Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apraksts par sevi.

 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Pēdējās dienās daudz jaunu tēmu no manīm, bet lai iet..vajag atdzīvināt šo forumu. 😁❤️
Aprakstiet kādas jūs esiet? Augums, izskats, ja nevēlaties variet aprakstīt savu raksturu. Visu ko jūs par sevīm variet uzrakstīt rakstiet. Bieži ļoti interesē kas sēž otrpus profilam, tā mēs varēsim apmēram iztēloties kā katra dāma izskatās. Varbūt kādai šķitis bezjēdzīgi, bet man patīk šāda doma. 🙈
18.02.2022 13:41 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Par sevi ir ļoti grūti runāt, salīdzinoši kā par citiem😅
18.02.2022 14:10 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Jā, par sevi baigi grūti rakstīt :D bet palasot populārākās diskusijas, man, personīgi, ir baigā ziņkāre kas tad ir tas komentētājs, daudzas arī liekas ļoti sakarīgas un bieži vien ar daudzām sakrīt viedoklis.
18.02.2022 14:21 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Piekrītu. Par sevi nav viegli uzrakstīt. 😁
Man ir 25.gadi. Esmu tāds vairāk mierīgs cilvēks, bet varu but arī crazy. Ar izskatu baigi diži neatšķiros, nepatik lietot kosmētiku, bet neatsakos no maksligām skropstām un nadziņiem. 😁 ģērbšanās stils varbūt ir nedaudz savadaks, varu ģērbties tā kā manā avatar bildē. Patīk būt kompānijās un vēl laikam ir tas tīņu trakums, gribas skriet un lēkt un reizēm arī patusēt.
18.02.2022 14:54 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Tā tad esmu tumšmate ar daudz tetovējumiem, full arm, otrai uz pusi mazāk, uz kājām diez gan lieli. Esmu salīdzinoši tieva, bet varētu klāt būt vēl pāris kg, vairāk gan vēlos formīgākas kājas. Būs jāatsāk iet uz gym. 😁
Vairāk esmu introverta persona. Nepatīk būt cilvēkos, strādāt ar cilvēkiem man ir liels no no, jo mazāk kolēģu, jo labāk. Varu būt arī ballīšu cilvēks, patīk kompānijas, bet nu tā tuvie cilvēki/draugi, tad gan varu but riktīga pļāpa. Patīk būt dabā, braukt ceļojumos, iet pārgājienos. Gaidu vasaru kad atkal varēšu ar savu vīrieti palikt teltī pie ezera vai upes un copēt + ugunskurs…fantastiski! Mūzikas gaumē arī interesanti, vienu brīdi varu klausīties Apvedceļu un Putnu balli, nākamo momentu varu uzslēgt System Of A Down-B.Y.O.B. . Esmu diez gan kārtīga un tīrība mājās man ir ļoti svarīga.Tas tā īsumā. Ha
18.02.2022 15:36 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Grūti tā uzrakstīt pat.😄
25 gadi, gari, gaiši brūni mati, sportiska, varbūt nedaudz masīva miesasbūve, 175cm. Kosmētiku ikdienā nelietoju, bet gribētu pieaudzēt skropstas.
Ikdienā esmu salīdzinoši introverta persona, bet dažreiz uznāk luste pēc kāda jautrāka pasākuma. Vispār, Jamaika augstāk jau ir aprakstījusi visu to pašu, ko es rakstītu: daba, ceļojumi(patīk gan ekstrēmas aktivitātes dabā, gan baudīt vietējo mākslu, arhitektūru un urbāno dzīvi), pārgājieni, makšķerēšana. Varbūt vēl varu piemetināt izbraucienus ar velo. Mūzikas ziņā arī plašs žanru diapazons- no Vivaldi līdz Rammstein.
Slinkākos brīžos patīk palasīt grāmatas(fantastika, piedzīvojumi, psiholoģiski trilleri), paskatīties seriālu, filmu vai kādu datorspēli ar draugu uzspēlēt.😄
18.02.2022 15:58 |
 
Reitings 63
Reģ: 17.02.2022
Emm esmu tāda pati kā Jamaika un Lalooo pēc apraksta . Esmu gan gara auguma 180, sveru 65 kg( kādai šķitīs par maz, bet ir tieši tā kā vajag), ir arī tetovējumi. Ja jāizvēlas filmas vai grāmatas, dodu priekšroku šausmu filmām, trilleriem, drāmām, romantiskas filmas vnk neciešu.Fuj.
18.02.2022 16:09 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
Tā tad esmu tumšmate ar daudz tetovējumiem, full arm, otrai uz pusi mazāk, uz kājām diez gan lieli. Esmu salīdzinoši tieva, bet varētu klāt būt vēl pāris kg, vairāk gan vēlos formīgākas kājas. Būs jāatsāk iet uz gym. 😁

Nekad nebūtu iedomājusies tevi pēc tāda izskata. Likies vairāk tāda basic. Tāds pārsteigums. 😁
Laloo ļoti atgādina vienu manu draudzeni pēc apraksta. 😁
Šķiet te vairāk introvertas personas. Uzklausīšu arī citas dāmas. 🙂
18.02.2022 16:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nu lai iet :D
1.80m, svars staigā no 60-64 Ja jau visas te par tetovējumiem, tad man nav neviens, esmu boring tādā ziņā :D
Bloņģinka. Man ļoti nepatīk vienkāršība un viduvējība, cenšos ģērbties kaut cik trendīgi, nekad nebūšu tā, kas uzvilks kaut ko mīlīgu un liks kristāliņus uz nagiem haha. Bet priekš citām meitenēm - forši, you do you :)
Agrāk likās, ka esmu introverta, tagad izrādās, ka īstajā kompānijā esmu pat ļoti ekstraverta. Laikam agrāk bieži nonācu neīstajās kompānijās un vienkārši nebija par ko runāt. Pēc augstskolas sapratu, ka ar īstajiem cilvēkiem varu ļoti atvērties.
18.02.2022 17:06 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Blonda, 163, uzskatu, ka esmu maza auguma, 54 kg, nelielas krūtis, liels dibens, smalks viduklis, jeb siržu lauzēja, bad bitch stils kā Megan Fox. Stila iedvesmu un skaistumlietas gūstu no Vogue žurnāliem. Esmu šopaholiķe, makeup mīļotāja. Neesmu nevienu plastiko procedūru saistībā ar izskatu taisījusi, bet vēlos piešķirt savam augumam lielākas krūtis. Pretējam dzimumam (un ne tikai) vienmēr ir patikusi mana figūra, bet es vēlos uztaisīt procedūru tikai priekš sevis.
18.02.2022 17:06 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
sla @ 18.02.2022 17:06
Blonda, 163, uzskatu, ka esmu maza auguma, 54 kg, nelielas krūtis, liels dibens, smalks viduklis, jeb siržu lauzēja, bad bitch stils kā Megan Fox. Stila iedvesmu un skaistumlietas gūstu no Vogue žurnāliem. Esmu šopaholiķe, makeup mīļotāja. Neesmu nevienu plastiko procedūru saistībā ar izskatu taisījusi, bet vēlos piešķirt savam augumam lielākas krūtis. Pretējam dzimumam (un ne tikai) vienmēr ir patikusi mana figūra, bet es vēlos uztaisīt procedūru tikai priekš sevis.

Profila bilde īstā?
18.02.2022 18:44 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
sla @ 18.02.2022 17:06
Blonda, 163, uzskatu, ka esmu maza auguma, 54 kg, nelielas krūtis, liels dibens, smalks viduklis, jeb siržu lauzēja, bad bitch stils kā Megan Fox. Stila iedvesmu un skaistumlietas gūstu no Vogue žurnāliem. Esmu šopaholiķe, makeup mīļotāja. Neesmu nevienu plastiko procedūru saistībā ar izskatu taisījusi, bet vēlos piešķirt savam augumam lielākas krūtis. Pretējam dzimumam (un ne tikai) vienmēr ir patikusi mana figūra, bet es vēlos uztaisīt procedūru tikai priekš sevis.

Es visu šito gribētu redzēt. 😀
18.02.2022 19:10 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
30 gadi, 170cm, tieva, bet ne kalsna, 52kg , notetovētas rokas, tumši, gari mati, ļoti jauneklīga seja un bez mākslīgiem uzlabojumiem, bet arī neiebilstu,ja būtu. Visam savs laiks,šobrīd nav nepieciešamība.
Riebjas tukšas sarunas pieklājības pēc. Šausmīgi neiecietīga esmu pret slinkiem cilvēkiem, kuri neko paši nedara, dzīvojot citiem uz kakla. Nav pa ceļam ar cilvēkiem, kuri uzskata, ka viņiem viss pienākas. Nebaidos no sava viedokļa, neatkarībā no tā, vai tas ir anonīms vai no mana vārda, tas manu viedokli nemaina.Ļoti bieži apsveru domu pat nomainīt niku uz īsto vārdu,uzvārdu. :) Necenšos nevienu aizvainot apzināti un negūstu kaifu,ja kādam ir pateikts slikts vārds. Dzīvē esmu ļoti par elementāru pieklājību sveicināt cilvēkus pie kasēm,apsargus, kuri pārbauda qr kodus un atvadīties. Vienmēr būšu par taisnību pat,ja man no tā nebūs nekāds labums. Vienmēr esmu spējīga atvainoties, ja man nav bijusi taisnība. Vienmēr cenšos iepriecināt sev tuvos cilvēkus ar foršiem pārsteigumiem,dāvanām tāpat vien. Nepatīk saņemt dāvanas, bet patīk tās tikai dāvināt, pat bez iemesla. Milzīga pedante,manā mašīnā nekad neviens neēdis kaut ko,kas smakos vai nobirs uz grīdas. :D Dievinu braukt, varētu to darīt caurām dienām.
Dabas cilvēks. Taustāmām lietām šajā dzīvē man nav nozīme pat tad,ja patīk un neatsakos no foršām lietām, bet laimi tas nenes. Ceļojumi, daba,miers, klusums ir mana tēma.
Nekad dzīvē uz nevienu neturēšu ļaunu prātu. Ja kāds kādreiz būs pateicis kaut ko nelabu vai nesaskanējis viedoklis, tas nenozīmēs, ka man tas cilvēks nepatiks, jo būs citas tēmas par ko viedoklis sakritīs.Katrā vienmēr var atrast kaut ko labu pat pēc vislielākajām nesaskaņām! Nekad nedomāju, ko citi par mani domā, jo tam nav nekāda nozīme. Mani ir gandrīz neiespējami sadusmot tā pa īstam. Pie tā gan esmu smagi strādājusi, pateicoties smagajai pagātnei.
Mūzikas gaume dažāda,jo augu ar smago mūziku savā ģimenē, bet ikdienā varu klausīties visu. Sirds,protams,pieder kaut kam smagākam vai kvalitatīvam 80s, 90s rokenrollam.
Nav mērķis izpatikt citiem, galvenais ir būt patiesai.
18.02.2022 19:34 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
29 gadi, bet prātiņā bieži 19 🤭 patīk tusiņi ar draugiem, izbraucieni ar auto, atpūta pie dabas. Neciešu mājās sēdēšanu, garlaicību un rutīnu. Raksturā grūti pateikt, uzskatu ka esmu labsirdīga, izpalīdzīga un uzticama, taču varu būt arī baigā maita, sev uz galvas kāpt katrā ziņā nelauju.
Izskats - 168 cm gara, svars 63 kilo. Matu krāsa šobrīd zilgana, bet to mēdzu mainīt pabieži. Sejā sevi par neglītu neizskatu, bet par superskaisto arī nē. Stilu nezinu, bet katrā ziņā nav nekāds lietišķs vai pelēkās peles. patīk košas krāsas, arī jauniešiem raksturīgi apģērbi, un vasarā arī īsi apģērbi. Nu kaut kā tā 😃
18.02.2022 20:12 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
un jā, arī esmu introverta, nepatiktu nekad darbs ar cilvēkiem utt. draugu kompānijā protams cita lieta.
Tetovējumi arī ir daži, tāpat auskari katrā ausī vairāki, kosmētiku lietoju, bet ne ikdienā uz darbu.
18.02.2022 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
24 gadi.
Esmu mix starp sievišķību un vīrišķību. Ikdienā strādāju ar automašīnām diezgan prestižā VOLVO servisā. Mājās pati ņemos pa savu garāžu un taisu gan savas gan draugu mašīnas. Šķiet ar dzelžiem esmu jau uzaugusi kopš bērnības un vienīgā sfēra kurā vēlos attīstīties un izsisties augstu
Sievišķība: mēģinu ģērbties sievišķīgi, patīk makeup un visādas beauty lietas. Arī raksturā es esmu tāda mistēriska un klusa. Neesmu asa vairāk tāda maiga.
Esmu vispār interesants cilvēks. Patīk zvaigznes vērot vakaros un filozofēt. Tā kā ne tikai dzelži man patīk :D
18.02.2022 20:22 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Es esmu gara auguma meitene - 184cm! Svars 69kg! Man ļoti patīk tas , ka esmu tumšmate- nezinu īsti kāpēc, bet lai tā būtu! Aa un man ir 19!
Pēc rakstura varu būt ļoti dažāda. Savā darbā esmu diezgan trausla, mierīga un mīļa, un diezgan aizvērta un kautrīga, bet ar draugiem esmu ļoti atklāta un dažreiz pat ļoti traka, jo esmu viņiem atvērta uz visiem 100%! Pašlaik dzīvē vēl joprojām meklēju sevi ! Man ļoti patīk radoši cilvēki, kā arī būt pašai radošai !
18.02.2022 20:35 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Esmu ļoti mainījusies burtiski var teikt gada laikā, nevis izskata ziņā, bet kā personība.
Beidzot atradu to sfēru kur es varu kalnus gāzt, liekas, ka manī ir bijis zvērs kurš beidzot ir izlaists ārā. Strādāju juridiskajos pakalpojumus, ļoti esmu apmierināta.
Šo svētdien man aprit 30 gadi, izskatos gan daudz jaunāka, dabīga tumšmate ar zilām acīm, svars man nav mainījies kopš sevi atceros no skolas laikiem. Esmu vienmēr bijusi slaida, ar sportu gan esmu ne īpaši, agrāk staigāju uz gym un skrēju no rītiem, bet tagad gan nav laika tam.
Ir ģimene, vīrs un viens bērns. Sanāk, ka man no sākuma izveidojās ģimene un, tad tikai atnāca karjera.
Patīk mūzika, klubi un dejot. Varu uzsākt sarunu ar jebkuru cilvēku, bet lai Tu būtu mans draugs, tad Tev noteikti nav jābūt normālam 😀 man kā magnēts pievelk nestandarta cilvēki, kas iet uz saviem mērķiem.
Nepatīk ekstrēmas lietas, dievinu kaķus :)
18.02.2022 21:18 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Iconicbeat @ 18.02.2022 21:18
Esmu ļoti mainījusies burtiski var teikt gada laikā, nevis izskata ziņā, bet kā personība.
Beidzot atradu to sfēru kur es varu kalnus gāzt, liekas, ka manī ir bijis zvērs kurš beidzot ir izlaists ārā. Strādāju juridiskajos pakalpojumus, ļoti esmu apmierināta.
Šo svētdien man aprit 30 gadi, izskatos gan daudz jaunāka, dabīga tumšmate ar zilām acīm, svars man nav mainījies kopš sevi atceros no skolas laikiem. Esmu vienmēr bijusi slaida, ar sportu gan esmu ne īpaši, agrāk staigāju uz gym un skrēju no rītiem, bet tagad gan nav laika tam.
Ir ģimene, vīrs un viens bērns. Sanāk, ka man no sākuma izveidojās ģimene un, tad tikai atnāca karjera.
Patīk mūzika, klubi un dejot. Varu uzsākt sarunu ar jebkuru cilvēku, bet lai Tu būtu mans draugs, tad Tev noteikti nav jābūt normālam ? man kā magnēts pievelk nestandarta cilvēki, kas iet uz saviem mērķiem.
Nepatīk ekstrēmas lietas, dievinu kaķus :)
jeeeeeeeeziņ, izlasot Tavu aprakstu, sevi šaustu par to, ka neesmu pieminējusi kaķus!!!! Kaķi ir one love
18.02.2022 21:28 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
isanalapsa @ 18.02.2022 21:28
jeeeeeeeeziņ, izlasot Tavu aprakstu, sevi šaustu par to, ka neesmu pieminējusi kaķus!!!! Kaķi ir one love

Es kad izlasīju Tavu aprakstu, sajutu nedaudz radniecisku dvēseli 😀
Jā kaķīši make me happy ☺️
18.02.2022 21:34 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
starpcitu, savu niku šeit izveidoju paskatoties uz dušas želeju drogās un uz lapsas bildīti. Tam nav ne mazākā sakara ar mani , vienkārši bija kaut kas jāieraksta :D Tolaik, kad tas tika darīts, nebija nojausma, ka šeit kaut reizi kaut kas tiks nokomentēts, jo nav īsti to pierasts darīt anonīmi. Šeit mainītos vide, ja to cilvēki darītu no sava īstā vārda? :D Esmu par to domājusi diezgan daudz
18.02.2022 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!