Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļot vienal

 
Reitings 221
Reģ: 27.06.2014
Čau!
Vai esat ceļojušas vienas? Padalieties, lūdzu, kur un kā bija? :)
03.04.2022 00:01 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Savulaik biju izbraukājusi viena pati Vāciju, izvēlējos šo valsti, jo te lielākoties var paļauties uz kārtību un drošību. Uz tādu kā Indiju, Taizemi, Maroku ne mūžam viena nebrauktu, tur jau var ar galiem palikt. :D
03.04.2022 01:09 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Nezinu, vai Erasmusu var uzskatīt par ceļojumu... esmu daudz kur Eiropā braukājusi viena. Galvenais ir parūpēties par savu drošību un neizvēlēties daudz patstāvīgi pārvietoties pa eksotiskām valstīm. Ja čārterceļojums ārpus Eiropas, tad ļoti labu un drošu viesnīcu, vēlams, tikai 5zvaigžņu un labā rajonā. Un nemeklēt piedzīvojumus ārpus viesnīcas vai oficiāli nobukotām ekskursijām. Tad arī nebūs nekādu problēmu.
03.04.2022 15:42 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nu es Erasmus laik braucu viena. Vienai pašai bija jātiek uz Itāliju un tad no lidostas uz mazāku pilsētu un tad uz dzīvokli. Neviens nepārbaudīja vai esmu gala mērķī. Un ja pazustu tad uztrauktos tikai vecāki mājās.
Ielidoju naktī, tad bija jāatrod autobuss, bet nekur nebija pieturas, jāiet pie random autobusiem jāprasa. Aizbraucu uz pilsētu paņēmu taksi, beigās sapratu ka mani taksist apkrāpa pa 20 eiro.
Ļoti jāuzmanas, nevaig uzticēties visiem, pašam jāsktās līdzi utt.
Itālijā grūti, jo ļoti maz cilvēku runā angliski.
Viena arī braucu uz Romu. Ja iet uz tūristu vietām,neuzticas visiem vietējiem, neiet vienatnē uz klubiem utt. tad vajadzētu būt ok.
03.04.2022 16:18 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Pa UK, godīgi sakot, jutos drošāk nekā LV, kaut arī tur arī netrūkst psihiski nestabilu cilvēku. Vaibs ceļot vienai ir amazing. Domāju, ka ik pa laikam vajag atslēgties no ikdienas un nobookot TIKAI SEV 5 zvaigžņu viesnīcu kādā skaistā vietā, dievinu!
03.04.2022 20:57 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Biju Romā viena pirms kādiem pieciem gadiem. Paliku viesnīcā, nekādās ekskursijās nebraucu, tikai vazājos pa pilsētu. Jutos ļoti droši.
Pirms kādiem 4 gadiem novembrī biju Londonā uz 4 dienām, paliku Airbnb, kur bija arī citi cilvēki. Naktsmītnē jutos droši, mazliet neomulīgi vakaros staigāt vienai, it sevišķi ārpus centra, bet neviens nekad nepiesējās, nekādu problēmu.
Šogad janvārī biju Tallinā, tur vispār tāpat kā Rīgā.
Pa Eiropu droši brauktu viena, ja tālāk, tad ar grupu vai pazīstamiem.
03.04.2022 21:14 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Viena esmu ceļojusi uz Spāniju (Barselona), Itāliju (Portofino), ASV (Kalifornija) un Krieviju (Maskava un Sanktpēterbuga). Par laimi, visur jutos droši un neatgadījās nekādi starpgadījumi. Bet, protams, ievēroju piesardzību un jau zināmas lietas: neuzticēties svešiniekiem, vienai nestaigāt pa nepazīstamiem rajoniem, atpūtas vietās neizlaist no rokām glāzi ar savu dzērienu utt.. Kā arī ik pa laikam nosūtīju ziņu draugiem, lai ir lietas kursā uz kurieni grasos doties, gadījumā lai, ja nu, tpu, tpu, tpu, pēc kāda laika nedodu par sevi ziņu, zina kur esmu devusies un ko esmu gribējusi darīt. Bet, paldies Dievam, viss vienmēr bija labi.
Ir sapnis apceļot Dienvidameriku, konkrētāk, Kolumbiju un Urugvaju. Uz Urugvaju doties vienai bail nebūtu, bet Kolumbija gan mazliet biedē, tā ka šim sapnim noteikti būs vispirms jāsavāc līdzbraucēji un tad jādodas bariņā kopā ar citiem.
03.04.2022 21:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits