Vīrietim nepatīk suns

 
Reitings 3
Reģ: 14.04.2022
Ko jūs domājat par vīriešiem, kuriem nepatīk suņi? Nav runa par bailēm no rejošiem suņiem, bet draudzīgiem, mīlīgiem. Situācija: puisis dzīvo vēl pie vecākiem privātmājā, bet ignorē pats savu suni. Kad ieteicu sunim iedot kādu našķi, viņš tiešā tekstā pateica: "Man nepatīk suņi". Bet suns vidēja auguma, draudzīgs, redzams, ka ilgojas pēc uzmanības, grib lai padauzas... Jūsu domas un pieredze? 😟
14.04.2022 07:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Aleksandrs @ 14.04.2022 10:11

Man pret dzīvniekiem nav iebildumu, bet arvien vairāk pārliecinos, kāds sviests darās galvās lielai daļai mūsdienu meiteņu.
Tas būtu apmēram tāpat kā teikt, ka nekad nebūtu kopā ar meiteni, kas ikdienā neskrien. Tas nekas, ka viņa varbūt citādi sporto, bet, ja jau neskrien, tādi cilvēki ir resni, vai nākotnē tiem ir nosliece uz aptaukošanos… ??‍♂️
+ cilvēkiem ir alerģijas uz dzīvnieku spalvām. :D un tur nu neko nevar mainīt. tiešām sviests.
14.04.2022 10:31 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Aleksandrs @ 14.04.2022 10:11

Man pret dzīvniekiem nav iebildumu, bet arvien vairāk pārliecinos, kāds sviests darās galvās lielai daļai mūsdienu meiteņu.
Tas būtu apmēram tāpat kā teikt, ka nekad nebūtu kopā ar meiteni, kas ikdienā neskrien. Tas nekas, ka viņa varbūt citādi sporto, bet, ja jau neskrien, tādi cilvēki ir resni, vai nākotnē tiem ir nosliece uz aptaukošanos… ??‍♂️

Es sen neesmu meitene un esmu atradusi sev vīru ar līdzīgiem uzskatiem, vari neuztraukties.
14.04.2022 10:37 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
woman_wonderland @ 14.04.2022 10:31
+ cilvēkiem ir alerģijas uz dzīvnieku spalvām. :D un tur nu neko nevar mainīt. tiešām sviests.

Pret alerģijām ir potes, zinu vairākus cilvēkus, kas mīl dzīvniekus, izārstēja sevi no alerģijas un dzīvo laimīgi 🙌
14.04.2022 10:37 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.04.2022
Man šķiet, ka cilvēki, kuriem nepatīk ne kaķi, ne suņi, ir tādi ne pārāk iejūtīgi. Tā kā man pat sievietes pārmet pārlieku lielu jūtīgumu, arī manam partnerim ir jābūt jūtīgākam nekā vidējam vīrietim, lai mēs spētu viens otru izprast un būtu uz viena viļņa. Tādēļ arī mani jau sākumā atgrūž, ja randiņa vīrietis pasaka, ka viņam nepatīk mājdzīvnieki vispār, jo suņi un kaķi ir ''tikai netīrība''.
14.04.2022 10:38 |
 
Reitings 126
Reģ: 02.04.2022
Aleksandrs @ 14.04.2022 10:11

Man pret dzīvniekiem nav iebildumu, bet arvien vairāk pārliecinos, kāds sviests darās galvās lielai daļai mūsdienu meiteņu.
Tas būtu apmēram tāpat kā teikt, ka nekad nebūtu kopā ar meiteni, kas ikdienā neskrien. Tas nekas, ka viņa varbūt citādi sporto, bet, ja jau neskrien, tādi cilvēki ir resni, vai nākotnē tiem ir nosliece uz aptaukošanos… ??‍♂️

Man atkal šis liekas neloģiski. Katrs atrod partneri, kādu vēlas. Kāpēc ir ok, piemēram, džekiem izvēlēties tikai slaidās, vai tikai blondīnes, bet nebūtu ok kādam gribēt partneri, kurš mīl dzīvniekus? Katram savs.
14.04.2022 10:41 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Man arī īpaši nepatīk suņi vai kaķi. Pati negribētu turēt, jo nepatīk spalvas un nekārtība. Tomēr tie ir papildus pienākumi mājas tīrīšanā. Tajā pat laikā izturos neitrāli, papaijāju, paspēlējos ar draugu dzīvniekiem, bet atzīstu, ka sev mājās negribētu. Īpaši riebjas, ja kaķi vai suņi dzīvo pa galdu un ēd no saimnieku šķīvjiem. Tad es traka palieku, ja esot ciemos, gar manu šķīvi noiet kaķis.
14.04.2022 10:45 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Nesaprotu un nekad nesapratīšu cilvēkus, kas mazos, mīļos mājdzīvniekos spēj saskatīt tikai nekārtību un netīrību. Ir arī cilvēki, kam bērni ir tikai lieka nekārtība un netīrība. Vai kam privātmāja ir lieks darbs. Es gribēju ģimeni ar māju, bērniem, kaķi un suni un man tas viss ir, jo izvēlējos partneri, kam arī tas ir svarīgi. Nav vērts veidot attiecības ar cilvēku, kura uzvedība un uzskati jau sākotnēji neapmierina, tāds mans padoms autorei. Un vienalga, ko grib vai domā apkārtējie.
14.04.2022 11:17 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Ja negrib uncināties, tas ir OK, manuprāt, tomēr, cik saprotu, tas ir ģimenes, ne viņa suns.
Bet ja pilnībā atstāj novārtā un slikti izturas, tas nav OK.
14.04.2022 13:05 |
 
Reitings 751
Reģ: 14.05.2019
Aleksandrs @ 14.04.2022 10:11

Man pret dzīvniekiem nav iebildumu, bet arvien vairāk pārliecinos, kāds sviests darās galvās lielai daļai mūsdienu meiteņu.
Tas būtu apmēram tāpat kā teikt, ka nekad nebūtu kopā ar meiteni, kas ikdienā neskrien. Tas nekas, ka viņa varbūt citādi sporto, bet, ja jau neskrien, tādi cilvēki ir resni, vai nākotnē tiem ir nosliece uz aptaukošanos… ??‍♂️
un kā es varu būt kopā ar cilvēku, kam nepatīk suņi, ja man ir suns??? Tieši tik vienkārši. 🤟😀
14.04.2022 13:23 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Man atkal šis liekas neloģiski. Katrs atrod partneri, kādu vēlas. Kāpēc ir ok, piemēram, džekiem izvēlēties tikai slaidās, vai tikai blondīnes, bet nebūtu ok kādam gribēt partneri, kurš mīl dzīvniekus? Katram savs

Bet tiešī tā, tas jau arī bija domāts tikpat neloģisks salīdzinājums.
mangos
Kā jau minēju, ir starpība starp riebjas un nepatīk. Neredzu problēmu būt kopā ar draudzeni, ja man nepatiktu viņas suns, papaijāt varētu, ēst iedot arī, tik vien kā speciāli īpaši neucinātos. Vot ja man tas riebtos tā, ka gribētu viņu spārdīt, tad tā būtu problēma.
14.04.2022 13:48 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Es arī nevaru ciest suņu cilvēkus, man šķiet viņi uz ģimeniskumu/kontrolēšanu tendēti.
Kaķi ❤ vientuļnieki/dara ko grib
14.04.2022 14:02 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Es arī neesmu suņu cilvēks, tāpēc saprotu.
Var nepatikt, bet tas nenozīmē, ka slikti izturas. Ja būtu jāpieskata, tad taču ēst iedotu.
Mums katram ir dažāda gaume uz dažādām lietām. Citiem patīk vasara, citiem ziema. Tieši kas tur ir nesaprotams un rada sašutumu? 😄😄
14.04.2022 14:37 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Man ir gan suns gan kaķis tik daudz mīlestības nāk no viņiem vnk Dievinu 😍 ar cilvēkiem, kam nepatīk dzīvnieki man nav pa ceļam, zinu tādus un tie ir neiejūtīgi, auksti, savādāki nekā es, ir ģimenes kas jūsmo par saviem bērniem, griež no siera sirsniņas un izdabā visām vēlmēm kāpēc lai suņa saimnieks nejūsmotu par savu suni tas būtu dīvaini, es esmu savādāka man ir jūtīga daba, sirds vnk tāda esmu un nesaprotu kā var nemīlēt dzīvniekus
14.04.2022 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 2496
Reģ: 29.01.2009
Motherofdragons @ 14.04.2022 10:01
Es nebūtu kopā ar cilvēku, kas nemīl dzīvniekus, mums vienkārši nebūtu pa ceļam.
Neapgalvoju, ka tie uzreiz ir psihopāti, man ir draugi, kas nemīl dzīvniekus un komunikācija ir laba, bet es nespētu dzīvot kopā ar tādu cilvēku. Tomēr kaut kāds empātijas trūkums tur ir.

Es atkal laikam nevarētu būt kopā ar cilvēku, kurš suņus mīl tik ļoti, ka viņam pašam obligāti vajadzētu suni. Jo es savās mājās suni nekad negribēšu. Es esmu kaķu cilvēks un vienīgie mani mājdzīvnieki būs tikai un vienīgi kaķi. Nav jau gluži tā, ka man suņi riebjas, dažas šķirnes man pat patīk, bet tikai pa gabalu, es negribu, ka man pieskarās suns. Tā kā ar suņumīļiem man nebūtu pa ceļam. Tāpēc man šķiet nepareizi kādam uzspiest mīlēt dzīvniekus, kuri tev nepatīk.
14.04.2022 15:46 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Lovisa @ 14.04.2022 15:46

Es atkal laikam nevarētu būt kopā ar cilvēku, kurš suņus mīl tik ļoti, ka viņam pašam obligāti vajadzētu suni. Jo es savās mājās suni nekad negribēšu. Es esmu kaķu cilvēks un vienīgie mani mājdzīvnieki būs tikai un vienīgi kaķi. Nav jau gluži tā, ka man suņi riebjas, dažas šķirnes man pat patīk, bet tikai pa gabalu, es negribu, ka man pieskarās suns. Tā kā ar suņumīļiem man nebūtu pa ceļam. Tāpēc man šķiet nepareizi kādam uzspiest mīlēt dzīvniekus, kuri tev nepatīk.

Esmu visu mūžu bijusi kaķu cilvēks, līdz man parādījās suns. Tagad ir gan suns, gan kaķis, bet jāatzīst, ka no suņa atdeves tomēr ir daudz vairāk.
Es nevienam neuzspiežu mīlēt dzīvniekus, tas nemaz nav iespējams. Neko nav iespējams uzspiest mīlēt, cilvēka būtību nav iespējams mainīt. Mājdzīvnieks nav istabas augs, kuru pietiek pabarot un labi, ka nesit. Dzīvniekam vajag saikni, atdevi, un dzīvnieki labi jūt attieksmi pret sevi. Tāpat es nespētu dzīvot kopā ar cilvēku, kurš nespētu iemīlēt manu bērnu, tikai pieciestu.
14.04.2022 16:20 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Man arī suņi nepatīk, un sev mājās (privātmāja laukos) suni nepieļautu. Paveicies, kā arī manam draugam suņi nepatīk. Autores gadījumā nesapratu, tas ir viņa vecāku suns vai viņa paša. Ja vecāku, tad lai vecāki arī baro un dzīvojas ar viņu, nav viņa pienākums to darīt.
Es esmu kaķu cilvēks, bez kaķa gan nevarētu 😀
14.04.2022 16:55 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.04.2022
Paldies par viedokļiem! Tiem, kam bija papildus jautājumi- suns nav viņa, bet gan vecāku iegādāts un pagalma suns- ģimenei kopīgs, sunim sava būda (siltināta un skaista), istabā netiek laists, bet drauga Tēvs katru reizi izejot pagalmā noglauda suni un pasaka kādu labu vārdu, bet ne pārspīlēti- drīzāk kā draugs draugu uz ielas pasveicina un paspiež roku, un novēl jauku dienu. Bet nesen biju pirmo reizi pie drauga uz mājām- viņš vispār neredzēja suni... kad ieradāmies, pie vārtiņiem pastūma malā ne vārda nesakot... kā tādu traucējošu nedzīvu objektu. Izteicu komplimentu par to, ka viņam smuks suns, un tad uzzināju, ka viņam suņi nepatīk. Es neesmu suņu mīļotāja, bet redzot vīrieti, kurš rūpējas par kaķi, suni vai rotaļu laukumā tēvus pieskatot savus mazos bērnus, zemapziņā iztēlojos, ka viņš tāpat varētu rūpēties un tā izturēties arī pret mani 🦮☺
14.04.2022 17:16 |
 
Reitings 337
Reģ: 29.03.2021
Es arī nekad nebūtu kopā ar vīrieti, kam nepatīk dzīvnieki un neredzu tajā neko dīvainu.
Mana dzīve bez mājdzīvniekiem nav iedomājama, tāpēc loģiski, ka nebūtu pa ceļam ar cilvēku, ar kuru mums tik krasi atšķiras dzīves vērtības. Dzīvnieks būs tava dzīves sastāvdaļa 24/7 padsmit gadus. Tā nav kaut kāda kaprīze, kā te minētais "nebūtu kopā ar sievieti, kas neskrien".
Dzīvnieks ir ģimenes loceklis un uzskatu, ka attiecībās abiem tā ir jāuzskata, nevis viens ņemās ap saviem pieciem kaķiem, kamēr otrs rauc degunu un sūdzas par atrastu spalvu pusdienu šķīvī.
14.04.2022 17:24 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ko jūs dariet ar zvēriem ja braucat ceļojumā?
14.04.2022 17:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Aldis15 @ 14.04.2022 17:57
Ko jūs dariet ar zvēriem ja braucat ceļojumā?

Man kaķis, tāpēc,ja braucu prom uz kādām trīs dienām, vnk atstāju tā daudzāk sauso barību, ūdeni un divās kastēs ieberu smiltis. Ilgāk nav sanācis būt prom, bet ja sanāktu, man būtu, kas atbrauc un izdara darāmo.
14.04.2022 20:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits