffee customizer vai līdzīgi.
Par kafijas pupiņu un kapsulu kombināciju vienā automātā neesmu dzirdējusi, bet ir kafijas pupiņu un maltās kafijas kombinācijas.
19.04.2022 13:30 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.11.2014
Kādus 3 mēnešus jau izmantoju Illy Y3.3 Iperespresso kafijas automātu. Izvēlējos šo kafijas automātu, jo
+Patīk vizuālais izskats, dizains, labi iederās interjerā, atšķirībā no Dolce Gusto kafijas automāta, kura izskats man personīgi ļoti nepatīk.
+Man garšo tieši Illy kafija un arī kā tā garšo no kapsulām gatavota.
+Paša automāta cena ir ļoti draudzīga ap 90€
+Par cik nedzeru lattes, ar putotiem pieniem, manā gadījumā der priekš melnas, spēcīgas kafijas.
+Pašām Illy kapsulām ir vairāki veidi, ar dažādām stipruma intensitātēm.
-Kafijas automātā var izmantot tikai Illy aparātiem paredzētas kafijas kapsulas, cik pētīju neder Dolce Gusto un citas.
-Kafijas tase sanāk diezgan dārgi, kapsulu iepakojums 18gb maksā ap 10€, vidēji viena krūze ap 0.55€. Dolce gusto aparātam paredzētās kapsulas ir pat vairāk kā divreiz lētākas.
-Man aktuāls jautājums šī kafijas automāta lietotājiem ir par vairākas reizes lietojamām, pildāmājām kafijas kapsulām. Diemžēl esmilukafija.lv nevar šādas iegādāties, bet zinu, kad tādas ir, piemēram, aliexpress. Vēlos būt mazliet dabai draudzīgāka un pati pildīt malto kafiju, jo ir baigais waste pēc katras reizes izmest tādu plastmasas gabalu.
Varbūt kāds zin kur tepat LV var iegādāties šādas kapsulas, kas der šim automātam, vai ieteikt, kur internetā pasūtīt?
Kopumā esmu apmierināta, ka kafijas automāts ir vizuāli smuks un kafija manai gaumei garda.
19.04.2022 13:34 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Man aktuāls jautājums šī kafijas automāta lietotājiem ir par vairākas reizes lietojamām, pildāmājām kafijas kapsulām. Diemžēl esmilukafija.lv nevar šādas iegādāties, bet zinu, kad tādas ir, piemēram, aliexpress. Vēlos būt mazliet dabai draudzīgāka un pati pildīt malto kafiju, jo ir baigais waste pēc katras reizes izmest tādu plastmasas gabalu.

Man ir Dolce gusto kafijas kapsulu automāts, nopirku 220.lv vairāk uzpildāmās kapsulas, plastmasas, vienu reizi sanāca ok, bet tā kā es dzeru tikai lattes un tādus dzērienus, tad pašai piemaucot klāt pienu no pakas nebija nekas dievīgs, bet nu bija ok. Melno kafiju cienītājām varbūt labāk. Otrā reizē plastmasa ""pievārījās pie automāta"'. Vairāk neriskēju, jo vajag kārtīgi aiztaisīt kapsulu, bet plastmasai ir tendence izļurkāties un var sanākt, ka jārauj ārā...
24.04.2022 16:33 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Izlietotās kapsulas var atgriezt atpakaļ Es mīlu kafiju.
24.04.2022 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
Ja kādai vajag- man ir divi atlaižu kodi kapsulu aparātiem es mīlu kafiju. Viens -20% un viens -30€ :)
25.04.2022 00:01 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Man arī ir šis aparāts izmēģināšanā. Lietoju gandrīz mēnesi + atsevišķi piena putotājs.
Neko sliktu nevaru pateikt un ikdienas lietošanai ir ok. Mazliet jāpagaida, kamēr aparāts uzsilst un sāk pagatavot kafiju. Man šobrīd ir divu veidu kapsulas- stiprākas un vājākas. Par cik tas ir aparāts darbā, tad sķiet, ka domāju tomēr iegādāties citu,lai klientiem ērtāk, bet mājās lietošanā man ar šo pilnībā pietiktu, ja der variants, ka piens jāputo/jāpalej pašai.
25.04.2022 00:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits