Krievijas iebrukums Ukrainā - karš

 
Reitings 1987
Reģ: 28.04.2019
Saka, ka 16. feb., Krievija atkārtoti iebruks Ukrainā. Ziņas no ASV, ka Krievija var uzsākt karu jebkurā brīdī, valsts mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas 48 h laikā. Latvija mudina pilsoņus izbraukt no Ukrainas. Vai tiešām būs 3. pasaules karš?
12.02.2022 14:49 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Dzidra Zupa @ 21.03.2022 23:17

Un komentāri viņas Telegram ??‍♀️ https://t.me/olgaleibmanru
Kādā tumsā tie cilvēki dzīvo! ?
kad viņa teica, lai visi brauc atpakaļ, ka gribētu to attiecināt uz plašāku loku cilvēku
21.03.2022 23:20 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bjork @ 21.03.2022 23:18
Te no montas profila
https://twitter.com/DidPutinDie?t=zh21UNz1ffr4oBe4YZQhsw&s=09
Var pasekot ?

Twiterī jauns trends. Cilvēki pērk dārgus šampaniešu vai Sovetskoje, kurus atvērs un izdzers tajā brīdī kad paziņos par Putina nāvi.
21.03.2022 23:25 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bjork @ 21.03.2022 23:20
kad viņa teica, lai visi brauc atpakaļ, ka gribētu to attiecināt uz plašāku loku cilvēku

Viņa to varētu adresēt savas nācijas brāļiem un māsām, kuri pie mums čīkst, ka viss te viņiem slikti, lai brauc atpakaļ uz Nasha Russia!
21.03.2022 23:27 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Dzidra Zupa @ 21.03.2022 23:13
Storiji ???? https://instagram.com/olgaleibman?utm_medium=copy_link
gandrīz liekas, ka viņa parodē un runā ar ironiju.
Būtu gandrīz smieklīgi. Cerams, ka viņa aplauzīsies, kad botokss beigsies.😁
21.03.2022 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 3204
Reģ: 29.01.2009
Mia, bet mazliet nesanak absurdi- tev nepatik, ka ukraini ir seit, bet taja pasa laika uzskati, ka tas kas notiek ukraina ir ok?!
Nav gadijuma ta, ka, ja konkretais plikgalvainais ute nebutu lidis sev nepiederosa teritorija, tad tavas visas problemas un nepatika pret ukrainiem nebutu pat jaaspspriez, jo vini visi mierigi varetu dzivot sava valsti??
21.03.2022 23:27 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Dzidra Zupa @ 21.03.2022 23:25

Twiterī jauns trends. Cilvēki pērk dārgus šampaniešu vai Sovetskoje, kurus atvērs un izdzers tajā brīdī kad paziņos par Putina nāvi.
o, es arī to izdarīšu!
Dzidra Zupa @ 21.03.2022 23:27

Viņa to varētu adresēt savas nācijas brāļiem un māsām, kuri pie mums čīkst, ka viss te viņiem slikti, lai brauc atpakaļ uz Nasha Russia!
tieši to arī biju domājusi. Gribēju uzrakstīt, lai no Latvijas arī paaicina. Bet beigās neuzrakstīju.
21.03.2022 23:35 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
joselyn @ 21.03.2022 23:27
Mia, bet mazliet nesanak absurdi- tev nepatik, ka ukraini ir seit, bet taja pasa laika uzskati, ka tas kas notiek ukraina ir ok?!
Nav gadijuma ta, ka, ja konkretais plikgalvainais ute nebutu lidis sev nepiederosa teritorija, tad tavas visas problemas un nepatika pret ukrainiem nebutu pat jaaspspriez, jo vini visi mierigi varetu dzivot sava valsti??

Ja nemaldos, tad Mia pati ir krievu tautības, tāpēc varbūt tā sāpe tik liela. Nav pamanījusi, ka ne visi šeit pilnīgi visus krievus vaino. Tāpat es esmu redzējusi ukraiņu žurnālista video, kur rāda, kā vietējie izlaupa veikalu. Tā ka nav tikai labas lietas par Ukrainu pieejamas ļaunajos Rietumu medijos
22.03.2022 08:29 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Pama @ 22.03.2022 08:29

Ja nemaldos, tad Mia pati ir krievu tautības, tāpēc varbūt tā sāpe tik liela. Nav pamanījusi, ka ne visi šeit pilnīgi visus krievus vaino. Tāpat es esmu redzējusi ukraiņu žurnālista video, kur rāda, kā vietējie izlaupa veikalu. Tā ka nav tikai labas lietas par Ukrainu pieejamas ļaunajos Rietumu medijos

Marodierisms ir jebkurā karā bijis. Bet man ļoti patīk ukraiņu pieeja, kad viņi pieķer, ka viņu pašu cilvēki laupa veikalus. iesien pie staba, novelk bikses un ar žagaru pa pakaļu mauc. Vakar redzēju, kur čikāgu meitenes bija pieķertas zogot savā valstī, seja tika nokrāsota ar zaļonku. 😁😁😁😁
22.03.2022 08:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jāpiekrīt, Ukraiņu bēgļi pilnīgi nav salīdzināmi ar Sīriešu bēgļiem. Tie pārsvarā bija vīrieši, turklāt, pilnīgi mežoņi un necilvēki. Neaizmirsīsim arī to, ka izvarošana, demolācijas šo bēgļu dēl gāja uz urā. Personīgi, es vēl jo projām nesaprotu kā vispār to kāds pieļāva un kapēc attiecīgie cilvēki nesēž cietumā (Merkele, piemēram), jo manās acīs tā ir nodevība ptet savu tautu. Protams, medijos parādīja tikai jaunas meitenes, kuras sagaida Sīriešu bēgļus ar plakātiem un puķēm, bet to, kā šie uzvedās un ko darīja palika aizkadrā, ir, protams, atrodami video, kuri ir filmēti ar mobilo. Trakākais tas, ka šos izdzimteņus varas iestādes dažās valstīs aizstāvēja. Vnk pretīgi.
22.03.2022 09:20 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Miaa @ 21.03.2022 21:52

Kur bija tā latviešu empātija, kad pāris gadus atpakaļ sākās runas par sīriešu bēgļu uzņemšanu? Kā tagad atceros, ka mati cēlās stāvus, lasot to vājprātīgo naidu, kurš tika vērsts to cilvēku virzienā. Bet ukraiņi jau nav "melnie teroristi", tāpēc par viņu esamību šeit visiem ir jāpriecājas, ja? Kaut kā divkosīgi sanāk, ne tā?
Varat mani nomētāt ar akmeņiem, bet man arī nav ne mazākais prieks par to, ka tagad Latvija būs pilna ar ukraiņiem, kuri smuki aizņems gan esošās darba vietas, gan mājokļus (ir jau zināms gadījums, kur cilvēkam, kurš ir 2.grupas invalīds un jau gadu gaida rindā uz pašvaldības piešķirtu dzīvokli, joprojām dzīvoklis nespīd, bet ukraiņi jau konkrētajā mājā aizņēmuši sev dzīvokļus), produktu un citu preču cenas kāpj un turpinās kāpt kosmosā, un tas iesitīs pamatīgu robu gan manā, gan tuvinieku, īpaši vecvecāku, maciņā. Jā, esmu baigā egoiste, bet mani tiešām vairāk interesē mana un tuvinieku labklājība. Es jau saprotu, ka šajā diskusijā drīkst piedalīties tikai tad, ja uzskati, ka visi (jā, jā, tieši tā, VISI) krievi ir vatņiki un okupanti, pretējā gadījumā, kā te jau redzams pāris komentārus iepriekš, automātiski skaities Kremļa algots trollis. Jo, protams, ja nepriecājies par ukraiņu bēgļiem Latvijā un katru dienu neraudi, lasot ziņas, esi Putina labā roka. Jo, protams, protams, visi krievi bez izņēmuma ir briesmoņi, kuri pielūdz Sātanu un dzer zīdaiņu asinis, savukārt visi ukraiņi bez izņēmuma ir zelta gabaliņi.
Gimenes loceklis, kurš savulaik ilgus gadus strādājis Ukrainā un joprojām regulāri sazinās ar tur dzīvojošajiem, arī šo to māk pastāstīt un ziņu avots ir tur, uz vietas dzīvojoši ukraiņi, tā ka nav pamata neticēt. Neko daudz nerakstīšu, jo tik un tā neviens neticēs un apsūdzēs, ka esmu Kremļa trollis, kurš izplata dezinformāciju. Tikai ieteikšu mazliet pieslēgt kritisko domāšanu un ne tikai neticēt krievu propogandai, bet arī mazliet mazāk ticēt tam, ko raksta ukraiņu un rietumu mediji, jo var gadīties, ka dzīvē, starp tiem, kuri laupa un izvaro, ir ne tikai krievi. :) Nu, tas tā, viela pārdomām.
Lai visām/iem jauks vakars!

Mia. Es tik tiešām biju par tevi labākās domās kā par cilvēku. Es ticu, ka abās pusēs ir netaisnība. Domāju, ja latvieši bēgtu, kāda poliete varētu toč tādu pašu komentāru uzrakstīt par mums pašiem. Neviena tauta nav svēta. Idioti ir visur un neatkarīgi no tautības. Taču ir jābūt izpratnei par to, kā atšķiras 2.grupas invalīds no bēgļa, kam savās mājās met bumbu virsū. Un nevajag te atkal kratīt ar pirkstu valdībai. Jums nekad tā nav laba. Neatkarīgi vai kādam palīdz vai nē.
22.03.2022 09:40 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Es jau saprotu, ka šajā diskusijā drīkst piedalīties tikai tad, ja uzskati, ka visi (jā, jā, tieši tā, VISI) krievi ir vatņiki un okupanti

Taču kāda starpība. Raksti, ko gribi, sliktākajā gadījumā admins uzliks dislaiku :D
22.03.2022 11:36 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Manuprāt, viens no sirdi plošošākajiem video
https://www.la.lv/video-specigi-un-lidz-kaulam-sapigi-tapis-videoklips-kura-iniciators-ir-zelenskis-to-nav-iespejams-skatities-bez-asaram-acis
Protams arī šis. https://www.instagram.com/p/CbNCJScOkfg/?utm_medium=copy_link
😪😪
22.03.2022 21:34 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Kāds ir izveidojis lapu ar Krievijas atbalstītājiem. https://theylovewar.com/#brand_type_id_1
Interesanti, ka šeit pievienota arī Sofija un Timmas Anna.
Par Sofiju raksta: Kluss atbalsts Putina režīmam. Klusēšana par reālo situāciju Ukrainā.
Es viņai baigi nesekoju, sekoju tik tai brīdī, kad viņa brauca prom no Ukrainas un cilvēki sāka viņai klupt virsū, ka viņa neko nestāsta par Putina režīmu saviem sekotājiem krieviem.
Par Timma Annu tas pats.
22.03.2022 22:56 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Bjork @ 22.03.2022 21:34
Manuprāt, viens no sirdi plošošākajiem video
https://www.la.lv/video-specigi-un-lidz-kaulam-sapigi-tapis-videoklips-kura-iniciators-ir-zelenskis-to-nav-iespejams-skatities-bez-asaram-acis
Protams arī šis. https://www.instagram.com/p/CbNCJScOkfg/?utm_medium=copy_link
??

Man katrs rīts iesākas ar asarām acīs un šermuļiem pār visu ķermeni, kad skatos kādas šausmas atkal naktī nodarītas Ukrainā! Un ar katru dienu ar vien vairāk riebj krievi, elles liesmās viņiem jādeg vēl vismaz trīs paaudzēs.
22.03.2022 23:01 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Zin, klusēšana, jo klupa virsū, nav attaisnojums
Jo es sekoju evka.partyma . Daudzi klupa arī, ka bēg kā žurkas bla, bla, bla... domāja, ka ar bērnu tēvu. Pateica visiem storijā, ka viņš palika Ukrainā, jo nedrīkstēja izbraukt, bet katru dienu turpina stāstīt par reālo situāciju, dalās ar palīdzības lūdzējiem un devējiem. Pasakās poļiem par sniegto palīdzību. Tagad pārvācas uz Vāciju, jo laikam tur atrada darbu. Pirms nedēļas viņa meklēja jebkurā Eiropas pilsētā DJ darbu. Viņas pateicības vārdus poļiem, nosūtīju saviem draugiem Polijā, lai sasniedz pēc iespējas vairāk, rakstīju dažiem klubiem, ja nu gadījumā nepieciešams DJ vai zin klubu, kur vajag.
Timmām interesē piķis. Abi no ru atkarīgi, neies tak nabadzīgāk dzīvot. Fuij!
Tur vēl tajā, kas atbalsta krieviju bija anastasia tsarskaya, modes blogere. Viņai sekoju iepriekš IG, tad izlīda āža kāja. Viņai ir divi telegram konti, viens, kur turpinās mode, bet otra nosaukumi pozelanie ykrainsov, tad nu liek viņa screenshot, ko sūta ukraiņi un kàdas bildes. Baigā sterva, jūtās neaizskaramā un bvee... visinteresantākais, ka visos ru telegram kontos slēgti komenti.
Tie, kas pret ukraiņu bēgļiem, jautājums jums. Neapšaubāmi palielināsies bēgļu skaits un politiskā patvēruma lūgumi no Krievijas un Baltkrievijas, vai jūsu attieksme joprojām būs tikpat naidīga kā pret ukraiņiem? Un ja invāziju būtu veikusi Ukrainā Turcija vai ASV, jūsu attieksme pret Ukraiņu bēgļiem būtu tāda paša?
Borys Romanchenko tiešām būtu pelnījis tādu nāvi? Vai kaut kā neliekas absurdi?
Es cenšos distancēties, jo ir ļoti smagi, man traucē ikdienas darbu, jo pārdzivoju, man sāp sirds par šo netaisnību, manī krājas milzīgas dusmas.
Bet tai pat laikā jūtos nožēlojami, ka cenšis ignorēt Ukrainā notiekošo tā it kā tā nebūtu vai neskar mani, bet tas ir tik netaisnīgi pret tiem cilvēkiem, kas joprojam bunkuros un pagrabos, gaida glābiņu, kas ir vieni, kas aizstāv savu valsti, kas lūdz par tuvajiem, kas palīdz ievainotajiem. Nu nedrīkst aizmirst, nedrīkst izlikties, ka kara vairs nav.
22.03.2022 23:19 |
 
Reitings 4904
Reģ: 20.08.2021
Dzidra Zupa @ 22.03.2022 23:01

Man katrs rīts iesākas ar asarām acīs un šermuļiem pār visu ķermeni, kad skatos kādas šausmas atkal naktī nodarītas Ukrainā! Un ar katru dienu ar vien vairāk riebj krievi, elles liesmās viņiem jādeg vēl vismaz trīs paaudzēs.

Es domāju, ka arī degs elles liesmas! Visa pasaule jau redz to ļaunumu, ko Krievija nodara Ukrainai! Tas nav normāli! Es pat lasīju, ka arī ar Japānu jau esot domstarpības par tam Kuriļu salām!
22.03.2022 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 3204
Reģ: 29.01.2009
Es pat lasīju, ka arī ar Japānu jau esot domstarpības par tam Kuriļu salām!

Par so jau sen viniem ir domstarpibas, ja ta varetu teikt.
23.03.2022 00:43 |
 
Reitings 4904
Reģ: 20.08.2021
joselyn @ 23.03.2022 00:43

Par so jau sen viniem ir domstarpibas, ja ta varetu teikt.

Tik tagad tas atkal aktuāli "peld" laukā!
23.03.2022 01:07 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Krievi neatdod lidmašīnas, kuras viņiem bija līzingā. 2-3 gadus lidos pa savu teritoriju un tad izjauks! 🤦🏼‍♀️ Vot utainie kropļi! Un to saka transporta ministrs! 🤮 Piesavinās svešu mantu! https://t.me/nexta_live/23004
23.03.2022 01:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3971
Reģ: 31.10.2010
Japāna laikam sapratusi, ka tagad ir īstais brīdis Krievijai atņemt to, kas pieder viņiem. Oj, ja tagad katra apčakarētā valsts sāks to Krieviju kā tādu deķi vilkt katrs uz savu pusi, ātri saraus gabalos😁
23.03.2022 01:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits