Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 2019
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Man ir vairāki vāciešu draugi. Viņi neviens neslavē Hitleru. Savukārt, atrodas ļoti daudz krievu, kuri savu fašistisko diktatoru ceļ debesīs. Atšķirību redzi?
Un tai mātei, kurai bērniņš nomira drīz pēc dzemdībām, jo nebija elektrības slimnīcā, ko krievs bija sabombardējis. Teiksi es par mieru? Vai tam tēvam, kurš nekad nesatiks savu sievu un bērnus, jo viņi nomira, kad uzmeta bumbu teātrim, kur ar milzīgiem burtiem bija uzrakstīta bērni. Arī teiksi, es par mieru? Vai tai pusaugu meitenei, kura piedzīvoja apšaudi, izdzīvoja, bet nekad neaizmirsīs, kā viņas acu priekšā mirst cilvēki un viņas ķermenis tika pārklāts ar citu cilvēku asinīm.. arī par mieru.
Zini, viņi visi gribētu mieru, neviens no viņiem negribēja, lai okupanti ienāk viņus atbrīvot, Zelenskis piedāvā mieru.. vienīgais, kas grib asinis un karu ir Putins ar savu armiju.. cilvēkiem ir vienmēr izvēle, tā ir pilnīgi vienmēr. Jautājums, kā mēs šo izvēli izmantojam. Putins viens pats ir nekas..
Tāpēc pirms nākamreiz publicē krievu armiju aizstāvošus video, iedomājies kā jūtas mamma, kurai ir nogalināts bērns. Viņš varēja nebūt nogalināts, ja krievs nebūtu iegājis Ukrainā.
29.03.2022 09:02 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Zinna @ 29.03.2022 09:02
Man ir vairāki vāciešu draugi. Viņi neviens neslavē Hitleru. Savukārt, atrodas ļoti daudz krievu, kuri savu fašistisko diktatoru ceļ debesīs. Atšķirību redzi?
Un tai mātei, kurai bērniņš nomira drīz pēc dzemdībām, jo nebija elektrības slimnīcā, ko krievs bija sabombardējis. Teiksi es par mieru? Vai tam tēvam, kurš nekad nesatiks savu sievu un bērnus, jo viņi nomira, kad uzmeta bumbu teātrim, kur ar milzīgiem burtiem bija uzrakstīta bērni. Arī teiksi, es par mieru? Vai tai pusaugu meitenei, kura piedzīvoja apšaudi, izdzīvoja, bet nekad neaizmirsīs, kā viņas acu priekšā mirst cilvēki un viņas ķermenis tika pārklāts ar citu cilvēku asinīm.. arī par mieru.
Zini, viņi visi gribētu mieru, neviens no viņiem negribēja, lai okupanti ienāk viņus atbrīvot, Zelenskis piedāvā mieru.. vienīgais, kas grib asinis un karu ir Putins ar savu armiju.. cilvēkiem ir vienmēr izvēle, tā ir pilnīgi vienmēr. Jautājums, kā mēs šo izvēli izmantojam. Putins viens pats ir nekas..
Tāpēc pirms nākamreiz publicē krievu armiju aizstāvošus video, iedomājies kā jūtas mamma, kurai ir nogalināts bērns. Viņš varēja nebūt nogalināts, ja krievs nebūtu iegājis Ukrainā.

Nav jēgas Miaa stāstīt par bērniem,kas cietuši,viņa sen jau pierādījusi,ka bērnus ienīst.
29.03.2022 09:25 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Ja reiz esam par mieru, tad arī cenšamies būt par mieru. Un ne tikai tad, kad jāatbalsta Ukraina, bet arī tad, kad jābūt cilvēkiem un cilvēcīgi jāizturas vienam pret otru. Būsim "Par mieru!" ne tikai vārdos, bet arī darbos.

MIA, tu ar to savu mieru!!!! Ej un pastāsti to visu ko šeit raksti, ukraiņu bērniem, kuru dzīves ir izkropļotas, kuri palikuši bez vecākiem. Ej un pastāsti to cilvēkiem, kuri ir palikuši bez mājām. Ej un pastāsti vecākiem, kuru divus gadus veco bērnu krievi nošāva.
KRIEVAM NEVIENS NEPRASĪJA IEBRUKT UKRAINĀ! UKRAINA NEVIENU NEAPDRAUDĒJA. Un Ukrainai tagad ir visas tiesības ienīst VISUS KRIEVUS! Jā, tieši VISUS! Visi krievi ir līdzatbildīgi. Ja viņi redz kas notiek Ukrainā, tad ir jārīkojas un jāiziet ielās, jo tikai paši iedzīvotāji ir tie, kuri to visu var apturēt.
29.03.2022 11:27 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
29.03.2022 12:06 |
 
Reitings 5673
Reģ: 20.08.2021
Dzidra Zupa @ 29.03.2022 11:27

MIA, tu ar to savu mieru!!!! Ej un pastāsti to visu ko šeit raksti, ukraiņu bērniem, kuru dzīves ir izkropļotas, kuri palikuši bez vecākiem. Ej un pastāsti to cilvēkiem, kuri ir palikuši bez mājām. Ej un pastāsti vecākiem, kuru divus gadus veco bērnu krievi nošāva.
KRIEVAM NEVIENS NEPRASĪJA IEBRUKT UKRAINĀ! UKRAINA NEVIENU NEAPDRAUDĒJA. Un Ukrainai tagad ir visas tiesības ienīst VISUS KRIEVUS! Jā, tieši VISUS! Visi krievi ir līdzatbildīgi. Ja viņi redz kas notiek Ukrainā, tad ir jārīkojas un jāiziet ielās, jo tikai paši iedzīvotāji ir tie, kuri to visu var apturēt.

💯💯💯
Atļaušos piebilst, ne tikai Ukraina, visa Eiropa neieredz krievus! Krievi paši atļāva putinam rīkoties, tad, lai arī savāc savu atombumbu ģenerāli! Būtu krievi izgājuši masu demonstrācijās, bet tā ka visi, revoluciju pasaule vēl spētu piedot krieviem, bet šobrīd visi krievi ir pasaules melnajā sarakstā!
29.03.2022 12:28 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nu, jā, skaidrs, ka šajā diskusijā ir tikai viens pareizais viedoklis un tajā, ko raksta kāds cits, vispār pat necenšas ieklausīties. Skumji, ka no visa mana garā teksta kaut kādā mistiskā veidā izlobījāt tikai to, ka atbalstu karu Ukrainā. Kā arī mans "par mieru!" bija domāts pilnīgi citā kontekstā, ne tēmēts uz to, kas šobrīd notiek Ukrainā. Bet, nu, labi, ir skaidrs, ka ir tāda īpaša cilvēku kategorija ar kuru nav vērts diskutēt, jo pilnīgi visu, ko viņiem pateiksi, viņi pagriezīs tā, ka beigu beigās tik un tā paliksi nelieša lomā. Un šī diskusija tam ir lielisks piemērs.
Un par šo es vienkārši esmu šokā:
blacke @ 29.03.2022 09:25

Nav jēgas Miaa stāstīt par bērniem,kas cietuši,viņa sen jau pierādījusi,ka bērnus ienīst.

Kā, lūdzu? Tas, ka pati nevēlos bērnus, nozīmē, ka viņus ienīstu? Nē, nu, goda vārds, cik zemiskam cilvēkam jābūt, lai kaut ko tādu uzrakstītu? Pašai no sevis nelabi nepaliek? Nedod Dievs, tādus līdzcilvēkus blakus tad, ja arī šajā zemē, tpu, tpu, tpu, sāktos karš. Jau bez kara viens otru gatavi bez sāls noēst. Labi, pasargāšu savus nervus un savu dalību šajā diskusijā izbeigšu. Vāraties tālāk savā sulā un naidā.
29.03.2022 14:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Miaa @ 29.03.2022 14:35
Nu, jā, skaidrs, ka šajā diskusijā ir tikai viens pareizais viedoklis un tajā, ko raksta kāds cits, vispār pat necenšas ieklausīties. Skumji, ka no visa mana garā teksta kaut kādā mistiskā veidā izlobījāt tikai to, ka atbalstu karu Ukrainā. Kā arī mans "par mieru!" bija domāts pilnīgi citā kontekstā, ne tēmēts uz to, kas šobrīd notiek Ukrainā. Bet, nu, labi, ir skaidrs, ka ir tāda īpaša cilvēku kategorija ar kuru nav vērts diskutēt, jo pilnīgi visu, ko viņiem pateiksi, viņi pagriezīs tā, ka beigu beigās tik un tā paliksi nelieša lomā. Un šī diskusija tam ir lielisks piemērs.
Un par šo es vienkārši esmu šokā:
Kā, lūdzu? Tas, ka pati nevēlos bērnus, nozīmē, ka viņus ienīstu? Nē, nu, goda vārds, cik zemiskam cilvēkam jābūt, lai kaut ko tādu uzrakstītu? Pašai no sevis nelabi nepaliek? Nedod Dievs, tādus līdzcilvēkus blakus tad, ja arī šajā zemē, tpu, tpu, tpu, sāktos karš. Jau bez kara viens otru gatavi bez sāls noēst. Labi, pasargāšu savus nervus un savu dalību šajā diskusijā izbeigšu. Vāraties tālāk savā sulā un naidā.

Visu gaišu 👋
29.03.2022 15:00 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.03.2022
Pilnībā piekrītu Mia rakstītajam! Šajā diskusijā izskatās kad ir tikai viens pareizais viedoklis un lielākā dala nemas neirubās tajā kas notiek, tikai akli heito krievus!
Man kā latvietiem palika loti pretīgi lasot daudzu lietotāju komentārus šeit, kad krievus saukā par utainiem, ierēc vai priecājas par to kas notiek Krievijā utt. Ar ko jūs esat labākas par P kungu par to??? Nearko bleg!!! Vienā līmenī, pat daudz zemākā!!!
Es kā latvietis esmu PRET karu, bet NEESMU ne pret Krieviju ne krieviem kā tautu. Ja hecto, tad jāheito tikai viens konkrēts cilvēks, nevis visa tauta, kura NEPIEKĀ nav vainīga!!! Šajā situācijā tieši nevar būtu tikai melns vai balts. Jo dik man zināms, tad ukraina pati kacināja Krieviju un izprovocēja uz karu, līdz ar to, tas kas tagad notiek ir dalēji vinu pašu vaina!
Un tā dura, kas rakstīja ka krievi neiet protestēt. Es redzēju storiju, kur viens Krievu reperis teica, ka priekš kam tādu hujnu darīt un pēc tam tupa sēdēt cietumā par to?! Kam tas ir vajadzīgs? Tieši tapēc arī neiet protestēt ...
29.03.2022 17:49 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Mierz @ 29.03.2022 17:49
Pilnībā piekrītu Mia rakstītajam! Šajā diskusijā izskatās kad ir tikai viens pareizais viedoklis un lielākā dala nemas neirubās tajā kas notiek, tikai akli heito krievus!
Man kā latvietiem palika loti pretīgi lasot daudzu lietotāju komentārus šeit, kad krievus saukā par utainiem, ierēc vai priecājas par to kas notiek Krievijā utt. Ar ko jūs esat labākas par P kungu par to??? Nearko bleg!!! Vienā līmenī, pat daudz zemākā!!!
Es kā latvietis esmu PRET karu, bet NEESMU ne pret Krieviju ne krieviem kā tautu. Ja hecto, tad jāheito tikai viens konkrēts cilvēks, nevis visa tauta, kura NEPIEKĀ nav vainīga!!! Šajā situācijā tieši nevar būtu tikai melns vai balts. Jo dik man zināms, tad ukraina pati kacināja Krieviju un izprovocēja uz karu, līdz ar to, tas kas tagad notiek ir dalēji vinu pašu vaina!
Un tā dura, kas rakstīja ka krievi neiet protestēt. Es redzēju storiju, kur viens Krievu reperis teica, ka priekš kam tādu hujnu darīt un pēc tam tupa sēdēt cietumā par to?! Kam tas ir vajadzīgs? Tieši tapēc arī neiet protestēt ...

Zdrasķe!
Kurš tad ievēlēja to Putinu par prezidentu? Vai tik tā nebija visa nācija? Tā pati kura tagad slavē Putinu un atbalsta viņa rīcību. Atver acis un paskaties apkārt kas notiek. Krievu ietekmeļi slavina Putinu, ņirdz par ukraiņiem un novēl viņiem nāvi. Krievu babuškas vairāk satraukušās par cukuru nekā par miesīgajiem bērniem, kuri devušies slepkavot ukraiņus.
Jautājums - ja krievi iebruktu Latvijā, tu arī nebūtu pret krieviem? Būtu tikai pret Putinu?
29.03.2022 17:55 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
To, ka Ukraina kacināja pati, jau pietiekami pateikts 😄 Antivakseru Vasiļevska uzturēto telegram kontu informācijas pērle.
Mia, novēlu Tev arī plašāk skatīties uz pasauli.
29.03.2022 17:55 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bjork @ 29.03.2022 17:55
To, ka Ukraina kacināja pati, jau pietiekami pateikts ? Antivakseru Vasiļevska uzturēto telegram kontu informācijas pērle.

Aizmirsa vēl pieminēt - 8 GADUS!
29.03.2022 17:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4305
Reģ: 31.10.2010
Cik labi, ka ir bloķēšanas poga. Viens klikšķis un visi putinmīļi pazūd.
29.03.2022 18:00 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Dzidra Zupa @ 29.03.2022 17:57

Aizmirsa vēl pieminēt - 8 GADUS!
tas moš paturēts tālākai diskusijai kā nākamā pērle.
29.03.2022 18:01 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.03.2022
Kurš tad ievēlēja to Putinu par prezidentu? Vai tik tā nebija visa nācija? Tā pati kura tagad slavē Putinu un atbalsta viņa rīcību. Atver acis un paskaties apkārt kas notiek. Krievu ietekmeļi slavina Putinu, ņirdz par ukraiņiem un novēl viņiem nāvi.

Nedomāju ka vinu ievēlēja tauta. Un kas tur slikts ka tauta slavē un ciena savu prezidentu. Putins ir loti labas pārliecināšanas spējas un viņs tiešām prot atstāt loti respektējama prezidenta iespaidu (es pat teiktu vienīgais, no visiem man zināmajiem prezidentiem!) Ok, daudziem ir nozombētas smadzenes, bet tā vairs nav vinu vaina. Un goda vārds, neesmu lasījis nevienu komentāru kur krievi novēlētu nāvi ukrainiem!!! Bet toties viena debila lietotāja šeit ierakstija ka gribētu pamosties kad Krievija kā valses vairs nepastāvētu... tas tes tiešam liekas normāli??? Tā jau ir naida kurināšana un preīgi paliek dzīvot kopā ar tādām radībām...
29.03.2022 18:04 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
https://twitter.com/sobollubov/status/1508806719324962828?s=21
🤦🏼‍♀️ Tipiska Putina atbalstītāja! 🤮
29.03.2022 18:07 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es nesaprotu, kas tiem prātā apdāvinātajiem liekas būt tik īpašiem un ticēt tām huiņām. It kā viņi tik izredzēti, ka zin augstāku patiesību, atslēdzot savu veselo saprātu no jebkādas loģikas. Pat atmetot visas nevainīgo cilvēku dzīves Ukrainā (starpcitu, kāpēc pašu krievijas armija nešķiro un nedala, kurš labs, slikts, nacists, fašists, ateists, kurš bija Janekovičs fans, kurš Zeļenska, kam vecaki krievi vai moldovi, bet nogalina visus, kas kust?), kuri mirst, kuriem neļauj izglābties no nāves, bērni dzīvo bunkuros, bet viņi izlobīs un atmetīs to visu reālo, bet atstās tāpat kādu konspirācijas teoriju, ka tur kāda labarotorija vai ka gribēja Ukraina uzbrukt, vai citu sviestu.
29.03.2022 18:09 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Mierz @ 29.03.2022 18:04

Nedomāju ka vinu ievēlēja tauta. Un kas tur slikts ka tauta slavē un ciena savu prezidentu. Putins ir loti labas pārliecināšanas spējas un viņs tiešām prot atstāt loti respektējama prezidenta iespaidu (es pat teiktu vienīgais, no visiem man zināmajiem prezidentiem!) Ok, daudziem ir nozombētas smadzenes, bet tā vairs nav vinu vaina. Un goda vārds, neesmu lasījis nevienu komentāru kur krievi novēlētu nāvi ukrainiem!!! Bet toties viena debila lietotāja šeit ierakstija ka gribētu pamosties kad Krievija kā valses vairs nepastāvētu... tas tes tiešam liekas normāli??? Tā jau ir naida kurināšana un preīgi paliek dzīvot kopā ar tādām radībām...

😳😳😳😳😳
29.03.2022 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Mierz @ 29.03.2022 18:04

Nedomāju ka vinu ievēlēja tauta. Un kas tur slikts ka tauta slavē un ciena savu prezidentu. Putins ir loti labas pārliecināšanas spējas un viņs tiešām prot atstāt loti respektējama prezidenta iespaidu (es pat teiktu vienīgais, no visiem man zināmajiem prezidentiem!) Ok, daudziem ir nozombētas smadzenes, bet tā vairs nav vinu vaina. Un goda vārds, neesmu lasījis nevienu komentāru kur krievi novēlētu nāvi ukrainiem!!! Bet toties viena debila lietotāja šeit ierakstija ka gribētu pamosties kad Krievija kā valses vairs nepastāvētu... tas tes tiešam liekas normāli??? Tā jau ir naida kurināšana un preīgi paliek dzīvot kopā ar tādām radībām...

https://www.instagram.com/reel/Cbr-mJEuPCQ/?utm_medium=copy_link
Šis tākā normāli?
Un pilns ir ar komentāriem kur Krievulēni novēl nāvi Ukraiņiem.
29.03.2022 18:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4305
Reģ: 31.10.2010
Kurš tad ievēlēja to Putinu par prezidentu? Vai tik tā nebija visa nācija?

Bet man arī šķiet, ka Krievijas tautai šajā ziņā, iespējams, nav nemaz tik lielas teikšanas. Pat ja oficiāli viņu neievēlētu, Putins visdrīzāk sagrozītu vēlēšanu rezultātus tā, ka paliktu prezidents. Viņu no Kremļa tikai ar kājām pa priekšu iznesīs. Kamēr viņš būs dzīvs, Putins būs Krievijas prezidents, vai nu kādam tautā tas patīk vai ne.
29.03.2022 18:11 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Mierz @ 29.03.2022 18:04

Nedomāju ka vinu ievēlēja tauta. Un kas tur slikts ka tauta slavē un ciena savu prezidentu. Putins ir loti labas pārliecināšanas spējas un viņs tiešām prot atstāt loti respektējama prezidenta iespaidu (es pat teiktu vienīgais, no visiem man zināmajiem prezidentiem!) Ok, daudziem ir nozombētas smadzenes, bet tā vairs nav vinu vaina. Un goda vārds, neesmu lasījis nevienu komentāru kur krievi novēlētu nāvi ukrainiem!!! Bet toties viena debila lietotāja šeit ierakstija ka gribētu pamosties kad Krievija kā valses vairs nepastāvētu... tas tes tiešam liekas normāli??? Tā jau ir naida kurināšana un preīgi paliek dzīvot kopā ar tādām radībām...

Respektējams prezidents? Nopietni?
Putins savu tautu ir novedis līdz nabadzībai. Visa valsts ir izzagta.
Putins norāda, ka gadā pelna tur kaut kādus 100000eiro. Bet uz rokas ir pulkstenis pusmiljona vērtībā, neskaitāmas villas, bunkeri, jahtas.
Krievijā ir TĀDA korupcija un zagšana, kāda tev sapņos pat nerādās.
Neesi lasījis nevienu komentāru kur krievi novēl nāvi ukraiņiem? Palasi kas notiek Telegram grupās, kur krievi ukraiņus sauc par nacistiem un saka, ka viņi ir pelnījuši visu to ko tagad saņem.
29.03.2022 18:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits