Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezkaunīgās NL ščicas. Amorāli.

 
Reitings 18
Reģ: 20.02.2022
Parasti klusēju, bet šodien, nu nevarēju vairs savaldīties.
Ceru visas zin, kas ir Pozi shēma.
NL kompānija ir pozi shēma.
Un ceru, ka Jūs zināt, ka NL ir Krievijas uzņēmums.
Šobrīd veikalos no plauktie tiek izņemta Krievijas produkcija. Veikali par šo produkciju ir samaksājuši un tie būs viņu zaudējumi.
Tomēr NL darbones uzskata, ka no vinām jāturpina pasūtīt, un ir šokā, ka kāda atsakās no sava pasūtījuma, jo nevēlas vairs sponsorēt krievijas mahināciju kompāniju.
Reāli besī, kad sāk aizstāvēt savu mikro biznesu. Un ne tikai NL darbones pērk preci, ko tirgo- to dara arī veikali.
Un tad vēl tas, ka piemetina, stājieties zemessardzē.
Vēlies mirt- droši dodies uz Ukrainu karot. Bet tev nav tiesību kādam teikt: ''stātjies zemessardzē!'', kas notiekot militāram konflikta, pārvērtīsies par lielgabalu gaļu. Un pašai tikmēr nebūt gatavai ciest nelielus zaudējumus no sava NL biznesa.
Amorāli. Esmu šokā.
https://www.instagram.com/stories/kilemarija/2782232527332465286/
Un Jūs, joprojām atbalstat Krievijas NL biznesu un ponzi shēmas biznesmenes?
26.02.2022 19:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Un kādas tev tiesības teikt vai pieprasīt, lai cilvēks beidz pelnīt savai maizei? 😂 apbrinoju, ka vel nevar beigt šo nl tēmu.
26.02.2022 20:01 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Agrita saka, ka NL kompānija nav Putins. Protams, nav. Bet šobrīd visa pasaule izvēlas boikotēt produktus,preces un pakalpojumus. Jo bagātajiem pieder balss un ja kāds var vēl kā ietekmēt Putinu, tad tostarp viņa paša elite, kas sāks iebilst. Ja valsts nepelnīs, tad nebūs naudas (jeee, runāju kā Levits). Jā, skarbi, bet daudz skarbāk ir zaudēt bērnu, vīru, brāli vai tēti, karā..
26.02.2022 20:09 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Es vairs neatbalstu "Krievijas" biznesu. Ļoti rūpīgi izvērtēju produktus kurus pērku. Arī, ja uzņēmums atrodas Latvijā, ražo Latvijā, bet patiesais labuma guvējs ir krievs.
Neatbalstu VISUS Food Union produktus, kuri pieder brāļiem Beshmeļņickiem, vieni no turīgākajiem Krievijas iedzīvotājiem. Food Union uzņēmumu saraksts: https://foodunion.com/brands
Turpmāk ļoti rūpīgi izskatīšu kam patiesībā pieder produkts, kuru pērku. Kā vakar Dzelzs Vilks pie Krievijas vēstniecības teica: "Man RIEBJAS tā tur ēka pretī"! Tā es tagad saku, ka man riebjas Krievija un viss kas ar to saistīts! Lai izjūt sekas un sajūt to riebumu pret viņiem no visas pasaules!
26.02.2022 20:13 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
O, šis ir interesanti!! Varbūt, beidzot tie sūda pulveri varētu izmirt Latvijas tirgū!🥳
26.02.2022 20:19 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Es gan ceru, ka visas šīs sankcijas saniknos rus tautu. Daudz kur jau raksta, ka gāzst varu ir tikai tautas spēkā, ne eiropas, nato vai ukrainas.
Iedomajaties, krievi dusmīgi, iziet ielās, uztaisa apvērsumu, tai skaitā militārais sektors, valdībai vairs nav ar ko manipulēt un tiek gāzta.
26.02.2022 20:26 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
un ko darit, ja uznemums Latvija pieder krieviem Latvijā? Iet no darba prom?
sis jau iet pa taalu... es saprotu, ka ir karsh, bet man arii savi berni jabaro....
26.02.2022 21:59 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ieva333 @ 26.02.2022 21:59
un ko darit, ja uznemums Latvija pieder krieviem Latvijā? Iet no darba prom?
sis jau iet pa taalu... es saprotu, ka ir karsh, bet man arii savi berni jabaro....

Kā teica Stendzenieks, nevajag jaukt pipeli ar mīlestību!
Mana nostāja ir neatbalstīt Krievijas uzņēmējus, investorus, patiesos labuma guvējus, nevis Latvijā dzīvojošu krievu tautības cilvēku ar savu biznesu.
Nevajag atbalstīt Krievijas oligarhus!
26.02.2022 22:11 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Beigas ta pat ciesham mes. ir tik daudz ologarhu uznemumu latvija, nu tik...
Tadai saulietei ir peteris, bet agrita ir viena un 4 berni. vina nevar sobrid vnk nestradat... un es vinu saprotu. ko vinai darit? iet prom? meklet darbu? varbut kada aizdomasies, ka jamekle darbs, bet est vajag sodien. sausmiga agresija.
rimciks iznems tos krievijas konservus un pec menesa ieliks atpakal, nekadi zaudejumi.
26.02.2022 22:19 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ieva333 @ 26.02.2022 22:19
Beigas ta pat ciesham mes. ir tik daudz ologarhu uznemumu latvija, nu tik...
Tadai saulietei ir peteris, bet agrita ir viena un 4 berni. vina nevar sobrid vnk nestradat... un es vinu saprotu. ko vinai darit? iet prom? meklet darbu? varbut kada aizdomasies, ka jamekle darbs, bet est vajag sodien. sausmiga agresija.
rimciks iznems tos krievijas konservus un pec menesa ieliks atpakal, nekadi zaudejumi.

Neviens viņai nelūdz iet prom no darba.
Visām NL nelietēm vajadzēja tik vien kā pāris dienas paklusēt ar saviem pačiem priekšā un pakaļā, kamēr blakus, dažus simtu km attālumā mirst cilvēki.
Tik sūdīgi pērk produktus, ka kara laikā viņi jāreklamē no rīta līdz vakaram un neizsakot ne mazāko līdzjūtību vai aicinājumu citus ziedot Ukrainas tautai. Amorāla rīcība no viņu puses.
26.02.2022 22:28 |
 
Reitings 18
Reģ: 20.02.2022
Ieva333 @ 26.02.2022 22:19
Beigas ta pat ciesham mes. ir tik daudz ologarhu uznemumu latvija, nu tik...
Tadai saulietei ir peteris, bet agrita ir viena un 4 berni. vina nevar sobrid vnk nestradat... un es vinu saprotu. ko vinai darit? iet prom? meklet darbu? varbut kada aizdomasies, ka jamekle darbs, bet est vajag sodien. sausmiga agresija.
rimciks iznems tos krievijas konservus un pec menesa ieliks atpakal, nekadi zaudejumi.

Ja agritai ir 4 bērni, tad no valsts viņa saņem 400 eiro. Ja viņā ir viena tad no vīra saņem 600 eiro bērnu alimentos. Tie ir 1000 eiro bez nodokļiem pat nestrādājot. Bet var taču arī strādāt algotu darbu. Latvijā 1500 (lai saņemtu 1000 uz rokām) saņem neliela daļa iedzīvotāju. Bet iztiek arī ar mazāku summu.
26.02.2022 22:53 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Ieva333 @ 26.02.2022 22:19
Beigas ta pat ciesham mes. ir tik daudz ologarhu uznemumu latvija, nu tik...
Tadai saulietei ir peteris, bet agrita ir viena un 4 berni. vina nevar sobrid vnk nestradat... un es vinu saprotu. ko vinai darit? iet prom? meklet darbu? varbut kada aizdomasies, ka jamekle darbs, bet est vajag sodien. sausmiga agresija.
rimciks iznems tos krievijas konservus un pec menesa ieliks atpakal, nekadi zaudejumi.
pag, bet ja maksā nodokļus, tad jau var stāties bezdarbniekos..aaa, pareizi nemaksā neko. Nu tad vismaz uz tā rēķina, atlikt naudu. Aaa, pareizi jābrauc uz Dubaju par savu naudu..
Nu ko lai saka, jāizvērtē ilgtermiņā vai šāda darba vieta atmaksājas...
Un..jau vienreiz rakstīju, ja tās NL darbones pateiktu, man tiešām ir pakaļā, neatbalstu neko, bet man nav vispār naudas, tāpēc nākas turpināt tirgot. Es, personīgi, saprastu. Bet nē tak, rebrendo, ka pači no Korejas un pulveri no Francijas un dragā tālāk..acis nemirkšķinot..
26.02.2022 22:58 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Tā ķile filtrus samudri sev virsu un kjip baigi smuka? Viņai pat ig feedā nav dabiska bilde , viss ar faceapp :D
26.02.2022 23:01 |
 
Reitings 4701
Reģ: 20.08.2021
VIP @ 26.02.2022 20:26
Es gan ceru, ka visas šīs sankcijas saniknos rus tautu. Daudz kur jau raksta, ka gāzst varu ir tikai tautas spēkā, ne eiropas, nato vai ukrainas.
Iedomajaties, krievi dusmīgi, iziet ielās, uztaisa apvērsumu, tai skaitā militārais sektors, valdībai vairs nav ar ko manipulēt un tiek gāzta.

Krievi jau ir vareni un lieli kad kunga prātā, vai Turcija vai Ēģiptē! Tad kad vajag reāli parādīt krievu dabu paliek maziņi un melni! Šoreiz visiem krieviem vajag būt vienotiem un gāzt Putina režīmu, citadi viņi tur dzīvo kā viduslaikos!
26.02.2022 23:26 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Kakis vau @ 26.02.2022 22:53

Ja agritai ir 4 bērni, tad no valsts viņa saņem 400 eiro. Ja viņā ir viena tad no vīra saņem 600 eiro bērnu alimentos. Tie ir 1000 eiro bez nodokļiem pat nestrādājot. Bet var taču arī strādāt algotu darbu. Latvijā 1500 (lai saņemtu 1000 uz rokām) saņem neliela daļa iedzīvotāju. Bet iztiek arī ar mazāku summu.

Agritai bij laba profesija, cik atceros minēja. Takā izdzīvot bez NL arī var, ja kustās un strādā algotu darbu, tādas ir daudz sievietes strādā un dzīvo ne slikti arī bez NL sūdu pārdošanas, stāstot brīnumlietas.
26.02.2022 23:31 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Te veel nepielec, ka Putinam pie dirsas tas, vai juus peerkat vai nepeerkat krievu zobu pastu, makaronus un veel k.kaadu hrenj. Putins saaktu satraukties, ja uz Kremli kaads noteemeetu kodolrakjeti. Nu kur taads naivums. Rietumu naivums arii ir novedis situaaciju liidz taadai, kaada taa ir tagad. Oi, blokjeesim kontus, neljausim aizbraukt uz rietumu dachu un krievi klaniisies, smiekliigi, nekaadas nojeegas par krievu mentalitaati un par Krievijas agresora aarpolitiku.
P.S. NL suudi buutu jaaizliedz taapeec ka tie ir suudi, nevis taapeec ka tie naak no rashas.
26.02.2022 23:38 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Susurrrrrs @ 26.02.2022 23:38
Te veel nepielec, ka Putinam pie dirsas tas, vai juus peerkat vai nepeerkat krievu zobu pastu, makaronus un veel k.kaadu hrenj. Putins saaktu satraukties, ja uz Kremli kaads noteemeetu kodolrakjeti. Nu kur taads naivums. Rietumu naivums arii ir novedis situaaciju liidz taadai, kaada taa ir tagad. Oi, blokjeesim kontus, neljausim aizbraukt uz rietumu dachu un krievi klaniisies, smiekliigi, nekaadas nojeegas par krievu mentalitaati un par Krievijas agresora aarpolitiku.
P.S. NL suudi buutu jaaizliedz taapeec ka tie ir suudi, nevis taapeec ka tie naak no rashas.

Patiesībā Krievijai ir arī labi produkti. Bet, NL sūdi ir vienkārši naivu sieviešu liekas glābiņš, par lielu naudu, tik tas nekas, ka lieto rezultātu nav, ir vēl sūdīgāk. Naivas sievietes, maz izglītotas iekrīt uz viltīgu čūsku reklāmu, domājot tievēs pelnīs. Kā tad, pat Sauliete man šķiet viltīga čūska, aprēķinātaja, lai tik viegla nauda nāk. Jo atradusi zelta stīgu uz kuras pelnīt nelegāli, lai tik naivās aitiņas strādā šī izklaidējas. Bet, vienreiz tam visam jābeidzas.
27.02.2022 00:09 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.10.2021
Visa komunikācija un produktu apraksti ir KRIEVISKI
Amoralās safiltrotas k*ces , ka tā nav krievu kompānija
SWIFT būs banned, good luck saņemt savu “algu”
27.02.2022 01:45 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Love @ 27.02.2022 01:45
Visa komunikācija un produktu apraksti ir KRIEVISKI
Amoralās safiltrotas k*ces , ka tā nav krievu kompānija
SWIFT būs banned, good luck saņemt savu “algu”
NL Eiropa ir reģistrēts Kanādā. Tur nekas nav apturēts (pagaidām).
Neviena exbitite gan neatzīstās kas par kompāniju tos algu čekus apmaksāja..
27.02.2022 02:35 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Zinna @ 27.02.2022 02:35
NL Eiropa ir reģistrēts Kanādā. Tur nekas nav apturēts (pagaidām).
Neviena exbitite gan neatzīstās kas par kompāniju tos algu čekus apmaksāja..

Exbitītes nekad tos čekus nav dabūjušas reālā naudā, tikai produktos, ko te pārdod un tā saņemtā nauda no klientiem arī ir alga - paysera kontos un uz ķepiņas. Tāpēc ar nevienu nodokli nemaksā, jo neesot jau ienākumi, tik zaudējumi.
Tikai retā no lielajām vispār ir reģistrējušies. Pēc lursoft datiem Eglīte tjipa kā reklāmas pakalpojumus sniedzošā. Pa lielam te varētu aptiekas piesieties, jo Nace kods nav reģistrēts pareizi - fiziski jau viņa tirgo uztura bagātinātājus un kosmētiku, tātad cita likumdošana.
Saulieti vispār Lursoft datu bāzē var atrast tikai kā vienu mirkli atbildīgo par Flox kopā ar Saulieti K. Bet tā Flox pieder vienam krievam un diviem ārzemniekiem. Te nu rodas jautājums - Saulietei jau sen apgrozījums ir sasniedzis PVN apjomu, jeb ieņēmumi pāri 40 tūkstoši gadā. Jāpieņem, ka viņa to nav reģistrējusi un tas jau ir likumpārkāpums. Žēl, ka luksoforā nav redzams, cik tad ir nomaksāts Iedzīvotāju ienākuma nodoklis un sociālais nodoklis. Var jau būt, ka reģistrējušies kā pašnodarbinātā un maksā nodokļos 35%, nav ne jausmas... Bet viss tas kaut kā dīvaini. Alises, Tatjana - neatrodu neko reģistrētu...
Bet nu skatīju visu publiski pieejamo info - nekāds pārkāpums.
27.02.2022 09:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits