Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sīpolu tēja

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Jautājums vai kāda ir mēģinājusi dzert sīpolu mizu tēju? Vienreiz lasīju internetā ka korejietes tādu dzer, lai saglabātu veselīgu ādu un jauneklīgu izskatu, jo sīpolu mizas esot bagātas ar antioksidantiem
Man ir pieejami laukos mammas pasaudzeti sīpoli bez ķimikālijām tagad ir jautājums ņemt dažus vai neņemt līdzi :D negribās uz poda vai pie poda sēdēt pēc tādiem mēģinājumiem
26.03.2022 17:31 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Uz poda nesēdēsi.
Bet vai palīdzēs izskatīties jaunākai? Diez vai.
Cilvēki saglabā sīpolu, burkānu mizas un citus atgriezumus un tā vāra buljonu. Tur nekā slikta nav.
26.03.2022 19:44 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Gan jau pavemstīties var no tāda dzēriena. Un tas, ka tiek ieteikts to dzert kopā ar medu jau vien rada šaubas par efektivitāti, jo vitamīni slikti uzsūcas cukura klātbūtnē.
Lai būtu skaista āda cukuru vispār labāk nelietot, dzert daudz ūdeni, zupas, zivis, gaļu, mitrināt ādu, daudz gulēt, būt veselīgā BMI
27.03.2022 10:18 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Gribi sabeigt kuņģi? Uz priekšu? Zini, daudz ko var darīt, dabas metožu fanu interneta rakstos atradīsi arī to, ka degunā jāliek ķiploks, kad iesnas un vagīnā arī ķiploks, kad piena sēne. Sīpols nav paredzēts tējai un āmen. Esi redzējusi sīpola mizu tēju aptiekās zāļu tēju plauktā? Nē? Pareizi, un kāpēc tās tur nav? Ne jau tāpēc, ka slepena metode, bet gan tāpēc ka pods vēl būs vieglākais variants pēc tās leksēšanas. Aziāti daudzas interesantas lietas ēd, malti sikspārņa kauli un malti skorpioni arī šiem ir ārstnieciski, vari nopirkt Ķīnā tirdziņā, čūsku, kuru vēlies apēst, arī vari izvēlēties, lai Tev uzcep un Tevi bagātina ar proteīniem.
Bet Tu iespējams, man nenoticēsi, tāpēc no sirds iesaku, pajautā savam ģimenes ārstam par sīpola mizu tēju, vai vismaz online medicīnas portālā kādam dakterim, diplomēta cilvēka viedoklis iespējams Tevi pārliecinās.
P.S. Tautas medicīnā dažādām kaitēm izmanto sīpola mizu novārījumus, bet tie tiek jaukti kopā ar citiem augiem un dzerti tējkarotēs vai pilienos vai arī lietoti kompresēm. Un , nē, sejas ādai tie nav paredzēti, un vēl jo mazāk leksēšanai tējā.
27.03.2022 11:54 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Ar velnarutka saknes novārījumu ļoti labi kopā iet.
27.03.2022 14:01 |
 
Reitings 506
Reģ: 05.08.2021
Korejietēm ir laba āda, jo viņas lieto spf katru dienu un izvairās no saules.
27.03.2022 19:26 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.03.2022
Šitās tējiņas šmējiņas man atgādina uzmācīgās reklāmas tumšajās interneta vietnēs. 😄
Man te ģimenē sāk audzēt tējas sēnes, pirms tam dzēra ķimeņu+ingvera tēju notievēšanai (neko nedeva).
Aziātus tur nevajag jaukt iekšā, viņiem skaista sejas ādas jau ir gēnos un neviens produkts vai tēja nepalīdzēs.
Viss ko varu ieteikt ir lietot SPF krēmu katru dienu. Neko vairāk ādai nevajag, tici man.
05.04.2022 17:35 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
teberebe @ 27.03.2022 19:26
Korejietēm ir laba āda, jo viņas lieto spf katru dienu un izvairās no saules.

+++
Ja paskatās video, kur ir safilmēti random pusmūža korejieši, āda viņiem ir kā jau āda. Un var būt pat daudz sliktāka nekā rietumniekiem, jo Korejā, protams, ir daudz vairāk saules nekā tādā Latvijā. Ar sīpolu tēju nebūs sakara, manuprāt. Nav ko sevi mocīt.
05.04.2022 18:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits