Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tinder

 
Reitings 8
Reģ: 09.03.2022
Sveikas meitenes!
Sieviešu dienas vakarā ar senu draudzeni , kuru nebiju satikusi sen un apspriedām kā atrast normālu vīrieti šajos laikos. Visi saka, internets -Tinder. Taču sen jau vairs tur neesmu pēc vairàku reižu nepatīkamas pieredzes.
Runājām un radās sekojoša doma, plus noskatoties Tinder-swindler filmu, radās doma padalīties ar pieredzi un vīriešiem , kuri tur maigi izsakoties” ganās” un salauž sirdi mūsu meitenēm. Pati uzķēros uz ārzemnieku, kurš bieži brauc uz šejieni un drīz pārceļas… apstrādāja mani ļoti ilgu laiku, sākumā biju atturīga , vēsa, bet vins neatlaidigi turpināja taktiku un manu auksto sirdi salauza… pēc tam tika salauzta mana sirds , jo uzticējos…bet vismaz nebija nekāda krāpšana ar naudu, un redzu, ka šis turpina ganīties tur un to pašu taktiku piemēro visām LV sievietēm arī manai draudzenei:) viņa bija skarbāka un atkoda uzreiz.
Stāsts par ko, dalāmies ar stāstiem, nezinu vai var minēt vārdus, bet aprakstus un taktiku… ja vajag var izdomāt kā nepārkāpjot visus likumus var minēt konkrētus cilvēkus, šis ar mērķi mūsu labā, lai pasargātu viena otru un nelauztu sirdis… jo ikvienai gribas satikt to īsto, vienīgo…
Ko sakāt par šādu tematu?
09.03.2022 02:00 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Interesanti. Aprakstītais tips man atgādina vienu Tinderī, kad vēl biju brīva, un es uzreiz zināju, ka viņš nebūs nopietns. Ja nav noslēpums, kādas tautības/valsts izcelsmes tas bija? :D
Aj, mūsdienās neatkarīgi no saita ir pilns ar "Ejam pastaigāt ārā", "padzeram kafiju", "piebraukšu, pavizināšu" tipa vīriešu, un zin ko man tas liecina - tādi, kas negrib piepūlēties. Un viņi šāda tipa randiņus var sarīkot ar vairākām meičām dienā, katra savā laikā. Es skatījos TikTok, ka ja viņš izvēlas padzert kafiju, nevis paēst restorānā, nozīmē, ka viņš izvēlas lētāko variantu. Un restorānā var ilgāku, kvalitatīvāku laiku pavadīt, uzzināt viens par otru utt. Staigāšana ārā vispār ir bomža variants. Pavizināšana arī budžeta variants, un vēl, bīstams sievietei. Ja vīrietis nevar pienācīgi veltīt uzmanību randiņam, samaksāt normālu summu, nu tad ar tādiem vispār jāpārtrauc čatot uzreiz, jo tu pati zaudē savu naudu + laiku. Kaut arī ja liekas kapeikas, samaksāt 50/50 par kafiju vai restorānu, bet cik vēl uz tādiem pašiem var uzrauties. Kad es biju brīva, es katru dienu tikos vismaz ar vienu, uz ātro narvesen kafijas randiņu, un kaut vai es neizmaksāju, jo tāda bija man nostāja, bet es stipri zaudēju savu laiku ar tādiem, kas izsauca satikties uz ātro, un atklājās, ka visiem tikai sekss bija galvā. Un tā ir krāpšanās, ka aplikācijā, čatā, viņi saka, ka viņi vēlas attiecības, bet dzīvē acīs redzi, ka viņi ir nosiekalojušies, perversi tipi.
09.03.2022 10:15 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
sla, ka tad beigas satiki savu draugu/īsto?
Diemžēl varu apstiprināt, ka daudzi tur iet uz minimālo effortu un maksimālo ieguvumu (viņuprāt - ātru nopisanos).
09.03.2022 10:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
City girl domāju,ka vajadzētu publicēt vārdu. Te jau vairākas reizes bija tēmas par to rolandu, kas izčakarēja lieni ušakovu un ne tikai.
man līdzigi kā sla ir bijis, agrāk daudz ātro randiņu, tikai manā sarakstā bieži bija precētie, kuri man par laimi nemācēja pietiekami labi maskēties. laika tērēšana, taču no otras puses ar laiku vieglāk saprast kāds cilvēks pretī stāv.
09.03.2022 10:26 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Tinder esmu lietojusi,kādus 3 m pamēģināju,nekas interesants tur nebija 😁
Pirmkārt,nevajag ielaisties ilgstošās sarakstēs,nav tā vērts,ja nav gatavs aicināt uz randiņu tuvākajā laikā,uz redzēšanos.
Bet ir sievietes,kas dzīvo tajās sarakstēs un fantazē,ka viņiem ir attiecības utt.
09.03.2022 10:27 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Santa1992 @ 09.03.2022 10:18
sla, ka tad beigas satiki savu draugu/īsto?
Diemžēl varu apstiprināt, ka daudzi tur iet uz minimālo effortu un maksimālo ieguvumu (viņuprāt - ātru nopisanos).

Aplikācijā, bet ne Tinder, bet aizmirsu nosaukumu, viņas priekšrocība bija tā, ka viņa bija iepazīšanās aplikācija domāta tās izdzēšanai, kad atrod otru pusi. Tikāmies Eiropā, jo viņš lidoja no cita pasaules gala. Man tas patērēja tikai 2.5 h lidojumu, tāpēc uz pirmo tikšanos devos ar vieglu prātu - sanāks, nesanāks, nepārdzīvošu. Kaut vai viņš nezināja vietas, bet atrada restorānus, vietas kur aiziet, 5* viesnīcas, sapratu, pielika pūles mūsu randiņiem, un katru satikšanos veidoja īpašu. Nevaru teikt, ka aplikācijās nevar atrast, bet tad jāmeklē citās, man piemēram, Tinder nepatika, un noteikti jāskatās, lai vīrietis neekonomē uz pirmajām tikšanām, jo ja ar tādiem ir kopā, tie būs mūžīgie strīdi par viņu skopumu.
09.03.2022 10:32 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Sla, vienīgi jāpiebilst, ka Latvijā dating pool ir skumjāks. Un šeit nav īpaši citu opciju aplikācijām.
09.03.2022 10:44 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Santa1992 @ 09.03.2022 10:18
sla, ka tad beigas satiki savu draugu/īsto?
Diemžēl varu apstiprināt, ka daudzi tur iet uz minimālo effortu un maksimālo ieguvumu (viņuprāt - ātru nopisanos).
Visi māca vīriešus mūsdienās lai nekādā gadijumā netērē daudz naudas pirmajam randiņam. Coffee date vai pastaiga... ir labākais varaints.
Jo kādu jēga investēt ja pirmo reizi satiec cilvēku, nevar zināt vai jums vispār būs pa ceļam, kā arī labs veids lai atsijātu golddiggeres vai tās kuras girb nahaļavu paēst restorānā.
09.03.2022 11:42 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man arī liekas, ka 1.randiņā tas var būt Coffee date, bet arī ne pastaiga..
Esmu vesta 1.randiņā uz dārgu restorānu un jutos neērti, jo pa lielam ar cali 2.randiņš nesekoja un vins naudu iztērēja svešai sievietei. Jutu, ka tā tērēšanas vairāk ir ka izpatiksana man ka svešai sievietei.
09.03.2022 11:49 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Kafejnīca vai bārs ir ideāli piemērots pirmajam randiņam. Nafig tērēt laiku un naudu kaut kādām vakariņām, ja nezini vai vispār vēlreiz tiksies.
09.03.2022 11:52 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Pirms kāda laiciņa biju Tinderī, tagad vairs nav aktuāli, vasarā precos ar Tinder čali no ārzemēm. Bet jāsaka, ka tur ļoti uzmanīgi jāvērtē, un tas prasa daudz enerģijas un laika, lai atsijātu graudus no pelvām. Mani arī gadījās tādi, kas melo, izliekas un vienkārši čakarē prātu. Intreses pēc šodien iegāju apskatīties, vai viņi joprojām tur vēl ir. Un ziniet, ir tās pašas sejas, kas pirms pāris gadiem. Tātad viņi tur visu laiku sēž. Gadiem jau!
Par to vārdu publicēšanu, ka nesanāk ziepes ar datu aizsardzību utt., kaut gan, ja pasaka tikai vārdu un vecumu, tas jau nav nekas konkrēts...
09.03.2022 12:04 |
 
Moderators
Reitings 3690
Reģ: 13.11.2016
Ko tu īsti vēlies, atrast normālu vīrieti, vai kolekcionēt negatīvu pieredžu stāstus? Otro forumos nereti meklē žurnālistes.
09.03.2022 13:10 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Tinders ir diagnoze, tāpat kā TikTok, tur apgrozās lielākoties po!uiskā sabiedrība, kurai nav nekādu vērtību. Ja iepazīties caur netu, tad tikai caur IG man liekas reālāk. Jo tur ir nepiespiestāka atmosfēra, var vairāk uzzināt par cilvēku.
09.03.2022 13:18 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Fitlifeforlife - pastāsti ka IG var iepazīties?
09.03.2022 13:26 |
 
Moderators
Reitings 3690
Reģ: 13.11.2016
Man pašai interneta iepazīšanās pieredze ir neliela un nu jau krietni pasena. Taču man ir draudzenes, kuras ir pat ļoti veiksmīgi iepazinušās internetā, t.sk., Tinderī. Draudzenes man ir labi izglītotas un atbilstošus sev vēlējās arī vīriešus. Vislabākais siets izrādījās randiņot tikai ar tādiem vīriešiem, kuri raksta tikai pieklājīgus, sakarīgus tekstus, bez būtiskām kļūdām latviešu valodā. Vēl viena atziņa - sarakstei nav obligāti jābūt īpaši aizraujošai, nav jāgaida virtuāla savaldzināšana, jo nereti aiz pasausiem tekstiem sarakstē patiesībā slēpjas interesanti vīrieši, ļoti patīkami sarunu biedri. Virtuālā apvārdošana nav viņu stiprā puse, jo nav "rakstnieki". Kā jau te raksta, nav arī vērts ielaisties pārmēru garās sarakstēs.
Ievērojot šos principus, vismaz manām draudzenēm nevajadzēja daudz laika un enerģijas, lai atrastu sev ļoti labus dzīvesbiedrus.
09.03.2022 13:30 |
 
Moderators
Reitings 3690
Reģ: 13.11.2016
Tinder laikam šobrīd ir pati populārākā iepazīšanās vietne, tādēļ, visticamāk, tur apgrozās visi, kuri vēlas iepazīties, nevis tikai īpaši atlasīta labākā vīriešu daļa. Bet neviens taču neliek randiņot ar visiem pēc kārtas.
09.03.2022 13:33 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Santa1992 @ 09.03.2022 13:26
Fitlifeforlife - pastāsti ka IG var iepazīties?

elementāri taču, ja iepatīkas kāds, vairāk pievērst sev uzmanību ar sirsniņām, atbildēm uz story, komentārus biežāk. Visbeidzot privāta sarakste uz story atbildi un tā paturpināt tālāk.
09.03.2022 13:41 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Fitlifeforlife @ 09.03.2022 13:41

elementāri taču, ja iepatīkas kāds, vairāk pievērst sev uzmanību ar sirsniņām, atbildēm uz story, komentārus biežāk. Visbeidzot privāta sarakste uz story atbildi un tā paturpināt tālāk.

Izklausās briesmīgi, bet varbūt ir meitenes, kas tā dara un sanāk😁
09.03.2022 13:44 |
 
Moderators
Reitings 3690
Reģ: 13.11.2016
Ar to IG ir pavisam vienkārša problēma. Tāda tipa vīrieši, kādi man, ja būtu brīva, un manām draudzenēm būtu interesanti, t.i.,labi izglītoti, šo to dzīvē sasnieguši, kādi 95% IG vispār nav reģistrējušies. Savukārt, tas, ka vīrietis ir reģistrējies IG vēl nenozīmē, ka viņš ir brīvs un vēlas iepazīties.
09.03.2022 13:52 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Jacqueline @ 09.03.2022 13:44

Izklausās briesmīgi, bet varbūt ir meitenes, kas tā dara un sanāk?

kas tur ir briesmīgs?
Vai tad Tinderis ar kaut ko atšķiras? Viss tas pats, tikai platforma un sabiedrība nedaudz atšķaidītāka.
09.03.2022 13:54 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Es ar savu otru pusi iepazinos tieši Tinder, bet tas jau gandrīz pirms 5 gadiem. Bet līdz tam tur tiešām bija visādi frīki 🙈 bet tam laikam jāiziet vienkārši cauri un ātri saproti ir vai nav vērts.
Mums pat pirmais randiņš nebija, ka randiņš. Viņš man palīdzēja pārvākties uz citu dzīves vietu 😅
Bet man bija laikam tas, ka es iemācījos būt viena un laimīga, nelēkājot pa attiecībàm un, tad arī sāka citādāki vīrieši parādīties redzes lokā.
09.03.2022 13:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits