Apraksts par sevi.

 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Pēdējās dienās daudz jaunu tēmu no manīm, bet lai iet..vajag atdzīvināt šo forumu. 😁❤️
Aprakstiet kādas jūs esiet? Augums, izskats, ja nevēlaties variet aprakstīt savu raksturu. Visu ko jūs par sevīm variet uzrakstīt rakstiet. Bieži ļoti interesē kas sēž otrpus profilam, tā mēs varēsim apmēram iztēloties kā katra dāma izskatās. Varbūt kādai šķitis bezjēdzīgi, bet man patīk šāda doma. 🙈
18.02.2022 13:41 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
jamaika @ 19.02.2022 22:03
https://vm.tiktok.com/ZMLr1t2ko/
Šeit par kaķu un suņu mīļiem .

Piekrītu, jo es to pašu varu attiecināt uz cilvēkiem par kuriem viņš runā savā TikTok video 😅
20.02.2022 01:55 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
jamaika @ 19.02.2022 22:03
https://vm.tiktok.com/ZMLr1t2ko/
Šeit par kaķu un suņu mīļiem .

Precīzi‼️ vienmēr esmu teikusi, ka kaķu mīlestība ir jānopelna, tā nebūs tik viegla kā ar suņiem, kurš pieskries un uzreiz tevi mīlēs,tāpat kā jebkuru citu garāmgājēju. Manuprāt, tur ir savs šarms kaķos🥰
20.02.2022 12:24 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
ganeša @ 19.02.2022 08:30

Rakstīt jau var jebko.
Bet par siržu lauzēju nesapratu. ?

Tas gūts no meme, ka ja meitenei krūtis mazākas par dibenu, tad viņas ir siržu lauzējas :D kinda true
20.02.2022 13:46 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
23 gadi, 169 cm gara, curvy tips. Brūni, lokaini mati līdz pleciem, kosmētiku nelietoju visai daudz - tikai skropstas un uzacis, reizēm, ja ir luste, tad arī sarkanas lūpas. Ikdienā ģērbjos visai parasti - džinsi, puszābaki, džemperis, blūze. Agrāk pucējos vairāk, ikdienā neizgāju laukā bez ieveidotiem matiem, uzkrāsotām lūpām, bet tagad šādas reizes ir diezgan reti. Pašai žēl, ka tā, bet nogurums un laika trūkums dara savu.
Esmu izteikta introverte. Šobrīd ir diezgan maz draugu, ar kuriem kontaktējos ikdienā. Reto tikšanās reižu dēļ kontakts pamazām zūd, kā arī katram sava dzīve, parādījušās citas intereses, kas ir iemesls, kāpēc sarunas vairs neraisās tik raiti. Un pati arī neesmu nekāds īpašais sarunu biedrs, jo ikdienas skrējienā reti kādam rakstu pirmā, arī atbildu ne tik ātri. Kompānijās esmu klusākā, biežāk vēroju un klausos, nepatīk būt uzmanības centrā. Ar īstajiem cilvēkiem atveros, esmu "pasista uz augšu", bet tas ir reti, jo paiet ilgs laiks, kamēr tas notiek. Šobrīd šāds cilvēks ir tikai mans draugs, kura priekšā esmu tāda, kāda esmu ar visiem niķiem, trūkumiem.
Ļoti vērtēju mieru, ģimeniskumu, pašpietiekamību un spēju neizlikties otra priekšā. Ātri piedodu, ļoti nepatīk strīdi, spītība, tāpēc biežāk esmu tā, kura centīsies rast kompromisu, visu nogludināt. Nespēju ilgi dusmoties, nerunāt, kā arī ļoti nepatīk, ja kāds cits to dara.
Izbaudu būšanu ar sevi, reti patīk ballītes, kompānijas, esmu mājās sēdētāja. Visbiežāk mani var atrast mājās ar draugu. Mans ideālais vakars ir pabūt vienai ar vīna glāzi, iedegtu sveci, youtube un iecienītajiem video. Ikdienā reizēm ļoti pietrūkst šādu reižu, jo reti izdodas palikt pilnīgi vienai. Tas man ir kā restarts, kaut diezgan bieži dzirdu, ka tas ir dīvaini un kā tā nevajagot būt, ka esot attiecībās gribas atpūsties no otra kādu vakaru.
Reti kādam atsaku palīdzību, man ir mīksta sirds, kas ir arī iemesls, kāpēc ir cilvēki, kuri to izmanto sava labuma gūšanai. Praktiski vienmēr smaidu, reti dusmojos. Patīkami dzirdēt, ka esmu cilvēks, kuru vienmēr prieks dzirdēt un ar kuru parunāties, jo esmu vienkārša un spēju uzklausīt. Man ir svarīgi, ka spēju kādam uzlabot dienu kaut ar laba vēlējumu un smaidu.
Patīk mistika, kosmoss, pētīt materiālus par pamestām vietām, traģēdijām, krimināliem notikumiem.
Nepatīk cilvēki, kuri aizraujas ar TikTok, pārlieku lielu sevis izrādīšanu sociālajos tīklos, aizraušanos ar influenceriem, klačām utt. Pēdējā laikā ievēroju, ka, ja uzzinu, ka cilvēks skatās TikTok, esmu vīlusies viņā, sajūta, ka cilvēks nav ar augstu intelektu apveltīts. Nevienam neuztvert personīgi, mani tarakāni.
Laikam izplūdu pārāk gari, bet lai. :)
20.02.2022 14:07 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
TimeToDream2 @ 20.02.2022 14:07
23 gadi, 169 cm gara, curvy tips. Brūni, lokaini mati līdz pleciem, kosmētiku nelietoju visai daudz - tikai skropstas un uzacis, reizēm, ja ir luste, tad arī sarkanas lūpas. Ikdienā ģērbjos visai parasti - džinsi, puszābaki, džemperis, blūze. Agrāk pucējos vairāk, ikdienā neizgāju laukā bez ieveidotiem matiem, uzkrāsotām lūpām, bet tagad šādas reizes ir diezgan reti. Pašai žēl, ka tā, bet nogurums un laika trūkums dara savu.
Esmu izteikta introverte. Šobrīd ir diezgan maz draugu, ar kuriem kontaktējos ikdienā. Reto tikšanās reižu dēļ kontakts pamazām zūd, kā arī katram sava dzīve, parādījušās citas intereses, kas ir iemesls, kāpēc sarunas vairs neraisās tik raiti. Un pati arī neesmu nekāds īpašais sarunu biedrs, jo ikdienas skrējienā reti kādam rakstu pirmā, arī atbildu ne tik ātri. Kompānijās esmu klusākā, biežāk vēroju un klausos, nepatīk būt uzmanības centrā. Ar īstajiem cilvēkiem atveros, esmu "pasista uz augšu", bet tas ir reti, jo paiet ilgs laiks, kamēr tas notiek. Šobrīd šāds cilvēks ir tikai mans draugs, kura priekšā esmu tāda, kāda esmu ar visiem niķiem, trūkumiem.
Ļoti vērtēju mieru, ģimeniskumu, pašpietiekamību un spēju neizlikties otra priekšā. Ātri piedodu, ļoti nepatīk strīdi, spītība, tāpēc biežāk esmu tā, kura centīsies rast kompromisu, visu nogludināt. Nespēju ilgi dusmoties, nerunāt, kā arī ļoti nepatīk, ja kāds cits to dara.
Izbaudu būšanu ar sevi, reti patīk ballītes, kompānijas, esmu mājās sēdētāja. Visbiežāk mani var atrast mājās ar draugu. Mans ideālais vakars ir pabūt vienai ar vīna glāzi, iedegtu sveci, youtube un iecienītajiem video. Ikdienā reizēm ļoti pietrūkst šādu reižu, jo reti izdodas palikt pilnīgi vienai. Tas man ir kā restarts, kaut diezgan bieži dzirdu, ka tas ir dīvaini un kā tā nevajagot būt, ka esot attiecībās gribas atpūsties no otra kādu vakaru.
Reti kādam atsaku palīdzību, man ir mīksta sirds, kas ir arī iemesls, kāpēc ir cilvēki, kuri to izmanto sava labuma gūšanai. Praktiski vienmēr smaidu, reti dusmojos. Patīkami dzirdēt, ka esmu cilvēks, kuru vienmēr prieks dzirdēt un ar kuru parunāties, jo esmu vienkārša un spēju uzklausīt. Man ir svarīgi, ka spēju kādam uzlabot dienu kaut ar laba vēlējumu un smaidu.
Patīk mistika, kosmoss, pētīt materiālus par pamestām vietām, traģēdijām, krimināliem notikumiem.
Nepatīk cilvēki, kuri aizraujas ar TikTok, pārlieku lielu sevis izrādīšanu sociālajos tīklos, aizraušanos ar influenceriem, klačām utt. Pēdējā laikā ievēroju, ka, ja uzzinu, ka cilvēks skatās TikTok, esmu vīlusies viņā, sajūta, ka cilvēks nav ar augstu intelektu apveltīts. Nevienam neuztvert personīgi, mani tarakāni.
Laikam izplūdu pārāk gari, bet lai. :)

Man pilnīgi likās, ka es lasu par sevi. 😀
20.02.2022 14:36 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Interesanti, ka tomēr ar daudzām saskan un var saskatīt lielāku līdzību nekā varēja iedomāties. 🙈
20.02.2022 15:39 |
 
Reitings 1823
Reģ: 09.12.2021
Nemierīgā @ 19.02.2022 17:13
Es esmu pumpaina nūģene ar netīriem matiem, apgrauztiem nagiem , sēžu katru dienu forumā un ēdu puņķus lasot par Kivičiem, ietekmelēm, un Didrihsoni, uzbudinos no Naura Didrihsona Deguna izmēra, man nav draugu, dzīvoju bolderājā omes dzīvoklī, no loga man ir skats uz maximu , kad nesēžu forumā , vēroju bomžus un tirgus tantes, pie sienas lepni karājas sarkanais , ornamentiem bagātais paklājs, kurš tur karājās vēl pirms biju piedzimusi , un noteikti karāsies, līdz māja tiks nojaukta vai sabruks. Vēl man uz aienas ir pāris plakāti, un biblenē izprintētas dažu ietekmeļu bildes, mana mīļākā ir Karadžanas bilde protams. Es sapņoju kaut man būtu tāda pati istaba kā Karadžanai, bet viss ko varu atļauties, ir tirgus pļūtenes un maximas krokšu čības.
Rakstu es protams šo sēžot pie sava datora kuru man uzdāvināja kad sākās covids, un man bija jāmācās no mājām, dators ir vecs, rūc skaļāk par manas omes krācieniem, pilns ar putekļiem, bet vismaz monitors ir tīri ollrait, un Didrihsona degunu saskatu ļoti labi, protams man ir brilles, un higienas ziņā esmu tikpat tīrīga kā Elīna no Buttarflay jeb Naurīša sieva !

Un kura Kiviču diskusijā rakstīja, ka šī lietotāja - "Nemierīgā", esot Sniedzāna bijusī? 😁
20.02.2022 16:13 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Starpcitu,man bija identiski stereotipi par tiktok, bet tiklīdz algoritms rāda tieši tās tēmas, kuras man interesē, nevis kā meitenes tirinās kameras priekšā, tā tā ir pat ļoti lietojama aplikācija. :) Viņš jau nerāda muļķības, ja tās neparedz algoritms. Man šobrīd rāda 100% visu par manu profesiju, tips and tricks, tādēļ baigi jāuzmanās uzreiz skriet notikumiem pa priekšu, par otru spriežot pēc aplikācijas. :D Lai gan es pati kādu gadu neinstalēju viņu,jo likās,ka man nav padsmit gadiņu,lai skatītos kā meitenes dejo. :D Izrādās, vienkārši vajag norādīt savas intereses un algoritms izdarīs visu pārējo darbiņu. Pati gan neizvietoju video.
20.02.2022 20:41 |
 
Reitings 302
Reģ: 15.10.2021
Es TikTokā ieslēdzu garās tiešraides, kur kāda ne-slavenība vienkārši sēž mājās un pļāpā. Ļoti ideāli darbam mājās, kad pats nevari runāt, un darbs prasa kaut kādu koncentrēšanos, tādēļ podkāstus vai dokumentālos raidījumus tobrīd klausīties ir neiespējami, bet klausīties vienkāršu pļāpāšanu gan smadzenes spēj apstrādāt reizē ar darbu :)
20.02.2022 21:12 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Par to TikTok runājot. Pirms dažām nedēļām tur piereģistrējos ar mērķi atrast dažus cilvēkus un paskatīties, kāds saturs viņiem tiek publicēts. Pie reizes paritināju ieteikumu sadaļu, bet man tur vieni vienīgi dziesmu atveidojumi, TV šovu atskati, nekā saistoša. Viņš pats kaut kādā veidā sapratīs, ko man piedāvāt vai man obligāti kādam jāseko?
Gribu nedaudz izprast, uz ko šī platforma balstās, jo darba devējs vēlas, lai publicējam atskatu par padarīto arī tur.
20.02.2022 22:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!