Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neuzmanīgās braucējas

 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
Saka ka sieviete un auto ir katastrofa, vismaz tas mani laikam ir 100%. Šodien uztaijsu 2 avāriju gada laika, vīrs arī dusmīgs tagad uz mani, jo pārdevām vienu mašīnu un tagad bija 1 uz diviem, bet tagad nav nevienas :(
Tagad arī laikam OCTA būs ļoti dārga, kā tur īsti ir meitenes?
Kā jums ir ar brukšanu un ar avārijām vai es esmu tikai tāda slikta braucēja :(
Vīrs arī teica ka vairāk man mašīnu nedos :(
23.03.2022 20:27 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Jā, OCTA laikam skatās, cik ilgi tiesības, cik daudz mašīnas piederējušas un vai ir izraisītas avārijas. Noteikti tagad būs dārgāka. Lai vīrs mašīnu raksta uz sava vārda.
Kā izraisīji? Uzstūmies kādam stāvvietā, izbrauci priekšā?
Tiesības man ir 5 gadus, bet tikai pavisam nesen sāku ikdienā braukt pati. Tieši vakar krustojumā gandrīz izbraucu priekšā mašīnai, bet pēdējā brīdī nobremzēju. Labi, ka nekas nenotika. Tagad labāk lieku reizi apstājos, paskatos un tikai tad uzsāku kustību. Arī stāvvietās labāk pariņķoju un atrodu, kur platāka vietiņa, nekā riskēju kādam uzstumties.
Tas, ka esi izraisījusi avārijas, nenozīmē, ka nekad vairs nevajag sēsties pie stūres. Daudz apkārtējo izraisījuši vai iekļuvuši dažāda veida avārijās. Cietušo nav, tādēļ neviens nav ļoti sūrojies. Protams, muļķīgi jau ir, ja nav Kasko un mašīnu nav izdevīgi remontēt, bet ko tur vairs.
Es, piemēram, gāju pie vecā instruktora nedaudz atkārtot, kā pareizāk izbraukt krustojumus, noparkoties.
23.03.2022 20:58 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Esmu divas reizes pa 17 gadiem avarējusi, 1.reize bija pakaļā, kad zīmes bija mainījušās un skatījos pa malam, domādama, ja kāds brauc no sāna un nepamana, ka nav galvenā ceļa vairs viņam, lai neieteš manī, tikmēr neredzēju, ka priekšējā mašīna apstājās. Šausmīgi stulbi, nu tā, ka ļoti.
Otra bija 13.gadus atpakaļ, kad izskrēja stirnas un bremzējot, nesavācu mašīnu un apmetu uz jumta.
Ptu,ptu,ptu, vairs nav, kur es vainīga, un vīrs dod mašīnu.
23.03.2022 21:02 |
 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
Paldies par atbildi, abas 2 reizes iebracu aizmugure, pirmo reiz diezgan tuvu biju piebrauksi un luksafora dzeltenais un es jau saku braukt, bet priekšejais aizgulējas un es viņam aizmgure.
Šoreiz uz Kārļ ulmaņa gatves, tur ātrums 70 un es jau tiesi girbeju pārkatoties saktijos spoguli un priekšejais nometa pa bremzēm un es nepasepju nobremzēt.
Tiesības man jau laiku gadi 5, bet kaut kā pedēja laika sanāk visadas ķibeles.
23.03.2022 21:06 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Dianny @ 23.03.2022 21:06
Paldies par atbildi, abas 2 reizes iebracu aizmugure, pirmo reiz diezgan tuvu biju piebrauksi un luksafora dzeltenais un es jau saku braukt, bet priekšejais aizgulējas un es viņam aizmgure.
Šoreiz uz Kārļ ulmaņa gatves, tur ātrums 70 un es jau tiesi girbeju pārkatoties saktijos spoguli un priekšejais nometa pa bremzēm un es nepasepju nobremzēt.
Tiesības man jau laiku gadi 5, bet kaut kā pedēja laika sanāk visadas ķibeles.
šitā man viens ielika pakaļā, džeks. Viņš skatījās pārkārtories, bet es braucu pa otro joslu, nu mēs abi, vispār moš viņš no labās pārkārtojās uz manu joslu🤔🤔. Un labajā malā bija autobuss apstājies, kuram priekšā zebra. Es jau samazināju ātrumu, jo paredzēju, ka gājēji būs (pietura-autobuss-pasažieri, kas tikko kļuvuši par gājējiem), protams, visa ģimene un suns un es apstājos pilnībā un voilá, džeks man pakaļā.
Ļoti bieži avārijas ir pie apļiem, plašiem krustojumiem, uzbraukšana uz Akmens tilta no Mūkusalas apļa virziena, ā Mukusalas iela tā bija, kad pirmā mašīna it kā sāk braukt, otrā mašīna saprot, ka var paspēt arī, joprojām novērtējot tuvojošās mašīnas ātrumu, pirmā nomīž un tikmēr otrā atdurās pret pirmās pakaļu. Ļoti klasiski 😆😆
Pēc gada abi būsiet aizmirsuši. Vispār kruta lieta ir apdrošināšana, visa veida. Ārzemēs tāpēc cilvēki nebesās par katru sīkumu, jo viss apdrošinās, pat darba sertifikāti.
23.03.2022 21:16 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Auto braukšanu var salīdzināt ar sportu, ir kam no dabas dotas labas kordinācijas spējas, perifērā redze, veiklība un labs reakcijas laiks.
To visu var arī uztrenēt, tikai citiem tas nāk grūtāk.
+ braukšana pilsētas satiksmē arī veiksmes faktors no svara.
Ja abas reizes biji vainīga, tas liek aizdomāties..
Abas tavas avārijas - distances neievērošana + neuzmanība.
23.03.2022 21:21 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Dianny @ 23.03.2022 21:06
Paldies par atbildi, abas 2 reizes iebracu aizmugure, pirmo reiz diezgan tuvu biju piebrauksi un luksafora dzeltenais un es jau saku braukt, bet priekšejais aizgulējas un es viņam aizmgure.
Šoreiz uz Kārļ ulmaņa gatves, tur ātrums 70 un es jau tiesi girbeju pārkatoties saktijos spoguli un priekšejais nometa pa bremzēm un es nepasepju nobremzēt.
Tiesības man jau laiku gadi 5, bet kaut kā pedēja laika sanāk visadas ķibeles.

Pardon manu nekaunību bet par to dzelteno luksaforu. Vienkārši ko? Viņš nav sācis kustību un tu tes iekšā stāvošā auto jo luksaforā dzeltenais?
23.03.2022 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 2674
Reģ: 29.01.2009
Tiesības ir 8 gadus un tphu tphu tphu nav bijušas nekādas avārijas. Man reiz noskrapeja sānu kad jau biju noparkojusies bet to uzreiz atrisināja un calis man mašīnu nokrāsoja kur vajadzēja.
Bet es pati esmu diezgan agresiva pie stūres, besī cilvēki, kas lēni brauc un nemāk izmantot joslas un apļus pareizi-cik reizes nav bijis, ka kāds no iekšējās joslas tupi nogriež man ceļu (kamēr esmu ārējā joslā) un tad man jāmet pa memajiem (es dzīvoju uk, apļi ir uz katra otrā pagrieziena).
Bet visādi citādi dievinu braukt - tā ir tāda brīvība un tāds komforts!
23.03.2022 21:29 |
 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
.Eksperte. @ 23.03.2022 21:26

Pardon manu nekaunību bet par to dzelteno luksaforu. Vienkārši ko? Viņš nav sācis kustību un tu tes iekšā stāvošā auto jo luksaforā dzeltenais?

Nu parasti pie dzeltenā visi uzsāk jau kustību, mana kļuda biju viņam jau ļoti tuvu piebraukusi
23.03.2022 21:30 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Miss Dee @ 23.03.2022 21:29
Tiesības ir 8 gadus un tphu tphu tphu nav bijušas nekādas avārijas. Man reiz noskrapeja sānu kad jau biju noparkojusies bet to uzreiz atrisināja un calis man mašīnu nokrāsoja kur vajadzēja.
Bet es pati esmu diezgan agresiva pie stūres, besī cilvēki, kas lēni brauc un nemāk izmantot joslas un apļus pareizi-cik reizes nav bijis, ka kāds no iekšējās joslas tupi nogriež man ceļu (kamēr esmu ārējā joslā) un tad man jāmet pa memajiem (es dzīvoju uk, apļi ir uz katra otrā pagrieziena).
Bet visādi citādi dievinu braukt - tā ir tāda brīvība un tāds komforts!
Izklausās ka te viena nemāk braukt pa apļiem. Nav brīnums ka Tev nogriež ceļu.
23.03.2022 21:34 |
 
Reitings 506
Reģ: 05.08.2021
Dianny @ 23.03.2022 21:06
Paldies par atbildi, abas 2 reizes iebracu aizmugure, pirmo reiz diezgan tuvu biju piebrauksi un luksafora dzeltenais un es jau saku braukt, bet priekšejais aizgulējas un es viņam aizmgure.
Šoreiz uz Kārļ ulmaņa gatves, tur ātrums 70 un es jau tiesi girbeju pārkatoties saktijos spoguli un priekšejais nometa pa bremzēm un es nepasepju nobremzēt.
Tiesības man jau laiku gadi 5, bet kaut kā pedēja laika sanāk visadas ķibeles.

Pirmajā gadījumā nevis priekšējais aizgulējās, bet tu neskatījies uz ceļu.
Otrajā gadījumā arī tu mazliet vaino priekšējo, bet patiesībā tu novērsies no ceļa. Iemācies skatīties reizē spogulī un uz ceļu, un iemācies apmēram, kur spogulī kas atrodas un cik tālu, lai nav pusstundu jāskatas. Varbūt spogulis arī nav pareizi noregulēts? Treniņam vienkārši ņem un brauc un pārkārtojies starp joslām, kamēr saproti, kur un cik ilgi jāskatās, kā arī ievēro tādu distanci, lai vari nobremzēt arī tad, ja priekšējā mašīna met pa bremzēm no visa spēka.
Sorry, ja izklausās skarbi, bet abos gadījumos tu biji 100% vainīga, bet raksti tā, it kā būtu bijuši ekstremāli apstākļi vai kāds cits vainīgs. Uzņemies atbildību, mācies no kļūdām, un viss būs ok.
23.03.2022 21:34 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Dianny @ 23.03.2022 21:30

Nu parasti pie dzeltenā visi uzsāk jau kustību, mana kļuda biju viņam jau ļoti tuvu piebraukusi

Nākotnei - esi 2x piesardzīgāka turpmāk. Abi CSN tavas vainas dēļ. Labi ka pati to saproti.
23.03.2022 21:34 |
 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Avarējis esmu vienreiz, dēļ pārgalvīgas braukšanas, kad tik tikko biju dabūjis tiesības. Citu iesaistīto tur nebija, cieta tikai auto, ko vadīju.
Octa noteikti būs dārgāka.
23.03.2022 21:55 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Es pirmajos divos gados pie stūres arī 2x ieskrēju pakaļā, abas reizes pie neliela ātruma, nekas būtisks nebija. Vienā reizē, vīrietis pat neko nelika rakstīt, pasmejās un teica, ka varam braukt tālāk.
Bet ko es iemācījos - distance ir svarīga. Tik svarīga, ka var izglābt dzīvību. Neko pielīmējoties aizmugurē nevari iegūt.
Man ir auto, kas automātiski tur drošu distanci, lai varētu atbilstoši nobremzēt, īpaši uz šosejas, tas attālums ir diezgan liels. Man taaaa besī, visi tie jefiņi, kas lien iekšā. 😁
23.03.2022 21:56 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
Tiesības ilgi. Avārijas bijušas divas- nelielas, citu braucēju- vīriešu dēļ, kuri neskatījās spoguļos. Pie tam vienreiz ar 100 km nobrauktu autiņu.
Bet es braucu prātīgi, nu, cenšos. PD’ mani TTA ir uzpasējis, jo cenšos nebraukt ātrāk kā mans sargeņģelis.
Nepatīk, izvairos braukt naktī pa nepazīstamiem ceļiem. Šķiet, ka tad slikti redzu.
23.03.2022 21:59 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Tiesības ir jau 10g,braucu diendienā.
Neesmu gan agresīva braucēja,bet tāpat ir sanākušas šmuces.
Pašai ir bijuši kādi 4 csn,ne visai nopietni,1 gan mana neuzmanība,pārējie tādi,kur šoferi vnk lūr visur kur citur apkārt un bams...gatavs.
Visstulbākais negadījums bija,kad tikko iedota jauna darba mašīna bija un otrajā dienā sastrēgumā viens iebrauca aizmugurē,diezgan apskādējot auto...
Tavi gadījumi izklausās pēc tavas neuzmanības,distances neievērošana,tam tev turpmāk jāpievērš lielāka uzmanība.
Man tgd auto ir ar distances sensoru,ļoti laba fīča👌
23.03.2022 22:18 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Tiesības ir 9 gadus, ir bijusi viena mikro avārija kur cieta tikai viens auto, mans. Ir bijis kad tikko dabūju tiesības dabūt bukti šaura pagalma. Bet tā, ka es vai pasažieri mana mašīna avaretu tā gan nav bijis nekad. Esmu neuzmanīga braucēja, bet laikam man ir ātra reakcija un nedaru stulbas vai riskantas lietas..
23.03.2022 22:20 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Sievietes pie stūres kopumā brauc uzmanīgāk, nekā vīrieši. Ja tu esi katastrofa, nevajag lūdzu visas sievietes par tādām saukt, ok?
Man tiesības ir padsmit gadus, avāriju izraisīju vienu reizi, izbraucu uz sarkano. Man tajā dienā vispār nevajadzēja sēsties pie stūres, biju tikko uzzinājusi par audzēju. Par laimi, ātrumi nebija lieli un neviens necieta.
2x biju avāriju dalībnieks, vienu reizi pusmūža vīrietis ietesās man pakaļā, kad mūsu josla nebija sākusi kustību, bet viņš bija... manā bamperī. Un otrā reize diezgan smaga avārija uz sošejas, ar cietušajiem... vīrietis cienījamā vecumā pārkārtojās no ātri braucošas joslas uz stāvošu joslu.
23.03.2022 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 2674
Reģ: 29.01.2009
Aldis15 @ 23.03.2022 21:34
Izklausās ka te viena nemāk braukt pa apļiem. Nav brīnums ka Tev nogriež ceļu.

Kā tu to domā?
Jā esi ārējā josla, tad vari braukt pa kreisi vai taisni. Ja iekšējā, tad taisni un pa labi. Ja esi iekšējā un brauc taisni, tad jārēķinās, ka ārējā josla arī vqr brauc taisni - nevajag lekt no iekšējās uz ārējo uzreiz braucot ārā no apļa un nepārbaudot spoguļus, ka neviens nav blakus josla! . Ka jau es minēju - uk apli ir mazi un daudz,ne tā kā Latvijā
24.03.2022 00:29 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
tiesības ir 5 gadus. Braucu ne agresīvi, bet arī ne extra godīgi, patīk ātrums, bet tas vairāk attiecas uz ārpus apdzīvotām vietām. Pa pilsētu ikdienā nesanāk braukt, tikai cauri mazpilsētai. avārijas bijušas nav, ja neskaita reizi, kad atpakaļgaitā drusku elektrības kasti traumēju, un vēl vienreiz nedaudz grāvī ieslīdēju.
24.03.2022 04:08 |
 
Reitings 48
Reģ: 25.02.2018
Man tiesības ir neilgi, no septembra. Bet pēc mēneša man jau bija avārija. Sanāk, ka uz darbu braucu vienos naktī, nu neko, braucu uz darbu un tad pēkšņi no meža izskrēja meža cūku bars. Sivēnu sanāca notriekt, mašīna bija diez gan apskādēta, bet ātri tika salabota un mani baigi neviens nevainoja. Tagad jau esmu iegaumējusi, kur tie lopi aptuveni tusē un priecājos, ka toreiz nebija alnis.
24.03.2022 05:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits