Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 2019
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 29
Reģ: 18.02.2021
Jūsu vienīgā problēma ir Krievi. Ja nebūtu Krievu , Latvija tak laistītos un peldētos naudā. :D Tikai kad bija pat PSRS laiks , Latvijā bija darbs , cilvēkiem bija viss. Bet kas šobrīd ir musu ''Brivajā'' valstī? Pensionāri kuri atdeva visu savu dzīvi strādajot šajā valstī un beigās vecumdienās mēģina nenomirt no bada vai sala? Pusaudži kuri nonarkojās , nodzerās vai aizbrauc uz svešām valstīm jo šeit nekādu iespēju izaugsmei nav? Vai valdība kuras galvenā problēma valsti ir 9 maijs un piemineklis kurš cik gadus nevienam netraucēja? Jums kā kaut ko pasaka ne pa spalvai , visur iebāžat Krieviju , Putinu un vel miljons iemeslus. Vienmēr atradīs kādu vainīgo uz kā visu var novelt , lai paši esam balti un pūkaini. :D
11.05.2022 13:25 |
 
Reitings 413
Reģ: 06.02.2022
krixas @ 11.05.2022 13:25
Jūsu vienīgā problēma ir Krievi. Ja nebūtu Krievu , Latvija tak laistītos un peldētos naudā. :D Tikai kad bija pat PSRS laiks , Latvijā bija darbs , cilvēkiem bija viss. Bet kas šobrīd ir musu ''Brivajā'' valstī? Pensionāri kuri atdeva visu savu dzīvi strādajot šajā valstī un beigās vecumdienās mēģina nenomirt no bada vai sala? Pusaudži kuri nonarkojās , nodzerās vai aizbrauc uz svešām valstīm jo šeit nekādu iespēju izaugsmei nav? Vai valdība kuras galvenā problēma valsti ir 9 maijs un piemineklis kurš cik gadus nevienam netraucēja? Jums kā kaut ko pasaka ne pa spalvai , visur iebāžat Krieviju , Putinu un vel miljons iemeslus. Vienmēr atradīs kādu vainīgo uz kā visu var novelt , lai paši esam balti un pūkaini. :D

Ej dirst.
11.05.2022 13:37 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
krixas @ 11.05.2022 13:25
Jūsu vienīgā problēma ir Krievi. Ja nebūtu Krievu , Latvija tak laistītos un peldētos naudā. :D Tikai kad bija pat PSRS laiks , Latvijā bija darbs , cilvēkiem bija viss. Bet kas šobrīd ir musu ''Brivajā'' valstī? Pensionāri kuri atdeva visu savu dzīvi strādajot šajā valstī un beigās vecumdienās mēģina nenomirt no bada vai sala? Pusaudži kuri nonarkojās , nodzerās vai aizbrauc uz svešām valstīm jo šeit nekādu iespēju izaugsmei nav? Vai valdība kuras galvenā problēma valsti ir 9 maijs un piemineklis kurš cik gadus nevienam netraucēja? Jums kā kaut ko pasaka ne pa spalvai , visur iebāžat Krieviju , Putinu un vel miljons iemeslus. Vienmēr atradīs kādu vainīgo uz kā visu var novelt , lai paši esam balti un pūkaini. :D

Tomēr ir mums palikuši domājoši cilvēki valstī! Tagad gan ar "nepareiza" viedokļa izteikšanu jābūt ļoti uzmanīgam. Ne par velti tika ieviesta runas policija. Labs piemērs ir Vasiļevskis...
11.05.2022 13:43 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Pensionāri kuri atdeva visu savu dzīvi strādajot šajā valstī un beigās vecumdienās mēģina nenomirt no bada vai sala? Pusaudži kuri nonarkojās , nodzerās vai aizbrauc uz svešām valstīm jo šeit nekādu iespēju izaugsmei nav?

Tu to par savu krievu kopienu? Nezinu gan, Latvijā ir gan izaugsme, gan ļoti laba dzīve, zini, ka Latvijas cietumos ir vairāk kā 60%, kas nerubī latviešu valodu, lai procentuāli krievu ir mazāk, cietumos to ir lielākā daļa, kā nekā tas pie viņu "kultūras" piederas. Protams, dirsas kasītājiem, mūžīgi "apspiestajiem", kas nekur nav bijis, liekas, ka visur labāk kā Latvijā, pat liela daļa Eiropas valstis var sapņot par dzīves līmeni un iemesli ir vairākkārt šeit pārrunāti.
Krievu svešās valstīs nav? Tikko kā krievi iebruka Ukrainā, dirsa trīcēja, ka tik neliek braukt atpakaļ uz parašu.😅
Vari dzīvot tālāk utopijā savā, bet neviena cita tautība nav lielāki nacionālisti kā paši krievi, kas ienīst amerikāņus, latviešus, ukraiņus, moldāvus un vāciešus. Tāpēc aizver savu pāksti un izglītojies šlupstītāja, lai neesi apkaunojums saviem krieveļiem.
11.05.2022 13:47 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
krixas @ 11.05.2022 13:25
Jūsu vienīgā problēma ir Krievi. Ja nebūtu Krievu , Latvija tak laistītos un peldētos naudā. :D Tikai kad bija pat PSRS laiks , Latvijā bija darbs , cilvēkiem bija viss. Bet kas šobrīd ir musu ''Brivajā'' valstī? Pensionāri kuri atdeva visu savu dzīvi strādajot šajā valstī un beigās vecumdienās mēģina nenomirt no bada vai sala? Pusaudži kuri nonarkojās , nodzerās vai aizbrauc uz svešām valstīm jo šeit nekādu iespēju izaugsmei nav? Vai valdība kuras galvenā problēma valsti ir 9 maijs un piemineklis kurš cik gadus nevienam netraucēja? Jums kā kaut ko pasaka ne pa spalvai , visur iebāžat Krieviju , Putinu un vel miljons iemeslus. Vienmēr atradīs kādu vainīgo uz kā visu var novelt , lai paši esam balti un pūkaini. :D

Šis te "bija darbs, bija viss" kā izpaudās? Ka katram sliņķim un dzērājam iedeva darbu un viņš tad pālī braukāja ar kolhoza traktoru? Un tagad ar tādiem neviens negrib pīties un pašam pakaļa jāpakustina, lai darbu dabūtu? Vai arī gaidīšana pāris mēnešu rindā, lai nopirktu sev dzīvoklim sekciju?
Ir Latvijā iespējas tiem, kas kaut ko dara. Bet protams, gribētos jau neko nedarīt un lai kāds iedod darbu, kur maksā pāris tūkstošus par deguna urbināšanu.
Krievi, kuri te sēž un netaisās mācīties valodu un cienīt šo valsti ir problēma.
11.05.2022 13:50 |
 
Reitings 5673
Reģ: 20.08.2021
Bjork @ 11.05.2022 13:47

Tu to par savu krievu kopienu? Nezinu gan, Latvijā ir gan izaugsme, gan ļoti laba dzīve, zini, ka Latvijas cietumos ir vairāk kā 60%, kas nerubī latviešu valodu, lai procentuāli krievu ir mazāk, cietumos to ir lielākā daļa, kā nekā tas pie viņu "kultūras" piederas. Protams, dirsas kasītājiem, mūžīgi "apspiestajiem", kas nekur nav bijis, liekas, ka visur labāk kā Latvijā, pat liela daļa Eiropas valstis var sapņot par dzīves līmeni un iemesli ir vairākkārt šeit pārrunāti.
Krievu svešās valstīs nav? Tikko kā krievi iebruka Ukrainā, dirsa trīcēja, ka tik neliek braukt atpakaļ uz parašu.?
Vari dzīvot tālāk utopijā savā, bet neviena cita tautība nav lielāki nacionālisti kā paši krievi, kas ienīst amerikāņus, latviešus, ukraiņus, moldāvus un vāciešus. Tāpēc aizver savu pāksti un izglītojies šlupstītāja, lai neesi apkaunojums saviem krieveļiem.

💯❤
11.05.2022 13:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4977
Reģ: 03.11.2012
Pama @ 11.05.2022 13:50

Šis te "bija darbs, bija viss" kā izpaudās? Ka katram sliņķim un dzērājam iedeva darbu un viņš tad pālī braukāja ar kolhoza traktoru? Un tagad ar tādiem neviens negrib pīties un pašam pakaļa jāpakustina, lai darbu dabūtu? Vai arī gaidīšana pāris mēnešu rindā, lai nopirktu sev dzīvoklim sekciju?
Ir Latvijā iespējas tiem, kas kaut ko dara. Bet protams, gribētos jau neko nedarīt un lai kāds iedod darbu, kur maksā pāris tūkstošus par deguna urbināšanu.
Krievi, kuri te sēž un netaisās mācīties valodu un cienīt šo valsti ir problēma.

Tieši tā, psrs laikos katram plencim un dzērājam bija darbs, lai visa “savienība” varētu teikt, ka viss ir “čotka”! Bet kā bija īstenībā? Sēdēja darbā, neko nedarija un dzēra!
Tā bija degradēta sabiedrība, kas turpināja degradēt jauniešus un tagad tie jaunieši ir palikuši veci, strādāt negrib, jo nekad tā īsti nav strādājuši un visiem stāsta, cik kādreiz viss bija labi un skaisti!
Psrs laikos viss bija skaisti tikai uz papīra, realitāte bija cita, arī tajos laikos labi dzīvoja tikai tie, kas smagi strādāja vai mācēja “muhļīties”…
11.05.2022 14:01 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Falla pielūgsmes objektu orkiem aizslēdza, tad nāk kašķi meklēt šeit.
11.05.2022 14:08 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
krixas @ 11.05.2022 13:25
Jūsu vienīgā problēma ir Krievi. Ja nebūtu Krievu , Latvija tak laistītos un peldētos naudā. :D Tikai kad bija pat PSRS laiks , Latvijā bija darbs , cilvēkiem bija viss. Bet kas šobrīd ir musu ''Brivajā'' valstī? Pensionāri kuri atdeva visu savu dzīvi strādajot šajā valstī un beigās vecumdienās mēģina nenomirt no bada vai sala? Pusaudži kuri nonarkojās , nodzerās vai aizbrauc uz svešām valstīm jo šeit nekādu iespēju izaugsmei nav? Vai valdība kuras galvenā problēma valsti ir 9 maijs un piemineklis kurš cik gadus nevienam netraucēja? Jums kā kaut ko pasaka ne pa spalvai , visur iebāžat Krieviju , Putinu un vel miljons iemeslus. Vienmēr atradīs kādu vainīgo uz kā visu var novelt , lai paši esam balti un pūkaini. :D

Cik gadus audzinātam krievu mucā ir jābūt lai tā rakstītu?
Jā bija darbs, bet ko tajā darbā darīja? Dzēra un slinkoja, ieguva darba traumas utt.
Vai vispār zini kāda dzīve bija kolhozā? 4os jāceļas puse diena jāravē lauks par to iedod 500g graudu. Nevis miltu bet graudu, dari ko gribi. Pēc tam aizej mājās strādā savā saimniecībā lai dabūtu ēst un no tā vēl kolhozs paņem noteiktu daudzumu piena un citu lietu. Tiem kuriem iedeva dzīvokļus bija tīrākie pakaļā līdēji.
Tie pensionāri strādāja psrs un atdeva savu naudu psrs. Tajos laikos netika domāts par pensiju, un arī tiem pensionāriem kuri dzīvoja psrs laikā tika atsviestas kapeikas. Ja pašam nebija savas mājas varēji iet uz ubagu māju.
Tas piemineklis katru gadu kādam traucē, bet visu laiku ir atrunas par toleranci, kaut kādiem līgumiem un ko tik vēl ne. Laiks to mainīt.
11.05.2022 14:09 |
 
Reitings 29
Reģ: 18.02.2021
Putas no lūpām nenāk ārā kad mēģinat piespiest ticēt tikai jūsu viedoklim? :D Man tik ļoti patīk kā Jūs no maniem tekstiem esat izlēmušas kas es esmu un par ko es esmu. :D Tīra Latvieša domāšana. Es neesmu ne par vienu. Es cienu katras valsts cilvēkus , un man ir vienalga vai viņš ir Krievs , Latvietis , Igaunis , Vācietis utt. Viņiem visiem ir savs stāsts vēsturē un savi dzīves notikumi. :) Iemācaties būt pieklājīgi pret tiem , kuri nāk un liek tos ziedus pieminot savus vectēvus , mammas , tēvus un pārejos radus. Kamēr naidosieties viens pret otru , nepaspēsiet pamanīt kā mati nosirmos un grumbas uz sejām parādīsies. ;)
11.05.2022 14:10 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Iemācaties būt pieklājīgi pret tiem , kuri nāk un liek tos ziedus pieminot savus vectēvus , mammas , tēvus un pārejos radus.

Tam ir paredzētas piemiņas vietas kapos un to var darīt klusi bez dzeršanas, dziedāšānas, blaustīšanās un salūta saušanas.
putas no lūpām nenāk ārā kad mēģinat piespiest ticēt tikai jūsu viedoklim? Man tik ļoti patīk kā Jūs no maniem tekstiem esat izlēmušas kas es esmu un par ko es esmu.

un tu no mūsu tekstiem kur izrāvi ka putas nāk pāri lūpām?
11.05.2022 14:12 |
 
Reitings 29
Reģ: 18.02.2021
Nevienā momentā neteicu ka atbalstu visus šos pasākumus pie uzvaras pieminekļa , cilvēkus kas nāk un dzer šnabi , bļaustās un šauj raķetes ar salūtiem. Pati katru gadu eju un nolieku ziedus , aizejot projām , klusībā pie sevis pieminot tos kuri cīnijās un atdeva savas dzīvības. :) Bet mest visu vienā katlā nav nekāds prāta darbs. Visam kas šobrīd notiek Ukrainā nav nekāda sakara ar 1941-1945 gada laikam. ) Kad Ukrainā karš beigsies , tad būs arī diena kurā varēsim tieši ta pat pieminēt tos kuri cīnijās un atdeva savas dzīvības. :) Cerams tagad Jūs beidzot esat sapratušas kaut cik to , ko mēģinu Jums ieskaidrot. ))) Un mīļās dāmas , mazāk uzbāžaties ar savu viedokli un mūžīgo pieminēšanu par Okupāciju , Deportācijam un visu pārējo. Tas viss bija vēsturē un pret to ir jāizturās ar cieņu ar cieņu pret tiem cilvēkiem kuru radi , draugi tam gāja cauri. Pasakot paldies par to , ko tajā laikā viņi bija spējīgi izdarīt lai šobrīd mums ir mierīga valsts. :)
11.05.2022 14:21 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
krixas @ 11.05.2022 14:10
Putas no lūpām nenāk ārā kad mēģinat piespiest ticēt tikai jūsu viedoklim? :D Man tik ļoti patīk kā Jūs no maniem tekstiem esat izlēmušas kas es esmu un par ko es esmu. :D Tīra Latvieša domāšana. Es neesmu ne par vienu. Es cienu katras valsts cilvēkus , un man ir vienalga vai viņš ir Krievs , Latvietis , Igaunis , Vācietis utt. Viņiem visiem ir savs stāsts vēsturē un savi dzīves notikumi. :) Iemācaties būt pieklājīgi pret tiem , kuri nāk un liek tos ziedus pieminot savus vectēvus , mammas , tēvus un pārejos radus. Kamēr naidosieties viens pret otru , nepaspēsiet pamanīt kā mati nosirmos un grumbas uz sejām parādīsies. ;)

Neieteiktu tev tērēt daudz laika ar cilvēkiem, kuriem nav ne mazākās kritiskās domāšanas un analītikas spēju! Tādi cilvēki tic tikai vienai patiesībai, kā arī nav ieinteresēti alternatīvos viedokļos un būtībā tas nemaz nav tik slikti. Vismaz viņus nevar iesēdināt par viņu viedokli. Mums jau tā pietiek pārāk daudz zinošu ieslodzīto...
11.05.2022 14:25 |
 
Reitings 8133
Reģ: 13.04.2022
Bjork @ 11.05.2022 09:48
Nodokļu maksāšana ir tāds jocīgs arguments. Es maksāju nodokļus, tāpēc es varu uzspļaut lojalitātei, izrādīt necieņu pret valsti kurā dzīvoju, pieprasīt, lai komunicē tikai man saprotamā valodā, valsts aparātam jābūt manam kalpam, neatkarīgi, vai tas ir mediķis, policists vai skolotājs. Tas tāds padomju saviebības mantojums, gluži kā blatņjku sistēma un korupcija.
Daudzi ignorē arī to, ka runa ir par nelojāliem iedzīvotājiem, nekad netiek runāts pilnīgi par visiem krieviem. Neviens normālos krievus nesūta uz krieviju. Latvieši vienmēr ir pat cēluši debesīs tos, kas izrādījuši cieņu pret Latviju.
Bet bez tiem pāris tukstošiem nelojālo un agresīvi noskaņoto cilvēkiem, būtu tikai labāk un arī krievu kultūra varētu mierīgi pastāvēt vienlaicīgi.
Un pareiz, Bordo, saki, ka klajā noliegšana un pat noziegumu slavināšana ir, kas izraisa šādu pretreakciju.

tas varbūt ne pa ķeksi, bet pēdējā laikā vairs nešķiro ko sūtīt uz Krieviju. Mani arī sūta, kaut gan visu dzīvi dzīvoju Latvijā, runāju latviski. Par ko? Par to, ka savā starpā ar draugiem "sabiedriskā" vietā runāju krieviski. Lai kā tur nebūtu, bet NEVIENAM nav tiesību man noteikt kādā valodā man runāt savā kompānijā.
11.05.2022 14:30 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Cik īstenībā ir aprobežota Latvijas tauta kurai panorāma un tv3 ziņas ir izskalojuši smadzenes. Kāda starpība , kas svin šos svētkus , kurš klusībā piemin sev mājās , bet tā ir diena kad Fašisms zaudēja un ja ne tie , kas tajā laikā karoja mēs varbūt šobrīd nedzīvotu tik brīvā pasaulē.

Te varētu ļoti pastrīdēties, kā būtu, ja Vācija būtu uzvarējusi. Vai būtu sliktāk? nedomāju gan.
11.05.2022 14:32 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
krixas @ 11.05.2022 14:21
Nevienā momentā neteicu ka atbalstu visus šos pasākumus pie uzvaras pieminekļa , cilvēkus kas nāk un dzer šnabi , bļaustās un šauj raķetes ar salūtiem. Pati katru gadu eju un nolieku ziedus , aizejot projām , klusībā pie sevis pieminot tos kuri cīnijās un atdeva savas dzīvības. :) Bet mest visu vienā katlā nav nekāds prāta darbs. Visam kas šobrīd notiek Ukrainā nav nekāda sakara ar 1941-1945 gada laikam. ) Kad Ukrainā karš beigsies , tad būs arī diena kurā varēsim tieši ta pat pieminēt tos kuri cīnijās un atdeva savas dzīvības. :) Cerams tagad Jūs beidzot esat sapratušas kaut cik to , ko mēģinu Jums ieskaidrot. ))) Un mīļās dāmas , mazāk uzbāžaties ar savu viedokli un mūžīgo pieminēšanu par Okupāciju , Deportācijam un visu pārējo. Tas viss bija vēsturē un pret to ir jāizturās ar cieņu ar cieņu pret tiem cilvēkiem kuru radi , draugi tam gāja cauri. Pasakot paldies par to , ko tajā laikā viņi bija spējīgi izdarīt lai šobrīd mums ir mierīga valsts. :)

Tu tur ej jo tavs vectēvs bija armijā? Vai kāds rads?
Mans vectēvs arī bija krievu armijā kā Latvietis bet viņš to dienu nekad neatcerējās kā svētkus un nekad 9. maiju nesvinēja, jo teica kādi man tie svētki ja pēc tam notiekošais ir slikts. Viņš aizgāja nolikts ziedus pie pieminekļa citur un datumā kad nomira viņa tuvākie cīņu biedri vai vismaz aptuveni tajā mēnesī. Un es jau 4 reizi atkārtoju ka sagrāvi par nacismu svin 8.maijā nevis 9.
Un pēc tava teksta var saprast ka 90% to cilvēku kas tur iet ir tādi kā tu tipa miermīlīgie. Tā gan neizskatās. Tur notika Krievijas slavināšana, aizliegtu simbolu lietošana, latviešiem teica draudus utt.
Un tu taču zini kā ļoti daudzi uzskata ka tos kuri krita Vācijas pusē nav jēga atcerēties. Paskaties kas notiek martā kad noliek ziedus leģionāru piemiņai. Latvieši arī varēja ieslēgt skaļruņus pie staba saukt visus par komunistiem utt.
11.05.2022 14:37 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
amoreamore @ 11.05.2022 14:30

tas varbūt ne pa ķeksi, bet pēdējā laikā vairs nešķiro ko sūtīt uz Krieviju. Mani arī sūta, kaut gan visu dzīvi dzīvoju Latvijā, runāju latviski. Par ko? Par to, ka savā starpā ar draugiem "sabiedriskā" vietā runāju krieviski. Lai kā tur nebūtu, bet NEVIENAM nav tiesību man noteikt kādā valodā man runāt savā kompānijā.
pārlasi vēlreiz, es to attiecinu, ka tas ir domāts, ka visiem citiem jārunā viņam saprotamā valodā, jo redz viņš maksā nodokļus, t.i., kad man kā pārdevējam, autobusa šoferim būtu jākomunicē krieviski tikai tāpēc, ka maksā otrs nodokļus. Nekur neesmu minējusi, ka savā starpā nedrīkstētu runāt vai mājās savā dzimtajā valodā.
Ja izlasīji vairākus manus postus, tad arī minēju, ka bez galīgi naidīgi noskaņotiem(kuriem milzīgas grūtības un problēmas sagādā dzīvošana Latvijā, jo viss notiek latviešu valodā, tad vēl tā latviešu folklora un latviešu tradīcijas, ar kurām jāsastopās ikdienā), nebūtu nekādu problēmu arī pastāvēt krievu tradīcijām šeit un tās viņiem uzturēt. Gan uz teātri, koncertiem, deju priekšnesumiem apmeklētu arī latvieši.
11.05.2022 14:48 |
 
Reitings 319
Reģ: 01.05.2022
Manuprāt, cilvēkiem, kuri bļaustās apkārt "Krievijā labāk, bez krievijas Jums nebūs nekas..." Vajadzētu Jums aizbraukt ceļojumā uz Krievzemi, jūs redzēsiet, cik "attīstīta valsts". Grezna ir tikai pati Maskava un Sanktpēterburga, bet kas notiek aiz šīm pilsētas robežām...
11.05.2022 14:54 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
pārlasi vēlreiz, es to attiecinu, ka tas ir domāts, ka visiem citiem jārunā viņam saprotamā valodā, jo redz viņš maksā nodokļus, t.i., kad man kā pārdevējam, autobusa šoferim būtu jākomunicē krieviski tikai tāpēc, ka maksā otrs nodokļus. Nekur neesmu minējusi, ka savā starpā nedrīkstētu runāt vai mājās savā dzimtajā valodā.

++++
Kad pie manis atnāk krievs ar Latvijas pasi un nespēj anketā, kur rakstīts Latviski, izlasīt un saprast vienkāršus jautājumus tad man rodas daudz jautājumu un domu (ne to labāko). Mājās uz ielas runā kā gribi, bet tā pielāgošanās un pat dažās vietās rakstīšana divās valodās ir jābeidz. Tad jau tik pat labi Latviešu kopienai kura dzīvo Anglijā arī jārunā Latviski un visi dokumenti priekš viņiem jāpārtulko.
11.05.2022 15:01 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
GhostGG @ 11.05.2022 14:32

Te varētu ļoti pastrīdēties, kā būtu, ja Vācija būtu uzvarējusi. Vai būtu sliktāk? nedomāju gan.

nu, es te ļoooooti iebildīšu!!!!
Ja Tev nav nekāda sakara ar ebrejiem, tad vari tā teikt, BET šai tautai tas bija vājprāts, tāpat kā latviešiem- izsūtīšanas.
Bet krievi pēc kara izsūtija daudz savējos, arī nošāva. Pāris gadus pēc kara nesvinēja nekādu uzvaras dienu, jo kritušo bija tik daudz, ka tā bija īsta nāves diena. Un tikai vēlāk- daudzi vēstures fakti bija vidū, sāka svinēt Uzvaras dienu.
Es tik nesaprotu, ko tik ilgi var svinēt un pieminēt, kāpēc nesvin Napoleona sakāvi vai kko senāku.
Bet krievi tā ir audzināti, viņiem tas ir asinīs, lai gan tuvu karam nav stāvējuši.
Un jā- es esmu pret fašismu un krievu okupāciju, jo abu pušu vadoņi bija nenormāli.
11.05.2022 15:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits