Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Asas sāpes muguras lejasdaļā

 
Reitings 14
Reģ: 08.03.2022
Labdien, meitenes!
Esmu grūtniecības 5.nedēļā un šodien visu dienu mokos ar asām sāpēm muguras lejas daļā.
Iepriekšējo vakaru mocījos ar sāpēm labajā sānā, grūti saprast, kura vietiņa tieši sāpēja, vai olnīcas, vēders.. ko jūs ieteiktu darīt? Vai varu nesatraukties? Braukt uz slimnīcu, protams, negribas.
Jāpiebilst, ka esmu riska grupā, šī ir mana otrā grūtniecība, pirmā beidzās ar SA 12.nedēļā, tāpat arī ar draugu ir asinsgrupu nesaderība. Saprotams, ka riski ir. Pirmā vizīte pie savas ginekoloģes būs tikai 6.aprīlī.
Paldies jau iepriekš! :)
27.03.2022 16:36 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Man visu grūtniecību bija lielas sāpes uz muguru, un man ieteica nēsāt grūtnieču jostu, bet dīvainā kārtā man no tās jostas vēl vairāk sāpēja mugura un neko nepalīdzēja. Un mugura sāpēja tieši no grūtniecības, jo kad piedzima uzreiz jutos kā jauna.
Man personīgi, tas nebūtu satraukums, bet ja vēlies kādam pajautāt, tad vari pazvanīt ģimenes ārstam, aprakstīt, varbūt tas ir vai nav normāli.
27.03.2022 17:18 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Tu esi riska grupā un braukt uz slimnīcu negribas?
Labāk kaut kādā forumā padomu jautāt, šeit noteikti visas ir ginekoloģes, analīzes arī tev attālinātās uztaisīsim.
27.03.2022 17:21 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Es sazinātos obligāti ar ģimenes ārstu vai ar ginekologu,neriskētu tā ar veselību.
27.03.2022 17:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits