Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 2019
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
03.03.2022 12:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
@woman_wonderland - es teikšu īsi un kodolīgi. Pis iekšā tuvākajā vilcienā, kas ved uz Krieviju un ej izrādi savu empātiju tur. Mums te nevajag stāstīt, ka visi vaino krievus. Un te vispār primāri stāsts nav par to. Ukrainā ieiet krievu karaspēks. Ja gribi diskutēt par to, kas ir pareizi vai nē, ej diskutē tur, kur tavam viedoklim ir vērtība. Es te nāku lasīt aktuālo no Dzidra Zupa, nevis to, cik kurš ko ir uzdirsis kādam.
Punkts.
03.03.2022 12:09 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
YaeMiko @ 03.03.2022 12:04

ļauni. Viens ir novēltet nāvi Putinam, bet otrs cilvēkiem kuri pilda pavēles un paši nesajēdz ko dara jo ir nozombēti. Iespējams tajā lidmašīnā/ tankā bija cilvēks kurš tur negrib atrasties, bet viņam nebija izvēles. Tā pat kā latvieši kuri karoja Vācijas pusē. Var jau teikt ka var dezertēt un bēgt, bet tad būs citas sankcijas. Nav vairs laiki kad vari aizbēgtu uz citu valsti zirga pajūgā un sākot strādāt lauku saimniecībā pelnīt iztiku.
Pamēģini ielikt sevi to karavīru vietā-bez normāliem informācijsa avotiem, saņemot nepatiesu info, pašam nevēloties to darīt, bet ja aizbēgsi ieliks cietumā vai nošaus. Kas tur ko priecāties...

Man ir pohuj, ja kādam tas skan ļauni.
Bet šiem cilvēkiem ir izvēle nekāpt tajos tankos, lidmašīnās un automašīnās. Viņiem ir dota pavēle nogalināt un viņi šīs pavēles pilda. Viņiem ir iespēja to nedarīt. Tad labāk saņemt lodi pierē no sava ģenerāļa nekā nogaināt nevainīgus cilvēkus.
03.03.2022 12:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
.Eksperte. @ 03.03.2022 12:09
@woman_wonderland - es teikšu īsi un kodolīgi. Pis iekšā tuvākajā vilcienā, kas ved uz Krieviju un ej izrādi savu empātiju tur. Mums te nevajag stāstīt, ka visi vaino krievus. Un te vispār primāri stāsts nav par to. Ukrainā ieiet krievu karaspēks. Ja gribi diskutēt par to, kas ir pareizi vai nē, ej diskutē tur, kur tavam viedoklim ir vērtība. Es te nāku lasīt aktuālo no Dzidra Zupa, nevis to, cik kurš ko ir uzdirsis kādam.
Punkts.
😁😁😁 nelasi! spiež kāds?
03.03.2022 12:11 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
.Eksperte. @ 03.03.2022 12:09
@woman_wonderland - es teikšu īsi un kodolīgi. Pis iekšā tuvākajā vilcienā, kas ved uz Krieviju un ej izrādi savu empātiju tur. Mums te nevajag stāstīt, ka visi vaino krievus. Un te vispār primāri stāsts nav par to. Ukrainā ieiet krievu karaspēks. Ja gribi diskutēt par to, kas ir pareizi vai nē, ej diskutē tur, kur tavam viedoklim ir vērtība. Es te nāku lasīt aktuālo no Dzidra Zupa, nevis to, cik kurš ko ir uzdirsis kādam.
Punkts.

+++
Pievienojos.
P.S. Aizej uz viņas profilu un nobloķē, tad nerādīsies viņas komentāri.
03.03.2022 12:13 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Bļin!!!! un man vienu brīdi woman_wonderland likās normāla...
03.03.2022 12:13 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Dzidra Zupa @ 03.03.2022 12:13

+++
Pievienojos.
P.S. Aizej uz viņas profilu un nobloķē, tad nerādīsies viņas komentāri.

Ou, tiešām. Biju aizmirsusi, ka ir tāda opcija.
Tencinu. 👍
03.03.2022 12:15 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pag es nesaprotu ko visi piepisās women_wonderland. Jūs vispārinat krievus viņa vispārināja latviešus.
03.03.2022 12:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
heidy @ 03.03.2022 12:13
Bļin!!!! un man vienu brīdi woman_wonderland likās normāla...
arī man te dažas likās ok, bet tāda agresija un ''daiļā'' valodiņa parāda, kas ir kas.
es arī nāku forumā kko palasīt, bet te jau gandrīz nedēļu ir viens un tas pats, visas tēmas atduras tikai pret vienu pozīciju - viss ir slikti.
03.03.2022 12:17 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.12.2021
Ik pa laikam ielienu tiktokā, nu tā sirds sažņaudzas par tiem video no Ukrainas. It īpaši tas video, kur tēvs atvadās no savas mazās meitiņas.
Elle nav pat pelnījusi Putinu un viņa līdzgaitniekus. Es neticu, ka viņš darbojas viens..
izturību jums visām šajā stresainajā laikà un paldies par šo diskusiju, kaa arii Dzidra Zupa par to, ka dalies ar aktuālo ((:
03.03.2022 12:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
YaeMiko @ 03.03.2022 12:16
Pag es nesaprotu ko visi piepisās women_wonderland. Jūs vispārinat krievus viņa vispārināja latviešus.
tāpēc, ka lielākā daļa te mauc kaut ko uz riņķi sekojot zupas tekstiem un pašas vairs neatšķir kas ir kas.
03.03.2022 12:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Tā vietā lai savstarpēji kasītos forumā, ejiet lieciet informāciju. Es vakar stundas laikā 200 kafejnīcās saliku info pie atsauksmēm googlē braukājot pa mapi. Es nezinu vai tas ko dod, bet ja tas liek aizdomāties kaut vienam, tad tam ir jēga. Mums nav laika te kasīties. Stāstam vietejiem kas notiek, ja ir radi Krievijā, stāstam, rādam. Kaut radi tepat Latvijā, kuri ir krievi. Ir taču jāstāsta kas notiek. Paskatieties Sokolova ierakstu facebook. Un sapratīsiet, kapēc tas ir svarīgi, jo tas ko viņi redz savos medijos ir vienkārši piz*ets, lai neteiktu vairāk.
03.03.2022 12:22 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Dāmas! Esiet tiešām uzmanīgas ar WhatsApp, Facebook, utt. Labāk tur esošās ziņas par Ukrainu nelasīt. Krievija speciāli cenšas visiem spēkiem mūs dezinformēt un rakstīt savu propagandu.
Un, ja rakstam par kādiem notikumiem, lai nav tā, ka viena tante teica, ielieciet šeit screenshot vai linku uz ziņu avotu.
03.03.2022 12:23 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
tāpēc, ka lielākā daļa te mauc kaut ko uz riņķi sekojot zupas tekstiem

Es jau iepriekš rakstīju ka teikt ka visi krievi ir slikti un slepkavas ir galīgi stulbi. Tie cilvēki kuri krievijas protestos tiek apcietināti saņem tās pašas sankcijas kuras tie kuri atbalsta putinu. Kā viņiem justies? Neatbalsta putinu un vēl nesaņem algu uz konta un nav par ko dzīvot.
laikam cilvēki šeit ir aizmirsuši ka paši latvieši arī galināja ebrejus un izsūtija savējos, jo viņiem tā lika. Tad pēc tās loģikas sanāk visi latvieši ir slikti. nevajag vispārināt un visus likt vienā maisā. Sāk jau izskatīties pēc ksenofobijas
es jau varu 100 punkti garantēt ka no šī teksta tiks izvilkts ka atbalstu putinu un viņa līdzskrējējus. :D
03.03.2022 12:25 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Divi indivīdi te ņemas par to,ka visi tiek bāzti vienā maisā, bet paši visas šīs diskusijas dalībnieces arī saliek viena maisā. Loģika. 🤦🏽‍♀️
Un es laikam esmu akla vai kurla, es neredzu,ka cilvēki visus krievus vainotu pie notiekošā. Tieši redzu,ka saka un stāsta par to,ka visi krievi nav Putins.
03.03.2022 12:27 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Meitenes,fiksi uz https://sputnik.com/
😂😂
03.03.2022 12:30 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Dzidra Zupa @ 03.03.2022 12:23
Dāmas! Esiet tiešām uzmanīgas ar WhatsApp, Facebook, utt. Labāk tur esošās ziņas par Ukrainu nelasīt. Krievija speciāli cenšas visiem spēkiem mūs dezinformēt un rakstīt savu propagandu.
Un, ja rakstam par kādiem notikumiem, lai nav tā, ka viena tante teica, ielieciet šeit screenshot vai linku uz ziņu avotu.

Es izlasīju facebook rakstu no sievietes, - paziņa devies uz Krieviju pie saviem radiem un tur stāsta, rāda televīzijā, ka Latvijā šobrīd latvieši sitot krievus un dedzinot krievu automašīnas...
Es nez, smieties vai raudāt, bet nu šādu informāciju izplata Krievijā, pa televīziju. BET! Es tiešām to arī esmu gatava darīt, ja sastapšos un redzēšu dzīvajā situāciju, ka kāds krievs atbalsta to, kas notiek Ukrainā. Izskalotie mežoņi!
Tas, protams, nav tik traki kā twitterī raksta, ka Ukraina paši sevi bombardē, lai būtu lielāki postījumi ko parādīt pa tv un vainot Putinu. Vājprāts.
03.03.2022 12:31 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Un sapratīsiet, kapēc tas ir svarīgi, jo tas ko viņi redz savos medijos ir vienkārši piz*ets, lai neteiktu vairāk.

man ir draudzene krievijā 21.gads. Viņa tic visam ko rāda rus televīzijā. Es centos sūtīt vidoe, skaidrot, bet viņa tik atbild tie visi ir aktieri un paši ukraiņi šauj uz savām mājām. Kad aizsūtīju video kur sadeguši cilvēki, tad atrunas ka tie no morga jau bija miruši un aplieti ar benzīnu aizdedzināti. Kad aizstūta video ar karavīriem kuri sagūstīti grib mājās-pasaka ka dīvains krievu akcents un arī aktieri.
Kad aizsūtīju video kur divos dažādos krievu tv sižetos ar divām dažādām lokācijām par sagūstītiem ukraiņu karavīriem ir vieni un tie paši cilvēki, viņas atbilde bija ka negrib atklāt pārejo cilvēku identitātes tāpēc izmanto vienus un tos pašus.
KO ŠĀDĀ GADĪJUMĀ DARĪT???
lieki teikt ka pārtraucu kontaktu, vismaz pagaidām.
03.03.2022 12:32 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Un tagad jūtu aizskartajiem, kas uzskata, ka viņi visi nepatiesi apvainoti. Ko jūs esat darījuši lietas labā, lai ieskaidrotu, ka starp krieviem ir krieveļi? Kas palīdzējuši izskaidrot realo situāciju. Saprotu, ka Rietumu prese saka, ka sarkanais ābols ir zaļš, bet krievijā saka, ka tas sarkanais ābols ir dzeltens banāns!
Teikt, ka visi latvieši teikuši, ka krievi ir cūkas un idioti. Nu, nē, es ļoti daudziem Skandināvijā un uzņemot viesus CS no visas pasaules skaidroju, ka krievi nav putins. Krievu kultūra ir ļoti bagātā, folklora, literatūra. Vienmēr teicu, ka priecājos, ka saprotu krievu valodu un saviem bērniem to iemācīju. Esmu skaidrojusi savu nostāju, ka tie cilvēki, kam visu mūžu vecaki, skolotāji, priekšnieki, tv, vova teikuši, ka zale zila un ka, protams, ka, ja es pār sētu kliegšu, ka zāle ir zaļa, viņš mani pasūtīs dirst, jo krievijā visu laiku stāstīts, kā latvieši sit, apspiež krievus. Man ar kolēģiem un kaimiņiem nekad nebija bijis problēmu un krievu starp tiem bija daudz. Pat tad, kas sākās karš Ukrainā, es biju Ēģiptē un sastopot ukraiņus, es teicu, ka man ar man pazīstamajiem nekad nebija problēmu, dzīvojām, strādājām kopā. Un tagad viena madāma cenšās ieskaidrot, redz, visus krievus bāž maisā. Tiekat paši ar sevi un savā starpā, ko jūs gribat. Tikko kā kaut kur neielaiž (bija gadījums Santa Monika) draud ka vova atnāks un noslaucīs visus. Varbūt starp savējiem tiekat ar šiem indivīdiem galā un tad varat audzināt citus
03.03.2022 12:32 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Lalooo @ 03.03.2022 12:30
Meitenes,fiksi uz https://sputnik.com/
??

03.03.2022 12:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits