Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana

 
Reitings 17
Reģ: 21.02.2022
Sveikas mīļās dāmas!
Tā nu es...piereģistrējos Jūsu forumā....dvēseles kliedziena vadīts...
Jūs tē apspriežat kāpēc vīrieši krāpj....bet kāpēc to dara sievietes?Kādi iemesli?Mūžīgais jautājums vai to piedot!!!???
21.02.2022 11:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Labāk pastāsti sīkāk kāda situācija
21.02.2022 12:12 |
 
Reitings 17
Reģ: 21.02.2022
Lula @ 21.02.2022 12:12
Labāk pastāsti sīkāk kāda situācija

Kas jāpastāstā sīkāk?
21.02.2022 12:15 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man drīzāk interesē, kā otras pusītes uzzina, ka tiek krāptas? Izložņā telefonu, pieķer, kāds pasaka, atzīstas? 😀
Manuprāt, nosacīti, bet savā ziņā, krāpšana skaitās jau sarakstīšanās ar citu cilvēku. Bija brīdis, kad gribējās, lai draugs paliktu mazdrusciņ greizsirdīgs, pievērstu lielāku uzmanību, tādēļ atbildēju un beigu beigās arī uzturēju sarunu ar bijušo simpātiju. Pati muļķīgākā ideja. Cik slikti es jutos pēc tam, kad viņš ielīda manā telefonā un visu izlasīja...
Paceļot šo tēmu atcerējos tik, tik stulbu gadījumu, kad esot attiecībās mani grasījās skūpstīt cits puisis, es uzreiz izrāvos un aizgāju. Ilgi mocīja kaut kādi pārmetumi, kāpēc vispār toreiz vajadzēja ar to cilvēku satikties, kur nu vēl ļaut sev pieskarties. Neatļāvos to draugam izstāstīt un noklusēju. It kā sīkums, bet tomēr fuj, fuj, fuj.
Vai varētu regulāri, ilgstoši dzīvot paralēlu dzīvi ar diviem vīriešiem? Es domāju, ka nē. Pirmkārt, justu nosodījumu, vainas apziņu, nevarētu visu samenidžēt, lai nevienam nerastos aizdomas. Ja gribas krāpt un citu izeju nav - jāiet prom.
Esmu bijusi uzticības persona draudzenēm, kuras dzīvoja šādu dzīvi un ne reizi viņas nenosodīju, tikai piebildu, ka tā ir viņu pašu izvēle. Tagad atskatos un domāju, kāpēc es pati to atbalstīju.
Vienmēr esmu domājusi, ka nē - nekad nepiedotu krāpšanu un ja arī piedotu, visu mūžu to pieminētu un pārmestu. Tā kā ar pirmo simpātiju/puisi nedzīvojām kopā, viņam bija izdevīgi satikties ar vairākām meitenēm vienlaicīgi. Biju nu ļoti saķērusies, ka vienmēr piedevu. Divi izčakarēti gadi.
21.02.2022 12:15 |
 
Reitings 17
Reģ: 21.02.2022
Elisa_M @ 21.02.2022 12:15
Man drīzāk interesē, kā otras pusītes uzzina, ka tiek krāptas? Izložņā telefonu, pieķer, kāds pasaka, atzīstas? ?
Manuprāt, nosacīti, bet savā ziņā, krāpšana skaitās jau sarakstīšanās ar citu cilvēku. Bija brīdis, kad gribējās, lai draugs paliktu mazdrusciņ greizsirdīgs, pievērstu lielāku uzmanību, tādēļ atbildēju un beigu beigās arī uzturēju sarunu ar bijušo simpātiju. Pati muļķīgākā ideja. Cik slikti es jutos pēc tam, kad viņš ielīda manā telefonā un visu izlasīja...
Paceļot šo tēmu atcerējos tik, tik stulbu gadījumu, kad esot attiecībās mani grasījās skūpstīt cits puisis, es uzreiz izrāvos un aizgāju. Ilgi mocīja kaut kādi pārmetumi, kāpēc vispār toreiz vajadzēja ar to cilvēku satikties, kur nu vēl ļaut sev pieskarties. Neatļāvos to draugam izstāstīt un noklusēju. It kā sīkums, bet tomēr fuj, fuj, fuj.
Vai varētu regulāri, ilgstoši dzīvot paralēlu dzīvi ar diviem vīriešiem? Es domāju, ka nē. Pirmkārt, justu nosodījumu, vainas apziņu, nevarētu visu samenidžēt, lai nevienam nerastos aizdomas. Ja gribas krāpt un citu izeju nav - jāiet prom.
Esmu bijusi uzticības persona draudzenēm, kuras dzīvoja šādu dzīvi un ne reizi viņas nenosodīju, tikai piebildu, ka tā ir viņu pašu izvēle. Tagad atskatos un domāju, kāpēc es pati to atbalstīju.
Vienmēr esmu domājusi, ka nē - nekad nepiedotu krāpšanu un ja arī piedotu, visu mūžu to pieminētu un pārmestu. Tā kā ar pirmo simpātiju/puisi nedzīvojām kopā, viņam bija izdevīgi satikties ar vairākām meitenēm vienlaicīgi. Biju nu ļoti saķērusies, ka vienmēr piedevu. Divi izčakarēti gadi.

Kad nejauši ieraudzīju čatošanas aplikācijas ikonu telefona paziņojumu joslā...u man tādas nav,tad pati atzinās.... Bija smaga saruna....izlēmam cīnīties...un tad es izlasīju viņu pusgada saraksti.... Tā ir atbilde uz Tavu jautajumu kā....
21.02.2022 12:19 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Katram ir savi iemesli krāpšanai.
Kādam nepietiek ar vienu partneri,kādam kas trūkst esošajās attiecībās.
Citi piedod,citi nē.
Ja var to aizmirst,tad arī piedod,bet ne visi tā māk.
21.02.2022 12:20 |
 
Reitings 17
Reģ: 21.02.2022
Annija35 @ 21.02.2022 12:20
Katram ir savi iemesli krāpšanai.
Kādam nepietiek ar vienu partneri,kādam kas trūkst esošajās attiecībās.
Citi piedod,citi nē.
Ja var to aizmirst,tad arī piedod,bet ne visi tā māk.

A šis ir ļoti interesants komentārs... tiešām....
Kad piedāvāju kaut kā atsvaidzināt mūsu inntīmo dzīvi (esam 12g kopā), viens no variantiem ko piedāvaju bija pieaicināts vēl kādu...pēc viņas izvēles....Atbilde bija-lai es ar kādu,nekad....
Un te piepilda manas fantāzijas ar citu....
21.02.2022 12:23 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Numizmats @ 21.02.2022 12:23

A šis ir ļoti interesants komentārs... tiešām....
Kad piedāvāju kaut kā atsvaidzināt mūsu inntīmo dzīvi (esam 12g kopā), viens no variantiem ko piedāvaju bija pieaicināts vēl kādu...pēc viņas izvēles....Atbilde bija-lai es ar kādu,nekad....
Un te piepilda manas fantāzijas ar citu....

Tad būtu jāsaprot, kāpēc viņa to dara,kas viņai trūkst.
Un tad abi varēsiet saprast,pie kā ir jāpiestrādā attiecībās.
21.02.2022 12:59 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Sievietes arī var tikai seksa dēļ krāpt. Vienmēr saka, ka sieviete krāpj tikai jo jūtas, emocionalitāti grib, a vīrieši tikai seksu. Tā nav taisnība! Vīrieši arī var krāpt, jo izveidojās jūtas ar citu.
21.02.2022 13:37 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Es uzskatu, ka krāpšana ir nenopietnība, un viņi kaut ko ir palaiduši garām dzīvē, ja vecumā, kurā itkā vajadzētu būt nopietnām attiecībām, izvēlas krāpt. Ka tur 16-18 gadīgi laiž pa kreisi, to vēl var piedot, jo hormoni trako, bet kad sākot ar 21+ krāpj, tad tas ir stulbi. Labāk ir pateikt cilvēkam, ka pārtrauc attiecības, jo patīk cits cilvēks, vai arī grib vienkārši uzturēt fuck buddy attiecības, nekā bojāt cilvēka dzīvi un uzticību.
21.02.2022 13:41 |
 
Reitings 63
Reģ: 17.02.2022
Vai viņa Tev ir pateikusi kādēļ vispār sāka sarakstīties ar kādu? Ir jārunā sava starpā un jāsaprot problema. Viens cilvēks krāpj seksa dēļ, cits jūtu dēļ. Ir jāsaprot kādēļ. Iespējams ir nenormāla rutīna iestājusies? Varbūt ir vērts aizbraukt kopīgā ceļojumā, izrauties no ikdienas ? Nav obligāti jābrauc ārpus Latvijas, foršu tripu var uztaisīt tur pat.
21.02.2022 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 26
Reģ: 30.10.2009
sveikas!
kādreiz likās ka nekrāpšu nevienu, ka nesaiešos ar nevienu kam ir otra pusīte! Bet tad liktenis izstrādāja ļaunu joku, atgrieza manā dzīvē cilvēku no pagātnes! Bijām pāris reizes tikušies! Bet tad viss beidzās jo viņam uzradās draudzene! Bet pagāja 2 gadi un mūsu ceļi atkal krustojās, viņš jau bija brîvs! Sākām tikties, regulāri, bez nopietniem mērķiem! zināju ka viņš brunču mednieks, un tas atgrūda!
Šobrīd viņš ir nopietnās attiecībās, bet reizēm uzrodas! Tiekamies lai papriecātos! Reizēm mani pārņem sirdsapziņas pàrmetumi, ka tā nevar! Bet nezinu, kad satieku viņu, esmu blakus, viss pazūd! Tajā brīdī esam tikai mēs un vienalga par visu citu! Reizēm liekas ka esmu iestrēgusi šajā visā! Zinu ka nav pareizi, un noteikt šobrīd saņemšu daudz pārmetumu, bet viņš ir kā mana atkarîba, no kuras nespēju atbrīvoties!
21.02.2022 13:56 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Mimīī @ 21.02.2022 13:56
sveikas!
kādreiz likās ka nekrāpšu nevienu, ka nesaiešos ar nevienu kam ir otra pusīte! Bet tad liktenis izstrādāja ļaunu joku, atgrieza manā dzīvē cilvēku no pagātnes! Bijām pāris reizes tikušies! Bet tad viss beidzās jo viņam uzradās draudzene! Bet pagāja 2 gadi un mūsu ceļi atkal krustojās, viņš jau bija brîvs! Sākām tikties, regulāri, bez nopietniem mērķiem! zināju ka viņš brunču mednieks, un tas atgrūda!
Šobrīd viņš ir nopietnās attiecībās, bet reizēm uzrodas! Tiekamies lai papriecātos! Reizēm mani pārņem sirdsapziņas pàrmetumi, ka tā nevar! Bet nezinu, kad satieku viņu, esmu blakus, viss pazūd! Tajā brīdī esam tikai mēs un vienalga par visu citu! Reizēm liekas ka esmu iestrēgusi šajā visā! Zinu ka nav pareizi, un noteikt šobrīd saņemšu daudz pārmetumu, bet viņš ir kā mana atkarîba, no kuras nespēju atbrīvoties!

Kam tev viņu?Sameklē brīvu vīrieti.
21.02.2022 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 26
Reģ: 30.10.2009
Annija35 @ 21.02.2022 14:29

Kam tev viņu?Sameklē brīvu vīrieti.

Īsti nesnāk atrast nevienu! Meklē, meklē un nekā!tad nolaižas rokas un liekas ka var turpinàt dzīvot šādi!
21.02.2022 14:37 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Mimīī @ 21.02.2022 14:37

Īsti nesnāk atrast nevienu! Meklē, meklē un nekā!tad nolaižas rokas un liekas ka var turpinàt dzīvot šādi!

Jāpartrauc tikties ar tagadējo un tad var sākt jaunu posmu dzīvē,jo kamēr ir viņš,citam vietas nav tavā dzīvē.
Novērtē sevi vairāk,kāpēc samierināties ar otro vietu?
21.02.2022 14:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mimīī @ 21.02.2022 14:37

Īsti nesnāk atrast nevienu! Meklē, meklē un nekā!tad nolaižas rokas un liekas ka var turpinàt dzīvot šādi!

Lai dzīvē atrastos vieta kaut kam jaunam ir jāmāk atvadīties no vecā
21.02.2022 14:53 |
 
Reitings 17
Reģ: 21.02.2022
Dollydoll @ 21.02.2022 13:45
Vai viņa Tev ir pateikusi kādēļ vispār sāka sarakstīties ar kādu? Ir jārunā sava starpā un jāsaprot problema. Viens cilvēks krāpj seksa dēļ, cits jūtu dēļ. Ir jāsaprot kādēļ. Iespējams ir nenormāla rutīna iestājusies? Varbūt ir vērts aizbraukt kopīgā ceļojumā, izrauties no ikdienas ? Nav obligāti jābrauc ārpus Latvijas, foršu tripu var uztaisīt tur pat.

Jā, ir teikusi...Es,komentārā,iepriekš,rakstīju,ka esam ilgus gadus kopā...un protams ir rutīna (lai met ar akmeni tas,kuram nav rutīnas ilgus gadus kopā dzīvojot), protams viens otru zinam līdz sīkumiem...Bet es jau centos lai tā nebūtu.... MAzas romantiskās dāvanas, pieskārieni, komplimenti, rotaļlietas gultā un seksīgs apģerbs... Un jā,gan ceļojums kāds,gan arī tikai divatā vakars.... un pat piedāvāju pieaicināt kādu trešo vai pāri,jo....(es visu saprotu,pazistam mūsu ķermeņus jau labi.... Baltmaize visiem ražotājiem ir viena krāsā, ta pat kā mēs cilvēki vienādi....bet ta maize katrama ražotajam garšo savadāk,ta pat kā sekss ar citu.... Ceru,ka saprotami izteicos... :) ) viņai pati varēja izvēlēliets ko viņa grib,kad grib un kur....tikai daram to kopā
Bet daudz ko no manam fantāzijam piepildīja ar citu....To es nevaru piedot,aizmirst....ne jau to,ka cits daikts bija viņā
A ja īsumā, tad darīja to lai sajūstos sieviete.....
21.02.2022 15:11 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Ir cilvēki,kas domā,ka nokrāpjot,piedzīvos tās emocijas,kas trūkst.
21.02.2022 15:25 |
 
Reitings 17
Reģ: 21.02.2022
Annija35 @ 21.02.2022 15:25
Ir cilvēki,kas domā,ka nokrāpjot,piedzīvos tās emocijas,kas trūkst.

Ja,aī šis bija viens noiemesliem... izbaudit citu, jaunās esmocijas, sajusties kā sievietei....
Bet kāpēc tas bija jādara,ja es to jau piedāvāju, tikai kopā.....
21.02.2022 15:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 21.02.2022
Gribētos arī dzirdēt to sieviešu viedokļus, domas, iemeslus kuras ir krāpušas....kāpēc?
21.02.2022 15:28 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Numizmats @ 21.02.2022 15:27

Ja,aī šis bija viens noiemesliem... izbaudit citu, jaunās esmocijas, sajusties kā sievietei....
Bet kāpēc tas bija jādara,ja es to jau piedāvāju, tikai kopā.....

Jo tas ir vieglākais veids,
negrib piestrādāt/ieguldīties esošajās attiecībās.
Kāpēc tā?tas jājautā viņai.
21.02.2022 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!