Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Virtuves saimniecība

 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Padalamies ar saviem ieradumiem virtuvē. Es patlaban pārvācos un būtu ļoti noderīgi paklausīties par jūsu iedzīvi virtuvē un kārtību tajā. ❤ Paldies jau iepriekš.
- Vai jums ir atvērta tipa plaukti vai arī viss mēbelējums ar durtiņām?
- Kā jums iekārtots ikdienā, daļa lietu kā ejošie trauki un piederumi, un kādi produkti kā sāls, cukurs, eļļa, stāv uz galda virsmām, lai parocīgāk, vai arī ir pilnībā viss kā no bukletiem tukšas virsmas un noslēpts no acīm prom?
- Vai jums virtuvē ir atsevišķa smukāka pārlejamā pudele šķidrajām ziepēm un trauku mazgājamam līdzeklim, vai lietojat tajos iepakojumos, kuros pārdod?
- Ko darīt ar trauku lupatiņu vai švammīti, kur jūs to glabājat, kur slēpjat? Kā žāvējat un kur?
- Vai jūs pārberat miltus, rīsus, pastu, kuskusu u.c. atsevišķās tarās vai lietojat to, kas nāk līdzi pirkumam?
12.04.2022 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Iedvesmu Pinterestā pameklē, te jau tā grūti apstāstīt :) Es vienmēr cenšos pa smuko. Pārlieku stikla traukos, no acīm slēpju, virsmas pārsvarā slēgtas. Vispār liekas lietas neturu, arī vecas, "pārmantotas" lietas mājās nerādās. Viss tikai tik, cik vajadzīgs un tā lai patīk! Bet tas viss jau tāds gaumes jautājums!
12.04.2022 23:30 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Pinterests nav tas, es vēlos tieši reālo ;) Kā tad ir jums? Kur stāv jums tā trauku lupatiņa? Pieņemu, ka slapju nav gluži pareizi slēpt aiz durvīm, lai pelē vai kā? Jas atstāt turpat pie izlietnes, tad skats uzreiz ir kāds ir.
Augļi stāv uz virtuves galda virsmas?
13.04.2022 10:54 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
13.04.2022 11:15 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.03.2022
Viss ir skapīšos aiz durtiņām un atvilktnēs. Nepatīk atvērta tipa plaukti , rada nekārtības iespaidu. Uz darba virsmas stāv tikai biežāk lietotās garšvielas un eļļa. Eļļu pāreju skaistākā spec. pudelē, tāpat arī šķidrās ziepes. Beramos produktus glabāju skruvejamos stikla traukos, gan skaistāk, gan kožu uzbrukuma gadījumā drošāk.
Trauku švammei izlietnē spec.turētājs.
13.04.2022 11:16 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.03.2022
Augļi stāv uz galda statīvā- augļu grozā.
13.04.2022 11:18 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Paldies par atbildi. Cik lielas ir jāpērk tās spec.taras? Piedošanu par tādiem jautājumiem, vienkārši gribas sākt jaunu dzīvi tā glaunāk un nav ne jausmas par tiem izmēriem.
Varbūt ir kādi piemēri bildēs, apmēram cik lielas tās pudeles un kā izskatās? Lai viss ietilpst? Vai arī daļu tikai pārlej, bet pārējais uzglabājas tālākajos plauktu galos, kad izbeidzas?
13.04.2022 12:20 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
🖐
13.04.2022 17:37 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man nav atverta tipa plaukti un nepatik, dzivoju jaunbuve, virtuve ir moderna.
Man viss ir colour coordinated - peleks ar copper (roza zeltu) un spogulsiena (smoked copper krasa) pa visu virtuvi.
So to esmu parlikusi gaumigakos iepakojumus, pieskanotas krasas, bet esmu minimaliste un parsvara viss ir noslepts.
Svammitei ir savs turetajs, skidras ziepes neturu lielveikala plastmasas iepakojuma, bet gan iegadajos marmora soap dispenser un tur parleju. To es pirku H&M home section, tur ir ari citas lietas no marmora un tiesam iesaku.
Trauku lupatinu turu skapiti zem izlietnes, bet mainu praktiski katru dienu. Zem izlietnes turu ari dazadas uzkopsanas lupatinas, tirisanas lidzeklus un viss ir organizets.
Auglus turu uz kitchen worktop speciala auglu groza.
13.04.2022 17:58 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Tev vajag piesekot Stacey Solomon iedvesmai. 😄



13.04.2022 18:08 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Piekrītu komentāriem par Pinterest, tur ļoooti daudz ideju.
1. Gandriz visi plaukti slēgta tipa. Nepatīk kad viss redzās, turklāt ātrāk sakrajas putekļi. Atvērti ir tikai plaukti kuros stāv daži sīkumi, kuri bieži mainās.
2. Gandrīz viss ir saslēpts pa plauktiem jo kā jau minēju patik minimālistiska pieskaņa. Redzamā vietā stāv nažu statīvs, sals un pirparu dzirnaviņas utt. Nekā daudz kas ļoti mestos acīs ienakot virtuvē.
3. Ziepes pārleju. Švammes vienkārši atpūšas pie izlietnes, nekur viņas nelieku, tāpat ar trauku mazgājamo līdzekli - netiek pārliets nekur. Lietoju tādu kura iepakojums īpaši neizceļās uz virtuves fona.
4. Ar lupatiņām ikdienā neaizraujos jo pārsvarā lietoju papīra dvieļus. Bet ja gadās tad ižžāveju uz radiatora un pēc tam paslēpju 😃
5. Par cik viss stāv plauktos tad neko nepārberu, izņemot cukuru, miltus un vispār produktus kuriem ir švakāks iepakojums. Esmu redzējusi tos video kur viss tiek sabērts stikla traukos. Skaisti jau ir, bet ņemot vēra faktu ka visu laiku papildinot šos traukus tāpāt var gadīties ka nepietiek vietas visam saturam un gandrīz pustukšs oriģinālais iepakojums kaut kur jānobāž.
13.04.2022 18:43 |
 
Reitings 531
Reģ: 16.02.2022
Man ir slēgtie plaukti. Cik esmu redzējusi atvērtā tipa- ilgtermiņā izskatās pēc batdaka, lai kā pašas saimnieces nefanotu.
Eļļām nopirktas smukās eļļas pudeles, kurās pārleju un tās kopā ar pipariem, sāli stāv pie plīts. Cenšos, lai nekā daudz uz virsmām nebūtu.
Trauku līdzeklis ar roku ziepēm pārlieti smukajos iepakojumos, tur paliknī glabāju arī trauku švammīti.
Trauki produktu uzglabāšanai-pāris ir, tiešām- miltu pakām, griķiem- kam vairāk iepakojumi plīst. Bet slēgtie trauki vairāk vajadzīgi, ja atvērtie plaukti.
13.04.2022 20:01 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Lieliski, paldies par atbildēm. Apskatīšos Stacey Solomon. 😀
13.04.2022 23:47 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Vēl jautājums, kur jums stāv trauki, kas ir ejošie? Ir atvērts statīvs uz galda virsmas vai arī iekšā aiz durtiņām?
14.04.2022 12:46 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Man visi pārtikas produkti un trauki ir slēgtos plauktos un skapīšos. Ārā stāv virtuves dvielis un trauku līdzeklis, ziepes, švamme, lupatiņa, kafijas automāts, kitchenaid, augļu trauks, tējkanna, tosteris.
Vairāki produkti tiek pārbērti citos traukos, bet tas lietošanas ērtumam vai lai viņus pasargātu. Ja smuks trauks būs neērtāks par oriģināliepakojumu, es to nelietošu. Glabāšanas traukus pērku pārsvarā Cenuklubā. Protams, ka tiem jābūt pietiekami lieliem, lai salīstu viss iepakojuma saturs un vēl drusciņ, pēc tāda grafika arī piepērku un papildinu. Nekādi pusizbērti iepakojumi man stūros nestāv, lai acu priekšā ir smuks trauks, darīt man nav, ko 😄
14.04.2022 13:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits