Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvoklis jaunajā projektā, pirmajā stāvā

 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Sveikas!
Noskatītajā projektā palikuši dzīvokļi tikai pirmajā stāvā. Kādas atsauksmes par dzīvi pirmajā stāvā? Skaidrs, ka mīnusi bûs, bet vai tiešām tik traki?
14.02.2022 11:30 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
es skatītos vai tas ir augstais pirmais stāv. Kā ar apkārtni? Vai pagalma ēka utt.
14.02.2022 11:34 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Esmu dzirdējusi, ka visu gadu auksti, jo Latvijā nav piemērots klimats, pat vasarā, ir aukstas dienas, un salst nost. Un, es personīgi, nedzīvotu pirmajā stāvā drošības dēļ, jo te ir daudz dzīvokļu zagļi.
14.02.2022 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Draudzene dzīvo apsargātas teritorijas 1.stāvā. ir apmierināta, kaut arī sākotnēji negribēja. Forša terase, iekšpagalmā bērnu laukums, var laist mierīgi spēlēties.
14.02.2022 11:45 |
 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Lalalana @ 14.02.2022 11:34
es skatītos vai tas ir augstais pirmais stāv. Kā ar apkārtni? Vai pagalma ēka utt.

Nav baigi augsts tas pirmais stāvs, teritorija iežogota. 🤷‍♀️
14.02.2022 11:45 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Jā, sāksim ar to vai pirmais stāvs ir augstais vai zemais? Es noteikti nevēlētos dzīvot zemajā. Esmu dzīvojusi augstajā, pat tad bija neomulīgi, pirms gadiem 6šiem naktī piemodos, jo dzirdēju kādu atstutējām trepes pret maniem logiem, gandrīz ar sirdi aizgāju. Aa un vēsākas grīdas garantētas. Bet ir jau arī plusi. Pirmā stāva dzīvokļiem komunālie ir zemāki, baigi liela starpība nav, bet tomēr. Pirmajā stāva ir ērti dzīvot, nav augstu jākāpj vai jāizmanto lifts (man bail no tiem), mēbeles vieglāk dabūt dzīvoklī, neviens zem tevīm nedzīvo, neviens nesūdzēsies par trokšņiem.
14.02.2022 11:49 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Par zādzībām, galvenokārt, atkarīgs kurā vietā Rīga, Pierīga, rajona centrs. Zādzības caur durvīm biežāk zagļi izvēlas augšējos stāvus un kam nepiemērotas durvis. Pirmajam stāvam garām iet visvairāk cilvēku. Caur logu, skatoties cik atklāti ir logi, ja kāda mājas puse uz parku, retāk, bet zagļi biežāk izmantos atvērtus logus, jo caur tiem ir vieglak iekļūt nemanītam, pateicīgi, ja ir balkons un ja apakšā restes, nav problēmu viņiem uz 5.stāvu uzrāpties. Par nosalšanu, tas kāds mīts. Viss atkarīgs kā māja uzcelta, lielākai daļai Norvēģijā māju ir daļa puspagrabā, neviens nesalst un pelējums nav, ja ir pareiza hidroizolācija un siltumizolācija veikta. Ja plānā bērni, tad ir ļoti ērti. Man brālēns dzīvoja pirmajā stāvā, biju uzaugusi ar stereotipu, ka 1.stāvs un pēdējais ir suck, bet, kad man brālēns nopirka, sapratu, ka ir nenormāli ērti.
14.02.2022 11:50 |
 
Reitings 122
Reģ: 04.03.2015
Kā reiz pāris mēnešus esmu ievākusies jaunā projekta pirmajā stāvā.
Arī biju skeptiska un baidījos sākumā pirms pirkšanas. Bet tad pāris paziņas, kas dzīvo arī jauno projektu pirmajos stāvos kliedēja visas bažas.
Jā, laiks mazs pagājis, bet vispār nav par ko sūdzēties.
Un tās, kas raksta par zagļiem, logiem pie ielas, aukstumu. Nu vai tiešām jūs to visu domājat par jauno projektu? Izklausās pēc padomju laiku ēkas 1.stāva, tur, iespējams, tā varētu būt.
Manas projektam ir slēgta teritorija, videonovērošana. Šaubos, ka zaglim šķitīs tas koncepts vilinošs. Logi vērsti man uz iekšpagalmu, nekādas ielas nav. Salīdzinoši augstu virs zemes esmu, bet, protams, vakarā, kad gaisma ieslēgta un aizkari neaizvilkti, kaimiņi garām ejot var ielūrēt un kaut ko redzēt, bet tik pat labi es redzu pretējās mājas 4.stāvā, ja aizkari vaļā. Un auksts noteikti nav. Nezinu, man pagaidām nav nekā slikta ko teikt.
14.02.2022 12:00 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Man tas nekāda zina nebūtu mīnuss, varbūt pat pluss.
14.02.2022 12:37 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.03.2021
Tā kā man viena no galvenajām lietām ir klusums, es noteikti skatītos, vai aiz loga nav bērnu laukums vai jebkas cits, kur pulcētos cilvēki, jo tad par normālu miegu var aizmirst
14.02.2022 12:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits