Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieteikumi pirms tetovejums

 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Tā tad esmu beidzot atradusi meistaru un ir pieraksts uz nākamo mēnesi. Kādi ieteikumi pirms es dodos taisīt tattoo? Vai dikti sāp? (Nu jaa tas kā kuram, saprotams, bet kā bija jums?) Man būs 3h +\- tattoo uz pleca daļas rokas.
Visu ko variet ieteikt rakstiet. Būšu pateicīga. 😇
21.02.2022 12:15 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Ja ir bail no sāpēm, tad tetovējumu taisīt nevajag.
Vienīgais ko iesaku, paņem līdzi ūdeni un varbūt ko graužamu. Nelieto alko vai enerģijas dzērienus pāris dienas iepriekš.
21.02.2022 12:18 |
 
Reitings 63
Reģ: 17.02.2022
. Pirmais un galvenais ko es varu ieteikt - pirms tetovēšanas izdzer divus ibimetīnus. Man katra tetovēšanas reize ir bijusi no 4-6h, pie tik gara seansa vienmēr arī pa vidam, kad pauzīte, izdzeru vēl vienu tableti un nekad neesmu mocījusies ar sāpēm. Tetovētāji, tadi kārtīgi mužiki, vienmēr brīnās kā man var nesāpēt. (Nesāpēja pat tad kad tetovēja elkoni.) Paņem līdzi ūdeni un kaut ko uzkost. Sagatavo kādu filmu vai mūziku ko klausīties, lai gan 3h nav ilgs laiks (priekš manīm), bet tā pat ir jāatrod nodarbe, jo pirmo x kad biju tetovēties nebiju sagatavojusies un 5h sanāca blenzt sienā, gandrīz nojūdzos.
21.02.2022 12:20 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Piekrītu Dollydoll. Šeit kaut kur forumā arī biju minējusi par pretsāpju tabletēm. Tas ir must-have! Ūdens,ediens. Viss ko var ieteikt, meitenes ir jau ieteikušas. Alkoholu nelietot iepriekšējā dienā, būs vairāk asinis un tetovētājam būs grūtāk tetovēt, kā arī pašai būs sāpīgāk. Es gan savu laik esmu tetovejusies uz mazas fūdziņas, bija sāpīgāk kā citu reizi, bet no asinīm ne miņas.
21.02.2022 12:31 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Es nekādas pretsāpju zāles nedzēru, un patiesībā vispār nekā negatavojos. Par baigām sāpēm to nosaukt arī nevarētu, nemāku aprakstīt sajūtu īsti. Bet lai būtu no sāpēm jākož mēlē vai tml, man ne mirkli tā nebija. Uz kaula daļas vai kādas mīkstas ādas nepatīkamāk.
21.02.2022 12:44 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Man gan ir notetovētas tikai abas rokas, kas pieļauju ir nesāpīgākā daļa, bet katru procesu izbaudu,neko nejūtu sāpju ziņā,drīzāk ir pat patīkami. :D
Nekā īpaši negatavojos, jo eju pie sev zināmiem meistariem un stundas paiet kā minūtes.
Katram šis process var būt individuāls,jo sāpju slieksnis mēdz atšķirties. Jebkurā gadījumā nekas briesmīgs tas nav. Katru reizi gaidu ar prieku, jo vājprātīgi patīk process :D
21.02.2022 13:20 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
Man katrs tetovējums bija ap 2h.
Protams, pagrūti jau bija nosēdēt, bet bija to vērts.
Bija arī pauzes, viņš gāja pīpēt, es 1x līdzi uzpīpēt. 😁
21.02.2022 13:24 |
 
Reitings 2357
Reģ: 06.11.2021
isanalapsa @ 21.02.2022 13:20
Man gan ir notetovētas tikai abas rokas, kas pieļauju ir nesāpīgākā daļa, bet katru procesu izbaudu,neko nejūtu sāpju ziņā,drīzāk ir pat patīkami. :D
Nekā īpaši negatavojos, jo eju pie sev zināmiem meistariem un stundas paiet kā minūtes.
Katram šis process var būt individuāls,jo sāpju slieksnis mēdz atšķirties. Jebkurā gadījumā nekas briesmīgs tas nav. Katru reizi gaidu ar prieku, jo vājprātīgi patīk process :D

Man arī patīk process, kad tetovē :D kaifs. Pagaidām uz rokām tik. Sāpīgākais ir ribas,vēders, kakls, tur kur mazāk mīkstuma. Ir vēl tie speciāli krēmi, ko uzklāj pirms tetovēšanas, kas ādai liek atmirt kaut kā tā.
21.02.2022 14:36 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Lietus @ 21.02.2022 14:36

Man arī patīk process, kad tetovē :D kaifs. Pagaidām uz rokām tik. Sāpīgākais ir ribas,vēders, kakls, tur kur mazāk mīkstuma. Ir vēl tie speciāli krēmi, ko uzklāj pirms tetovēšanas, kas ādai liek atmirt kaut kā tā.
Jā,zinu,ka tādi ir, bet nekad nav sanācis izmantot :D Noteikti,ja izdomātu tetovēt ribas vai citas vietas, šādu domu apsvērtu gan,jo skaidrs,ka tetovēt ribas nekad nebūs tas pats, kas rociņas :D
21.02.2022 16:07 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2016
Dollydoll @ 21.02.2022 12:20
. Pirmais un galvenais ko es varu ieteikt - pirms tetovēšanas izdzer divus ibimetīnus. Man katra tetovēšanas reize ir bijusi no 4-6h, pie tik gara seansa vienmēr arī pa vidam, kad pauzīte, izdzeru vēl vienu tableti un nekad neesmu mocījusies ar sāpēm. Tetovētāji, tadi kārtīgi mužiki, vienmēr brīnās kā man var nesāpēt. (Nesāpēja pat tad kad tetovēja elkoni.) Paņem līdzi ūdeni un kaut ko uzkost. Sagatavo kādu filmu vai mūziku ko klausīties, lai gan 3h nav ilgs laiks (priekš manīm), bet tā pat ir jāatrod nodarbe, jo pirmo x kad biju tetovēties nebiju sagatavojusies un 5h sanāca blenzt sienā, gandrīz nojūdzos.
nuuuu.. ir kā ir ar tām pretsāpju, ir dzirdēts, ka nav ieteicams. Bet nu, ja tas strādā, tad why not. Labāk jau numbing cream pamēģināt, bet pirmajai reizei labāk visu izjust un saprast manuprāt, radīsies atkarība vai neradīsies. Es pēc pirmā izgāju laukā un jau domāju par nākamo. Pleca daļu tetovējot vienīgais, šķiet, varētu būt, ka nāksies sēdēt brīžiem 😁 sāpes arī mazina tetovētājs ar runāšanos, novirza domas. Un viss atkarīgs arī no tā, cik melnu taisīsi.
22.02.2022 00:26 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2016
obligāti paēd pirms tam, paņem ūdeni un kko ēdamu, organisms nogurst no tetovēšanas. un turpmākās dienas dažas noteikti nevajadzētu iet vannā, uz zāli, saunās, utt, meistars pastāstīs. visticamāk ļoti niezēs dzīstot un jācenšas nekasīt un mitrināt pēc vajadzības, bet nu pa lielam kā vienkārši pret smuku brūci jāizturas, mazāk čakarēsi, smukāk izskatīsies.
22.02.2022 00:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits