Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāmām, kas vienas

 
Reitings 43
Reģ: 18.12.2013
Sveikas!
Iedvesmojoties no diskusijas "dzīve vienam" un savas situācijas, iedomājos par dāmām, kuras arī vienas pašlaik. Labprāt dzirdētu, kā jūtaties šādā pozīcijā? Tas ir apzināts lēmums vai vienkārši tā kaut kā pa dzīvi sanāk? Kā tiekat galā ar vientulības sajūtu? Būtu feini, ja padalītos arī ar savu vecumu. 😊
01.04.2022 13:30 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man 32, nesen izšķiros. Jutos sakārtojusi savu dzīvi, bet ne šo lauciņu, tas pietrūkst.
01.04.2022 14:35 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
dzīvot vienai ir bijis mans mūža sapnis un to nav viegli noorganizēt finansiāli, piemēram. Es jau kopš bērnības negribēju dalīt telpu, es centos palikt mājās viena cik vien maksimāli bieži iespējams. Un tagad es dzīvoju beidzot viena kopš pagājušā gada februāra un negribu vairs dalīt telpu ne ar vienu, pat ja man šogad paredzēts precēties, mēs meklēsim veidu, kā dzīvot atsevišķi. Man ir 39
02.04.2022 09:59 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
bija laiks, kad dzivoju viena, nevareju to viiru... sapratu, ka gribu kopa :) Dzivojam kopa
02.04.2022 12:14 |
 
Reitings 262
Reģ: 02.04.2022
Es pilnīgi kontu izveidoju, lai šeit komentētu. Un atvainojos, ka lietotājvārds gluži mazliet plaģiāts.
Esmu tik pārsteigta dzirdēt, ka ir citas sievietes, kuras izvēlētos dzīvot vienas! Īpaši, esot attiecībās.
Es pati dzīvoju viena ar bērniem, kaut gan ar bērnu tēvu esam attiecībās. Man mājās ir sava kārtība, noteikumi, es ērtāk pāravarā jūtos viena vai ar bērniem. Viņš ir ar mums daļēji, dažas naktis nakšņo, bet kopā īsti nedzīvojam. Protams, saņemu pārmetumus un komentārus no ģimenes un draugiem, taču negrasos mainīt dzīvesveidu sabiedrības nosodījuma dēļ.
02.04.2022 20:09 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Saturns @ 02.04.2022 20:09
Es pilnīgi kontu izveidoju, lai šeit komentētu. Un atvainojos, ka lietotājvārds gluži mazliet plaģiāts.
Esmu tik pārsteigta dzirdēt, ka ir citas sievietes, kuras izvēlētos dzīvot vienas! Īpaši, esot attiecībās.
Es pati dzīvoju viena ar bērniem, kaut gan ar bērnu tēvu esam attiecībās. Man mājās ir sava kārtība, noteikumi, es ērtāk pāravarā jūtos viena vai ar bērniem. Viņš ir ar mums daļēji, dažas naktis nakšņo, bet kopā īsti nedzīvojam. Protams, saņemu pārmetumus un komentārus no ģimenes un draugiem, taču negrasos mainīt dzīvesveidu sabiedrības nosodījuma dēļ.
Godīgi sakot ļoti labs attiecību modelis.
Es arī gribētu GF ar kuru tikai pārguļu pa naktīm kad ir abpusēja gribēšana.
02.04.2022 20:25 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Jupiter @ 02.04.2022 09:59
dzīvot vienai ir bijis mans mūža sapnis un to nav viegli noorganizēt finansiāli, piemēram. Es jau kopš bērnības negribēju dalīt telpu, es centos palikt mājās viena cik vien maksimāli bieži iespējams. Un tagad es dzīvoju beidzot viena kopš pagājušā gada februāra un negribu vairs dalīt telpu ne ar vienu, pat ja man šogad paredzēts precēties, mēs meklēsim veidu, kā dzīvot atsevišķi. Man ir 39

Precīzi mans variants. Jau kopš bērnības esmu izteikta vienpate un, mazs bērns būdama, vienmēr gribēju būt viena. Studiju laikus, kad dalīju dzīvokli ar vēl vairākiem citiem cilvēkiem, atceros kā ļaunāko murgu. Smieklīgi, bet nereti pat sēdēju savā istabā un gaidīju tik ilgi, kamēr visi aizgāja savās darīšanās. Un tikai tad, kad zināju, ka dzīvoklī esmu palikusi viena, varēju brīvi aiziet uz virtuvi un pagatavot vakariņas. Pretējā gadījumā ēdu savā istabā, jo vienkārši negribēju to čupošanos virtuvē, sarunas, pļāpas. Tādās situācijās vienmēr esmu jutusies drausmīgi neērti, jo patiesībā esmu ļoti introverta un ilgstoša atrašanās citu cilvēku sabiedrībā mani ļoti nogurdina. Līdz ar to arī pagātnes attiecības, kurās viss bija aizgājis līdz kopdzīvei, ar laiku mani emocionāli sagrāva, jo otrs cilvēks nesaprata manu vēlmi pēc privātās telpas, savukārt mani dzina izmisumā nepārtrauktā atrašanās viens otram blakus. Esošajās attiecībās dzīvojam atsevišķi, taču mūsu dzīvesvietas atrodas 2-3 minūšu gājiena attālumā vienam no otra, līdz ar to jebkurā brīdī, ja to vēlamies, varam satikties. Vīrietis šajā ziņā ir tāds pats kā es, par ko esmu neizsakāmi priecīga. Protams, gan jau atradīsies ne mazums tādi, kuri vīpsnās, sakot, ka tās nav īstas attiecības, taču man vienalga, jo uzskatu, ka svarīgākais, lai abus attiecībās esošos konkrētais attiecību modelis apmierinātu. Un tad ir pilnīgi vienalga, ko par to saka kāds cits.
02.04.2022 21:45 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Man 28. Dzīvoju viena. Lasot Miaa komentāru liekas stāsts par mani. Es arī esmu vienpate vienmēr bijusi un cilvēki mani nogurdina. Pat pēc nedēļas nogalēm sabiedrībā man ir nepieciešama atelpa. Un patiesībā Miaa stāsts par attiecību modeli būtu mans labākais,tā es arī gribētu. Vienmēr esmu teikusi,ka man der jūrnieki vai hokejisti,kas mājās nav. Es ļoti izbaudu vienatni tiešām ļoti patīk. Savukārt nepārmetu arī tiem,kas bez otra dzīvot nevar. Katram sava laimes formula un no malas nevienam nav tas jākomentē...:)
04.04.2022 11:02 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Fantasia @ 04.04.2022 11:02
Man 28. Dzīvoju viena. Lasot Miaa komentāru liekas stāsts par mani. Es arī esmu vienpate vienmēr bijusi un cilvēki mani nogurdina. Pat pēc nedēļas nogalēm sabiedrībā man ir nepieciešama atelpa. Un patiesībā Miaa stāsts par attiecību modeli būtu mans labākais,tā es arī gribētu. Vienmēr esmu teikusi,ka man der jūrnieki vai hokejisti,kas mājās nav. Es ļoti izbaudu vienatni tiešām ļoti patīk. Savukārt nepārmetu arī tiem,kas bez otra dzīvot nevar. Katram sava laimes formula un no malas nevienam nav tas jākomentē...:)
Tev der tie jūrnieki jo, nav mājās, bet piķi sūta :D
Jums vienpatēm vajadzīgs tāds vīrietis kurš seksuāli apmierina šad tad, bet uz vietas nekad nav. Es varētu būt kandidāts..
04.04.2022 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits