Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smēķēšana

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Joprojām cīnos ar atmešanu.
Piemēram vakar es vispār nevēlējos smēķēt. Mazāk kā pēc 9 stundām man sākās drausmīgas nu vnk drausmīgas galvassāpes. Nu tik šausmīgas, ka nezināju kur likties. Ibumetins nelīdzēja. Vēlāk tam visam pievienojās klāt reiboņi un jutos kā piedzērusies. Un tā drausmīgā rīšana
Pa vakardienu izriju ledusskapi pilnīgi tukšu ko ēdu aptuveni ik pēc 20 minūtēm. Vispār nav sāta sajūtas
Un te es sapratu, ka tūlītēja pārtraukšana ne pie kā laba nenovedīs. Pa cik lietoju antidepressants, domāju zvanīt savam ārstam lai raksta zāles
Kāds ir mēģinājis zvanīt uz to tālruni ko uzdrukā uz paciņas tiem kuri vēlas atmest? Nez ko tur saka..
21.02.2022 11:33 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
Jēziņ. Cik tad pirms tam dienā nopīpēji?
21.02.2022 11:49 |
 
Reitings 63
Reģ: 17.02.2022
Jebkurš ārsts Tev pateiks, ka labāk ir atmest pamazām nevis nogriezt kā ar nazi. Starp citu, pat grūtniecēm kuras pirms tam pīpējušas, iesaka atmest pamazām, jo organismam tas ir pārāk liels šoks īpaši, ja esi bijusi kārtīga pīpmane.
Uz Tavu jautājumu nevaru atbildēt, bet vai esi izmēģinājusi nikotīna košlenes? Man draugs šādi dara. Sāk ar košļenēm + paralēli pīpē ( bet uz pusi mazāk) . Un tā ar vien mazāk un mazāk līdz vairs neprasās vispār, bet Tev laikam izklausās trakāks gadījums…
Un jautājums no ganešas labs..cik daudz vispār dienā izpīpē, ja tādas “lomkas” var būt?
21.02.2022 11:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Citiem sanāk ar iqos atmest, pāriet uz to un tad lēnām atmet pa visam
21.02.2022 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Jēziņ. Cik tad pirms tam dienā nopīpēji?

Pus paciņa dienā
21.02.2022 12:18 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Atmetu uz dienu, kad parādījās aizdusa covid slimošanas laikā! Tā jau gadu vairs nepīpēju!
21.02.2022 12:18 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.02.2022
Man palīdzēja atmest tas, ka es sāku vairāk pievērsties sportam.
Sapratu, ka cīgas ar sportu priekš manis neiet kopā.
Aizgāja tā apziņa, tagad pretīgi paliek atceroties vai sajūtot to smaržu.
Nikotīns reizēm manā dzīvē joprojām ir, bet to iegūstu no tām bērnu cigaretēm.
Šķiet labāka alternatīva cigaretēm, neskaitot naudas izmešanu. 😀
Bet sākotnēji man arī bija pus paciņa dienā, vairāk izbaudīju to pašu procesu, bet vairs, paldies dievam, nešķiet nekas aizraujošs.
Veiksmi atrast savu ceļu uz atmešanu! :)
21.02.2022 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Garso pasta @ 21.02.2022 12:31
Man palīdzēja atmest tas, ka es sāku vairāk pievērsties sportam.
Sapratu, ka cīgas ar sportu priekš manis neiet kopā.
Aizgāja tā apziņa, tagad pretīgi paliek atceroties vai sajūtot to smaržu.
Nikotīns reizēm manā dzīvē joprojām ir, bet to iegūstu no tām bērnu cigaretēm.
Šķiet labāka alternatīva cigaretēm, neskaitot naudas izmešanu. ?
Bet sākotnēji man arī bija pus paciņa dienā, vairāk izbaudīju to pašu procesu, bet vairs, paldies dievam, nešķiet nekas aizraujošs.
Veiksmi atrast savu ceļu uz atmešanu! :)
kas ir bērnu cigaretes? Salt?
21.02.2022 12:32 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Es atkal ikdienā varu nesmēķēt, bet kā tusiņš tā varu paku novilkt (kad lietoju alko). Un tad nākošajā dienā pat slikti 🤣
21.02.2022 12:47 |
 
Reitings 1821
Reģ: 09.12.2021
HannaAnna. @ 21.02.2022 12:47
Es atkal ikdienā varu nesmēķēt, bet kā tusiņš tā varu paku novilkt (kad lietoju alko). Un tad nākošajā dienā pat slikti ?

Man līdzīgi. Es mājās varu mierīgi nepipēt.
Pīpēju tikai darbā (jo tur zb viss) un, kad alko tiek iedzerts.
21.02.2022 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
ganeša @ 21.02.2022 12:55

Man līdzīgi. Es mājās varu mierīgi nepipēt.
Pīpēju tikai darbā (jo tur zb viss) un, kad alko tiek iedzerts.
gribētos labāk Saltu kad tas tusiņš ir. Bet nē, velk tieši uz parastajām cigaretēm.
21.02.2022 12:59 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
Dollydoll @ 21.02.2022 11:54
Jebkurš ārsts Tev pateiks, ka labāk ir atmest pamazām nevis nogriezt kā ar nazi. Starp citu, pat grūtniecēm kuras pirms tam pīpējušas, iesaka atmest pamazām, jo organismam tas ir pārāk liels šoks īpaši, ja esi bijusi kārtīga pīpmane.
Uz Tavu jautājumu nevaru atbildēt, bet vai esi izmēģinājusi nikotīna košlenes? Man draugs šādi dara. Sāk ar košļenēm + paralēli pīpē ( bet uz pusi mazāk) . Un tā ar vien mazāk un mazāk līdz vairs neprasās vispār, bet Tev laikam izklausās trakāks gadījums…
Un jautājums no ganešas labs..cik daudz vispār dienā izpīpē, ja tādas “lomkas” var būt?

Par grūtniecēm pilnīgas muļķības. Jebkurš normāls ārsts ieteiks atmest uzreiz. Totāls egoisms smēķēt kamēr iekšā aug mazs cilvēciņš. Uzskatu to par attaisnojumu. Nikotīns embrijam nekas labs nav. Pirms bērna jau jasāk domāt par atmešanu!.
21.02.2022 18:52 |
 
Reitings 63
Reģ: 17.02.2022
KristīneM @ 21.02.2022 18:52

Par grūtniecēm pilnīgas muļķības. Jebkurš normāls ārsts ieteiks atmest uzreiz. Totāls egoisms smēķēt kamēr iekšā aug mazs cilvēciņš. Uzskatu to par attaisnojumu. Nikotīns embrijam nekas labs nav. Pirms bērna jau jasāk domāt par atmešanu!.

Vai zināji, ka pastāv arī neplānota grūtniecība? Iedomājies , ja grūtniecei pēkšņi sākas tādas lomkas kā šīs diskusijas autorei vai pat vēl trakāk? Un es nerunāju te par mēnešiem ilgu lēnu atmešanu, atmešanu novilkt kaut nedēļu, uzreiz būs salīdzinot labāk nekā nocirst uzreiz pavisam.
21.02.2022 19:13 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
Dollydoll @ 21.02.2022 19:13

Vai zināji, ka pastāv arī neplānota grūtniecība? Iedomājies , ja grūtniecei pēkšņi sākas tādas lomkas kā šīs diskusijas autorei vai pat vēl trakāk? Un es nerunāju te par mēnešiem ilgu lēnu atmešanu, atmešanu novilkt kaut nedēļu, uzreiz būs salīdzinot labāk nekā nocirst uzreiz pavisam.

Protams, ka var būt neplānota. Bet nikotīna izraisīts stress mazajam ir kaitīgāks nekā mammas stress nedabūjot ikdienas devu. Vai tiešām ir kads reāls gadījums, kad māniņa ,kura nav dabūjusi uzpīpēt ir zaidējusi bērniņu? Domāju, ka vairāk berniņus zaudējušas smēķējošās mammas.
Ko nozīmē samazināt? Cik ilgā laikā? Nedēļas, mēneša? Kādi tad ir ārstu ieteikumi?
21.02.2022 20:44 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
KristīneM @ 21.02.2022 20:44

Protams, ka var būt neplānota. Bet nikotīna izraisīts stress mazajam ir kaitīgāks nekā mammas stress nedabūjot ikdienas devu. Vai tiešām ir kads reāls gadījums, kad māniņa ,kura nav dabūjusi uzpīpēt ir zaidējusi bērniņu? Domāju, ka vairāk berniņus zaudējušas smēķējošās mammas.
Ko nozīmē samazināt? Cik ilgā laikā? Nedēļas, mēneša? Kādi tad ir ārstu ieteikumi?

Mhm! Man viena pazīstamā, ķipa stāstīja, ka ārsts teica, ka jāatmet smēķēšana, jo embrija sirdspuksti ir par ātru. Mana draudzene-ķipa ir ārsti, kas neiesaka uzreiz atmest un tā ginekoloģe pateica, tad meklē sev to ārstu, kas Tā saka! Bija tā daktere pateikusi visus riskus , kas var notikt! Ok pazīstama nomainīja ārstu, jo saprata nebūs aršana, jaunajai pateica, ka nē nesmēķējot! Bet arī jaunā ārste teica, ka nepatīk ka sirdspuksti ir pa strauju priekš tā grūtniecības laika! Bet karoč pazīstamai uz to pajāt bija , jo nikotīns svarīgāks! Un lieki piebilst, ka grūtniecības laikā vilka kā skurstenis , nekā kad nebija grūtniecība! Ar visu šo bērns piedzima ātrāk, un jau ar veselības problēmam, ka plaušas nebija kārtīgi attīstījušās, kā vajadzetu pēc attīstības būt 32 nedēļas vecam auglim! Tagad bērnam ir 4 gadi, ir astma un vēl visādas citādas kaites! Un ko mana pazīstamā vaino? Ārstus, jo uzskata, ka dzemdības bijušas smagas , tur ko tur nedarīja utt!
Tātad rezumē, smēķēšana tomēr ir jāatmet ļoti ātri!
21.02.2022 21:14 |
 
Reitings 13
Reģ: 07.12.2016
pamēģini iqos vai kādu elektronisko (bet ne salt veida, traki dārgi), labāk jau aizstāt pamazām. piemēram elektroniskajai sākumā var paņemt lielāku nikotīnu, pamazām iet uz mazāku. galvenais tikt pirmajām nedēļām garām, pirmajām lomkām, kad ej garām pīpējošiem, un tad jau būs labi!
22.02.2022 00:44 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Karbonadetaukaina @ 21.02.2022 21:14

Mhm! Man viena pazīstamā, ķipa stāstīja, ka ārsts teica, ka jāatmet smēķēšana, jo embrija sirdspuksti ir par ātru. Mana draudzene-ķipa ir ārsti, kas neiesaka uzreiz atmest un tā ginekoloģe pateica, tad meklē sev to ārstu, kas Tā saka! Bija tā daktere pateikusi visus riskus , kas var notikt! Ok pazīstama nomainīja ārstu, jo saprata nebūs aršana, jaunajai pateica, ka nē nesmēķējot! Bet arī jaunā ārste teica, ka nepatīk ka sirdspuksti ir pa strauju priekš tā grūtniecības laika! Bet karoč pazīstamai uz to pajāt bija , jo nikotīns svarīgāks! Un lieki piebilst, ka grūtniecības laikā vilka kā skurstenis , nekā kad nebija grūtniecība! Ar visu šo bērns piedzima ātrāk, un jau ar veselības problēmam, ka plaušas nebija kārtīgi attīstījušās, kā vajadzetu pēc attīstības būt 32 nedēļas vecam auglim! Tagad bērnam ir 4 gadi, ir astma un vēl visādas citādas kaites! Un ko mana pazīstamā vaino? Ārstus, jo uzskata, ka dzemdības bijušas smagas , tur ko tur nedarīja utt!
Tātad rezumē, smēķēšana tomēr ir jāatmet ļoti ātri!

😯 trakums! un tā meitene arī labā - visi citi vainīgi, tikai ne viņas pīpēšana.
22.02.2022 01:42 |
 
Reitings 63
Reģ: 17.02.2022
Loģiski, ja māte vilks kā skurstenis visu grūtniecības laiku, tas nekas labs nebūs. 🤦🏻‍♀️
22.02.2022 07:44 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Iesaku tabex tabletes un sekot līdzi instrukcijai.
Un tās ir muļķības, ka grūtniecei nedrīkst uzreiz mest nost, es pīpeju gadiem, gandrīz paciņu 24h, atmetu uzreiz un nebija nekādas “lomkas”. Drīzāk prieks un lepnums, ka cigaretes nekontrolē manu dzīvi un man rūp bērna veselība.
22.02.2022 14:43 |
 
Reitings 152
Reģ: 08.05.2019
angelis @ 22.02.2022 14:43
Iesaku tabex tabletes un sekot līdzi instrukcijai.
Un tās ir muļķības, ka grūtniecei nedrīkst uzreiz mest nost, es pīpeju gadiem, gandrīz paciņu 24h, atmetu uzreiz un nebija nekādas “lomkas”. Drīzāk prieks un lepnums, ka cigaretes nekontrolē manu dzīvi un man rūp bērna veselība.
Mans vīrietis dzera k-ko lidzigu Tabex tabletem.Palidzeja.Nepipe jau 5 gadus.😀
22.02.2022 19:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits