Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši

 
Reitings 65
Reģ: 26.01.2022
Hei,
Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli. Man draudzene saka, ka nav īsti gudri veidot attiecības, kur strādā / studē tajā pašā sfērā kurā es. Piemēram, jurists ar juristi. Tādā veidā var ātri apnikt viens otram, jo ir vienādā lietā iesaistīti (ne jau darba vieta, bet kā profesija). Man ir grūti saprast draudzeni, jo personīgi šķiet, ka tieši viens otru labāk varētu saprast un būtu vairāk ko apspriest tādus arī nopietnākas darba jautājumi. Jo es nezinu, kā es varētu būt kopā ar kādu kurš ir piem., automehāniķis (šie cilvēki ir vajadzīgi un labs darbs, bet mums nav kopīga valoda). Man ir pieredze ar pavāru (arī vajadzīga un laba profesija), bet mums īsti nebija par ko runāt, tās sarunas bija nekādas - nebija dziļas, gudras tēmas, jo viens otru nesapratām: viņš nesaprata manu lauciņu un es nesapratu viņējo, daži hobiji sakrita, bet tie bija kā slēpošana - konkrētu laiku patīk nevis kā tautas dejas, kur regulāri visa gada garumā ej uz mēģinājumiem, koncertiem utml.
Vai jūs veidotu attiecības ar tādu, ko ir par ko runàt, saprotiet viens otru darba / studiju jautājumos? Vai arī - ir dažas kopīgas intereses, bet tas arī viss.
08.03.2022 01:01 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Mulkibas, mazak klausi draudzeni. Es pazistu daudzus juristus, kuri ir precejusies/attiecibas un strada viena darba vieta, bez problemam.
08.03.2022 01:05 |
 
Reitings 65
Reģ: 26.01.2022
Darba vieta mums nav kopīga, bet profesija vai pareizāk sakot profesijas virziens - piem., pamatskolas skolotājs un docents (abiem jau līdzīgs uzdevums - mācit savu priekšmetu auditorijai, tikai katram atšķiras priekšmets, līmenis un publika). Tāpēc pašai liekas, ka neapniktos ātri viens otram - neesam identiskas profesijas, bet ļoti līdzīgas tajā pašā nozarē, un darba vietas nesakrīt.
08.03.2022 01:11 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Neuzskatu, ka tam attiecībās ir baigā nozīme. Pazīstu pārus, kas ilgi jau kopā un strādā katrs galīgi sava sfērā, un pazīstu arī divus pārus, kur abi vienā sfērā un vienā gadījumā arī vienā darbā. Drīzāk nozīme ir kopīgām ārpus darba interesēm un citiem dzīves mērķiem.
Pašai man arī ar savējo ir diezgan atšķirīgas profesiju intereses, kautgan ne galīgi. Bet ir profesijas, ar kuru pārstāvjiem es kopā būt nevarētu.
08.03.2022 05:09 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Lai draudzene veido savu dzīvi un Tu veido savu dzīvi, kurā jūties laimīga! Liegt laimi, jo kāds cits saka, ka tā nevar.. pff 😂
Atceroties kā gāja randiņos un kādi frīki brīžam uzradās. Gan būs savs medus podiņš Tev - uzticies savai sirdsbalsij nevis draudzenei..
08.03.2022 07:36 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Nav pieredze, bet man šķiet, ka tas var būt ļoti labs pluss. Ir kāds, kurš tevi saprot un tu vari stāstīt darba jautājumus, prasīt viedokli, jūs varat kopīgi veidot biznesu utt. Ir vairāk kopīga. Zinu pārus, kur ir kopā fotogrāfi un viss ir ļoti labi. Bet ,protams, atkarīgs no cilvēka. varbūt kādam tieši traucē un saskata konkurentu. :D
08.03.2022 08:27 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Darbu vispār uz mājam nevajag nest. 😁
Ļoti svarīgi, lai ir vienāds pasaules redzējums, kopīgas intereses, saskaņa un spēja, vēlme sarunāties un visam pāri mīlestība.
Ja vienīgās tēmas par ko runāt ir par darbu, tad...
08.03.2022 08:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
tas nav atkarīgs no profesijām, bet no jums pašiem - cilvēkiem kā tādiem.
es ar vīru iepriekš kopā strādājām vienā uzņēmumā, taču atšķirīgās nodaļās, tikāmies katru dienu, protams pārrunājām darbu un tas nekādi netraucēja.
tagad, kad strādājam dažādos uzņēmumos - par darbu praktiski vispar nerunājām, jo mums ir daudz citu tēmu, ko apspriest.
08.03.2022 08:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Zinna @ 08.03.2022 08:30
Darbu vispār uz mājam nevajag nest. ?
Ļoti svarīgi, lai ir vienāds pasaules redzējums, kopīgas intereses, saskaņa un spēja, vēlme sarunāties un visam pāri mīlestība.
Ja vienīgās tēmas par ko runāt ir par darbu, tad...
manuprāt arī svarīgāk te būtu kopīgas intereses
08.03.2022 08:56 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Piekrītu komentāram, ka darbs vispār nav jānes uz mājām 😃
Bet vispār apgalvojumam var piekrist 50/50 atkarībā no tā, kādi ir abi partneri. Grūti butu ja vienādā darba sfēra ir tāda kurā viedokļi par atšķirīgiem jautājumiem var nesakrist. Nedod dievs vēl par to mājās strīdēties.
Ja runa tieši iet par jau minēto juridiska rakstura darbu tad manuprāt šis arī ir 50/50 gadījums jo no vienas puses pāris var mājās harmoniski pārrunāt darba lietas lielos vilcienos un iespējams pat pakonsulteties viens ar otru, bet no otras puses viens no partnetiem var dominet ar kaut kādu savu viedokli vai nedod dievs ja viens otram sāk ko pārmest.
Zinu pāri, kas kopā stradā biroja darbu. 24/7 abi ir kopā, pat stradā vienā kabinetā. Visas viņu sarunas ikdienā grozas tikai ap darbu un ja kāda viedoklis atšķirās tad viss ir slikti ar lielo S jo viens partneris ir tāds kuram vienmēr jābūt taisnībai.
08.03.2022 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Man dzīvesbiedrs ir automehāniķis un varu teikt vienu, tas, ka man šī sfērā ir nezināma, nav tā ka mums vairs nav par ko runā un būtu garlaicīgi vienam ar otru 😂 Man liekas, ka svarīgāk tomēr ir kādas intereses cilvēkam ir ārpus darba. Ja šeit saskan ar otru pusīti, tad ir vienalga, vai esi kasieris, automehāniķis vai jurists.
08.03.2022 11:09 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Matilde4 @ 08.03.2022 01:01
Hei,
Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli. Man draudzene saka, ka nav īsti gudri veidot attiecības, kur strādā / studē tajā pašā sfērā kurā es. Piemēram, jurists ar juristi. Tādā veidā var ātri apnikt viens otram, jo ir vienādā lietā iesaistīti (ne jau darba vieta, bet kā profesija). Man ir grūti saprast draudzeni, jo personīgi šķiet, ka tieši viens otru labāk varētu saprast un būtu vairāk ko apspriest tādus arī nopietnākas darba jautājumi. Jo es nezinu, kā es varētu būt kopā ar kādu kurš ir piem., automehāniķis (šie cilvēki ir vajadzīgi un labs darbs, bet mums nav kopīga valoda). Man ir pieredze ar pavāru (arī vajadzīga un laba profesija), bet mums īsti nebija par ko runāt, tās sarunas bija nekādas - nebija dziļas, gudras tēmas, jo viens otru nesapratām: viņš nesaprata manu lauciņu un es nesapratu viņējo, daži hobiji sakrita, bet tie bija kā slēpošana - konkrētu laiku patīk nevis kā tautas dejas, kur regulāri visa gada garumā ej uz mēģinājumiem, koncertiem utml.
Vai jūs veidotu attiecības ar tādu, ko ir par ko runàt, saprotiet viens otru darba / studiju jautājumos? Vai arī - ir dažas kopīgas intereses, bet tas arī viss.

Tev vairāk jāuzticās savām domām un viedoklim,tev būs ar vīrieti jābūt kopā.
Draudzene tā nedarītu,jo viņai tas nešķiet ok,bet ja tev ar vīrieti saskan un ir labi kopā,ir kopīgas intereses arī ārpus darba,tad kāda starpība,vai stradājat vienā jomā,vai dažādās.
08.03.2022 11:22 |
 
Reitings 116
Reģ: 25.02.2022
Es labprātāk esmu kopā ar kādu no daudz maz savas sfēras. Man vispār ir svarīgi, lai partneris ir man līdzīgs un viegli saprotams. Pilnīgi pievienojos autores domām, ka ar automehāniķi man nebūtu tas, kas ar manā jomā strādājošu cilvēku. Ir mēģināts. Un tad tiešām ir tā sajūta - sievietes no Venēras, vīrieši no Marsa, kas man attiecībās galīgi nav piemērots.
08.03.2022 12:47 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Muļķības, zināmas šitādas draudzenes, vai nu viņa pa dzīvi ir toksiska vai arī skaudīga. Profesiju sakritība pa lielam vispār nav svarīga, ko tad darīt sievietēm, kas piemēram ir frizieres, kosmetoloģes vai nagu licējas, kas tagad ir populāri, tur darbojošus džekus atrast diezgan nereāli, kur nu vēl ar pareizo orientāciju.
Attiecībās ir svarīga dzīves uztvere, intereses un mērķi, tur gan daudz maz jāsakrīt.
Pluss tas nav vienīgi, ja abi partneri strādā vienā jomā un piedevām vēl vienā uzņēmumā, nekad nevar zināt kā būs kad, kaut vai tas pats covids uznāk vai uzņēmumam grūti laiki, abi uzreiz bez darba, citādi nodarbošanās nav svarīga. Vienīgi, kas varētu traucēt attiecībām ir specifiskas profesijas, piemēram, džeks jūrnieks, lielākoties prom, bet beibe tāda, kam visu laiku vaiag tuvību, nu tad tur nekas labs nesanāks.
08.03.2022 13:15 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Matilde4 @ 08.03.2022 01:01
Hei,
Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli. Man draudzene saka, ka nav īsti gudri veidot attiecības, kur strādā / studē tajā pašā sfērā kurā es. Piemēram, jurists ar juristi. Tādā veidā var ātri apnikt viens otram, jo ir vienādā lietā iesaistīti (ne jau darba vieta, bet kā profesija). Man ir grūti saprast draudzeni, jo personīgi šķiet, ka tieši viens otru labāk varētu saprast un būtu vairāk ko apspriest tādus arī nopietnākas darba jautājumi. Jo es nezinu, kā es varētu būt kopā ar kādu kurš ir piem., automehāniķis (šie cilvēki ir vajadzīgi un labs darbs, bet mums nav kopīga valoda). Man ir pieredze ar pavāru (arī vajadzīga un laba profesija), bet mums īsti nebija par ko runāt, tās sarunas bija nekādas - nebija dziļas, gudras tēmas, jo viens otru nesapratām: viņš nesaprata manu lauciņu un es nesapratu viņējo, daži hobiji sakrita, bet tie bija kā slēpošana - konkrētu laiku patīk nevis kā tautas dejas, kur regulāri visa gada garumā ej uz mēģinājumiem, koncertiem utml.
Vai jūs veidotu attiecības ar tādu, ko ir par ko runàt, saprotiet viens otru darba / studiju jautājumos? Vai arī - ir dažas kopīgas intereses, bet tas arī viss.
bezsakars.
08.03.2022 16:31 |
 
Reitings 94
Reģ: 19.11.2021
Pats briesmīgākais ko darīt mājās, runāt par darbu. Tieši tāds vecis man ātri apniktu. Ir miljons citu tēmu kuras apspriest
08.03.2022 16:33 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Ja ir dažādas sfēras, tad nekas traks. Vienmēr var atrast, par ko parunāties. Darbs nav vienīgā tēma, par ko runāt. Bēdīgi, ja ir. Ir daudz foršu tēmu, par ko runāt ārpus darba, kā arī piekrītu, ka darbu mājās nevajag aiztikt.
Esmu filologs, bet draugs ir jurists. Jomas pilnīgi dažādas. Vai mums nav par ko runāt? Nē. Lai arī abi esam tādi, kuriem nepatīk daudz runāt, viens ar otru varam tarkšķēt nepārtraukti. Par darbu runājam vien tad, ja ir atgadījies kaut kas smieklīgs, kā arī reizēm izkratīt sirdi, ja nu ir gadījusies bēda, ikdienā runājam par dažādām tēmām.
Ja cilvēki ir saderīgi, tad runāt var par jebko. Galvenais ir klikšķis.
08.03.2022 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits