Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rutīna attiecības.

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Pienācis arī man tas laiks, kad attiecības iestājusies konkrēta rutīna. Esam kopā nedaudz vairāk kā gadu. Agrāk bijām labākie draugi. Bet jau ilgi jūtos tā, ka attiecības nevis piedeva, bet kaut kādā mērā nogurdinājums. Dzīvojam kopā. Visi ikdienas darbi, katea diena kopā un man prasās pabūt vienai. Studiju/darba dēļ nevaru nekur aizceļot, reizem oēc darba izmetu līkumiņu pa pilsetu pastaigas veidā, pirms pāris mēnešiem biju šopingā :D(vienkārši mēs parasti katru nedēļas nogali ar draugu pavadām kopā vai es braucu pie savien vecākiem), bet man skiet emocijas notrillinājušās - es nejutu kā kadreiz to iemīlēšanos un vēlmi pavadīt ar otru daudz vai visu laiku, tiesi otradi - skiet, ka jau apnikusi rutīna, visi tie majas darbini, kas jadara, vakari kopā utml.
Un man par to runāt ar vīrieti. Bail, ka pārpratis, jo šķirties netaisos. Bet... nav vienkarsi emocionālas piesaistes... gribetos kā kadreiz ejot uz randiņiem to satraukumu, taurenis vedera, bet tagas ir vienkaris sajuta - es esmu pieradusi pie cilveka. Man ir komfortabli vina kompanija, bet baigas milestibas sajutas nav. Lai cik launi neskanētu, skiet, ka bez emocijam varetu ari aiziet no attiecibam, tikai atminas liktu par sevu manīt....
23.03.2022 12:17 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Vispār esmu domājusi, ka varbut esmu vienpatis.... cilveks, kurs radīts dzivot viens, jo nekas isti kontakts nav līmejies ar citiem ub ja izveidojas, tad jau laika gaitā aprodu un uzticos, bet te atkal ta emocionāla saikne izzūd ub tad skiet un kāda jega no šī? Mierigi parūpētos par sevi un dzīvotu sev
23.03.2022 12:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Fenomenāli. Mazliet vairāk kā gads un jau čušs. Rutīna pienāk visās attiecībās. Ja gribas ko aizraujošu, tad ir kaut kas jādara, lai tas aizraujošais notiktu. Kopīgi izbraucieni, kopīgi darīt jaunas lietas, kas nekad nav darītas, kopīgi ceļojumi. Ir daudz lietu, ko iespējams darīt.
23.03.2022 12:20 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Sāc pati ko mainīt ikdienā,darīt ko citu darīt kā iepriekš.
Arī randiņu abiem vari saorganizēt,negaidot,ka to izdarīs tavs vīrietis.
Attiecības ir darbs,tās nevar aizlaist pašplūsmā.
23.03.2022 12:24 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Piekrītu Annija35
Pašai arī vajag kaut ko pamainīt, piedāvā viņam pegging vai ko tamlīdzīgu..
23.03.2022 13:26 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Tā arī domāju, ka tiks uztverts naidīgi un ka es neko nedaru. Es piedāvāju šad tad kaut ko arī pati :), + uz maniem pleciem gulstas visi mājas darbi. Labi, nav jau tik traki, ka neko nedara, ja palūdzu, tad izdara, bet apmēram 90% daru es, kas arī atņem laiku un attiecīgi tā vēlme vai iespējas izdomāt kaut ko foršu ir krietni mazākas.
Bet ne par to. Es vienkārši nejūtu tās kādreizējās emocijas un pat teiktu emocionāli izdegu attiecībās pašlaik. Vienkārši prasās vienai pabūt, padzīvot sev - aizit šopingā, uztaisīt spa dienu utml, nevis visu laiku ikdienas rutīnā vai brīvdienās kopā. Mums abiem nav īpaši daudz draugi, tāpēc sanāk daudz(gandrīz visu laiku) kopā. Vienīgā atšķirība, ka man patīk pabūt vienai un viņam nē
23.03.2022 13:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Naktsputns @ 23.03.2022 13:51
Tā arī domāju, ka tiks uztverts naidīgi un ka es neko nedaru. Es piedāvāju šad tad kaut ko arī pati :), + uz maniem pleciem gulstas visi mājas darbi. Labi, nav jau tik traki, ka neko nedara, ja palūdzu, tad izdara, bet apmēram 90% daru es, kas arī atņem laiku un attiecīgi tā vēlme vai iespējas izdomāt kaut ko foršu ir krietni mazākas.
Bet ne par to. Es vienkārši nejūtu tās kādreizējās emocijas un pat teiktu emocionāli izdegu attiecībās pašlaik. Vienkārši prasās vienai pabūt, padzīvot sev - aizit šopingā, uztaisīt spa dienu utml, nevis visu laiku ikdienas rutīnā vai brīvdienās kopā. Mums abiem nav īpaši daudz draugi, tāpēc sanāk daudz(gandrīz visu laiku) kopā. Vienīgā atšķirība, ka man patīk pabūt vienai un viņam nē

Es nesaprotu, tieši kas ir tas, kas tev liedz sev taisīt to spa vai šopinga dienu bez sava vīrieša? Ja tu pasaki, ka gribi pabūt viena, domā, viņš nesaprastu? 🤔
23.03.2022 14:06 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Naktsputns @ 23.03.2022 13:51
Tā arī domāju, ka tiks uztverts naidīgi un ka es neko nedaru. Es piedāvāju šad tad kaut ko arī pati :), + uz maniem pleciem gulstas visi mājas darbi. Labi, nav jau tik traki, ka neko nedara, ja palūdzu, tad izdara, bet apmēram 90% daru es, kas arī atņem laiku un attiecīgi tā vēlme vai iespējas izdomāt kaut ko foršu ir krietni mazākas.
Bet ne par to. Es vienkārši nejūtu tās kādreizējās emocijas un pat teiktu emocionāli izdegu attiecībās pašlaik. Vienkārši prasās vienai pabūt, padzīvot sev - aizit šopingā, uztaisīt spa dienu utml, nevis visu laiku ikdienas rutīnā vai brīvdienās kopā. Mums abiem nav īpaši daudz draugi, tāpēc sanāk daudz(gandrīz visu laiku) kopā. Vienīgā atšķirība, ka man patīk pabūt vienai un viņam nē

Bet var taču darīt savas lietas(šopingu utt.) bez vīrieša.
Tev nav jābūt visu laiku kopā ar savu vīrieti,jo viņam nav draugu un viņš nevar atrast sev nodarbi bez tevis.
Izrunājies ar vīrieti,kas tev ir svarīgi un ko tu vēlies pamainīt dzīvē.
23.03.2022 14:26 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Taureņi un iemīlēšanās visu dzīvi nebūs. Kopdzīve tāda ir. Un pieradums nav slikta lieta. Tas nozīmē, ka beidzot esat pieraduši viens ar otru, jūtaties ērti un brīvi. Tā ir lieliska sajūta, kad ar otru pusīti vari būt tāds, kāds esi. Man vairāk izklausās, ka neesi gatava nopietnām attiecībām un īstu mīlestību jauc ar aizraušanos un emocijām.
23.03.2022 15:22 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Es arī nobrīnījos, ka tik mazs laika periods un jau apnicis otrs cilvēks.
Piekrītu komentāriem, ka var atrast laiku sev arī bez otras pusītes. Ko tad teikt pāriem, kuri kopā dzīvo gadiem (20, 30 un uz augšu)? Nedomāju, ka viņiem ir baigā ne-rutīna.
Es ticu tam, ka mīlestība kaut kādā laika posmā pārvēršas un lai nebūtu tā sajūta bez mīlestības, kaut kas ir jadara. Un turklāt, vajag runāt ar partneri un nebaidīties. Tikai pateikt visu pareizi, tā vietā lai pateiktu ka "hei man ir sajūta ka mūsu attiecībās vairs nav mīlestības dzirksts", vajag mudināt uz kopīgām darbībām, randiņiem, pastaigām, kaut ko kas abus tuvinātu.
23.03.2022 18:34 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Apkopojot visus iepriekšējos komentārus, varu teikt tikai vienu. Šķiries!
23.03.2022 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!