Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veselu matu ataudzēšana

 
Reitings 24
Reģ: 15.04.2022
Sveikas.
Šobrīd nomāc kāda problēma - kā ataudzēt veselus matus? Pirms gada manā pusgarajā matu griezumā (droši vien nepareizas to apstrādes rezultātā) galvas virspusē parādījās ezis/ antenas. Savus sprogainos matus taisnoju jau gadus desmit, bet karantīna ielika robu visā to kopšanā, kad nekas nebija pieejams.
Principā taisnoju vien matu saknes, citādi tēls būs nekopts, kamēr gali jau ir permanenti iztaisnoti. Vai turpinot taisnot saknes mati nelūzīs nost un pēc gada būs jau normālāks skats? Kādas pieredzes un ieteikumi?
15.04.2022 21:07 |
 
Reitings 24
Reģ: 15.04.2022
Paceļu.
16.04.2022 11:08 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Kāpēc taisno? Nepatīk sprogaini? Sprogaini mati pie pareizas veidošanas izskatās ļoti skaisti!
Ja vēlies ataudzēt matus, tad taisnotājs nebūs labākais draugs. Pamēģini netaisnot un veidot kaut kādas frizūras, bizes utt.
Es pati tagad esmu savas dabiskās matu krāsas ataudzēšanas procesā, katru dienu domāju par matu krāsošanu.. Bet tad nomierinos un atceros kāpēc to daru.
16.04.2022 17:13 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.04.2022
Mani mati dabīgi ir pūkaini, lokaini, skruļļaini un vispār nesaprotami. Taisnoju matus katru dienu/katru otro dienu jau kādus gadus 8 vai pat 9. Šobrīd esmu savas dabīgās matu krāsas attaudzēšanas procesā, pagaidām ir attauguši gandrīz līdz pleciem (mati pāri lāpstiņām). Es neteiktu, ka man mati ar visu taisnošanu ir šausmīgi sabojāti, viņi ir spīdīgi un nelūzt, ļoti daudzi pat domā, ka man keratīns ielikts matos, un nošokējās, ka es taisnojot viņus tik bieži, neesmu palikusi ar pliku galvu. 😂
16.04.2022 17:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.04.2022
Manuprāt, lai attaudzētu savus dabīgos matus un tie pie taisnošanas nelūztu, ir svarīgs uzturs un labi matu kopšanas līdzekļi.
16.04.2022 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tā vietā, lai taisnotu, izkop savus lokainos/skrullainos matus? Ļoti daudz video YouTube kā rūpēties par skruļļainiem matiem.
Man pašai ir dabīgi lokaini mati, fēnu un taisnotājus izmantoju varbūt labi ja 2x gādā. Visu pārējo laiku embraced my curly hairs. Un izauga gari veselīgi, pat gali nešķēlās.
Tagad man ir extensions un viņi prasa vairāk rūpes, tāpēc tas ir cits stāsts, bet jā - jebkurš fēns, taisnotājs, lokšķēres vienmēr bojās matus. Izmanto labus produktus, atrodi savējo. Plus, neaizmirsti matu eļļas - lokaini mati vienmēr ir sausāki un trauslāki.
P. S. Es matus agrāk krāsoju blondus, tad nolēmu ataudzēt savu dabīgo matu krāsu, arī tas palīdzēja palikt matiem veseligakiem.
16.04.2022 17:34 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Kāds ir tavs plāns, kad būsi ataudzējusi? Atkal taisnosi katru dienu un viss rezultāts būs vējā. Es matus atkopu tikai atmetot taisnotāju. Lieku keratīnu un taisnotāju vairs vispār nelietoju, galus griežu regulāri. Rezultāts ir labs.
16.04.2022 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 726
Reģ: 13.01.2011
BellaCiao @ 16.04.2022 19:09
Kāds ir tavs plāns, kad būsi ataudzējusi? Atkal taisnosi katru dienu un viss rezultāts būs vējā. Es matus atkopu tikai atmetot taisnotāju. Lieku keratīnu un taisnotāju vairs vispār nelietoju, galus griežu regulāri. Rezultāts ir labs.

Es sapratu, ka autorei jau ir ar karatīnu iztaisnoti mati, bet visas covid situācijas dēļ nevarēja ielikt keratīnu. Mati atauga un pie saknēm bija dabīgi. Tapēc nācās taisnot saknes, lai neizskatītos savādi.
17.04.2022 02:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits