Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slimības lapa

 
Reitings 13
Reģ: 10.10.2013
Sveikas! Lieta sekojoša- esmu 11 grūtniecības nedēļā. Strādāju veikalā par pārdevēju, darbs ir ļoti smags, jācilā smagumi katru dienu, 12 stundas uz kājām, jāpaspēj izdarīt viss+ vēl apkopējas pienākumi, sestdienās jāstrādā vienai, tad nāk arī prece galā ir jātiek, ka gribi nav variantu. Darba devējs zin manu stāvokli, taču šajā darbā nav iespējami vieglāki darba apstākļi un neviens man neko nevar piedāvāt arī ginekologa piedāvātā zīme neko nemainītu. Ģimenes ārsts piedāvā slimības lapu tikai uz vienu mēnesi, saka ka nevarot dot ilgāk. Gribēju lūgt padomu, kā man rīkoties šajā situācijā? Lūgt slimības lapu ginekologam? P.S. Ir lielas problēmas ar muguru un iegurni ir bijuši lūzumi.
31.03.2022 09:58 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Man iepriekšējā darbā (kas bija ofiss, nekā fiziski pūlēties nevajadzēja), kolēģei kaut kas nebija ok ar veselību un viņa laikam 3 grūtniecības mēnesī atvēra slimības labu un tā arī līdz beigām nosēdēja mājās. Tā kā var ārsti gan zīmi izrakstīt, gan atvērt lapu uz ilgāku laiku! Kas tās par muļķībām, ka nevar? Man nav bērnu un neesmu stāvoklī, bet skaidrs, ka turpināt fiziski smagu darbu nevari būdama stāvoklī un ja jau tagad ir kaut kādas veselības problēmas. Un no darba iet prom arī nevajag, tad pabalstus nedabūsi 😅 Runā ar ārstu, lai ver lapu un pagarina tik ilgi cik tev vajag, ja nepiekrīt, meklē citu ārstu 🤷‍♀️
31.03.2022 14:56 |
 
Reitings 2018
Reģ: 28.04.2019
Ārsts vienkārši negrib dot. Maini ārstu
31.03.2022 15:42 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Varbūt ģimenes ārsts nedod, bet ginekologs kā speciālists grūtniecībā varētu arī iedot.
31.03.2022 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Marika23 @ 31.03.2022 09:58
Sveikas! Lieta sekojoša- esmu 11 grūtniecības nedēļā. Strādāju veikalā par pārdevēju, darbs ir ļoti smags, jācilā smagumi katru dienu, 12 stundas uz kājām, jāpaspēj izdarīt viss+ vēl apkopējas pienākumi, sestdienās jāstrādā vienai, tad nāk arī prece galā ir jātiek, ka gribi nav variantu. Darba devējs zin manu stāvokli, taču šajā darbā nav iespējami vieglāki darba apstākļi un neviens man neko nevar piedāvāt arī ginekologa piedāvātā zīme neko nemainītu. Ģimenes ārsts piedāvā slimības lapu tikai uz vienu mēnesi, saka ka nevarot dot ilgāk. Gribēju lūgt padomu, kā man rīkoties šajā situācijā? Lūgt slimības lapu ginekologam? P.S. Ir lielas problēmas ar muguru un iegurni ir bijuši lūzumi.
q
Pie ginekologa- un viss…
Ģim.ā gan neiecietīgs 🧐
31.03.2022 21:29 |
 
Reitings 1653
Reģ: 26.06.2019
Slimības lapu, kas saistīta ar grūtniecību, jāprasa ginekologam. Ģimenes ārsts var atvērt tikai uz mēnesi, tālāk nepieciešams speciālista atzinums. Tavā gadījumā pa taisno pie ginekologa. Atvērs lapu un vari sēdēt mājās līdz dzemdībām.
31.03.2022 21:50 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Pec jaunajiem likumiem bija jānostrādā lidz 5gr. Menesim,lai dabutu māminalgu,jums jau 3.ir, taka janovelk vel 2. 1menesi,lai iedod gimenes arsts,iznemat at atvalinajuma dienas un ja nesanak, tad ginekologs jau iedos.
Kad nemu slimibas lapu,5gr. Menesi, uzreiz gaju pie ginekaloga. Strādāju psiholoģiski smagu darbu. Pateicu,ka negribu un nevaru tadu darbu darit un bez jautajumiem iedeva slimibas lapu.
31.03.2022 23:12 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Man ginekoloģe atvēra lapu jau no 7. Nedēļas. Es pateicu, ka nevēlos būt grūtniecibas laikā tādā stresā, jo bērns man svarīgāks par to darbu. Un viss esmu uz lapas. Viņa arī veica korekcijas manā lietā un viss.
Domāju, ka nomaini ārsti.
Ja veselība neļauj nav jāgaida 5.mēnesis. Ja pirms tam vismaz 12menesi ir būts darba attiecības un viss maksāts, tad maternitātes pabalstu rēķina no tā.
01.04.2022 07:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.04.2022
Esmu stāvoklī 25 nedēļā un uz slimības lapas sēžu jau no kādas 15 nedēļas. Slimības lapu iedeva ģimenes ārste. Viss atkarīgs no ārsta, ja tava daktere negrib dot, mēģini sarunāt ar ginekoloģi.
01.04.2022 14:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits