Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 2019
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Tāpēc, tā vietā, lai domātu par to, ka jāiegādājas pārtikas rezerves, jāmeklē tuvākais bunkurs, kurā noslēpties vai plānotu bēgšanas ceļu kara gadījumā, es izvēlos izbaudīt to mirkli, kurš katram no mums dots šodien. Izvēlos apskaut vecākus un vecvecākus, izvēlos lieku reizi atgādināt mīļotajam cilvēkam to, cik ļoti viņu mīlu, izvēlos iziet garā pastaigā, pasmaidīt, redzot spīdošo sauli un dienas beigās pateikties augstākiem spēkiem par kārtējo nodzīvoto dienu.

Daugulis šodienas sarunā ar Kristīni tieši minēja, lai neesi duraks un nepaļaujies uz to, ka viss būs, kad atslēgs elektrību. Tādēļ aicināja sagatavoties 72h bukletam krīzes situācijā, nopirkt zāles, padomāt, kur varēs aizbraukt, ja būs nepieciešams utt.
02.03.2022 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Miaa @ 02.03.2022 00:38

Varbūt izklausīšos pēc briesmīga cilvēka, kurš nav apveltīts ar spēju izjust empātiju, taču tā nav. Mani, tāpat kā jebkuru normālu cilvēku šajā situācijā, sāpina notiekošais, tāpat kā daudzi, pēc pamošanās un pirms gulētiešanas, izlasu jaunākās ziņas, un, tāpat kā daudzi citi, novēlu izturību ukraiņiem, taču neļauju esošajai situācijai ietekmēt manu dzīvi vai veselību. Es, tāpat kā vienmēr, eju uz darbu, guļu, ēdu, atpūšos, priecājos par to, cik skaists ārā laiks un ka no zemes izspraukušies pirmie sniegpulkstenīši. Es neizjūtu bailes, es nekrītu panikā, es neraudu. Kāpēc? Jo ar savām žēlabām un vaimanāšanu es nekādi nepalīdzēšu Ukrainas cilvēkiem. Jo, dzīvodama bailēs, es nespēšu priecāties par šo mirkli - šeit un tagad. Tāpēc, tā vietā, lai domātu par to, ka jāiegādājas pārtikas rezerves, jāmeklē tuvākais bunkurs, kurā noslēpties vai plānotu bēgšanas ceļu kara gadījumā, es izvēlos izbaudīt to mirkli, kurš katram no mums dots šodien. Izvēlos apskaut vecākus un vecvecākus, izvēlos lieku reizi atgādināt mīļotajam cilvēkam to, cik ļoti viņu mīlu, izvēlos iziet garā pastaigā, pasmaidīt, redzot spīdošo sauli un dienas beigās pateikties augstākiem spēkiem par kārtējo nodzīvoto dienu. Saprotu, ka katrs cilvēks pārdzīvo un konkrēto situāciju uztver pa savam un tas ir tikai normāli, taču dzīvošana pastāvīgās bailēs, stresā un šausmās par to, ka varētu notikt kaut kas slikts, ilgtermiņā nevienam no mums nenāks par labu. Jo šis "kaut kas slikts" var notikt rīt, parīt, pēc mēneša vai var nenotikt vispār. To nezina neviens no mums. Tāpēc labāk izmantot katru jaunu dienu un dzīvot to, kā pēdējo, mīlot, apskaujoties, skūpstoties, smaidot un priecājoties kaut vai par katru jaunu saullēktu, kuru piedzīvojam. Izturību visiem! Es ticu, ka viss būs labi.

Es piekrītu Tev, ka nevajag dzīvot stresā un bailēs, ka tomēr vajag no tā visa distancēties emocionāli, lai nenodarītu pāri savai veselībai, jo ilgstošas tādas negatīvas emocijas var veselībai ļoti nākt par sliktu. Tai pašā laikā, ja man nāk raudiens, tad nāk, es nevaru to apturēt, lai kā arī negribētu raudāt. Tā kā, grūti..
02.03.2022 00:51 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Dzidra Zupa @ 02.03.2022 00:47

Viņi šodien diezko vareni nejūtas. Rindas pie bankomātiem no kuriem naudu nevar izņemt. Bankās iekšā nelaiž. Putļers aizliedzis Krievijas naudu sūtīt uz ārzemēm, drīkst tērēt tikai valsts iekšpusē. Visi brendi no viņiem novēršas. Lidojumi nav. Loģistika arī tūlīt nebūs nekāda.
Utainajiem okupantiem šobrīd ir jādzied dziesma:
DIRSĀ MĒS ESAM
UN ĀRĀ NETIEKAM
TREPES NAV LĪDZI
UN DRAUGI NEPALĪDZ!
Bet viņiem jau draugu vairs nav! Viņi ir palikuši vieni, kā Ziemeļkoreja! To viņiem arī novēlu!

Haha, sasmīdināji😁🤟
02.03.2022 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Jacqueline @ 02.03.2022 00:43
Un ar tādu viedokli ir daudzi Krievijā, viņiem ir pateiks, ka ir vareni un neuzvarami. Labākas valsts par Krieviju nav. Tieši šādus vārdus saņēmu.

Jā, tas ir skumji, viņu lielākās bailes, ka Krievija zaudēs, Putina nebūs, nāks ļaunie Rietumi, pakļaus utt.
02.03.2022 00:54 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
02.03.2022 00:55 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Maija ... @ 02.03.2022 00:50

Vispār interesanti - šajā, ka mums ir izskalotas smadzenes un tajā pašā laikā, ka jāatgriežas PSRS, tad jau mums patiesību tomēr stāsta par Putina plāniem ? Man atkal nedaudz cita informācija - runāju ar vienu atvaļināto virsnieku no Baltkrievijas, pateica, ka viņa bijušajiem kolēģiem kategoriski aizliedza doties atvaļinājumos, esot jābūt gatavībā - tas viss, protams, neoficiāli, nevienam no ģimenes nedrīkstot teikt, tpc daudzi tad cenšas satraumēties, saslimt, jebkādā veidā, jo iekšēji jau ir paklīdušas runas, cik saprotu no krieviem, kas notiek Ukrainā, liela daļa sāk saprast, braukt negrib, bet baidās atteikties dēļ ģimenēm. Sakot, ka runas ir tādas, ka tur braukt ir pašnāvība, mirušo ir ļoti daudz, vairāk kā ziņo mūsu medijos, esot aizsūtīti galīgi "zaļi" puiši, viņi esot panikā, lietot tehniku nemāk, kur braukt nezin, otrajā dienā daudzus nošāva, lai netraucē, jo atteicās turpināt karu.

Prieks to dzirdēt. Aleluja!
02.03.2022 00:55 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Shayk @ 02.03.2022 00:55

Cik skaisti! Ātri tas ceļš uz Hāgu Putleram bruģējas.
02.03.2022 00:59 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Es, godīgi, pagaidām neticu, ka karš par Ukrainu tālāk aizies, tāpēc par drošību tik ļoti neuztraucos. Bet es īsti nezinu kā tālāk dzīvot ar šo apziņu, ka mūsu valstī ir tik daudz cilvēku, kas atbalsta visu ko dara Krievija un starp atbalstītājiem ir arī latvieši... ka krievu propaganda ir tik ļoti izskalojusi smadzenes, ka vairs neredz reālu ļaunumu. Pat, ja tagad nebūs kara mūsu valstī, ar šādu sabiedrību tas var nākotnē būt, pie tam liela daļas uzmetīs un nostāsies Krievijas pusē. Un skumji, ka daudzi to pat nedara pārliecības dēļ, bet vienkārši naudas dēļ.
02.03.2022 01:01 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Maija ... @ 02.03.2022 00:54

Jā, tas ir skumji, viņu lielākās bailes, ka Krievija zaudēs, Putina nebūs, nāks ļaunie Rietumi, pakļaus utt.

Par šo vakar domāju. Krievu bravūra un imperiālisms nepieļaus "izgāšanos". Tad, kaut Pirra uzvara, bet "uzvara".
Un OK, ja Krievija ies all-out, gan jau ar laiku izdotos pakļaut Kijevu, apcietināt vai mistiski novākt Zeļenski, ielikt Kremļa ielikteņus valdībā. Fine. Bet cik ilgi Krievija noturēs 40+ miljonu cilvēku masu, kas negrib būt Kremļa perifērijā? Taču nereāli ilgtermiņā.
Vai vispār ir iespējams tik daudz propagandas saražot, lai liktu aizmirst vietējiem cilvēkiem 2022. gada iebrukumu?
02.03.2022 01:03 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Šodien skatoties Current Time TV, Ukrainas valdības pārstāvji lūdza medijiem neinformēt publiski par Ukrainas civilo iedzīvotāju un armijas cilvēku nāvēm, jo patiesie skaitļi esot daudz lielāki, nekā sākumā viņi paši deva informāciju. Viņi nevēloties, lai krievi šo informāciju izmanto savā labā. 😕 Pēc visiem pēdējo dienu sprādzieniem, man liekas, ka tie skaitļi ar Ukrainas mirušajiem būs milzīgi.
02.03.2022 01:04 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Rezervēm ir jābūt jebkurā gadījumā. Ja elektrība pārtrūkst, ja kaut kādā dabas katastrofa uznāk, magnētiskās vētras uz saules utt. Turklāt, produktus jau var apēst un nomainīt pret jauniem, ja termiņš beidzas.
Es māku meža izdzīvot, ēst taisīt uz ugunskura utt bet ļoti ceru, ka to nevajadzēs likt lietā, izņemot, braucot pārgājienos.
Tāpat, manuprāt, ir normāli paraudāt un izjust skumjas par Ukrainu, bet ļoti svarīgi paņemt "pauzes" un atslēgties no tā visa. Mums, ir tāds luksus.
Nervozēt, krist panikā, tās gan nav produktīvas darbības. Jāatrod, kas spēj nomierināt un kā saglabāt mieru.
Man patīk sekot līdzi notikumiem, bet tas ir bijis vienmēr, es nesaprotu īsti cilvēkus, kas saka, es neskatos ziņas. Nē, nu Ok es arī neskatos ziņas, man pat nav TV mājās, bet noteikumus jau var uzzināt ārpus ziņām.
02.03.2022 01:07 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Maija ... @ 02.03.2022 01:01
Es, godīgi, pagaidām neticu, ka karš par Ukrainu tālāk aizies, tāpēc par drošību tik ļoti neuztraucos. Bet es īsti nezinu kā tālāk dzīvot ar šo apziņu, ka mūsu valstī ir tik daudz cilvēku, kas atbalsta visu ko dara Krievija un starp atbalstītājiem ir arī latvieši... ka krievu propaganda ir tik ļoti izskalojusi smadzenes, ka vairs neredz reālu ļaunumu. Pat, ja tagad nebūs kara mūsu valstī, ar šādu sabiedrību tas var nākotnē būt, pie tam liela daļas uzmetīs un nostāsies Krievijas pusē. Un skumji, ka daudzi to pat nedara pārliecības dēļ, bet vienkārši naudas dēļ.
jā, piekrītu. Arī redzu, kur paziņas raksta, ka iebilst, ka pāries tikai uz latviešu valodu bd/un skolās. Jābūt izvēlei. Blaviens, kliegt gribas, tad izvēlies privāto bd un ved bērnu uz krievu valodīgo bd/skolu. Kāpēc jābūt valsts, bezmaksas izglītības iestādēm tādām.
Un ko darīt ar visiem pārējiem?
Viens vīrs gados, teica man šodien, ka krieviem pašiem ir jāsagrauj Putins un Krievija, citādāk būs naids pret tiem, kas to izdarīja..
02.03.2022 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Zinna @ 02.03.2022 01:12
jā, piekrītu. Arī redzu, kur paziņas raksta, ka iebilst, ka pāries tikai uz latviešu valodu bd/un skolās. Jābūt izvēlei. Blaviens, kliegt gribas, tad izvēlies privāto bd un ved bērnu uz krievu valodīgo bd/skolu. Kāpēc jābūt valsts, bezmaksas izglītības iestādēm tādām.
Un ko darīt ar visiem pārējiem?
Viens vīrs gados, teica man šodien, ka krieviem pašiem ir jāsagrauj Putins un Krievija, citādāk būs naids pret tiem, kas to izdarīja..

Jā, neviens cits kā krievi Putinu neapstādinās un pat, ja to izdarīs kāds cits, tad nāks pie varas nākošais, kas tādā pašā garā borēs viņiem, ka krievi ir vieni paši pret visu pasauli, kas grib viņus iznīcināt.
02.03.2022 01:18 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
LaikamGarlaicigi @ 02.03.2022 01:03

Par šo vakar domāju. Krievu bravūra un imperiālisms nepieļaus "izgāšanos". Tad, kaut Pirra uzvara, bet "uzvara".
Un OK, ja Krievija ies all-out, gan jau ar laiku izdotos pakļaut Kijevu, apcietināt vai mistiski novākt Zeļenski, ielikt Kremļa ielikteņus valdībā. Fine. Bet cik ilgi Krievija noturēs 40+ miljonu cilvēku masu, kas negrib būt Kremļa perifērijā? Taču nereāli ilgtermiņā.
Vai vispār ir iespējams tik daudz propagandas saražot, lai liktu aizmirst vietējiem cilvēkiem 2022. gada iebrukumu?

Kā redzam, var un tos, kas nepakļaujas propagandai, tos vnk likvidē vai ieliek cietumā. Daļai jau nemaz nevajag propagandu, ko redzam skatoties uz tiem krieviem, kas nedzīvo Krievijā.
02.03.2022 01:21 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
Ukraine’s Air Force, along with units of the army and territorial defense, destroyed a large Russian military convoy near the city of Bashtanka in Ukraine’s southern Mykolaiv region.
Military bloggers reported that the convoy contained up to 800 vehicles

Uz šīs patīkamās nots došos gulēt! Cerams, ka rīts nesīs vēl labas ziņas.
02.03.2022 01:39 |
 
Reitings 389
Reģ: 27.10.2021
Dzidra Zupa @ 02.03.2022 00:47

Viņi šodien diezko vareni nejūtas. Rindas pie bankomātiem no kuriem naudu nevar izņemt. Bankās iekšā nelaiž. Putļers aizliedzis Krievijas naudu sūtīt uz ārzemēm, drīkst tērēt tikai valsts iekšpusē. Visi brendi no viņiem novēršas. Lidojumi nav. Loģistika arī tūlīt nebūs nekāda.
Utainajiem okupantiem šobrīd ir jādzied dziesma:
DIRSĀ MĒS ESAM
UN ĀRĀ NETIEKAM
TREPES NAV LĪDZI
UN DRAUGI NEPALĪDZ!
Bet viņiem jau draugu vairs nav! Viņi ir palikuši vieni, kā Ziemeļkoreja! To viņiem arī novēlu!

Re kur kas jādzied
https://m.youtube.com/watch?v=Q8ZUbN5eHcQ&feature=youtu.be
02.03.2022 01:43 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Šo Lukašenko uzrunu redzēju. Cik debīlam jābūt, lai šādu karti ar redzamajiem uzbrukumiem publicētu? Te viņš taisnojās saviem biedriem un pamatoja kāpēc tiek veikti šāvieni no Baltkrievijas puses. 🤦🏼‍♀️
02.03.2022 01:48 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Love @ 02.03.2022 01:43

Re kur kas jādzied
https://m.youtube.com/watch?v=Q8ZUbN5eHcQ&feature=youtu.be

Šī varētu būt šī gada Eirovīzijas uzvarētāja dziesma! 😁
02.03.2022 01:50 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Love @ 02.03.2022 01:43

Re kur kas jādzied
https://m.youtube.com/watch?v=Q8ZUbN5eHcQ&feature=youtu.be

Man pirmo reizi iepatikās ''Teilore.'' Kur par viņu jābalso?😁😁
02.03.2022 01:53 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Runājot par to, ka krievi Putinu tagad ienīdīs - ne obligāti. No vikipēdijas:
In January 2013, at the time of 2011–2013 Russian protests, Putin's approval rating fell to 62%, the lowest figure since 2000 and a ten-point drop over two years. By May 2014, following the annexation of Crimea, Putin's approval rating had rebounded to 85.9%, a six-year high.
After EU and U.S. sanctions against Russian officials as a result of the 2014 Russian invasion of Ukraine, Putin's approval rating reached 87 percent, according to a Levada Center survey published on 6 August 2014. In February 2015, based on new domestic polling, Putin was ranked the world's most popular politician.

According to a 2017 survey by the Worldwide Independent Network/Gallup International Association (WIN/GIA), Putin's international reputation increased significantly between 2015 and 2017 (43% favorable in 2017 compared with 33% in 2015).
Latvia 34%
Ukraine 35%
Russia 79%
02.03.2022 01:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits