Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieredze ar ureaplazmu

 
Reitings 10
Reģ: 01.02.2020
Sveikas! Man ir tāds sasāpējis jautājums. Aptuveni pirms gada sākās problēmas ar urīnpūsli, 2 dienas padzēru furamagu, bija viss tik lieliski bet pārtraucu dzert, pēc tam citas antibiotikas vairāk nepalīdzēja. Dzēru visu šo laiku tējas, vairāk šķidruma, nedaudz vieglāk bija. Tagad martā pie ginekoloģes analīzēs uzrādīja ureaplazmu.
Sāku dzert doxicklin, jau otrajā - trešajā dienā palika daudz labāk, tad papildus lietoju svecīti canesten un atkal sāka urīnpūslis jutīgs palikt.
Gribēju jautāt pēc pieredzes tām, kuras saskārušās ar ureaplazmu, kāda bija atveseļošanās, vai urīnpūslis ar laiku pāriet un vai rodas kādas negatīvas sekas pēc šīs ureplazmas izārstēšanas un vai ir iespējams veidot ģimeni pēc tam ( lasīju ka ureaplazma var izraisīt neauglību).
27.03.2022 11:08 |
 
Reitings 6
Reģ: 03.03.2022
Man ir hronisks cistīts jau vairākus gadus. Bija arī ureaplazma , izdzēru antibiotikas gan es ,gan partneris. Bet problēmas ar cistītiem nebeidzās. Par neauglību nebiju dzirdējusi. Šobrīd pati esmu stāvoklī 👍
27.03.2022 19:50 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Ar ureoplazmu, pluss vēl visvisādām kaitēm saskāros uzreiz pēc tam, kad uzsāku attiecības ar pēdējo partneri. Esmu dzērusi antibiotikas, simptomi parasti mazinās uzreiz, bet pēc laika jau viss ir atpakaļ. Partnerim nekad nebija nekādu simptomu, bet antibiotikas bija jādzer arī viņam. Ja nododu analīzes (urīna vai uztriepi no maksts), ureoplazma pozitīva man būs vienmēr, pat ja tajā brīdī nebūs simptomu, ginekoloģe saka, ka tas ir normāli. Arī no sākuma internetā salasījos, ka var izraisīt neauglību, bet manā gadījumā tas neko neietekmēšot.
Divus gadus nomocījos staigājot pie dakteriem, bet kopš man vairs regulāri nav seksa (pēdējā pus gada laikā varbūt trīs reizes), neesmu saskārusies kaut ar mazāko urīnpūšļa apsaldējumu, infekciju.
27.03.2022 21:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2015
Man ir bijusi ureaplazma, godīgi sakot, lietojot antibiotikas palika labāk, pēc antibiotikām likās, ka simptomi atgriežas, uztaisīju analīzes, bet ureaplazmu vairāk neuzrādīja. Bet man simptomi kādu laiku turējās, citreiz vairāk jutu, citreiz mazāk. Padzēru urinal, dzērveņu kapsulas, un pēc kāda laika pārgāja un problēmu vairāk nebija.
27.03.2022 21:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ureaplazmu ārstēju ar antibiotikām, bet nepalīdzēja. Daudzām tā var būt iedzimta. Tā kā papildus nekādas kaites un sūdzības nebija, tad ginekoloģe ieteica neiespringt un necensties mēģināt no tās atbrīvoties, iztērēta nauda tikai būs.
28.03.2022 11:27 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.02.2020
Paldies Jums milzīgs par pieredzi, es ceru ka tas kaut kad beigsies. Urologs tagad arī ieteica urinal un kanefron padzert. Nezinu cik palīdzēs, jo tagad dzēru vēl fitolizin, Tereško tējas, nedēļu dzēru to, pat trakāk likās palika.
28.03.2022 20:17 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Sveika. Aizsūtīju tev privātu vēstuli.
28.03.2022 22:16 |
 
Reitings 36
Reģ: 28.07.2020
Ohh, laiciņu atpakaļ man vnk apskatē paņēma analīzes uz sts un vienīgā, kas bija pozitīva bija ureaplasma parvum, neko nejutu, ja godīgi. Pat nezinu, kādiem jābūt simptomiem, ptu ptu, paldies Dievam!
Lika man un partnerim dzert jau šeit iepriekš minētās antibiotikas Doxicklin un vēl kaut kādas uz M burta 1x nedēļā, 2ned kurss..
nezinu vai kkas mainījās, iespējams ņems atkārtoti analīzi.🧐🧐🧐
Varbūt variet padalīties ar simptomiem?
28.03.2022 23:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.02.2020
couchyyyy @ 27.03.2022 21:45
Man ir bijusi ureaplazma, godīgi sakot, lietojot antibiotikas palika labāk, pēc antibiotikām likās, ka simptomi atgriežas, uztaisīju analīzes, bet ureaplazmu vairāk neuzrādīja. Bet man simptomi kādu laiku turējās, citreiz vairāk jutu, citreiz mazāk. Padzēru urinal, dzērveņu kapsulas, un pēc kāda laika pārgāja un problēmu vairāk nebija.

Aptuveni pēc cik ilga laika pārgāja simptomi? Es beidzu dzert antibiotikas pirms nedēļas bet tagad ir kā amerikāņu kalniņi, 2 dienas sāp tad 3 dienas viss ok, tagad otro dienu atkal jūtu ka sāp.
04.04.2022 15:29 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.02.2020
Bumsii @ 28.03.2022 23:56
Ohh, laiciņu atpakaļ man vnk apskatē paņēma analīzes uz sts un vienīgā, kas bija pozitīva bija ureaplasma parvum, neko nejutu, ja godīgi. Pat nezinu, kādiem jābūt simptomiem, ptu ptu, paldies Dievam!
Lika man un partnerim dzert jau šeit iepriekš minētās antibiotikas Doxicklin un vēl kaut kādas uz M burta 1x nedēļā, 2ned kurss..
nezinu vai kkas mainījās, iespējams ņems atkārtoti analīzi.???
Varbūt variet padalīties ar simptomiem?

Simptomi cik esmu lasījusi var ne vienmēr parādīties.
Bet tie kas bija man, sāpes urinācijas beigās, tāda kā dedzinoša sajūta. Ļoti nepatīkama sajūta, nenovēlu nevienam :(
04.04.2022 15:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits