Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma

 
Reitings 21
Reģ: 25.03.2022
Pirms jautājuma uzdošanas uzreiz pasaku, ka ir pieraksti pie attiecīgiem ārstiem, nāku uzdot jautājumu, jo varbūt kādam vēl ir tā bijis un varbūt sirdsmiers radīsies līdz tikšu pie ārstiem.
Situācija sekojoša, jau kādu laiku bija galvassāpes, vienā galvas pusē, deniņos un uz ausi sāpes atstarojās. Bija vidēji spēcīgas, pretsāpju zāles nepalīdzēja, fizioterapeits teica, ka savilkti muskuļi kaklā,plecos, un krūšu muskuļi. Tagad tās galvas sāpes ir mazinājušās, bet uznāk ik pa laikam, durosas sāpes galvas augšējā daļā. tagad jau trešo dienu spiež uz aci, liekās ka acs arī miglojas, arī viegls nelabums. Esmu jau sadomajusies par smadzeņu audzēju, liela trauksme iekšā sēž. Varbūt kādai bijis līdzīgi un viss atklājās ne tik briesmīgi kā audzējs? Neirologs aprīļa beigās, acu ārsts aprīļa sākumā. Ģimenes ārsta nosutitajas analīzēs viss kārtībā bija.
25.03.2022 00:30 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Nevajag sevi tā noskaņot un kaut kādas trakās diagnozes piesiet. Internetu nelasi baigi arī, tur vis kas var būt sarakstīts.
Ja pierakstījies online, ieej ik pa laikam apskaties vai piezvani un poliklīnu uzprasi, vai nav atbrīvojies pieraksts pie neirologa ātrāk vai varbūt paskaties citu ārstu, pie kura ātrāk tiktu nekā pēc mēneša.
Neesi aukstumā gājusi ar slapjiem matiem? Salijusi? Sapūtusi?
Man bērnībā bija meningīts, tās sāpes bija neizturamas vnk, tā kā es domāju nekas baaaigi traks tur nav. Bet ja nepāriet un sāp ļoti un pretsāpju zāles nepalīdz, sauc ātros.
25.03.2022 03:45 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Vai var samaksāt pilnu summu un tikt ātrāk? Protams, pagaidīt mēnesi nav nekas daudz, bet tomēr, drošības pēc.
25.03.2022 08:05 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Es vairāk uztrauktos par aneirismu nevis audzēju. Audzējiem vēl ir citi simptomi.
Aizje pie ģimenes ārsta pajautā uzreiz izmeklējumus galvai, jo uz tiem arī būs jāgaida lai tiktu
Man arī sāpēja galva ļoti, uztaisīju visus izmeklējumus, aizņēma pus gadu. Beigās diagnoze migrēna. Tagad mēģinu zāles, vēl nav skaidrs vai palīdz.
Citiem sāp galva, jo ir problēmas ar kakla skriemeļiem
25.03.2022 08:17 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
YaeMiko @ 25.03.2022 08:17
Es vairāk uztrauktos par aneirismu nevis audzēju. Audzējiem vēl ir citi simptomi.
Aizje pie ģimenes ārsta pajautā uzreiz izmeklējumus galvai, jo uz tiem arī būs jāgaida lai tiktu
Man arī sāpēja galva ļoti, uztaisīju visus izmeklējumus, aizņēma pus gadu. Beigās diagnoze migrēna. Tagad mēģinu zāles, vēl nav skaidrs vai palīdz.
Citiem sāp galva, jo ir problēmas ar kakla skriemeļiem

Man visu mūžu iedzimta migrēna no mammas, bet nebiju ne uz vieniem ārstiem, diagnozi nesaņēmu, jo liekas ka sievietēm tā migrēna tāda bieža parādība... itkā normāli tas ir, vai nav?
25.03.2022 09:55 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.02.2022
apsveicu ar veģetatīvo distoniju!
25.03.2022 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Sveika, Nedomā par smadzeņu audzējiem. Ja tu neesi nekur specigi atsitusi galvu tad Maza iespējamība ka tev ir smadzeņu audzējs. Sirdsmieram Prasi neirologam Nosūtijumu uz Kompjutertomogrāfiju vai citu izmeklējumu kas izslēgs smadzeņu audzēja iespējamību.
Pati vēlos tikt uz Kompjūteru jo Kritu un tiku pie viegla smadzeņu satricinājuma. Man arī dazreiz liekas ka jau ir smadzeņu audzējs.
Bet Tev visdzrīzāk ir veģetatīvā distonija.
25.03.2022 10:46 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Man visu mūžu iedzimta migrēna no mammas, bet nebiju ne uz vieniem ārstiem, diagnozi nesaņēmu, jo liekas ka sievietēm tā migrēna tāda bieža parādība... itkā normāli tas ir, vai nav?

Pašā uzstādīta diagnoze nav diagnoze.
Migrēna no parastām galvas sāpes atšķiras ar ļoti daudz ko.
Tavuprāt sāpes ir normāla parādība? Tā pat kā menstruālās sāpes tikai tāpēc ka esi sieviete nevajag paciest. Ir iemesli kāpēc sāp un ir jāatrisina problēma.
25.03.2022 11:30 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja tu neesi nekur specigi atsitusi galvu tad Maza iespējamība ka tev ir smadzeņu audzējs.

Smadzeņu audzēji nerodas no tā ka smagi sasit galvu. 😂
25.03.2022 11:31 |
 
Reitings 2670
Reģ: 17.01.2021
Katey @ 25.03.2022 10:46
Sveika, Nedomā par smadzeņu audzējiem. Ja tu neesi nekur specigi atsitusi galvu tad Maza iespējamība ka tev ir smadzeņu audzējs. Sirdsmieram Prasi neirologam Nosūtijumu uz Kompjutertomogrāfiju vai citu izmeklējumu kas izslēgs smadzeņu audzēja iespējamību.
Pati vēlos tikt uz Kompjūteru jo Kritu un tiku pie viegla smadzeņu satricinājuma. Man arī dazreiz liekas ka jau ir smadzeņu audzējs.
Bet Tev visdzrīzāk ir veģetatīvā distonija.

Smadzeņu audzējs nerodas no sasistas galvas, lai cik stipri tu arī viņu nesistu.
25.03.2022 11:50 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
YaeMiko @ 25.03.2022 11:30

Pašā uzstādīta diagnoze nav diagnoze.
Migrēna no parastām galvas sāpes atšķiras ar ļoti daudz ko.
Tavuprāt sāpes ir normāla parādība? Tā pat kā menstruālās sāpes tikai tāpēc ka esi sieviete nevajag paciest. Ir iemesli kāpēc sāp un ir jāatrisina problēma.

Es to zinu, un atšķiru parastās galvassāpes no migrēnas, vienkārši nekad neesmu par to aizdomājusies, ka būtu jāskrien pie ārsta, kad man visu mūžu teica, ka mamma visu mūžu mocījusies ar sāpēm, bet neko lietas labā nedarīja, jo mēs taču esam sievietes - jāpacieš. Tas pats ar sāpīgajām mēnešreizēm man. Kad nebija bērnu, tad pret to dzēru OK, bet kad atmetu, atkal briesmīgās sāpes, izrādās, ka man tās sāpes dēļ anormālu olnīcu lieluma, ārsti brīnijās, kā tā, tik milzīgas un vēl naturāli paliku stāvoklī? Domāja, ka mākslīgi. Par laimi, olnīcas kļuva normāla izmēra pēc pirmā bērna, mēnešreizes arī palika vieglākas, vismaz nav vairs jāraud no sāpēm.
Ja tās zāles pret migrēnu, speciāli izrakstītās palīdz, tad man derētu arī aiziet, jo nu migrēna vēl joprojām tā pati sāpe, un parastās zāles pret galvassāpēm necik nemazina mokas.
25.03.2022 12:16 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja tās zāles pret migrēnu, speciāli izrakstītās palīdz, tad man derētu arī aiziet

Ir dažādu veidu medikamenti. Tas ir trial un error process, kad mēģini vienus tad citus līdz kamēr atrodi īstos kas palīdz. Tā pat kā citiem migrēnas mazina ielikt kājas aukstā ūdenī, man tas nepalīdz. Pagaidām izskatās ka tas kuras man izrakstīja palīdz tikai daļēji. Labāk ir nekā bija.
25.03.2022 13:04 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
No problēmām sprandā var būt arī galvas sāpes un redzes miglošanās. Tu esi atrisinājusi problēmu ar sprandu?
25.03.2022 14:10 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Ja ir līdzekļi, es meklētu iespēju tikt ātrāk pie neirologa un uz magnētisko rezonansi (neesmu pārliecināta par vajadzību, nav bijusi vajadzība saistībā ar galvassāpēm, bet ir taisīta galvai, kur pasaka ļoti daudz
25.03.2022 21:06 |
 
Reitings 21
Reģ: 25.03.2022
Novēloti nāku atbildēt 😀 paldies par atbildēm. Vienīgais ko apmeklēju ir adatu terapija, ir daudz vieglāk, galvu vairs nespiez, šad tad taka iesapas, bet nav patstāvīgi, arī uz acīm vairs nespiež, šad tad taka iesapas, grauž viņas. Vieglāk katrā ziņā ir.
.
Par neirologu ātrāk, neesmu no Rīgas, diezgan patālu dzīvoju un ikdienā nesanāk "aizskriet" uz Rīgu. Apkārtējo pilsētu neirologi pieņem tikai vasaras beigās, rudens sākumā, pat nepiedāvā maksas vizītes. Ja neirologs sūtīs uz magnētisko rezonansi, tad noteikti iešu par maksu, nevis gaidīšu rindā.
.
Paldies yaemiko, tagad piespeleju sev aneirismu.😄😭
05.04.2022 00:19 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.03.2022
Ja velk uz nelabu dūšu, nepāriet pat pēc zālēm un ja vēl nāk klāt jutīgums pret gaismu un skaņām, tad tā varētu būt migrēna.
05.04.2022 17:29 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Paldies yaemiko, tagad piespeleju sev aneirismu.

Sorry :D
Aneirisma nepārietu no adatu terapijas. Izklausās ka skriemeļi un savilkti muskuļi ir tava problēma.
05.04.2022 17:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits