Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

saldumi....

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Sveiki. Kā jūs cīnaties ar velmi pēc saldumiem? Nu man ir ta,ja esmu nopirkusi, ko saldu, tad ātri vien nav. Bet ja acīs nerāgojas, tad arī var savākties. Arī mēnešreizēm tuvojoties, velme pēc salda ļoti parādās, vai to var tomēr kontrolēt? Vai visa risinājums ir disciplīna..? Nē un viss.
Jo uzskatu, ka saldumi nekam nav vajadzīgi, bet.. nu kāpēc tā gribās tos.
01.03.2022 19:30 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Kā cīnīties ar vēlmi pēc saldumiem? Vienkārši uzēst kaut ko garšīgu. ❤ Es mīlu saldumus, zinu, ka tie ir neveselīgi, kaitīgi, bet tāpat kārojas. Katru dienu apēdu kaut ko garšīgu - citreiz tikai kāds biezpiena sieriņš, sauja ar končiņām, saldinātie dzērieni, auglīši, bet ja ļoti kārojas, brīvdienās varu našķoties uz nebēdu (eklērs, cepumiņi, šokolādīte un vēl un vēl). Parasti man saldumi kārojas vienlīdzīgi katru dienu, nav izteiktāku dienu.
Sakiet ko gribiet, tas mani tas apmierina. 😛
01.03.2022 20:38 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Augļi, ogas neder? Arī diezgan saldi, patīkama garša un veselīgi. Piemēram, paņemt vīnogas, sagriezt ābolus utt. un knibināties ar tiem.
Lasot šādus tekstus, priecājos, ka saldumi man ir galīgi vienaldzīgi, no tortēm šķebina, šokolādes un tamlīdzīgi saldumi stāv mēnešiem ilgi vai arī kādam atdodu. :D Toties mana vājība ir viss sāļais. :D
01.03.2022 22:27 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Visvieglāk ar saldumiem cīnīties - ja to nav ! :D iedāvinātos saldumus arī jau sāku atdot kādam. pēc pieredzes.. biju saldummīle, tagad saldumi neuzrunā, nav tādas kāres ikdienā, vienīgais, ko tiešām baudu - kūkas. Bet tās jau retāk.
Visa ēdienkarte ir nomainīta uz veselīgo un saldumi tur principā neietilpst. Ja kaut ko vēlos- taisu pati veselīgajā versijā.
Tagad sāksies ogu laiks. Ļoti labs aizstājējs. Iepriekš minētie augļi, veselīgi dārzeņi - mini burkāni uzkodai. Rieksti, veselīgie batoniņi, musli.
02.03.2022 09:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)